Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Ohromte sebe i partnera, cvičte Kegelovy cviky!

16.srpen 2017
Ohromte sebe i partnera, cvičte Kegelovy cviky!

Na to, aby žena ohromila muže, nepotřebuje tunu make upu. Aby muž ohromil ženu, nemusí mít vypracované tělo z posilovny. Stačí, když budou oba cvičit své intimní partie pomocí Kegelových cviků a partneři pak budou jen zírat! Víte, jak na to a k čemu jsou vlastně dobré?

Většina žen (a možná i mužů) už o Kegelových cvicích někdy slyšela, ačkoliv souvislosti, které k dozvídání se této metodě vedly, se liší. My si to vezmeme od začátku, ale nebojte, samozřejmě se dozvíte, jak na ně, abyste svým partnerům a partnerkám mohly vytřít zrak. Musíme totiž podotknout, že tyto cviky, ačkoliv se mnohem častěji spojují se ženami, jsou vhodné i pro muže a mohou je praktikovat i oni. 

K čemu jsou dobré?

Na Kegelovy cviky přišel v 50. letech 20. století americký gynekolog Arnold Kegel. Jedná se o techniku cviků, které jsou zaměřeny na procvičování a zpevňování svalů v oblasti pochvy (penisu), pánve, močové trubice a konečníku - tzv. pánevního dna. A k čemu, že jsou dobré? Přináší nám opravdu mnoho pozitivních účinků, a to jak u žen, tak u mužů. Například u žen vede ke zvýšení přirozené lubrikace a vzrušivosti, dokonce pak i snadněji dosáhnou orgasmu. Žena se díky nim může lépe připravit na nadcházející porod a také je může používat pro rychlejší zotavování po již proběhlém porodu. U mužů mohou zvětšit erekci, ale především oddálit ejakulaci. Jako poslední bonus přináší Kegelovy cviky i větší kontrolu při močové inkontinenci, proto jsou často doporučovány starším lidem. 

Chcete využít všech benefitů z těchto cviků? Tak to musíte vědět, jak správně na ně. To se hned dozvíte.

Jak to přesně funguje?

Vaše pánevní svaly můžete najít na dně vaší hrudní dutiny. Leží pod všemi vašemi vnitřními orgány a jsou dokonce i pod dítětem, když roste uvnitř dělohy ženy. Vaše pánevní svaly jsou levatorové svaly, což znamená, že když se zatnou, tak nad nimi něco "nadzvednou". V tomto případě se jedná o nadzvednutí pánevního dna.

Nejjednodušší způsob, jak "cítit" tyto svaly, je, když je zatnete během močení - díky tomu v tu chvíli zadržíte moč. Svaly, které se nachází okolo močové trubice (a které se také starají o to, abyste nedefekovali, když nechcete) jsou právě svaly pánevního dna. Jestliže jsou tyto svaly ochlablé po porodu nebo z nedostatku cvičení, může to mít za následek opravdu mnoho nepěkných věcí, nejčastěji to pak poznáte únikem moči nebo exkrementů. Abyste tomuto předešli, měli byste preventivně tyto svaly posilovat.

Jak tyto cviky ovlivní váš milostný život?

I když jste možná mladí a plní síly, procvičovat si svaly pánevního dna není nikdy od věci. Může vám to velmi ovlivnit váš sexuální život, a to v pozitivním slova smylu. Jak?

Ženy

 • Pomohou ženám snadněji přivést dítě na svět
 • Díky nim se rychleji zregenerujete po proběhlém porodu
 • Mohou zvýšit sílu potěšení během sexu
 • Znásobíte potěšení vašemu partnerovi

Poslední výhoda může nastat dvěma různými způsoby. Na jedné straně silnější svaly pánevního dna způsobují, že muži přijdete "těsnější", čímž můžete bojovat proti uvolňujícímu účinku, který může nastat po porodu, nebo to můžete dělat zkrátka jen samy pro sebe, protože budete vědět, že jste muži potěšení zvětšila.

Někteří muži říkají, že dosáhli orgasmu pouze díky tomu, že nechali ženu pohybovat jejími svaly pánevního dna, přičemž oni se v ní vůbec nepohybovali. Ženy pouze prováděly tyto cviky, a to mužům ke štěstí stačilo. Rozhodně byste to ve své ložnici měli také zkusit, zní to jako zábava a navíc tím uděláte i něco pro sebe.

