Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Hodina sexu

29.březen 2018
Hodina sexu

Trochu si doplnit znalosti o erotice nemůže být nikdy na škodu. Proto dávejte pozor, teď to bude žhavé s 5 vzrušujícími lekcemi pro grandiózní vyvrcholení. Od teď už pro vás nebudou zapeklité otázky z oblasti erotiky španělskou vesnicí.

Průměrně uspokojivý sex vám nestačí? Pak jste ve správném článku. Abyste od této chvíle dostávali v posteli už jen ty nejlepší známky, připravili jsme si pro vás školní lavici a velice rádi vám poskytneme erotickou výpomoc.

Lekce 1

Biologie

"Pochopit ženskou anatomii"

Klitorální nebo vaginální - jak vlastně ženy dosáhnou orgazmu? Ženský orgazmus je pro mnohé stále ještě mystérium. Proto si látku pro jistotu zopakujeme. Klitoris, nazývaný také poštěváček, se nachází nad vnitřními stydkými pysky. Malý výstupek, který je vidět, se nazývá také žalud klitorisu. Je to ale jen zlomek tohoto pověstného orgánu, který může být v některých případech dlouhý až deset centimetrů. Dráždění klitorisu je pro řadu žen nejpřímější a nejjistější cestou k orgazmu. Ale je také považovaný za citlivý, někdy dokonce za "náladový" a nechce, aby se ho těsně po orgazmu někdo dotýkal.

Nejlepší je dopřát mu v tomto případě nejdříve dlouhou přestávku. Pak se zase dostane do "pohodovější nálady". Teď půjdeme do větší hloubky. Ten, kdo hovoří o vaginálním orgazmu, nemůže vynechat tolik diskutovaný bod G. Ale kde vlastně tohle kouzelné místo leží? Nejprve malá oprava, bod G není žádný bod, nýbrž celá oblast nebo zóna. Nachází se v hloubce zhruba tří až pěti centimetrů v pochvě směrem k břišní stěně, a to podél močovné trubice.

To ostatně vysvětluje, proč má mnoho žen pocit, že se jim chce na záchod, když se tato oblast stimuluje. K čemu bychom v této vyučovací hodině ale chtějí dojít, je následující fakt: vaginální a klitorální orgazmus spolu mají společného mnohem víc, než jsme si dosud mysleli. Klitoris ani bod G nejsou dva odlišné světy, které si spolu nerozumí. Vaginální stěny jsou bezprostředně spojené s vnitřními strukturami klitorisu.

Mezi G-zónou a poštěváčkem totiž vede bezpočet nervových drah, proto se dnes už nehovoří o dvou různých orgazmech. Aha. A co z toho máme my? To se naučíme v lekci číslo dvě.

Lekce 2

Informatika

"Tak si naprogramujete svou G-zónu"

Kde se vaše G-zóna skrývá, už víte. Teď se dozvíte, jak si s ní užijete co nejvíce zábavy. Pokud jste svou G-zónu dosud spíše ignorovala, musí se váš mozek nyní naučit asociovat její stimulaci s touhou. Velmi správně, jde o programování. Je to podobné jako s čištěním zubů, náš mozek se naučil, že kartáček držíme vždycky tou samou rukou. Když chceme jednou použít druhou ruku, nejde nám to. Je to v podstatě logické, protože se v tom případě musí zapojit nové nervové dráhy v mozku a teprve pak se to, co jsme se nově naučili, uloží. Tak to probíhá také s G-zónou.

Objevujte sama sebe a svou pozornost zaměřte na vnitřek pochvy. Pokud se dostaví pocit, teď musím na záchod, nepřestávejte. Naopak, snažte se maximálně uvolnit a soustředit se na svůj cíl. Zhluboka se proto nadechněte a pokračujte. Nejlepší je cvičit takhle při masturbaci nebo při předehře s vaším partnerem. Předem ho ale zasvěťte, aby věděl, co máte v úmyslu, ať pak není překvapený vaší nespokojenou reakcí.

Učte se o sexu !

Důležité je udělat si na to čas. Je to totiž jako při jízdě na kole, první kolečka, kdy vám jde jen o to, abyste nespadla, zvládnete docela rychle, ale než se budete bez držení a s vlajícími vlasy prohánět krajinou, bude to nějakou chvíli trvat.

Lekce 3

Fyzika

"Otázka (správné) techniky"

Narážet + rychle + prudce = extáze. Také už jste se někdy divila, že vám to takhle vlastně skoro nikdy nevychází? Přitom je vysvětlení úplně jednoduché. Vagina není na tuhle teorii uzpůsobená a reaguje spíš na tlak než na tření. Přinejmenším dále uvnitř. Vpředu u vchodu má tření ráda. Ve hře jsou tedy zcela rozdílné buňky, které mají jiné potřeby. Představte si vrabce a velrybu. Vrabec je malý a dělá krátké, rychlé pohyby. Velryba je naproti tomu těžkopádnější a pohybuje se mnohem pomaleji. Umění je při sexu přesně střídat tyto dva pohybové vzory.

