Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak muži popisují jejich zkušenosti s drsným sexem

1.prosinec 2016
Jak muži popisují jejich zkušenosti s drsným sexem

Zkušenosti s drsným sexem nemá úplně každý a někteří toho ani nelitují. Občas k němu lidé přijdou jako slepí k houslím a sami se diví, jakým směrem se situace vyvíjí. Jiní mu vyloženě holdují. Přečtěte si zpovědi několika mužů, jak se k drsnějšímu sexu staví oni a jak se cítili, když ho prožívali.

Asi nikde se nehodí věta "Lidská sexualita je velmi složitá." více, než právě ve tvrdém sexu. Poslední dobou se o drsnějším sexu píše tak často, že byste si mohli říct, že se jedná o nějakou novou věc, ale tak to vůbec není. Když se totiž podíváte do starších publikací, ne-li do nějakých kronik, zjistíte, že něžný sex je asi ten poslední druh sexu, který naši předci prováděli. Ale i tak nás najednou časopisy a veškeré články na internetu zahrnují informacemi o tom, jak ženy mohou svým partnerům naplácat, škrtit je nebo je mučit bez toho, aniž by se cítily jako lehké ženy. A okolo toho se točí posledních pár let skoro celý svět.

Jen pro upozornění - jestliže chcete zažít dobrý drsný sex a nepřivodit svému partnerovi psychické problémy do konce jeho života, nejdříve se ujistěte, že se to bude líbit vám oběma a nebo to bude alespoň tolerovat a nebude se potýkat s dalšími následky.

A co na pořádný tvrdý sex říkají muži, kteří ho zažili?

Byla dominantní a úplně mě ovládala

Jedna z nejhorších/nejlepších chvil v mém životě bylo, když jsem potkal jednou v baru Kláru. Zrovna měla narozeniny. Měla na sobě takovou tu stupidní korunku a mluvila mnohem hlasitěji než všichni ostatní. Z nějakého důvodu ke mně přišla a zeptala se mě, jestli by mi mohla koupit nějaký drink. Byla hodně roztomilá a já jsem prostě nemohl odmítnout návrh takové milé dívky. O deset panáků později jsem už byl pěkně opilý a dal jsem jí svoje číslo a (pro ní) nečekaně jsem odešel zadními dveřmi. Když jsem šel domů, neustále mi psala a ptala se mě, kde bydlím. No tak jsem jí to řekl. Přišel jsem domů, padl na postel a okamžitě usnul.

Asi o hodinu později mě vzbudila Klára, byla nahá v mojí posteli a okusovala mi bradavky. Ačkoliv mě to překvapilo, nebyl jsem na ní naštvaný. Hned co jsem ztvrdnul, nasedla na mě, započala jízdu a přitom si ani nesundala tu čelenku. Neřekla ani slovo a dělala jenom to, co chtěla ona. Zdálo se to jako hodina, ale těžko říct, jak dlouho to ve skutečnosti trvalo. Každá facka do obličeje mě vzrušovala víc a víc. Ona se jen snažila dráždit ty správné body, aby dosáhla orgasmu. 

Když se udělala, vstala z postele, oblékla si věci a zmizela. Neřekli jsme si za celou dobu ani jedno slovo. V tichosti jsem ležel na své posteli a přemýšlel o tom, že to byla ta nehezčí věc, co se mi kdy stala. Přesně věděla, co chce a to taky dostala. Nebylo u toho žádné mazlení a podobně, jenom drsný, zpocený sex. Jsem si jistý, že jsme šli nakonec oba spát šťastní, unavení a možná i trochu zkušenější (já rozhodně). - Michal

Vzrušovalo ji kousat

Chodil jsem s opravdu malou holkou, měla tak metr čtyřicet a tak lehce přes 40kg. Milovala kousání. Ale ne jako takové to sexy okusování bradavek, ale vždy jednou za čas pořádně hryzla. Nakonec, když mi prokousla kůži, tak jsem jí reflexivně odhodil pryč a uhnul jsem jí. Zařval jsem něco o respektu, seděl tam a krvácel, ale zároveň měl erekci. Stojící klacek nakonec vyhrál, rychle jsem zamumlal něco ve smyslu "Asi je mi to líto," a byli jsme zpátky tam, kde předtím. Když se mě snažila znovu kousnout, prudce a tvrdě jsem jí zatahal za vlasy, že se ke mě pusou nemohla dostat. Řekl bych, že se jí to líbilo. Později jsem přemýšlel, jestli nemám jít na přeočkování kvůli tetanu... - Ondřej

Když se jeden druhému poddá, může z toho vzniknout krásný zážitek...

