Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Pás cudnosti

17.leden 2017
Pás cudnosti

Jaké to asi dříve bylo, když se prostě někdo rozhodl, že dotyčný mít sex nebude a hotovo. V dnešní době trochu nepředstavitelná situace. Dnes se jedná především o dobrovolné rozhodnutí. A když někdo chce a nemůže, co mu pomůže? Přece pás cudnosti.

Kdo nemá žádnou představu o tom, co je pás cudnosti, tak pro něho použijeme přesnou definici. Je to zařízení nebo také doplněk oděvu, který má zabraňovat sexuálnímu styku, masturbaci nebo může sloužit jako prevence znásilnění. Je tedy pravda, že by se mohl dostat násilník do nějakého šoku, až by ho pod oblečením nalezl. Existují různé varianty, jak pro muže, tak pro ženy.

Historie

Historie pásů cudnosti sahá opravdu daleko do minulosti a nebo je také možné, že nesahá vůbec nikam a vše, co je tradováno patří pouze mezi mýty a legendy. Dle historických pramenů jsou pásy cudnosti přisuzovány křikážkům, kteří nutili své manželky nasazovat si je a zabránit jim v pohlavním styku během jejich výprav. Tyto legendy by neměly být pravdivé, protože bylo později doloženo, že pásy ve 12. ani 13. století neexistovaly. Prvně se začaly objevovat až ve 14. století. Jak vypadal můžete nalézt v knize Konrada Kyesera, která je v majetku Bavorské národní knihovny v Berlíně.

Nasazovaly se především a hlavně ženám. Jejich nošení bylo nepohodlné a bolestivé. Nedalo se v nich chodit dlouhé měsíce. Měly především sloužit jako ochrana před znásilněním nájemými žoldáky při rabování. Žena ho vždy použila při projíždění nebezpečné oblasti nebo části cesty, kde by hrozilo nebezpečí. Pokud už se použil pás u muže, pak šlo především o ochranu před masturbací, protože ta byla považována ve středověku za hřích, který se trestal.

Další verzí prvního objevení se stává ta, že se pásy začaly objevovat v 17. století, kdy ženy začaly odhalovat svá ramena, žlábek mezi ňadry, kotníky a to bylo nemyslitelné a kdejaký svůdník si brousil zuby a šlechtice to dohánělo k šílenství, a tak si dali své ženušky pod zámek. Oblíbený spisovatel té doby, jistý Pierre de Bourdeilles jednou napsal: "Odemknout lehký cínový kov, obepínající útlé boky a něžné pozadí jakékoliv krásné paní, je lahůdkou mužů, jenž jsou protřelí dvorskými intrikami. Je na sto způsobů, jak okovanou ženu vzrušit a náležitě uspokojit."

I přesto, že se v mnoha významných muzeích objevily pásy všech možných významných osob z minulosti, tak byly označeny za padělky a šikovné žertíky, které se povedly autorům frašek. Neexistuje prý žádný důkaz, že byly ve středověku používány a vypravěči měli jen bujnou fantazii. Nejspíše se jedná opravdu je o mýtus, který vznikl ve viktoriánské době. Muzea se dokonce se svými vystavenými kousky rozloučila. Ale co víme? Neříká se snad: "Na každém šprochu, pravdy trochu?".

V knize od autora K. Janiše s názvem Toulky historií sexu a erotiky můžeme najít také jednu pěknou českou povídačku na toto téma.

Pan Zbyněk z Potštejna odjížděl do svaté války a pravil svému nejlepšímu příteli panu Hadriánu z Kostrče: "Svěřuji ti svůj hrad a svoji krásnou mladou ženu. Tady je jediný klíč od jejího pásu cudnosti. Opatruj jej jako oko v hlavě a ochraňuj její čest svým životem." Za dva dny poté, co uhnal tři koně, dohnal Hadrián pana Zbyňka z Potštejna a bez dechu pravil: "Spěchám za tebou, abych ti řekl, že jsi mi dal špatný klíč. Nehodí se k tomu zámku!" Na to klidně Zbyněk odpověděl: "Já vím. Co jsi čekal?"

Historický pás cudnosti nebyl nic příjemného

Pásy cudnosti v součastnosti

V dnešní době se na trhu s erotickými pomůckami roztrhl pytel s pásy cudnosti. Čeho se dříve lidé báli, ty dnešní vzrušuje. Jednoduše se vezme mučící nástroj a předělá se na erotickou pomůcku. Člověk je tvor vynalézavý a dokazuje to i v tomto případě. Pásy jsou vyráběny z materiálů, které jsou příjemné na nošení a umožňují vykonávání základních tělesných potřeb. Jsou využívány při BDSM praktikách a zabraňují masturbaci a erekci. Vyrábějí je a prodávají stovky firem a dobře na nich vydělávají. Fajnšmekři sadomasochismu a fetišismu jsou z nich odvaření.

