Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak erotické hračky na dálkové ovládání změní váš sexuální život?

26.říjen 2017
Jak erotické hračky na dálkové ovládání změní váš sexuální život?

Měli jste již tu čest vyzkoušet nějaké erotické hračky na dálkové ovládání? Víte, jak to může obohatit váš sexuální život? Jaké jsou jejich přednosti a jaké existují druhy? Pokud vás toto téma zajímá, neváhejte si přečíst tento článek.

Dnešní doba je o tom, abyste vynaložili co nejméně námahy a požitek byl i tak co největší. V tom vám mohou hračky na dálkové ovládání vyhovět naprosto spolehlivě. Mají jednu důležitou funkci, a to uspokojit vás, stejně jako ostatní takovéto erotické hračky. Tyto na dálkové ovládání byste ale rozhodně měli vlastnit ve svém arzenálu hraček. Proč?

Pořídit si erotické hračky na dálkové ovládání? Ano!

"Erotické hračky s dálkovým ovládáním dovolují vám nebo vašemu partnerovi upravit rychlost nebo intenzitu vibrací, aniž byste na ni museli sáhnout k intimním partiím," říká sex expertka Jess O’Reilly, Ph.D. A pokud chcete tyto hračky používat k hrátkám se svým partnerem, nemusíte být ani v témže okamžiku na stejném místě, abyste je mohli ovládat. "Některé hračky, které fungují na principu aplikací do mobilních telefonů nebo tabletů, vám umožňují hrát si se svým partnerem, i když bude třeba v jiné místnosti anebo třeba i na jiném kontinentu, což je úžasné," doplňuje O’Reilly.

Stejně tak mohou dostat vaši předehru na další level, i když jste si mysleli, že už to třeba není možné. S těmito hračkami se zkrátka nudit nebudete. "Hračky na dálkové ovládání se mohou stát diskrétním a hravým způsobem, jak začít erotické hrátky, ještě než se stihnete vrátit z rande domů," říká certifikovaná sexuální terapeutka Kat Van Kirk, Ph.D., sex expertka pro online obchod s erotickými hračkami Adam&Eve. Nezáleží na tom, zda chcete prostě jen experimentovat s novou hračkou a novou osobou, nebo zda jste ve dlouhodobém vztahu a váš sexuální život už se stal trochu rutinou, nebo jestli chcete zůstat nějak v propojení, i když bude jeden z vás na daleké služební cestě - vždy se vyplatí si takovouto praktickou pomůcku domů pořídit.

Ovšem, jak už to tak bývá, existuje opravdu mnoho druhů těchto hraček, až se vám z toho možná bude točit hlava. Je totiž rozdíl mezi tím, vědět, že nějakou takovou hračku chcete, a jakou hračku chcete. Proto vám zde ukážeme favority v tomto druhu hraček podle sex expertů. Můžete vyzkoušet tu, která vám bude podle popisu a vzhledu nejsympatičtější anebo můžete vyzkoušet všechny a pak si sami zvolit, která je ten váš favorit. Nicméně to už bude trochu dražší.

We-Vibe Sensations In Sync

Tato hračka je vyrobena především pro páry a můžete ji použít, když jste spolu, ale i když se ten druhý nachází kdekoliv - o to se postará aplikace. "Mám ráda We Vibe Sync, protože si můžete nastavit rytmus podle svých preferencí, dokonce i podle své oblíbené písničky," doporučuje tuto hračku O’Reilly. "Aplikace vám také umožní chatovat a flirtovat se svým partnerem, než dojede(te) domů a rozdáte si to," doplňuje. Kromě těchto zmíněných funkcí, oplývá We-Vibe Sensations In Sync mnoha dalšími zajímavými funkcemi. Například se vás na dálku může partner dotýkat, což může být opravdu zajímavé. V České republice ji můžete pořídit od zhruba 3500 Kč.

