Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak špičkově uspokojit ženu? Poradí vám lesbička

16.říjen 2017
Jak špičkově uspokojit ženu? Poradí vám lesbička

Muži, co je lepšího, než mít doma spokojenou ženu? A jak ji udělat spokojenou? No přeci tím, že ji uspokojíte! Co a jak dělat, aby vám doma místo žapšklé ženské běhala usměvavá kráska?

Tyto rady vám dnes bude dávat lesbička. A proč? Protože rad od mužů se to na internetu jen hemží a někteří lidé (především tedy některé ženy) mají pocit, že muži nedokážou dost dobře vystihnout to, co ženy opravdu ocení a co se jim líbí, popř. co je vzruší. Na koho jiného bychom se tedy měli obrátit než na ženu, která ví, o čem mluví? 

Samozřejmě tyto následující rady nemusí využít jen muži! Třeba se mezi vámi nachází žena, která by ráda experimentovala s další zástupkyní něžného pohlaví nebo by chtěla zkusit trojku. I pro ženu tedy mohou být další řádky velmi užitečné a inspirující.

Nenechte se zastrašit

Někteří muži mohou být, obzvláště ve svých začátcích s ženským tělem, poněkud nesví, protože ženské intimní partie přeci jen vypadají "trochu" jinak než ty mužské. Kdyby ale všechno na světě bylo stejné, byla by to nuda! Buďme rádi, že máme takovou variabilitu. Pokud se chystá žena uspokojit další ženu, měla by si uvědomit, že obě mají stejnou anatomii a není to pro ni tak úplně cizí území. Pokud už někdy masturbovala, pak už vlastně více jak polovinu ví. Pro obě pohlaví pak platí, že sebevědomí je neskutečně sexy a tak i když si v tomhle třeba moc nevěříte, zkuste alespoň předstírat, že ano, dokud to nezvládnete. Uvidíte, že to nakonec bude snadné.

Cvičení dělá mistra

Samozřejmě nejlépe na reálných objektech. I tak si ale můžete třeba stáhnout aplikaci, která vás učí "jak na to", co se týče uspokojení prsty. Existuje mnoho možností, ale nic se nevyrovná tomu, když budete mít partnerku z masa a kostí, která vám nejlépe i sama řekne, co se jí líbí a jak. Ženy to opět mají všechno jednodušší, protože mohou zkoumat své tělo v soukromí, nikdo je při tom nemusí vidět. Nemohou se sice uspokojit orálně, ale mohou vyzkoušet různé erotické hračky a různé techniky uspokojování prsty a kombinace obojího. Také se vyplatí zapátrat po svých erotogenních zónách a zkoušet ty samé u partnerky. Ne každému se sice líbí to samé, ale některé určitě společné mít budete.

Začněte pomalu

Předvídání může zlepšit opravdu hodně. Jakmile vám přijde, že už "začíná být nějak horko", myslete na to, abyste své další dotyky a pohyby a celkově další kroky neuspěchali. Když začnete opravdu lehce a pomalu, budete postupně zvyšovat její vzrušení (protože žena potřebuje dlouhou předehru). Bude se pak cítit, že opravdu dokážete ocenit její tělo místo toho, abyste jen šli rovnou na věc a nic víc vás nezajímalo. Navíc vám to dává výbornou možnost vidět, co se jí doopravdy líbí a kam směřovat všechno své úsilí. A to se vám do budoucna (i kdyby jen dalších pár minut) opravdu vyplatí. 

Používejte ruce

Před tím, než se věci dostanou do opravdové intimity a vy si začnete hrát s její tělem pomocí jazyka, měli byste prozkoumat její tělo i pomocí rukou. Zapleťte ruce do jejích vlasů, jemně nehty škrábejte pokožku hlavy a pamatujte, že byste nic neměli uspěchat. Nejen, že budete schopni cítit věci, které se jí líbí, jak si užívá vaše doteky a jakým způsobem chce, abyste jí opečovávali, ale také budete lépe informováni o tom, jak se jí líbí s vámi. Bude k vám vydávat signály, kterých si musíte všímat a ty budete vnímat jen tehdy, když nebudete na nic spěchat.  