Pás cudnosti nasazují rády ženy svým mužům nevěrníkům, aby si udržely jeho věrnost. Když mrknete na internet, tak zjistíte, že jsou takové praktiky opravdu prosazovány. Každý ať si udělá svůj názor, možná to některé muže baví a opravdu vzrušuje. Že mají ženy problém se svou žárlivostí a manžela nebo svého přítele staví do takové situace, to už je asi věc jiná. V minulosti možná, ale v dnešní době?

Existují dva typy pásů cudnosti

Klec

Také nazývaná Ptačí klec je pás cudnosti pro muže, který je určen především pro krátkodobé hrátky než na dlouhé nošení a to hlavně pro svoji velikost a hmotnost. Prodává se také v plastové variantě. Spolehlivě zabraňuje vlastnímu uspokojení. Bez jeho sundání lze provádět dostatečnou hygienu a jeho odstranění a sundání závisí jen na vaší partnerce. Ke každému dostanete dva klíčky. Zažijete s ním pocity od legrace až po utrpení. Je tedy jen na vás, kam až necháte dojít uvěznění vašeho ptáčka v kleci. Tato klec se navlékne na penis v klidu a připevní se ke kovovému kroužku. Ten se dá roztáhnout nebo stáhnout na potřebnou velikost. Nahoru vložíte kovový čep, který pás zafixuje. Zde pak dojde k zabezpečení zámečkem.

Florentský typ

Oproti předchozí "ptačí kleci", existuje jak pro muže, tak pro ženy. Také ho můžete najít pod označením pásu ve tvaru "T". Dělá se přímo na míru, aby opravdu sedl, kvůli pásu kolem pasu. Mezi nohama vám bude zakrývat genitálie takový štít, do kterého jsou udělány otvory pro tělesné potřeby. V místě řitního otvoru může být buď jen otvor, ocelová lanka nebo řetízky. Nejčastěji je vyráběn z nerezu.

Nasaď si na něj pás cudnosti

Lukáš: "Já ho nosím, pořídila mi ho moje dominantní přítelkyně. Všimla si totiž, že když jsem sexuálně neuspokojený, jsem mnohem pozornější a poslušnější, takže mi zakázala onanovat."

Jana: "Já jsem pás cudnosti musela nosit za trest, máma ho měla, aby mě zakázala masturbovat, musela jsem ho třeba i týden v kuse nosit..."

Daniel: "Ano, já mám už 18-ti měsíční zkušenost z nošení pásu cudnosti. Tedy bytelný pás florentského typu 100 procent plnící svůj účel. Důvod? Prasklo mi několik bokových vztahů. Po dohodě chtěla mít žena jistotu, že se už nic takového nebude opakovat. Přistoupil jsem na to i jako na pokání, a abych ji uklidnil. Jsem teď fakticky každodenně uzamykaný... A situace se uklidnila.."

Karel: "Já ho nosím už tři měsíce. Pořídili jsme jej společně protože hodně cestuji a žena na mě žárlila. Teď je spokojená, nosí u sebe klíč a vše se doma uklidnilo. Řekl bych, že to i obohatilo náš sexuální život, protože já jí udělám cokoli, co ji uspokojí. Poslední dobou začala dělat s odemykáním drahoty, odemkne mě pouze když chce ona a nasazuje mi jej vždy, když nejsme spolu, prý abych nemohl masturbovat. A to i v případě, kdy jsme doma. Myslím, že ji to těší a moc se jí to líbí. S nošením problémy nejsou, pouze si musím hlídat víc hygienu pohlaví a na záchod mohu pouze vsedě."

Jak nasadit

Pro lepší představu se můžete podívat na dvě přiložená videa, která ukazují jak pásy, jak pro muže, tak pro ženy, sestrojit a nasadit. Do pomůcky pro muže sice umělé "přirození" aktér nedostal, ale jinak by se tam mělo vejít. I když, jak komu asi.... No, instruktáž se mu opravdu nevyvedla, asi vůbec nepochopil princip této pomůcky. Co nepochopil na penisu "v klidu" je tedy záhadou. Ale pral se s tím statečně, zoufalost z videa čiší.

Jediný exemplář mají v ČR v muzeu v Šumperku a jde o výrobek ze zámku v Opočně.

Zdroj: https://www.shutterstock.com

https://cs.wikipedia.org

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.