Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Zodpověděli jsme 10 nejhledanějších sexuálně zaměřených otázek na Googlu

29.říjen 2017
Zodpověděli jsme 10 nejhledanějších sexuálně zaměřených otázek na Googlu

Když vás něco zajímá, co uděláte? Velká většina lidí zadá svůj dotaz nebo klíčová slova do vyhledávače Google, aby našli odpověď na jejich otázku. Jaké jsou ty nejčastější otázky ze sexuální oblasti, se kterými chtějí lidé pomoci právě od "strýčka Googla"?

Mnoho lidí zajímá mnoho věcí. Dnes už nemusíte jít do knihovny, složitě hledat, ve které knize byste asi tak mohli dostat odpověď na vaši otázku a nakonec třeba i zjistit, že se v žádné z hledaných knih nenachází. Teď je to všechno o tolik jednodušší, až je to s podivem, jak se nám ten život díky internetu zjednodušil během posledních dvou desítek let. Lidé se zamozřejmě chtějí dozvídat i různé věci ze sexuálního života, aby se mohli ve svých výkonech zdokonalit nebo zkrátka chtějí jen ukojit svou zvědavost. Nic není tak jednoduché, že by vám to šlo hned samo od ruky jako profíkovi, a tak se není za co stydět. No a tak lidé vyhledávají otázky týkající se bodu G, velikosti penisu, ale i pohlavně přenosných onemocnění. A jaké jsou ty nejčastější napříč celým světem? Odpověď na tuto otázku zodpověděl Durex, který za pomoci Googlu zjistil, které to jsou.

  • Kde je bod G?
  • Jak ženu přivést k orgasmu?
  • Můžu se zbavit herpesu?
  • Jak se zbavit genitálních bradavic?
  • Co je to "clap"?
  • Jak si ručně zvětšit penis?
  • Jak změřit penis?
  • Kolik mi musí být, abych mohl koupit kondomy?
  • Jak zasunout mužský orgán do ženského?
  • Jak dlouho trvá sex?

A protože chceme zlepšit váš sexuální život a zároveň vám ušetřit čas hledáním na Googlu, můžete si odpovědi na otázky, které vás zajímají, přečíst níže. 

Kde je bod G?

Existence bodu G je stále sporná. Zatímco někteří věří, že stimulováním právě tohoto místa, ženám vyvolá mnohačetné a úžasné orgasmy, někteří zase naopak tvrdí, že vůbec neexistuje a jedná se o prostý výmysl. Vlastně si můžete udělat svůj názor, pokud ho zkusíte najít. Pro ty, kteří věří, že bod G je skutečná věc, předpokládá se, že se jedná o kousek tkáně, která se nachází v pochvě na přední straně vaginální stěny, přibližně dva až tři centimetry daleko (což znamená stranu směrem ke žaludku, ne zadečku). Toto místo působí mírně silnějším, vyklenutým a houbovitým dojmem.

Jak jsme již zmínili, stále není jasné, co je vlastně bod G (někteří věří, že je to součást klitorisu, který se rozprostírá dolů po vagíně, jiní si myslí, že je to mechanismus, jehož cílem je zabránit ženám močit při sexu) nebo zda se vůbec jedná o skutečnou věc, ale některé ženy uvádějí vjem neuvěřitelných pocitů, když je tento bod stimulován. Nejlepší způsob, jak zjistit, zda je to pravda, je prstem - buď ukazováčkem nebo prostředníčkem. Jakmile to zjistíte, můžete posoudit, jaké pocity vám to způsobuje - pro některé lidi je to úžasné, pro druhé už tak moc ne - a pak začít experimentovat. Muži mohou hledat na svých partnerkách.

