Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Výměna partnerů

21.září 2016
Výměna partnerů

Mirek a Markéta byli šťastně několik let v manželském soužití. Jejich milování neznalo hranic a stále se pokoušeli zdokonalit to, co snad ani více zdokonalit nešlo. Mirek vždy přesně věděl, jak má na Markétu zapůsobit, aby mohl být svědkem jejích nádherných orgasmů.

Markéta dokázala totéž a při každém milování si říkala: "Kde tohle může skončit."

Jednou Mirek donesl z práce domů láhev velice dobrého vína a společně se posadili ke stolu. Povídali si o všem možném, popíjeli lahodný nápoj a nálada byla více než výborná. Mirka napadlo, že by mohli jen tak z legrace pustit internet a připojit se k chatu. Markéta nebyla proti, sama byla zvědavá jak takový rozhovor může probíhat a tak bez okolků na nápad přistoupila. Víno si vzali s sebou a několik cigaret do zásoby. To ovšem Markéta nevěděla, že na ní Mirek chystá rozhovor o sexu ve třech nebo čtyřech lidech. Mirek jako by tušil Markétiny rozpaky, rychle dolil skleničky a s větou přející zdraví si se svou ženou cinkl. Než se Markéta stačila rozkoukat už byli v místnosti plné eroticky laděných lidí. "No Míro, co to je?" S úsměvem pronesla Markéta, ale zvědavost jí nedovolila namítat víc. "Podívej se miláčku, nechci tě k ničemu nutit, ale když jsme tehdy byli v hotelu a ty jsi se tak krásně líbala s tou dívkou, co tam byla s námi, chtěl bych to zažít ještě jednou, ale naplno. Přál bych si tě vidět, jak se miluješ s jinou ženou se vším všudy." Velice tiše odpověděl Mirek, snad trochu ze strachu, ale znal Markétu dobře a tak to prostě zkusil. Markéta se začervenala, potom se rozesmála a to byl souhlas.

Po nějaké chvíli se rozpovídali s jedním mužem, který měl podobnou touhu, jako Mirek. Doslova ten člověk zahrál na Mirkovu strunu. Povídali si o tom všichni dohromady a slovo dalo slovo. Zanedlouho se pokojem rozdrnčel mobilní telefon. Markéta se zdráhala ho zvednout, ale víno jí umožnilo její pochybnosti velice rychle zaplašit. "Ahoj, já jsem Štěpán." Ozvalo se ze sluchátka. Byl to velice íjemný mužský hlas, což Markétu potěšilo. "Dám ti svou ženu k telefonu, jmenuje se Alena." Markéta ani nestihla odpovědět a Alena už jí zdravila. Chvíli si spolu povídaly a domluvily se na návštěvě v reálu. Markéta položila mobil a ruce se jí tak trochu třásly. Nevěděla, co jí čeká, stále přemýšlela, jak asi budou Alena a Štěpán vypadat, jak se spolu budou bavit a o čem. Mirek Markétu velice klidně a rychle přesvědčil, že není kam spěchat, všechno chce svůj čas.

