Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Cesta s učitelkou

11.listopad 2017
Cesta s učitelkou

Mohl jsem na sebe být pyšný, po necelém roce snažení a pečlivého učení jsem ve svých šestnácti zvítězil v okresním kole anglické konverzace. Byl jsem nesmírně šťastný a to nejen kvůli pocitu z výhry, ale i notebooku, který jsem za odměnu dostal od poroty. Jako další a poslední kolo, následovalo krajské kolo v Plzni.

Na soutěž samotnou se mnou jela moje učitelka angličtiny jménem Hanka. Nádherná, vyzrálá žena s přísným pohledem, ale krásnýma očima za typickými „učitelskými“ brýlemi. Hádal bych jí takových 30 let. Hanka a já jsme se k sobě chovali spíše jako přátelé, než jako učitelka ke studentovi. Nespočetněkrát jsem ji totiž potkal a mluvil s ní na různých slavnostech i v hospodách. Nebyl jsem, ač to tak může vypadat, jeden z těch „šprtů“, kteří nemají kamarády a sedí pořád jen doma. Angličtina mě prostě jenom bavila. Pro Hanku jsem měl slabost. To hlavní, čím mě přitahovala, byl její nádherný zadeček. A když si vzala krátkou sukni, měl jsem mnohokrát nutkání odejít na záchod a pomoct si tam sám. Proto jsem se také na tento „výlet“ těšil. Samozřejmě ne jen kvůli tomu…

Většinu času cesty do Plzně utíkala v pořádku a v kupé vlaku byl klid. Seděli jsme s Hankou naproti sobě, já měl puštěný nový notebook a ona podřimovala. Měla takové těsnější kalhoty, které zvýrazňovaly celou krásu jejího těla. Nádherná stehna a krásně vyplněné kalhoty na těch místech, na kterých být mají. Její klín se rýsoval jen několik desítek centimetrů ode mne. Vypadal jako bochník chleba, který má od pekaře uprostřed řez, aby nepopraskal. Toužil jsem si kleknout k jejím nohám a přičichnout si k němu. Ale na to jsem opravdu odvahu neměl. Dokázal jsem se na ni dívat dlouhé minuty, když spala a netušila, že ji pozoruji…

Měl jsem ho tvrdého jako kámen. Položil jsem si počítač na rozkrok, kdyby se Hanka náhodou vzbudila, tak aby neviděla můj stojící penis. A jako naschvál se Hanka probudila. Protáhla se tím krásným kočičím způsobem, který umí napodobit jen žena. Tím se mi ukázala v celé své kráse, nenalíčená, trochu rozcuchaná, nic nenarušovalo její přirozený vzhled. Ženskost z ní přímo sálala a já bych v tu chvíli přísahal, že jsem ucítil její přirozenou vůni. Došla si na záchod, kde se mimo jiné učesala a vrátila se zpátky do kupé. Jenom jím prošla a ve dveřích mi sdělila, že si jde zakouřit. Jen jsem přikývl a dál skrýval svou erekci.

Měli jste na škole také sexy učitelku?

Měl jsem na to strašnou chuť, ale teď jsem si nemohl dovolit si to udělat, protože jsem nevěděl kdy se Hanka vrátí. Alespoň ne v kupé, a proto jsem odešel na záchod. Tam sem si ho chtěl pěkně v klidu vyhonit. Zapomněl jsem zmínit, že toaleta byla připojena ke každému kupé, takže jsme ho měli jen pro sebe. Stáhl jsem trenky a vzal jsem ho do ruky. Představil jsem si Hanku, nevymýšlel jsem žádné zbytečnosti a začal pomalu stahovat předkožku. Netrvalo dlouho a já se přiblížil na dosah orgasmu. Stačilo několikrát přetáhnout a vystříkal jsem se do připraveného papíru, ale přesně v ten okamžik vešla Hanka do kupé. Úplně se mi zastavil dech. V penisu mi cukalo, cítil jsem, jak mi tepe krev ve spáncích. Potichu jsem ho zandal a měl v plánu vylézt z toalety. Jenže ten samý záměr, akorát z druhé strany dveří, měla Hanka…

Prudce otevřela dveře, nevědomky že jsem uvnitř a hranou dveří mě trefila přímo do rozkroku. Byla to tak prudká bolest že jsem se svalil na záchodovou mísu. Pomohla mi vstát a za neutuchajících omluv mě uložila na postel. Prý myslela, že jsem ji šel hledat. Jako zkušená žena, která mě v takovéhle situaci chápala, mi přinesla studenou žínku, kterou namočila na záchodě. Když viděla, že už při rozepínání kalhot se kroutím bolestí, řekla že mi pomůže, ať to nechám na ní. A to jsem taky udělal. Teď jsem se bát nemusel, že uvidí jak mi stojí, protože ten náraz dokonale utlumil mojí erekci. Avšak co bylo zvláštní, nezklidnil mojí touhu. Rozepnula mi kalhoty, nadzvedla gumu od trenek a zastrčila pod ně ruku, na které měla navlečenou žínku. Když se poprvé dotkala mého šourku, ucítil jsem mravenčení v podbřišku a následně mi opět ztuhnul. Ona mi trenky shrnula. Já myslel, že se hanbou propadnu a snažil jsem se si rukama zakrýt rozkrok.

Řekla mi: „Nestyď se, to je přece normální.“ To mě poměrně zklidnilo, ale můj penis ještě více rozbouřilo. Prohmátla mi kulky, promnula penis od kořene až k žaludu a řekla že vypadá v pořádku. Ale jak si ho prohlížela zblízka a ještě mě neúmyslně stimulovala, zacukalo mi v něm a já se udělal. Postříkal jsem jí obličej a trochu i blůzku. „No teda, zakřičela, co to má znamenat?“ Přitom jí po obličeji teklo moje semeno. Vypravil jsem ze sebe tiše jenom: „Promiň Hani, já fakt nechtěl.“ Nastala chvíle trapného ticha. „Máš štěstí, že jsme kamarádi. Jinak bys měl velkej problém. Teď už se tím netrap.“ odpověděla. Vstala a odešla s novým svrškem na toaletu. Nikdy jsme už o tom nemluvili a já se nikomu nepochlubil. Vlastně nebylo ani čím. Dodnes jsme s Hankou přátelé a náš vztah to nijak neovlivnilo.

Až budete také cestovat do Plzně, vzpomeňte si, co vše se při té cestě může přihodit...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.