Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Erotické hračky - začínáme!

1.září 2017
Erotické hračky - začínáme!

Existuje spousta erotických hraček různých tvarů, velikostí, barev a stylů, až je někdy těžké si vybrat. Při výběru pomůcky byste si měli určit, co od toho očekáváte. Jste-li v tomhle začátečníci a nikdy předtím erotickou hračku nepoužívali, přečtěte si dnešní článek.

Orgasmy jsou pro vás i vaše tělo velmi dobré. Zlepšují oběh i vaši náladu a pokud jste ve vztahu, pomůže vám to při sbližování se s partnerem. A nezapomeňte, že se po orgasmu také cítíte skvěle! A to je důvod, proč nákup erotické hračky může být považován jako volba pro zdravý životní styl.

Erotická hračka může usnadnit dosažení orgasmu (nebo jej může umožnit u lidí, kteří orgasmu nikdy nedosáhli). Můžete díky nim rychleji dosáhnout vyvrcholení a sex bude zábavnější, tudíž si ho lépe užijete. Jen se ujistěte, že víte, jakou hračku byste chtěli a jaké byste měli znát bezpečnostní prvky, než si hračku koupíte.

Extra stimulace

Vibrátory jsou ideální, pokud byste chtěli zvýšit pocity rozkoše během sexu nebo při masturbaci. Fungují tak, že vibrují prostřednictvím jednoho prstu, nebo v případě vibrátorů, které vypadají jako penis, samotná hračka přináší vibrující pohyb spolu s tlakem, který použijete, když hračku držíte.

Vyzkoušejte vibrátor, který se nasadí na prst, abyste mohli ovládat pohyb sami (vibrační kroužky na prst mohou například stát od 100 Kč), vibrátor, který si může váš partner nasadit na svůj penis nebo vibrátor v podobě penisu, pokud chcete při stimulaci zažívat pocit penetrace. Všechny tyto druhy jsme uvedli v našem článku o kolekci erotických hraček Wonderland. Hračky mají však trochu netradiční tvar, přesto se můžete nechat inspirovat.

Nastavení

Kolik nastavení budete potřebovat na vibrátoru? To je otázka, na kterou můžete opravdu odpovědět až po několika experimentech. Pro některé lidi je vysoká rychlost intenzivní vibrace příliš a nemohou snést takový pocit blaženosti, takže si budou muset svůj vibrátor nastavit na nižší stupeň a celkově nebudou potřebovat širokou škálu nastavení. Pro ostatní je pocit, že mohou pozvolna zesilovat od pomalejších vibrací k rychlejším, nádherný, a proto by bylo pro tyto jedince užitečné více nastavení.

Teplejší dotyk

Některé erotické hračky mohou být na dotek umělé a tvrdé, což není zrovna vzrušující nebo sexy. Takže se podívejte na materiál, ze kterého je vyrobena erotická hračka, která se vám líbí, než si ji koupíte. Například silikon je hladký a mírně měkký, takže je naprosto ideální. Chcete-li něco, co bude na dotek působit přirozeně, můžete také vyzkoušet jeden z vibrátorů, který se zahřívá jako například Rosa Rouge Warming Vibrator. Rozměry tohoto vibrátoru jsou 14,7 x 8,5 x 4,9 cm a vibračních stupňů má celkem 12. Sehnat jej můžete například na Amazonu v přepočtu zhruba za 4000 Kč.

Pokud vám bude při pokusu o dosažení orgasmu teplo, budete mít větší šanci na úspěch. Studie z Holandska totiž zjistila, že ženy, které při sexu nosí ponožky, mají větší pravděpodobnost orgasmu. Vědci tvrdí, že pokud je ženám při sexu teplo, jsou mnohem víc uvolněné, a proto jsou schopné lépe dosáhnout orgasmu.

Plný výkon

Co je horší než nedosažení orgasmu? Vždy se dostat blízko, ale pak nedosáhnout vyvrcholení. A to je důvod, proč baterie nebo síťové napájení jsou důležitým aspektem, který musíte zvážit při výběru erotické hračky. Mnoho lidí si většinou zvolí hračku s možností nabíjení, jestliže si takovou také vyberete, musíte si zjistit podrobnosti o tom, jak dlouho vydrží na plné nabití, jak dlouho se nabíjí apod. O některých dobíjecích hračkách se můžete dočíst v našem článku o nenápadných erotických pomůckách.