Dokážete uspokojit svou partnerku?

Uvědomujte si, co se jí líbí

Jak již bylo naznačeno v předchozím odstavci, toto je opravdu velmi důležitý krok. Příznaky oznamující, že se jí líbí to, co děláte, se projeví skrze řeč jejího těla. Její sexuální odezva na to, co děláte, nemusí být naznačena tím, jak je vlhká, protože tělo každého člověka je stimulováno jinak, a tak naslouchejte raději rychlosti jejího dechu, koukejte, zda její kůže zčervenala a zda je její tepová frekvence zvýšená. Slovní komunikace je také velmi užitečná a může být dokonce velmi vzrušující. Zkuste se zeptat, jestli se jí líbí to, co právě děláte, anebo co by chtěla, abyste udělali jako další. 

Přichází na řadu jazyk

Mnoho lidí se této části děsí, ale opravdu nemusíte být z ničeho nervózní. Ženy budou zkrátka dělat to, co by se jim samotným líbilo. A muži? Ti snad mají v sobě nějaký instinkt nebo jak to říct. Pokud si i tak nevíte rady anebo byste svou techniku rádi zlepšili (což není nikdy na škodu), určitě doporučujeme si přečíst článek Jak nejlépe orálně uspokojit ženu - podrobný návod. Tam najdete naprosto vše, co byste o tomto tématu chtěli vědět, především jak postupovat. Dejte si pozor, zda jste opravdu našli její klitoris a věnujte mu velkou pozornost. Stimulovat jazykem můžete především dvěma způsoby: plochou jazyka s chuťovými pohárky, jako když lízáte zmrzlinu, nebo špičkou jazyka. Myslete na to, aby byl váš jazyk dobře lubrikovaný slinami a zvyšujte intenzitu na základě jejích reakcí.

Najděte její bod G

Klíčem k nalezení bodu G je cílit prsty na plochu na přední vaginální stěně asi na půli cesty mezi děložním hrdlem a vaginálním otvorem, ucítíte, že je trochu drsná. Jedná se o nejcitlivější část vagíny. Pokud použijete své prsty a budete jimi toto místo hladit, zvýšíte tím její vzrušení několikanásobně. Mnoho mužů často jen jezdí prsty sem a tam a to se ne každé ženě líbí, lepší je právě tato technika hlazení. Můžete samozřejmě i různě kroužit nebo kývat prsty ze strany na stranu. Opět opakujeme, že každá dívka je jiná a co se líbilo vaší ex, nemusí se líbit vaší současné partnerce.

Snažte se nemít žádná očekávání

Ať už se ženou používáte hračky, jdete na to drsně, raději vsázíte na starou dobrou manuální stimulaci nebo všechno z toho a ještě mnohem víc, nezapomeňte, že zkoumání nových věcí a komunikace činí ty nejintimnější a nejpříjemnější sexuální zážitky. Možná nebude reagovat tak, jak jste si mysleli, že reagovat bude, ale to je naprosto v pořádku. Ne každý má stejné reakce, a to dokonce ani na orgasmus, stejně jako ne každý má stejné techniky pro uspokojení. 

Aplikování těchto tipů do praxe spolu s kombinací toho, co už znáte a osvědčilo se vám, vám intimní hraní si se ženou velmi usnadní. Nebudete se cítit tak vystresovaní. A víte proč? Protože není důvod. Každý jednou dělal něco poprvé, každý by se měl chtít zlepšovat, to je totiž cesta k úspěchu. 

Když se zaregistrujete na online seznamku, možná tam najdete i ženu, se kterou byste si chtěli nově nabyté informace vyzkoušet v praxi, anebo ženu, která by toužila po trojce... Kdo ví?

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.