We-Vibe Sensations In Sync

Petite Remote Control Panty Teaser

Tento vibrátor na dálkové ovládání, který je vyrobený ze silikonu, si lehce pomocí magnetů přichytíte na spodní prádlo. Jakmile se nachází na svém místě, máte na výběr 12 různých nastavení, abyste si mohli zajistit správný rytmus, rychlost nebo opakování. A neslouží pouze pro ženy, aby se mohly samotné uspokojit s co nejmenší námahou, ale i pro páry, protože ovladač může být vzdálen až 10 m daleko. Takže partner se třeba bude v klidu koukat v obýváku na fotbal a přitom bude uspokojovat svou ženu při vaření v kuchyni. No není to sen? Tuto pěknou hračku bohužel momentálně nenabízí žádný český internetový obchod, ale můžete mrknout na eBay, Amazon nebo jiné zahraniční weby.

Fifty Shades Of Grey Relentless Vibrations Remote Egg

Tak z tohoto názvu se vám asi dříve zamotá jazyk, než byste ho vyslovili. Ale milovníkům Padesáti odstínů šedi to bude asi jedno. Tato hračka je vzhledově docela stylová, osobně oceňuji opravdu pěkný ovladač. Stačí, abyste si vložili vibrační vajíčko a vy sami nebo partner vás může uspokojovat na dálku. Můžete ho umístit na klitoris, ale i na jakoukoliv jinou část těla, to už záleží pouze na vás. Na výběr máte ze 7 módů, včetně tří vibračních rychlostí, které vás rozpálí, stejně tak, jako v oblíbené knížce hlavní aktéry jejich hrátky. Tak zapojte fantazii. V České republice můžete toto vajíčko zakoupit v mnoha internetových obchodech, většinou se cena pohybuje okolo necelých 1300 Kč.

Fifty Shades Of Grey Relentless Vibrations Remote Egg

We-Vibe Bloom Vibrating Kegel Balls

Další hračička od známé firmy We-Vibe, která rozhodně potěší především všechny ženy, ale i muže! Odteď totiž obě pohlaví mohou cvičit Kegelovy cviky a ještě nakonec za to dostanou sladkou odměnu. Použití hračky je jednoduché, vložte hračku (buď do vagíny nebo do análního otvoru - myslete ale na to, že nemá zvětšenou koncovou část a může tak zaplout dovnitř) a zmáčkněte ji pomocí svalů pánevního dna, abyste je procvičili a zpevnili. Poté si zapněte na ovladači vibrace, které zvýší vaše potěšení. Tuto hračku lze používat i ve vaně, celá je totiž vodotěsná. Dá se ovládat z celého světa pomocí aplikace We-Connect. V českých internetových obchodech ji pravděpodobně neseženete, ale na Amazonu ji můžete zakoupit za necelých 1500 Kč.

Sonic Remote Control Vibrating Love Egg

Tato hračka je jednou z nejlevnějších na dálkové ovládání, kterou lze sehnat. Podle toho vypadá ale i vzhledově - je zkrátka taková obyčejná, ničím vás nepřekvapí. Jestliže ale chcete takový druh hračky pouze vyzkoušet nebo se vám nechce dávat spoustu peněz za dražší výrobky, je to pro vás ta správná volba. Pyšní se dokonce 20 druhy různých vibrací, což je více, než u ostatních podobných hraček. Není nabíjecí, pohání ji dvě AAA baterie. Bohužel, v České republice není k dostání a na Amazonu je tento produkt vyprodán. Nezbývá, než si počkat, až ho naskladní nebo si mezitím vybrat jiný produkt. 

Sonic Remote Control Vibrating Love EggSonic Remote Control Vibrating Love Egg

Už jste si vybrali? Která z těchto hraček vás nejvíce zaujala? Využijte skvělé příležitosti hrát si s partnerem, i když se zrovna nenacházíte vedle sebe. Zpestří to váš intimní život, navrátí do něj vzrušení a sexy atmosféru. Můžete různě experimentovat - co si vzít hračku do práce a nenápadně se nechat uspokojovat od svého partnera, který je také zrovna v práci? A nezáleží na tom, kde kdo z vás bude pracovat, i kdyby byl jeden z vás v Karlových Varech a druhý v Ostravě, bude to skoro stejné, jako by byl právě vedle vás...

[Lil]

Zdroj obrázků:

https://www.heureka.cz/

https://www.amazon.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.