Při misionářské poloze si žena pod zadek může dát polštář, a tím způsobí, že se penis bude dotýkat právě bodu G. I při sexu, společně s penisem, se může použít prst tak, jak bylo v předchozím odstavci vysvětleno. Nebuďte ale vystrašení, pokud ho nebudete moci ihned najít nebo když nebudete zažívat nějaké úžasné pocity. Můžete si o tom promluvit se svým partnerem, trochu v této oblasti zaexperimentovat anebo nechat zapracovat našeho starého známého kamaráda - klitoris. 

Kde se nachází bod G?

Jak ženu přivést k orgasmu?

Zeptejte se jí. No vážně - na každou ženu "funguje" něco jiného, takže když se jí zeptáte, budete mít největší šanci ji opravdu uspokojit. Pravděpodobně bude mít lepší a konkrétnější nápady než Google a může vás také navádět krok po kroku přesně tak, jak si to ona přeje. Abychom to ale také vzali trochu ze široka, tak byste měli vědět, že většina žen nedosáhne orgasmu díky penetrativnímu sexu. Takže pokud máte zájem přivést ženu k vyvrcholení (který byste měli být, pokud s ní máte sex), nezapomeňte na předehru. Mluvíme o orálním sexu, vibrátorech a jiných erotických hračkách a o uspokojování prsty. Věnujte více času těmto hrátkám než penetrativnímu sexu, zaměřte se na klitoris a máte vyhráno.

Můžu se zbavit herpesu?

To pro vás máme špatnou zprávu. Viru herpes se zbavit nemůžete, protože na něj v současné době stále neexistuje žádná léčba. Můžete sice užívat léky, které zmírní vnější projevy tohoto viru a které mohou také snižovat pravděpodobnost přenosu oparu na sexuálního partnera. To, že se ho nikdy nezbavíte, ale neznamená, že byste nemohli mít nechráněný nebo orální sex. Rozhodně se ale vyhněte sexu v době, kdy se vám na těle ukáží nějaké projevy. 

A jak herpes vlastně vypadá? Asi každý zná opar na rtech, který je způsoben virem herpes simplex typu 1. Genitální opar je pak způsoben stejným virem, ale typem 2. Nicméně člověk, který má opar na rtu a bude provádět orální sex svému partnerovi, může ho nakazit a přenést virus na jeho genitálie. 

Jak se zbavit genitálních bradavic?

NEZKOUŠEJTE se zbavovat genitálních bradavic sami doma. Pokud si myslíte, že máte tyto bradavice na vašich intimních partiích, jděte co nejrychleji ke svému praktickému lékaři nebo do kliniky sexuálního zdraví - abyste zjistili, co se děje a dostali řádné léčebné prostředky. Nepoužívejte přípravky, které jsou určeny na jiné části těla, to by se jemné kůži vašich genitálií nelíbilo. Aby se zkušený lékař zbavil vašich bradavic, použije pravděpodobně speciální mast nebo kryoterapii, to je jejich zmražení. Také budete poučeni o tom, že byste neměli mít sex, dokud bradavice nezmizí, což je snad všem jasné.

Co je to "clap"?

Vzhledem k tomu, že mnoho lidí vyhledává už i v angličtině, můžete narazit na pojem "the clap". To je vlastně taková přezdívka pro kapavku. Existují tři teorie, jak tento název vznikl. První udává, že se jedná o odvozeninu francouzského slova "clapier", což znamená nevěstinec. Druhá teorie je trochu drastičtější. Podle ní se tak kapavce říká proto, že muži dříve museli pleskat (anglicky clap) penisem, aby z něj odkapal hnis. Brr. Podle poslední teorie toto slovo vzniklo z anglického slova clappan, což znamená tlukot nebo pulzovat. To vychází ze společných příznaků šíření pohlavně přenosných nemocí - bolestivého močení a pulzujícího pocitu penisu způsobeného zánětem a infekcí.

Nezahrávejte si s pohlavně přenosnými chorobami!

Jak si ručně zvětšit penis?