Jasně řečeno: vrabec znamená "u vchodu", velryba "hluboko proniknout". Ideální by byl následující rytmus: nejdříve 9x vrabec, pak 1x velryba, potom 8x vrabec a 2x velryba, potom 7x vrabec a 3x velryba a tak dál. Nakonec zase začněte od začátku. Jasně, zní to velmi technicky. A samozřejmě tento vzor nemusíte dodržovat přesně. Na to byste svůj mozek zaměstnala až příliš a to je při sexu vždycky špatně. Navrhněte svému nejdražšímu, abyste tomu dali šanci.

Samozřejmě, bez kritizování jeho dosavadního chování, aby si nemyslel, že mu něco vytýkáte. A jestli nechcete se svým partnerem něco takového řešit, sama udávejte rytmus, třeba v poloze "na koníčka".

Lekce 4

Sport

"Stimulace pánevního dna"

Posilování pánevního dna si mnozí spojují výhradně  se cvičením po porodu. Neprávem! Protože pánevní dno, pokud o něj správně pečujete, je jako kornout plný nádherných dárků. Nevíte přesně, kde se nachází? Pak si představte, že musíte velmi naléhavě na toaletu, ale bohužel stojíte s autem v dopravní zácpě. Ano, přesně tak, velmi nepříjemná situace. A právě ty svaly, které v tomto případě vždycky zapojujeme, jsou svaly pánevního dna.

U mnoha žen je svalstvo pánevního dna často příliš silně napjaté. Může to být stresem nebo také tím, že prostě nevíme, jak bychom je měly uvolnit. Prvním krokem tedy je se cíleně uvolnit. Nyní se celá oblast rovnoměrně prokrví, a to je důležité k prožití intenzivních orgazmů.

Naučte se sexovat

Příklad pro lepší pochopení, dejte ruku v pěst. Vidíte, jak je vaše kůže na mnoha místech bílá? Je to tím, že jimi neprotéká téměř žádná krev. Bez krve ale nemohou buňky komunikovat s mozkem tak, jak by měly. Důsledek: cítíme toho méně, nebo necítíme vůbec nic. Třikrát denně své svaly pánevního dna asi 15x stáhněte o něco silněji než při už zmíněné dopravní zácpě. Pak je zase velmi pomalu uvolněte. Pomůže vám to zbavit se napětí. Nebo si pořiďte Venušiny kuličky.

Lekce 5

Chemie

"Jak v těle působí antikoncepční tableta"

Díky antikoncepčním tabletám můžete mít sex kdykoli a spontánně. To je fajn, teoreticky. Mnoho žen, které užívají antikoncepční tablety, se totiž ptá, proč jsou málokdy ve správné náladě. Tableta redukuje mužské hormony, jako například testosteron. Ty se ale ve značné míře podílejí u žen na vzniku touhy. Kromě toho si tělo permanentně myslí, že je těhotné. Z biologického hlediska tedy necítí žádnou nezbytnou potřebu sbližování.

Když ženy tablety vysadí, často se zase touha velmi rychle vrátí. Stop - nedělejte to, aniž byste se poradila se svým gynekologem. Jsou tu také alternativy, například minitablety nebo antikoncepční kroužky, které si vystačí s velmi nízkými dávkami hormonů, nebo zcela jiné antikoncepční metody. Ano, toho shánění informací pro vás představuje trochu pilné práce. Ale za určitých okolností vás dostane o velký krok dál, směrem k opravdu žhavým chvílím.

Tahák pro extra stimul

Dbát na správné dýchání

Aby vám na cestě k superorgazmu nedošel dech, pravidelně se zhluboka nadechněte, až se vyklene břišní stěna. To zlepší prokrvení těla a každý dotek budete vnímat intenzivněji.

Zůstat v pohybu

Nenechte muže dělat všechno, sama také buďte vždycky aktivní. Už minipohyby dělají obrovský rozdíl. Prostě naklánějte pánev dopředu a zpět.

Nebýt pořád jen "slušná holka"

Receptory bolesti a touhy leží v mozku blízko sebe. Plácnutí sem nebo tam může proto vášeň opravdu silně podnítit. Ale pozor, jen v případě, když se vám to líbí.

Důležité poznatky pro zahřívací fázi

Není pravda, že ženy potřebují předehru k nažhavení. Protože vagina je v podstatě od přírody dostatečně vlhká na to, abyste se do toho hned pustili. Ten, kdo má pochybnosti, si může ale bez problémů vypomoci lubrikačním gelem. Mnoho žen si přeje dlouhou předehru také proto, že je pro ně akt sám o sobě příliš monotónní.

Kompaktní know-how několikanásobných orgazmů

Jedno si musíme říci předem. Vůbec k nim nedochází tak často, jak si myslíme. Pro mnoho žen to po prvním vyvrcholení končí, protože je tehdy klitoris mimořádně citlivý. Několikanásobné orgazmy jsou možné spíš tehdy, když se předtím nestimuluje klitoris, ale ve hře je celá vagina a celé tělo. Některé ženy mohou ostatně dosáhnout orgazmu pouze stimulací bradavek. To by mohla být inspirace pro následující společnou hodinku.

Ještě nemáte partnera? Zkuste využít naše rady při seznamování na seznamce!

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.