Víno bylo dopité, noc černá jako saze a oba zatoužili po milování. Zatím, co Markéta byla ve sprše, Mirek vyndal ze skříňky hračku, kterou daroval své ženě k svátku. Byl to vibrátor růžové barvy a nastavitelný na různé rychlosti vibrací. Položil ho pod polštář a čekal, aby mohl Markétu vystřídat v koupelně. Konečně oba společně ulehli do postele. Mirek se přitiskl k Markétě, polibky nebraly konce, ruce hledaly důležité body na jejím těle a stále dychtivěji je vzrušovaly. Markéta dočista zapomněla na předchozí rozhovor na internetu a její steny nasvědčovaly, že se blíží tam, kde jí Mirek chce mít. Vyndal z pod polštáře vibrátor, otočil se na bok vstříc jejímu klínu a něžně zajel tou úžasnou hračkou do její kundičky. Markétě se z hrdla dral výkřik slasti, nohy se jí samy od sebe rozjely a ona si vychutnávala ten okamžik prvního přívalu rozkoše. Pohupovala zadečkem, nastavovala svou lasturku vibrátoru a Mirkův jazyk dráždil vše, co bylo kolem její dírky. Trochu se posunul, aby i Markéta měla možnost polaskat se s jeho naprosto tvrdým a čekajícím údem. Ta, jako by nemyslela na nic jiného, ihned si přebrala iniciativu a sevřela naběhlý žalud ve svých ústech. Milovala orální sex, ráda se mazlila s Mirkovým penisem, byl tak krásný a sladký, že nikdy neodolala. Čím víc sála ten ztopořený pyj, tím víc se sama přibližovala k vyvrcholení. Cítila, jak vibrátor sklouzává níž, až k její druhé dírce a ani na okamžik nezaváhala. Nastavila se tak, aby jí to bylo příjemné a Mirek dobře věděl, že brzy bude Markéta ve světě, o kterém muži nemají ani zdání. Stále s větší rychlostí líbal její venušin pahorek, slíbával šťávičku, jenž se linula z jeskyňky ven a i on tušil svůj orgasmus. Ten nastal přesně ve chvíli, kdy se Markéta zmítala v křeči lásky a rozkoše. Oba byli jako smyslů zbavení. Každý se snažil prožít svůj orgasmus na plno a při tom ještě dokázali umocnit vyvrcholení svého protějšku. Naprosto vyčerpáni a šťastni usínali u doznívajících pocitů slasti. Jen Mirek již skoro ze spaní zašeptal: "Byla jsi skvělá, lásko."

Druhý den na to Markéta nemyslela na nic jiného než na návštěvu z internetu. Byla tak nervózní, že jí snad všechno padalo z rukou. Mirek byl naopak v klidu a snažil se Markétu nějak povzbudit. Večer, kdy se schylovalo k hodině příjezdu, byli už oba jako na trní. Pohoštění nachystané, víno se chladilo v lednici a v tom se do ticha ozval zvonek u dveří. Markéta takřka nadskočila. "Mirku jdi otevřít, já tam nejdu." Zavolala do obýváku, ale Mirek trval na tom, že otevřít půjdou společně. Vyšli před dům, odemkli vrátka a za nimi spatřili už na první pohled sympatickou dvojici. Kupodivu si všichni měli okamžitě o čem povídat. Jen k tématu milování nedošlo. Snad na to nebyla nálada, snad se všichni styděli. A tak to šlo několik dalších měsíců. Při každé návštěvě se vesele bavili, ale o sexu ani zmínka. Z internetového povídání vzniklo přátelství a obě dvojice si velmi dobře rozuměli. Už to vypadalo, že milování nikdy nebude, protože se nikdo neměl k tomu toto téma byť jen nakousnout. Až jednou...

výměna partnerů

Markéta i Mirek seděli zase u internetu, popíjeli vínko a na druhém konci seděli Alena a Štěpán také s vínem na stole. Mirek začal o sexu a vše šlo ráz na ráz. Najednou jako by se ledy prolomily a oni si chtěli povědět vše, co zameškali za poslední dobu. Rozhovor to byl více než uspokojivý. Markéta se začínala těšit až zase přijede Štěpán s Alenou, ale zároveň měla tak trochu strach. "No nic, stejně si o tom příště jen promluvíme a sex bude bůh ví kdy." Říkala si a zdálo se že přesně tak to chtějí všichni. I když Mirek se Štěpánem by byli nejraději hned své manželky uložili do postele, ale respektovali jejich stud a strach z toho, jak by to všechno mohlo asi dopadnout. Další návštěvě předcházelo několik sezení u internetového povídání, spousty odvážných emailů a nesmělých telefonátů. Nicméně den kdy se opět měli všichni sejít nastal.

