Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Mužská chlouba

18.listopad 2017
Mužská chlouba

Muž a jeho penis mají zcela mimořádný vztah. Když se k tomu připojí ještě žena, měli bychom si nejdříve vyjasnit pár základních věcí. A tím je dvanáct tajemství o centrálním orgánu mužské touhy. Věděli jste, že...?

Ranní erekce

Věřte, že ranní erekce není žádné potěšení. Nemůžete se vymočit, ačkoli to naléhavě potřebujete, a k tomu s přítelkyní navíc hrozí konflikt ve vztahu. Představte si váš překvapený výraz, když se na vás jednoho rána utrhne, že nechcete sex. "Přiznej se, ty ho nechceš jen se mnou. Podívej se přece, jak jsi nažhavený." Bude šíleně vytočená a bude ukazovat na vaše zrádné vyboulení vašich boxerek.

Budete jí muset říci a především vysvětlit, že ranní erekce je pouze nevinný výsledek REM fází ve spánku. Tep a dech se zrychlují a zvedají vašeho přítele do výšky. Je jedno, jesti se vám přitom zdá o Mile Kunis nebo Bradu Pittovi.

Trik proti rychlému konci

Představte si situaci, kdy je vám 19 let, přicházíte o panictví a vaše poprvé bylo fiasko. Po devadesáti vteřinách jste byl těsně před orgasmem, a tak jste vykřikl: "Stisknout!" Možná jste se doslechl, že se dá ejakulace stisknutím penisu oddálit. Možná jste si představoval, že bude vaše zkušená přítelkyně vědět, co přesně má v této situaci dělat. Ale nevěděla. Tak partnerka na pár vteřin stiskla na pár sekud před vyvrcholením penis v místě, kde přechází v žalud na uzdičce. Tím se stiskla močová trubice a zastavila nutkání k ejakulaci.

Proč děláme tolik povyku kvůlil velikosti penisu

Už léta slýchám kolem sebe větu: "Na velikosti nezáleží." To je ale blbost. Na velikosti záleží! Nic není důležitějšího. Proč si myslet, že se každý muž už někdy tam dole měřil? To, zda odvedete při sexu dobrý výkon, nebo budete ženami v posteli hodnoceni negativně, záleží na velikosti penisu. Velký penis - bůh sexu, malý penis - mazlíček. A dokonalý muž potřebuje velký penis. Kdo ho nemá, použije prostě penisovou pumpu, což je lepší než to, co dělají indiáni z kmene Topinama. Ti se kvůli šestiměsíčnímu obřímu penisu nechávají uštknout určitým druhem hada.

Neříkeje mu "úd"

Představte si následující scénu, ať už jste muž nebo žena. Jsme v ložnici, vrhnete se na sebe jako zvířata a on vám pak řekne: "Dovol mi laskat ti tvé sekundární pohlavní znaky." Moc svůdně to nezní, že? A ze stejného důvodu se vám váš tep pokaždé zpomalí na úroveň smrtelné ztuhlosti, když vám žena řekne, co by chtěla dělat s vaším údem. Při tom si pokaždé budete připadat, jako byste se vrátil do sedmé třídy do vše objasňující hodiny vaší paní učitelky biologie. Takže ženy, takhle tedy ne.

Takové představy totiž v posteli probouzet nechcete. Ještě horší by to bylo snad jen s "medvídkem Pú". Muži se chtějí při sexu cítit animálně a neslušně. Zle. Proto se tomu také říká "dirty talk". Výrazy z učebnice nemají v posteli žádné místo. Platí ale, že něžná oslovení jsou povolená, ale musí zní mužně, neslušně a nebo monstrózně. Pozor, jsou citliví, když jde o jejich chloubu. Pokud má partner mikropenis, neříkejte mu "obříku". A jak tedy? Ocas, klacek, tygr, king, grizzly, řemen, kyj, obušek.... A nedělejte z toho žádné zdrobněliny!

Mužská chlouba a její tajemství

Nemějte strach ze zranění

Nezáleží na tom, jak divoká je předehra, jak erotické řeči vedete, jakmile se zamíří na jih, jednají ženy s mužskou chloubou jako se syrovým vejcem. Přitom penis není kost, která by se mohla zlomit, a ani není nijak extra citlivý. Alespoň penis ne. Žalud a varlata tak pevně nestiskávejte. Na to, aby došlo ke "zlomení penisu", byste vy ženy, musely uprostřed nejdivočejších hrátek náhle vyklouznnout. Tak se tedy hlavně ve stavu ochablosti nebo "na půl žerdi" pořádně snažte. Chovejte se k penisu jako ke svalu. Není nic horšího než masér, který vám svaly jen hladí místo toho, aby vám je důkladně hnětl.

Takový orální sex se hodí

Ne, žena nemusí bezpodmínečně polykat. Na to jste se chtěly hned zeptat, ne? Muži tuto záležitost rádi ukončují na prsou svých přítelkyň. Jistě každý z vás měl přítelkyni, která sperma v závěru spolkla, jako by to byl úkol v nějaké reality show. V zásadě je to dost praktické, ale pak vám hned dá pusu, ve které ještě měla tu odpornou věc. Polibek se spermatem mužům nijak pěkný nepřipadá. A přitom je to jejich. Ale také neočekávají, že pro ženy to bude jiné.