Prosila mě, abych byl více agresivní

Předpokládal jsem, že mám rád drsný sex, ale zjistil jsem, že spíše než drsný jako takový jsem měl na mysli tvrdší a rychlý. To se stalo zřejmým ve chvíli, kdy po noci plné alkoholu na mě skočila moje kamarádka. Úplně opilí jsme šli do postele a ještě než jsme se dotkli prostěradla, naše zadky už byly nahé. Začal jsem klasickou předehru, ale ona mě zastavila se slovy "My se ale nejdeme milovat...". Další věci, co se děly (ať už byly jakkoliv dlouhé), si rozostřeně pamatuji jako "Jestli můžu uvolnit ruku, tak mě nedržíš pořádně," "Když pořád budu moct mluvit, škrť mě víc," a "Omotej si nejdřív moje vlasy do pěsti, než za ně začneš tahat,". Byla to intenzivní lekce o důvěře a zároveň sexuální agresi. Celá věc byla naprosto bizarně završena objímám a "něco jako milováním", když jsme se vzbudili. - Tomáš

Zvířecí tendence

Nejlepší sex, který může muž mít, je, když ze sebe vypustí to zvíře, které se ukrývá uvnitř. A když se tohle mužské zvíře potká s tím ženským, stane se něco podobného:

Viděl jsem ji tam stát uprostřed obývacího pokoje, vlasy svázané do culíku a uvědomil jsem si jedno. JE NÁDHERNÁ. Měl jsem ručník omotaný kolem pasu a stále jsem byl mokrý ze sprchy. Nechal jsem ho spadnout na zem a přiblížil jsem se odhodlanými kroky, dokud jsem nebyl jen kousíček od ní. Přinutil jsem zvíře uvnitř trochu zpomalit a řídit jeho instinktivní odhodlání. Moje ruka zklouzla po jejím pasu a přitáhl jsem si ji tělo na tělo. Druhou rukou jsem chytil její culík, takže jsem ji mohl kousnout do krku, na klíční kost a rtů. Pěvně mě objala a v momentě se celý vesmír točil jen okolo zvuků vzdechů.

Klesli jsme na podlahu. Dostal jsem se na ní a pak vypustil své zvíře, stejně tak ona. Její boky tvrdě narážely do koberce, zlíbal jsem jí celé tělo, dokud nedosáhla vrcholu, veškeré ovládání svalů ustalo a celé její tělo bezvládně kleslo na podlahu. Nebylo cesty zpět a ona sténala, jak jsem jí pevně svíral boky. Našla sílu, aby se zvedla ze země a podívala se na mě jako to zvíře. Nasedla na mě a všechna kontrola teď byla její, já jsem se jí poddal. Sepjaté ruce, současná vyvrcholení. Následně kompletně vyčerpaní, šťastní. Usmívali jsme se a smáli jsme se. Vděčný jeden za druhého a za to, co se stalo. - Patrik

Rozbili jsme postel

Nejdrsnější sex, který jsem kdy měl, jsem zažil, když jsem se vrátil ze služební cesty a svou ženu jsem neviděl několik týdnů. Konference byla pro chirurgy a jiné doktory a ženy, které měli její chod na starosti, byly velmi sexy a extrémně koketní. Byl jsem ale hodný kluk, s žádnou jsem si neužil, ale přijel jsem domů nadržený a připravený na pěkné dovádění.

Začli jsme už na schodech, pak jsem ji donesl do ložnice. Zajížděl jsem tam a zpět a otáčel jí různě na posteli dvě nebo tři hodiny s krátkými přestávkami. Byli jsme tak divocí, že jsme z toho dokonce rozbili postel, popraskaly lamely. Smáli jsme se tomu ještě měsíce potom. Moje kolena byla otlouklá ze schodů a záda jsem měl jako v jenom ohni ze škrábanců. Ona měla pro změnu modřiny po celém těle. Sice jsme na sebe nelili roztavený vosk, což by možná někdo v tomto příběhu "o drsném sexu" mohl čekat, ale za to jsme ze sebe vydali ty týdny touhy a možná i měsíce nevyslovené sexuální frustrace. Jsem moc rád, že děti zůstaly i další den u mých rodičů, protože by se z toho možná nikdy nevzpamatovali. - Aleš

Drsný sex může mít mnoho podob, stejně jako celé naše životy jsou velmi rozmanité a nikdy dopředu nevíme, co nás potká. Zkuste se také někdy odvázat a zažít něco jiného než obvykle.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.