Byl pátek večer a Štěpán s Alenou přijeli na plánovanou návštěvu. Celý večer si všichni povídali, skákali si do řeči a víno teklo proudem. O sexu se však zase nikdo neodvážil promluvit. Markéta se zvedla od stolu a chtěla si dojít ven do garáže pro sodovku. V předsíni spatřila Štěpána, jak sedí na zemi, opřený o radiátor a má nějakou špatnou náladu. "Co tady děláš?" zeptala se, Štěpán ji vzal za ruku a stáhl k sobě. Zapálil Markétě cigaretu a rozhovořil se o milování. Dlouho spolu seděli na zemi a povídali. Mezi tím Mirek s Alenou dělali totéž. Jako by k tomu aby někdo začal mluvit o sexu najednou stačilo jen to, že se páry rozdělí. "Štěpáne, pojď za nimi a promluvíme si o tom všichni dohromady." Navrhla Markéta a společně se zvedli. Posadili se ke stolu, dolili zbytek vína a řeč o sexu byla opět ta tam. Bylo už pozdě. Mirek se zvedl s větou, že je čas jít spát.

Markéta se však najednou úplně změnila a velice vášnivě políbila Mirka. Vůbec jí nevadilo, že se druhý pár na ně dívá, naopak jí to začínalo vzrušovat. Štěpán nelenil a začal hladit a líbat Alenu. Markéta vytušila příležitost a naklonila se k Aleně, její jazyk laskal Alenino bříško a Štěpán se věnoval ústům své ženy. Když Alena uviděla iniciativu od Markéty, bleskem se svezla ze židle, objala ji a jako smyslů zbavená ze sebe strhávala kalhoty a tričko. Obě ženy se přestaly zajímat o své muže a vášnivě se líbaly. Cuchaly si vlasy a jejich ruce nezůstávaly v klidu. Obě už byly nahé, Alena ležela na zádech a Markéta pomalu a dychtivě sklouzávala jazykem níž a níž po jejím plochém bříšku, které zdobila jedna krásná piha. Lasturku měla nádherně vlhkou a hebce oholenou. Jen tenký proužek chloupků jí dokresloval. Lízala tu kundičku a mazlila se sní, Alena jen vzdychala a hladila Markétě vlasy. Mirek a Štěpán seděli na zemi za hlavou Aleny a dráždili si ztopořené penisy. Markéta na okamžik vzhlédla a spatřila jak Mirkova ruka spočinula na Štěpánově údu a naopak. Byl to zvláštní pohled, jak si oba muži navzájem dopřávají rozkoš, ale zároveň jí to překvapilo a vzrušilo. Štěpán se po chvilce zvedl, přistoupil k Markétě ze zadu a věnoval se jejímu poštěváčku. Ta zatoužila mít jeho pyj v sobě, nadzvedla zadeček přičemž neustávala v laskání Markétiny berušky a sama si zavedla Štěpánův obrovský penis do své jeskyňky. Divoce narážela a její smysly se zatemnily rozkoší. Cítila jak vlna slasti prostupuje její tělo a tento pocit zdokonalovalo Štěpánovo laskání jejích bradavek, jenž byly dočista ztvrdlé.