Důležité pro dobrý orální sex je: nezastavte se jen na penisu, nýbrž věnujte svým jazykem návštěvu také sousedství, a to vnitřní straně stehen, varlatům, hrázi. Nabídněte variabilitu, jednou rychleji, pak zase pomaleji, hlavu zvednout a sklonit. Nejen sát, nýbrž střídavě také lízat a jazykem kroužit chvíli kolem žaludu a chvíli kolem uzdičky. Prosím, dejte najevo, že vás to také baví. Jinak z toho budete mít ještě navíc špatné svědomí.

Pocit při orgazmu

V první řadě je krátký. Opravdu velmi krátký. Trvá jednu až dvě sekundy, možná tři, ale to je pak už opravdu úžasný orgazmus, k jakému dojde jednou za sto let. V jedné televizní reportáži přirovnával moderátor mužský orgazmus k vlně. Nejdříve mohutní a mohutní a potom vyústí velkým třeskem. "Ejakulace je takové obyčejné kýchnutí penisu." Nejdříve rostoucí tlak připomínající naléhavé nutkání na močení, potom velká úleva a krátká ztráta sebekontroly při ejakulaci. Možná není žádná náhoda, že podle lékařů chce mnoho mužů kýchat, jakmile pomyslí na sex.

Varlata

Při veškeré dominanci, jakou penis nepochybně má, zapomíná většina žen bohužel na varlata, která se pod ním pohupují. To je velmi nemilé. Varlata samotná jsou poměrně necitlivá, proto byste měly při jejich dráždění "zaparkovat" všechno, co je pod nimi v ruce a pak se konečky prstů věnovat přechodu varlat k hrázi. Ten pocit, když se tam mužů dotýkáte, je pro ně senzační. Tam byste ostatně mohly přitlačit trochu více, u varlat raději ne, i když toho vydrží víc, než se ženy domnívají.

Toto místo je obnažené, když ho stisknete příliš pevně, je to jako by člověk dostal ránu fotbalovým míčem do podbřišku. Riskujete, že vás partner shodí z postele, když na tom místě budete příliš brutální.

Penis a jeho tajemství

Penis miluje experimenty

Čím budete jako milenky vášnivější a vynalézavější, tím dřív se do vás váš objekt zájmu zamiluje. Mužům stačí opravdu málo, když jste v posteli opravdu dobrá. Vytáhněte na ně svoje trumfy. A jaké? Co třeba bondage? Věřte, že je hodně věcí, co muži ještě nevyzkoušeli. Zavázejte mu penis. Bude to dost vzrušující. Občas si nějaké malé překvapení přejí všichni muži. Odborné svázání by laici raději provádět neměli. A ani nemusí. Už navlečení kondomu vašimi ústy patří ke standardnímu repertoáru erotických představ mužů.

Můžete také klidně použít svůj vibrátor a bzučet jím u kořene penisu. Nebo se věnujte svým jazykem kůžičce, která spojuje předkožku s penisem. Bude příst jako kočka...

Rafinovaná pomoc při startu

Krizový hovor po sexu se svým kamarádem není nic divného. "To bylo tak trapné. Potřeboval jsem dvě hodiny na to, aby se mi zvedl. A když už stál a ona mi na něj chtěla navléknout kondom, zase spadl dolů. Asi jsem byl nervózní." Erekce muže má tři smrtelné nepřátele. Alkohol, stres a chlad. Nejdíve tedy svého partnera zahřejte, držte od něj dál pivo a postarejte se o to, aby se uvolnil. Co teď ještě můžete udělat pro to, aby se jeho penis nažhavil? Dotýkejte se ho na celém těle. Zejména se to mužům líbí na bradavkách, vnitřní straně stehen a v partii mezi pupíkem a intimní oblastí. Raději se pohybujete nad a vedle penisu, než abyste se vrhaly naplno na něj.

My svůj penis milujeme

Ženy, abyste to špatně nepochopily, tím je myšleno jen svůj vlastní penis. Při pohledu na cizí "nástroj" se mužům ohýbají nehty u nohou. Ale jejich penis je pro ně perfektní. Koneckonců muži mu dokonce dávají jména. Možná si teď říkáte, že jsou to blázni, ale upřímně, nemilovala jste někdy svoje auto tak, že jste mu dala jméno? A to je jen hromada plechu. Zde mluvím o někom, kdo má tu moc poskytnout orgazmy a udělat je otcem. Jak se na přítele patří, má svou vlastní hlavu, nedělá vždycky to, co muž chce.

Jak ho vzít pořádně do rukou

  1. navlhčete si ruku lubrikačním gelem nebo krémem
  2. položte ji na prostředek penisu a sevřete ho
  3. představte si, že běžíte za autobusem a držíte v ruce bagetu, která vám nesmí upadnout, takový tlak je přesně ten správný
  4. tvrdý penis má málo prostoru k pohybu, proto se ho nesnažte násilím ohýbat
  5. pohybujte rukou plynulým pohybem nahoru a dolů, při pohybu nahoru ho můžete stisknout pevněji, směrem k tělu raději jemněji, často měňte tempo
  6. palcem občas přejeďte přes "hlavičku" penisu, další místa, kterých se vyplatí dotknout, je uzdička pod žaludem
  7. neustálé "nahoru a dolů" zvládne váš nejdražší i sám a také to pravděbodobně často dělá, tak zapojte i svá ústa

Tak do toho, najděte si nějakého pěkného chlapa na erotické seznamce a vyzkoušejte na něm své nově nabrané zkušenosti!

Zdroj: https://www.livescience.com

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.