Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Čím mohou ženy zklamat muže v posteli?

8.listopad 2017
Čím mohou ženy zklamat muže v posteli?

Ženy i muži se v posteli mohou chovat tak, že to toho druhého začne pěkně štvát. Co nejčastěji ženy dělají a mužům je to proti srsti? Vybrali jsme 9 takových věcí, na které si muži nejčastěji stěžují.

Muži i ženy chtějí sex. Někteří říkají, že muži ho chtějí více než ženy, jsou větší zvířata apod. A možná je to pravda. Ale i tak žena může muži úplně zkazit náladu, chuť na sex nebo touhu tím, co dělá. A možná, že o tom ani netuší. Někdy si tím ale i samotné zapříčiní to, že muž bude příště hledat někde jinde, obzvláště pokud se nejedná o vážné vztahy, ale vztahy založené především na sexu

A i když jsou si někteří muži schopni vymyslet ty nejhloupější výmluvy, aby nějak ospravedlnili to, proč si šli užít za někým jiným, měly by se všechny ženy zamyslet nad následujícími body. Protože asi ani jeden nepotěší žádného muže. Co tedy vzruší muže úplně nejméně, nebo spíše, co jeho vzrušení zkazí?

Je moc tichá

"Pro mě je jednoznačně nejvíce neuspokojující aspekt sexu to, když je žena tichý typ - žádné sténání, vzdechy nebo mluvení o prasárničkách. Malá slovní nebo fyzická odpověď ze mě opravdu dokáže setřást veškerou touhu a vzrušení. To už se raději půjdu koukat na Game of Thrones." Pravdou je, že každého muže vzruší sténání, protože tím žena dává najevo, že ji to také vzrušuje a že se jí to líbí. Nemusí řvát jako na lesy, stačí vzdychání nebo slabé sténání a pro muže to hned bude znamenat kladnou odpověď. 

Mluví o hloupostech

"Vím, že si budeme muset někdy promluvit o tom, co dáme její sestřenici jako dárek k její svatbě, ale opravdu je to nutné zrovna v tu chvíli?!" Muž se chce soustředit na ten krásný okamžik a ne přemýšlet nad hloupostmi, které stejně nemá smysl v tu chvíli řešit. Žena by se měla soustředit na tuto chvíli s ním. Užívat si to. Jinak to také může vypadat, že ji to vůbec nebaví a jen se nastaví, aby si muž užil... A ona má stále myšlenky někde jinde. Ženy, poddejte se tomu okamžiku také!

Sex nedostojí očekáváním

"Největším zklamáním v sexu pro mě bylo zklamání. Zní to možná trochu zvláštně, ale je to opravdu nanic, když máte nějaká očekávání, založená na vzájemné interakci, a ten reálný sex se tomu pak ani nepřiblíží. Pokud sexu předchází mnoho sextingu, ten sex pak většinou stojí zanic." (Josh Accardo, komik). Když se nad tím zamyslíte, tak musíte tomuto muži dát za pravdu. Sexting znamená psaní si sexy zpráv přes sms nebo sociální sítě, takové ty zprávy typu "Udělal bych tohle...", "Chtěl bych, abys udělala tohle..." Vy si tak budete představovat tento skvělý sex, který se vám oběma líbí. V realitě pak zjistíte, že ten druhý je pouze dobrý spisovatel, ale nic z toho se mu vlastně dělat nechce nebo není tak dobrý, jak o sobě tvrdil.

Není nadšená

"Nedostatek zájmu je u mě to, co celou situaci naprosto zkazí a dá to pak hodně zabrat (a někdy je to i bolestivé), aby to celé vůbec aspoň za něco stálo." Vážně, ženy, projevte nějaký zájem. Pokud o toho muže nebo sex s ním zájem nemáte, tak to nedělejte a najděte si někoho, s kým budete při sexu aspoň trochu vypadat, že si to užíváte a máte také zájem na tom, aby byl druhý (u)spokojený.