Mirek se na to už nemohl jen tak nečině dívat. Když zjistil, že Markéta v zápalu vášně pozapomněla na Alenu, které chybělo málo k dosažení orgasmu, zabořil hlavu mezi její stehna a jazykem rejdil v její boubelce. Zanedlouho se Alena zachvěla, hlasitě vykřikla a její tělo se napnulo. Mirek se otočil a zarazil svůj naběhlý úd do její rozpálené dírky. Alena byla jako ve snách, zmítala se v té rozkoši, sténala a měla dojem že její tělo si dělá co chce. Markéta už byla také na vrcholu blaha. Oči měla pevně zavřené a vychutnávala si orgasmus. Jakmile orgasmy obou dívek začaly odeznívat, přitulila se každá dívka k svému protějšku. Mirek se zvedl a podal ze stolu něco k pití. Všichni leželi u sebe a jen tak povídali o tom, jak se jim to líbilo, kouřili cigaretu a hasili žízeň. Svíčky na stole dohořely a do místnosti se vkradla černá tma. "Tak to ne, já na vás chci vidět." Prohlásil Mirek a šel rozsvítit světlo, které bylo umístěné venku naproti oknu. Když se vrátil, spatřil Markétu a Alenu jak leží vedle sebe na zemi a hladí si vzájemně ňadra. Zaslechl jak Markéta šeptá: "Dáš mi pusu Aleno?" Alena neodpověděla a okamžitě se vrhla svým jazykem do Markétiných úst. Obě dívky splynuly v jedno tělo, divoce se líbaly, hladily a doslova cestovaly v leže po celé podlaze. Mirek a Štěpán na to jen nevěřícně koukali a v tom Mirka napadla geniální myšlenka. Došel do obýváku a přinesl vibrátor. Štěpán se pousmál a těšil se až ho použijí. Ještě chvilku nechali své ženy, aby si hrály, až když to vypadalo, jako by ony vůbec své partnery k milování nepotřebovaly, rozhodli se zakročit. Mirek šetrně odstrčil Markétu od Alenina klína a zasunul jí vibrátor do její dírky. Šlo to velice snadno, Markéta dokázala Alenu absolutně vzrušit a její broskvička byla naprosto vlhká.

Když Alena ucítila ten vibrující předmět ve své lasturce, zatajila dech. Nikdy nezažila, jak to může na ženu působit a zjistila, že je to velice příjemné, zvlášť když Mirek věděl, jak s vibrátorem zacházet. Markéta líbala Alenina napnutá ňadra a doslova se v tom vyžívala. Štěpán chvíli seděl, onanoval a pozoroval tu scenérii. Najednou se naklonil ke své ženě a zašeptal jí do ucha: "Udělej to Markétě jazykem." Ta jako na povel začala jednat. Položila Markétu na záda, doširoka jí roztáhla nohy a její jazyk našel cestu k poštěváčku. Markéta snad ani nedýchala, jen nastavila svou kundičku vstříc Aleniným polibkům. Dráždila si bradavky a lačně hltala tu nádheru. Potom uchopila Alenu za ramena a nadzvedla ji. Alena klečela na kolenou, líbala se se svým mužem a Markéta měla její jeskyňku přesně na svých ústech. Lízala jí s takovou vášní, že se zanedlouho Alena svezla z jejího těla a Markéta si vzala na pomoc vibrátor, kterým dokončila to, co začala. Alena se zmítala v orgasmu tak nepředstavitelném a úchvatném, že to samotnou Markétu vyburcovalo k onanii, aby byla také tam, kde se ocitala její kamarádka. Mirek se Štěpánem už jen seděli v polotmě a sledovali ten milostný rej, jenž se odehrával před nimi. Nechtěli své manželky rušit a nechali je, aby si to vychutnali až do konce.

Markéta s Alenou ležely vedle sebe a spokojeně vrněly. Už to vypadalo, že se na sebe za chvilku zase vrhnou, jenomže Mirek se podíval na hodiny a zjistil, že je pět ráno. "To už je tolik?" Nevěřícně pokývala hlavou Alena a Markéta zívla: "Asi bychom měli jít spát." Všichni se zvedli ze země a zapálili si poslední cigaretu. Markéta usnula téměř okamžitě, Štěpán se odebral do vedlejší místnosti a se spánkem také neměl nejmenší potíže. Mirek s Alenou ještě chvilku seděli u stolu a povídali si o tom, co se mezi nimi čtyřmi stalo. Shodli se na tom, že to byl úžasný zážitek, a že bude potřeba ho zopakovat. Nakonec i oni usnuli a sny byly sladké jako milování ve čtyřech.

Chcete si zkusit milování ve čtyřech, ale nevíte jak na to? Najděte si druhý pár na erotické seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.