Ve skutečnosti neexistuje žádný způsob, jak váš penis zvětšit bez operace nebo způsobení výrazného poškození penisu. Přeskočte podivné "opravné" prostředky a cvičení a pracujte na tom, že tato velikost opravdu nemá velký vliv, pokud jde o poskytnutí sexuálního potěšení (pamatujete si, co jsme zmínili o pronikání, které není všechno, a bodu G, který je jen asi dva centimetry uvnitř vagíny?). Pokud vám sebevědomí přecijen trochu schází, používejte sexuální polohy, jako je poloha na pejska, které budou dělat penetraci hlubší. Samozřejmě pak ještě existují různé pumpy, ale ty nezvětšují penis dlouhodobě. Pokud by si vaše partnerka opravdu přála, abyste měli trochu větší výbavu, můžete společně vyzkoušet, jak se vám bude líbit sex se speciálním návlekem na penis.

Jak si změřit penis?

Změřit si penis můžete ve dvou případech - když je ochablý nebo když je v erekci. Pokud budete penis měřit v ochablém stavu, ujistěte se, že vám není moc zima. Poté umístěte pravítko nebo krejčovský metr na výchozí bod vašeho penisu, což je ten, kde se setkává s vaším břichem. Změřte celou délku. Průměrná délka ochablého penisu se většinou pohybuje okolo 8,9 cm. Abyste si změřili penis v erekci, nejdříve ho samozřejmě do erekce musíte přivést. Pak uděláte v podstatě to samé. Tato průměrná délka se pak pohybuje okolo 12,7 cm. Metrem také můžete změřit svou šířku. Neměli byste ale zapomínat, že ženy, se kterými budete mít sex, nevytáhnou jen tak pravítko a nezačnou vám ho přeměřovat, zda jste dost obdaření na to, abyste si s nimi užili. Můžete ji obdarovat mnoha orgasmy a potěšením nehledě na velikost vašeho penisu.

Kolik mi musí být, abych mohl koupit kondomy?

V České republice není prodej kondomů nijak věkově omezen, tudíž si může kondomy jít koupit kdokoliv - i mladý, i starý. Možná sice prodavačky budou zvláštně koukat, když vám bude 10, ale žádné potvrzení o plnoletosti nepotřebujete.

Kondomy si může koupit každý

Jak zasunout mužský orgán do ženského?

Zaprvé byste se měli ujistit, že s tím oba souhlasíte a jste nadšení, těšíte se, až se budete moci spojit. Nikdo z vás by neměl být pod vlivem nějakých látek, které mohou ovlivňovat vaše rozhodnutí a stejně tak by ani jeden neměl být do sexu tlačen někým jiným. Poté byste měli nějaký čas věnovat předehře, dokud vagína nebude dostatečně lubrikovaná (pokud se tak nestane samo, můžete použít lubrikant). Jakmile budete oba připravení, můžete penis zasunout do vagíny. Lepší je, když žena muže trochu navádí, pokud se objeví nějaké komplikace. Zasunujte pomalu a ujistěte se, že je to pro vás oba pohodlné, než si začnete divoce užívat.

Jak dlouho trvá sex?

To záleží na mnoha věcech. Například na tom, co považujete jako sex. Počítáte i předehru? Protože to byste měli, v podstatě je totiž také součástí sexu. Sex může v podstatě trvat tak dlouho, dokud se vám to bude líbit. Ale to asi není to, co člověka zajímá, když si vyhledá tuto otázku. Průměrná doba penetračního sexu je zhruba 8 minut. Neříkáme, že by to nemohlo být i více, ale vždy záleží především na tom, jak si to obě strany užívají. Pokud už to pro ženu po 10 minutách začne být spíše bolestné než příjemné, není dobré pokračovat i přes bolest. Pokud muže trápí, že "nevydrží dlouho", mohou si dát po chvíli druhé (nebo klidně třetí) kolo, nebo se před aktem samotným uspokojit sám. Při orálním sexu může takto pomoci i žena.

A teď, když už znáte odpovědi na své otázky, je na čase najít si někoho na sex. Kde? Přece na online sex seznamce!

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.