Některé ženy nepřitahuje jejich partner, a tak celkově nepůsobí nadšeně

Má špatnou hygienu

"Umývejte si své intimní partie! Jen proto, že jste velmi sexy, neznamená, že vaše spodní část těla nebude zapáchat!" (Ralph Sutton, moderátor v rozhlasu). Je vidět, že některé ženy jsou s hygienou na štíru. Určitě by se měly o své intimní partie starat, stejně jako o zbytek těla. Pokud jste žena a toto téma vás blíže zajímá, přečtěte si náš článek "Jak na intimní hygienu?", tam se dozvíte vše podstatné o mužské i ženské hygieně intimních míst.

Chce pořád mluvit o budoucnosti

"Ne, nebudeme diskutovat o tom, co to pro nás do budoucna všechno znamená, když ho mám stále tvrdého." Trochu drsně řečeno, ale v podstatě to tak je u všech mužů. Stejně jako muži nechtějí, aby ženy při sexu mluvili o hloupostech, nechtějí se ani zabývat společnou (možná i dost nejasnou nebo komplikovanou) budoucností. Muži si chtějí sex užívat a ne ho celý "prokecat". Nehledě na to, že budoucnost je často velmi ožehavé téma.

Nevoní

"Vůně je dalším faktorem, který může zcela zničit náladu, zájem, touhu sexuálního aktu. Je to jeden z našich nejsilnějších smyslů (pro některé je to nejsilnější smysl) a pokud ženu postihuje určitý zápach, absolutně to zkazí celý sexuální zážitek, i kdyby žena v posteli byla sebelepší." Již se řešila hygiena intimních partií, ale nejen ta je důležitá! Žena by neměla zapáchat potem nebo čímkoliv jiným, sprcha před sexem je jistota, člověk se pak i lépe cítí - svěžejší, čistější, voňavější. Ne vždy se sice naskytne možnost se před sexem vysprchovat, ale pokud tu je, určitě se ji vyplatí využít, když si nejsme vůní svého těla jisti. Jako žena mohu říci, že tento bod nepochybně platí i u mužů.

Je to pořád stejné

"Jsem všestranný muž a moc mě nebaví, když je žena pořád jenom nahoře nebo pořád jenom dole. Takovýhle nudný sex je pak na mě celkem dost poznat, jde vidět, že mě to nudí. Mám rád zpestření a ne když je to pořád to samé dokola. V takovém případě se vždy udělám co nejrychleji." Nikdo nemá rád nudu, věřte tomu. Když bude žena dělat stále jedno a to samé dokola, muže to celkem rychle přestane bavit. Chybí tam střídání poloh, praktik, zapojení erotických hraček a pomůcek, erotické hry a spousta dalšího... A o to se nikdo připravit nechce, no ne? 

Dělá leklou rybu

"Vím, že pravděpodobně velmi málo lidí vypadá nějak extra sexy, když se s někým milují. Ale to neznamená, že tam jenom bude ležet jak prkno. To je prakticky neospravedlnitelné. Je to, jako by tam vůbec nechtěla být. Vím, že člověk potřebuje trochu sebevědomí na to, aby hodně vzdychal, mluvil při tom sprosťárny, pokoušel se o 69 nebo dokonce nějaké polohy z kamasutry. Ale může aspoň zvednout nohy do vzduchu, přirážet nebo zatnout svaly pánevního dna." Toto je opravdu nejvyšší úroveň nezájmu a jde vidět, že to ženu opravdu nebaví. Může se ale stát, že ji to baví, ale neví pořádně, jak na to, co dělat a tak raději jenom leží a nechá všechno odpracovat muže. Samozřejmě to není správné řešení. V takovém případě bude nejlepší, když si žena přečte pár článků, nabyde trochu sebevědomí a následně vše vyzkouší v posteli.

Ženy už ví, co by v posteli neměly dělat, čemu by se měly vyvarovat nebo co by měly alespoň omezit. V první řadě musí najít partnera, se kterým je sex bude bavit. To mohou třeba na erotické seznamce, tam se určitě najde nějaký, díky kterému se dostanou do sexuálního nebe.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.