Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Všechno, co byste rádi věděli o piercingu klitorisu

27.leden 2017
Všechno, co byste rádi věděli o piercingu klitorisu

Minulý díl článku byl o piercingu bradavek. Dozvěděli jste se vše o jeho bolestivosti, průběhu hojení, jak se o něj starat i jestli se vůbec vyplatí si ho pořídit. Stejné informace se teď můžete dozvědět i o piercingu klitorisu, čtěte dále... Provede vás nositelka piercingu jak v klitorisu, tak v bradavce.

Obecně piercingy na intimních místech nejsou ve společnosti moc diskutované téma. Má to jeden prostý důvod - je to každého věc. Minule jsem zmiňovala, že piercing v bradavce uvidí jen vyvolení. Piercing na intimních místech ale uvidí ještě vyvolenější. Takže to můžete považovat za své malé tajemství, když budete chtít. 

Jen připomínám, že bolest je ohodnocena škálou od 0 do 10, přičemž 10 značí nejhorší bolest. Jedná se o bolest přímo při vpichu, která trvá většinou do doby, než je zasazen šperk (několik sekund).

Piercing klitorisu 

Správně nazýván horizontal hood nebo vertical hood, podle toho, zda je piercing veden horizontálně či vertikálně. 

Bolest

Buď byla moje piercerka špatná (o čemž velice pochybuji, již mi pár piercingů píchala) nebo jsem super citlivá. Před aplikací jsem na internetu četla, že bolest u tohoto piercingu je podobná propíchnutí uší, což mě asi mělo uklidnit, ale stejně jsem měla nějaké pochybnosti. Vím, že moje reakce jsou občas nepředvídatelné... Takže když do mě zavedla jehlu, nadskočila jsem, což tu bolest asi ještě umocnilo. Popravdě nevím, jestli to bylo tím šokem nebo stimulací klitorisu studenou kovovou jehlou, ale byl to asi můj nejbolestivější piercing. Oproti bradavkám je to dost zkreslené, protože před propíchnutím bradavek jsem si vzala prášek na bolest, což tu bolest opravdu hodně zmírnilo. 

Musím podotknout, že toto ale není normální zkušenost většiny lidí. Jak jsem říkala před chvílí, na internetu jsem četla mnoho zkušeností, které byly v tomto duchu: "Mnoho žen říká, že propíchnutí uší je bolelo více. Na zlomek vteřiny to bodne nebo štípne, a to vás může trochu vylekat, ale pak je po všem."

Hojení

Čištění

Jako při hojení většiny piercingů můžete použít vodu s mořskou solí nebo si můžete koupit již hotové spreje. Tenhle piercing je trochu zvláštní čistit, protože se nachází na velmi citlivém místě, ale víceméně je to sranda a nějak extra to při tom nebolí. Opravdu ho musíte čistit každý den po dobu minimálně jednoho měsíce, obzvláště po sexuálních aktivitách (i masturbaci). Některé webové stránky doporučují vysoušení pouze pomocí utěrek na jedno použití, protože na ručnících se množí bakterie. I tak jsem ručník občas použila a piercing se mi hojil dobře. 

Bolest při hojení

Hojení doprovázela jen opravdu malá bolest. Hojilo se to rychle a samo. Cítila jsem nějakou bolest, jen když jsem zatnula nohy k sobě nebo jsem do něčeho narazila (opravdu se to může stát), ale jinak to bylo skoro bezbolestné.

Kalhotky

Pro kalhotky zvolte bavlnu a vyhněte se tangům a těsným kalhotkám. Bavlna je prodyšná, a proto i nejlepším materiálem při hojení jakéhokoliv piercingu. Tanga nenoste alespoň týden, protože dělají velký tlak na klitoris.

Kdo ví, jaký piercing skrývá pod kalhotkami?

Sex

Vzhledem k tomu, že nemám stálého partnera, jsem se nemohla dočkat, až rozešlu fotku mého nového piercingu všem mým kamarádům s výhodami. Těšila jsem se na jejich reakce a na to, až piercing konečně vyzkouším "v akci". Moje piercerka říkala, že bych se minimálně na dva týdny měla úplně vzdát sexu, ale samozřejmě jsem ji tak úplně neposlechla... Když se prostě už jednou cítíte připraveni, tak už nejde déle čekat. Musíte ale každopádně použít kondom a na orální sex dental dam (jinými názvy rubber dam nebo Kofferdam) a po sexu piercing i okolí řádně vyčistit. Při sexu ani masturbaci nepoužívejte lubrikant, na který vaše tělo není zvyklé (může vzniknout alergická reakce).

Čas na zahojení

Jak řekla moje piercerka, se sexem byste měli počkat dva týdny, jelikož za tak dlouho piercing vypadá zahojený. Bohužel jenom vypadá, proto je nutné dodržovat doporučení uvedená výše. Celkově se piercing zahojí až za několik dalších týdnů. Pořád ale hojení netrvá tak dlouho jako hojení piercingu bradavek.

Vyplatí se?

Pro mě jednoznačně! Uvádím tři kategorie, které se změní po piercingu klitorisu:

Každodenní život: Nechci vám nastavit vaše očekávání příliš vysoko nebo dávat nějaké plané naděje, nemám díky piercingu orgasmus každou minutu, ale mám takový pocit, že tak nějak zažívám více zábavy než ostatní při stejných a běžných aktivitách.

Sex: Mám vertical hood, takže mi spodní kulička, především během sexu, stimuluje klitoris. Je to něco, co tu předtím nebylo a zážitek je to příjemný.

Masturbace: Od té doby, co tento piercing mám, je pro mě paradoxně trochu těžší stimulat klitoris při masturbaci. Tedy bylo. Ne fyzicky, musí se prostě správně pohybovat se šperkem. Ale než jsem na to přišla, trochu to trvalo. Poslední dobou vždy překlopím spodní část a poté dosáhnu doslova nesnesitelné rozkoše.

Na závěr přidávám ještě slova odborníka ohledně piercingu "klitorisu":

"Piercing prochází pouze tenkým kouskem tkáně nad klitorisem (ne skrz něj), ale šperk jako takový se klitorisu dotýká. To znamená, že když bude v této oblasti probíhat nějaká aktivita, klitoris bude více přímo stimulován. Většina žen má toto hodně ráda. Ve skutečnosti, šířil jsem jednu studii z Univerzity v Jižní Alabamě ohledně vertikálního hood piercingu a ženského sexuálního uspokojení. Výsledky (které byly publikovány v časopise American Journal of Obstetrics and Gynecology) ukázaly, že tento piercing opravdu vede ke zvýšení sexuální touhy a uspokojení."

Ale také se může stát, že vám piercing prostě "nesedne". Dělala jsem si ale vlastní "výzkum" pomocí internetu a lidí do piercingů zasvěcených. Můžete se totiž setkat s názorem, že po tomto nebo jiném piercingu intimních partií vám může klitoris znecitlivět.Výsledky mého bádání jsou ale jednoznačné - je to mýtus! Nic takového se stát nemůže. Co se stát může - nebude vám příjemný, nebude se vám líbit při uspokojování, sexu. Je to totiž jiný, nový pocit, na který si buď zvyknete a oblíbíte si ho nebo piercing raději vyndáte. Ale neznecitliví vám klitoris.

Pro aplikování jakéhokoliv piercingu, ale především toho intimního, navštivte salon, kde se piercingům aktivně věnují, mají čisté a sterilní prostředí. Nejvíce recenzí na velké salony najdete ve velkých městech České republiky, jako jsou například salony v Praze, Brně nebo Ostravě

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.