Vyzkoušejte Kegelovy cviky a pak to pořádně rozjeďte v posteli

Muži

 • Zlepšují předčasnou ejakulaci a jiné erektilní dysfunkce
 • Váš penis bude zdravější, tvrdší, větší a rozšířenější
 • Dočkáte se déletrvající erekce
 • Vaše množství spermatu se zvýší
 • Budete mít zdravější prostatu
 • Prožijete silnější orgasmus
 • Vydržíte při sexu déle

Muži, to všechno za těch pár minut cvičení denně rozhodně stojí, no nemyslíte? Musíte si také uvědomit, že toho všeho lze dosáhnout bez toho, aniž byste si museli kupovat nějaké předražené pilulky či jiné drahé alternativy.

Jak posílit svaly pánevního pomocí Kegelových cviků?

Existuje několik různých metod, jak si můžete pomocí Kegelových cviků posílit své svaly pánevního dna, nicméně před tím byste měli vědět, o jaké svaly se přesně jedná. Jak jsme již zmínili výše, svaly pánevního dna jsou ty, které zatnete, když ještě nechcete jít na toaletu. Pokud si to chcete prakticky vyzkoušet, zkuste výše zmíněnou metodu - v polovině močení zkuste zastavit proud moči. Povedlo-li se vám to úspěšně, právě jste objevili své svaly pánevního dna. Teď už můžete začít se samotným cvičením.

Kvůli Kegelovým cvikům naštěstí nebudete muset chodit do posilovny a ani se u toho nezapotíte. Je to asi to nejlepší a nejjednodušší cvičení, které můžete provádět v podstatě kdekoliv, a to představuje jeho nespornou výhodu. Vzpomenete si v práci, ve frontě v obchodě nebo při sledování televize a hned se můžete dát do práce. Existuje několik jednoduchých způsobů cičení, které můžete zkusit. Stačí zatnout svaly pánevního dna cca na 5 sekund a pak je opět na 5 sekund povolit. Když už budete cvičit nějakou dobu a budete to zvládat, zatínejte je klidně i na 10 sekund, stejně platí 10 sekund na povolení.

Kegelovy cviky jsou nejefektivnější, když se soustředíte pouze na svaly pánevního dna. Zaměřit se pouze na tyto svaly a vyloučit ze cvičení ty okolní, může být ze začátku obtížné, při pravidelném cvičení se vám to ale povede. Zaměřte se na zatnutí pánevního dna a poté záměrně uvolněte všechny další svaly, které byste mohli neúmyslně také zatnout - například břišní svaly, hýždě nebo stehna. Opakujte to znovu a znovu, dokud se vám nepodaří zatnout pouze svaly pánevního dna bez ostatních svalů.

Mějte na paměti následující rady

Ačkoliv se může zdát, že Kegelovy cviky jsou to nejjednodušší cvičení, které jste kdy cvičili, neměli byste usnout na vavřínech. Musíte myslet na to, že tyto cviky jsou pro vás dobré a účinné jen v tom případě, když je děláte správně. Stejně jako u jakéhokoliv jiného cviku - když ho budete provádět špatně, bude to mít své následky.

Není nutné cvičit celý den, každý den. Stačí, když budete svou dávku cvičení udržovat každý den na 5-10 opakováních (např. 7krát zatnete a 7x uvolníte) 3krát denně. To je naprosto dostačující.

Také byste se měli vyvarovat zadržování dechu při cvičení, což dělá nevědomě opravdu hodně lidí, ať už cvičí jakékoliv cviky. Zadržování dechu dělá cvičení méně efektivní a mimo to to pro vás i tak není moc dobré.

Ačkoliv je zastavení proudu moči dobrým způsobem, jak "nalézt" své svaly pánevního dna, rozhodně byste tím neměli nahrazovat Kegelovy cviky jako takové. Pokud byste to totiž dělali opakovaně, vaše tělo by se mohlo naučit neúplně vyprazdňovat močový měchýř, což by pro vás nebylo zrovna pohodlné a navíc by to mohlo způsobit infekci močových cest.

Při cvičení Kegelových cviků můžete používat i různé erotické pomůcky, jako jsou například venušiny kuličky. Nicméně není to nutné a rozhodně se obejdete i bez nich. A pokud by vám kdokoliv nutil jakýkoliv "stroj na Kegelovy cviky" nebo podobné vymoženosti, vězte, že opravdu nejsou potřeba.

Jako u každého jiného cvičení, i u Kegelových cviků se výsledky nedostaví ihned. Budete muset počkat několik týdnů nebo i měsíců, abyste výsledky pocítili, což vás ale nesmí odradit! Jen v klidu pokračujte, ničím se nestresujte a výsledky se dostaví.

Až budete mít natrénováno, bude také na čase se porozhlédnout po nějakém tom partnerovi pro váš intimní život. Co takhle ho najít na erotické seznamce?

[Lil]

Zdroj:

http://www.yourtango.com

http://dokonalaerekce.cz

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.