Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak mohou muži uspokojit ňadra své partnerky?

19.listopad 2017
Jak mohou muži uspokojit ňadra své partnerky?

Muži, přiznejte se, jak moc se při sexu věnujete ňadrům své partnerky? Jestliže se jim moc nevěnujete, zkuste to přehodnotit. V dnešním článku se dozvíte vše, na co byste měli dbát.

První, čeho si muži na ženě všimnou kromě jejího úsměvu a očí, jsou její prsa. Není možné si jich prostě nevšimnout, je to tak? Nemusíte se za to vůbec stydět, když se na ně podíváte (hlavně nezírejte a udržujte také oční kontakt, pokud jste se právě seznámili). Jestliže ale trávíte víc času pokukováním za bílého dne, místo abyste jim za zavřenými dveřmi ložnice věnovali dostatek času a pozornosti, kterou si zaslouží, vaši partnerku to pravděpodobně moc netěší. 

"Často od mnoha žen slýchám, že muži okamžitě míří dolů, protože tam získávají nejvíce výsledků," říká sexuolog Stephen de Wit. "Pro mnoho žen jsou prsa oblastí pro obrovskou rozkoš, pro muže to taková samozřejmost není, protože nemáme prsa - spousta informací, které se dozvídáme, pochází hlavně z médií a také z porna."

Říká vám to něco? Přečtěte si následující kroky, se kterými uspokojíte svoji partnerku včetně jejích dvou kamarádek.

Berte na vědomí, že ne všechna prsa jsou stejná

Neexistuje žádná konkrétní, univerzální rada, která by fungovala na každou ženu. Obecně platí, že každý má jiné preference, neměli byste proto zkoušet to stejné na každou ženu. To, že se něco v minulosti líbilo vaší předchozí partnerce, neznamená, že se to bude líbit i vaší současné partnerce. Některé ženy chtějí stimulaci prsou ve formě něžného, mírného škádlení, jiné ženy naopak touží po drsnější stimulaci. Tímto se dostáváme k dalšímu bodu.

Začněte něžně, dokud nepřijdete na to, co se jí vlastně líbí

Pokračujte opatrně a jemně se dotýkejte konečky svých prstů po vnějších stranách prsou. Palcem lehce přejíždějte bradavky, které nepochybně samým vzrušením ztvrdly. Ke hlazení ňader používejte pouze konečky svých prstů, vyhněte se popadnutí nebo mačkání.

Škádlete ji

Nebojte se do hry zapojít i svá ústa. Líbejte partnerčina ňadra, ale na nějakou chvíli se vyhněte jejím bradavkám. Provokativně na ně dýchejte, ale nedotýkejte se jich, dokud se její tělo nezačne svíjet rozkoší. Z vaší strany to pravděpodobně bude vyžadovat určitou dávku sebeovládání, ale nakonec to bude stát za to, až vás partnerka za to odmění slastným orgasmem. Pokud ale chcete, zapojte do škádlení i svůj jazyk. Líbejte a olizujte její bradavky až do orgasmu.

Komunikujte bez pokazení atmosféry

Představa, že spolu mluvíte o partnerčiných preferencích týkajících se jejích prsou, když jste zrovna oba vzrušení a snažít se vzájemně uspokojit, nezní zrovna sexy, ale nakonec to bude prospěšné pro oba z vás. A doktor Stephen de Wit zdůrazňuje, že je velmi důležité o tom komunikovat v daném okamžiku. Může vám připadat trochu trapné o tom začít mluvit, stačí ale když se jí zeptáte, zda se jí to líbí a jestli ji vzrušujete během dotýkání a hlazení jejích prsou. Nemusíte to vůbec rozvádět a vést dlouhý rozhovor. Jednoduché otázky jako takové bohatě stačí.

Zjistěte, jaké dotyky se vaší partnerce líbí

Nechte se od ní vést a učte se

Někdy jsou však činy mnohem lepší než slova. Předejte jí žezlo a nechte ji být vaší učitelkou. Řekněte jí, ať se sama sebe dotýká a ukáže vám, co se jí skutečně líbí. Netřeba říkat, že to bude vzrušující zážitek pro oba z vás. Vyzkoušejte i různé polohy, které vám umožňují hrát si s ňadry a získat tak lepší představu o jejích preferencích. Dotýkejte se jejích prsou během polohy na pejska nebo položte její ruce na prsa při poloze na koníčka, aby vám ukázala, jak by si přála, abyste se jí dotýkal.

Věnujte pozornost jejím reakcím a dýchání

Věnujte pozornost tomu, co se děje se zbytkem jejího těla - způsob, jakým dýchá, sténá a červená se. Ale nezapomeňte na samotná prsa. Sexuální vzrušení způsobuje, že do prsou proudí více krve, což často vede k tomu, že prsní tkáň opuchne až na 25 %. Zarudnutí kůže na prsou a ztmavnutí kruhů okolo bradavek je také znamením, že se jí to líbí.

Líbí se jí tvrdší sex? Zkuste něco perverznějšího

Svorky na bradavky jsou skvělou erotickou pomůckou a to malé množství tlaku, kterým působí na bradavky, může být vkutku velmi vzrušující. Existuje jistý myšlenkový směr o tom, že ženy mají rády nějakou zábranu kolem svých prsou. Když se k tomu přidá trochu drsnosti napomáhá to k tomu, že se díky tomu cítí víc sexy. Samozřejmě to platí pro ženy, kterým se něco takového líbí. Rozhodně něco takového nezkoušejte, pokud si nebudete jistí, zda se jí to bude líbit. Nejdříve se jí zeptejte, jestli by se jí to líbilo nebo zda chtěla něco takového vyzkoušet.

Zkuste smyslnější hrátky

Pro ženy, které nejsou tak dobrodružné, může být kombinace horkých a studených dotyků stejně vzrušující jako svorky. Zkuste použít kostky ledu - mrazivý pocit může být téměř bolestivý, ale zároveň velmi vzrušující pro mnoho žen. Příjemné může být také vyzkoušení různých typů materiálů (hedvábí, krajka, satén, peří). Budete-li chtít, můžete partnerce i zavázat oči pro intenzivnější zážitek.

Polichoťte jejím prsům

Jestliže máte rádi partnerčina prsa, dejte jí to najevo. Řekněte to. Komplimenty jsou nejmocnější afrodiziakum a pokud se bude vaše partnerka cítit příjemně ve své kůži, pomůže jí to povznést náladu, libido a sexuální odezvu. Drážděte její ňadra něžnými dotyky i slovy a uvidíte, jak rychle se můžete dostat do ráje plného rozkoše. S tím správným dotykem změníte dobrý sex ve skvělý sex.

Ještě nemáte partnerku, kterou byste mohli rozmazlovat? Podívejte se na naši sex seznamku, jestli vám některá nepadne do oka.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.