Pokud narazíte na pomůcku, která funguje pouze, když je napajéna ze sítě, jako například Magic Wand Vibrator (zhruba 1400 Kč), ujistěte se, že je kabel dostatečně dlouhý, aby se dostal k vaší posteli nebo tam, kde hračku chcete používat.

Výběr správné erotické hračky musí být důkladný a pečlivý

Zvuk

Zatímco není vždy možné si poslechnout erotickou hračku předtím, než si ji koupíte, někteří uživatelé se zmiňují o jejich nedostatku hluku (někteří dokonce tvrdí, že jsou tiché). Pokud je to pro vás důležité, zjistěte si, jak hlasitá je hračka, kterou jste si vybrali.

Sex appeal

Některé erotické hračky mohou vypadat odpudivě, obzvlášť pokud máte v úmyslu je použít během sexu - většina jednoduše vypadá jako penis nebo vaginální náhražka, což není zrovna ideální, pokud si chcete užívat sex se svým partnerem. Takže vybírejte z hraček s uživatelsky přívětivými tvary a vzory - například nabíjecí vibrátor Lelo Insignia Alia (cena v přepočtu okolo 1700 Kč) je tvarován jako prsten, je tedy mnohem jednodušší jej držet a také krásné se na něj dívat. Existují i vibrátory, které jsou navržené tak, aby vypadaly diskrétně. O takových pomůckách si můžete přečíst článek, který byl zmíněn výše.

Materiál

Který materiál je nejlepší? Odpověď se nedá zcela určit, neboť je to velmi individuální, protože všechny materiály dodávají jiný pocit a mají různé výhody a nevýhody. Podívejme se na klíčové materiály používané při výrobě erotických hraček.

Silikon

Silikon je měkký, hedvábný materiál. Pevnost se pohybuje od velmi měkkých až po velmi pevné, v závislosti na tom, jak jsou formulovány. Silikon udržuje tělesnou teplotu, přenáší vibrace bez bzučení a může být pro výbornou sterilizaci vyvařený. Dobrý silikonový výrobek vydrží velmi dlouho s řádným používáním a péčí. Mějte na paměti, že mnoho společností bude tvrdit, že používá silikon, přitom ve skutečnosti jsou jejich hračky vyrobeny ze směsi elastomeru a termoplastického kaučuku (TPR). To znamená, že mohou být stále poněkud porézní, i když mnohem méně než typická "želé" hračka. Tyto silikonové hračky jsou bezpečnější než některé materiály, ale nemohou být zcela sterilizovány. Pokud si nejste jisti, zda je hračka 100% silikonová, předpokládejte, že není.

Tvrdý plast

Tvrdý plast je neporézní materiál používaný mnoha výrobci střední třídy a špičkových výrobců. Dá se snadno vyčistit a obecně je hladký (i když některé hračky s nižší kvalitou mohou mít švy), ale při přenosu vibrací mohou být trochu bzučivé.

Sklo

Sklo je tvrdé, hladké, těžké a často velmi krásné. Vyrábí se z něj fantastické výrobky, které jsou snadno vyčistitelné a dobře udržují teplotu. Mohou být dokonce ponořeny do teplé nebo studené vody pro snadné dovádění při různých teplotách. Nikdy ale ne extrémně horké nebo studené, mohlo by to poškodit sklo a případně vás zranit.

Skleněné hračky jsou obvykle vyrobeny z borosilikátu (Pyrex) nebo sodného vápna. Borosilikát se pro výrobu erotických hraček používá mnohem častější, protože je silnější a odolnější vůči extrémnějším teplotním změnám. Sodné vápno je také velmi odolné, ale je o něco těžší než borosilikát.

Kov

Kovové hračky jsou tvrdé, hladké a něco narozdíl od silikonových hraček váží. Stejně jako sklo, lze kovové hračky snadno čistit a používat při hrátkách v různých teplotách. Většina těchto hraček je vyrobena z nerezové oceli nebo hliníku, ale také existují stříbrné i zlaté.

Manipulujte s pomůckou

Pokud půjdete do obchodu s erotickými pomůckami, požádejte zákaznický servis, aby vám vyndali výrobek z krabičky a vložili do něj baterie, abyste měli možnost vidět, jak funguje. Nestyďte se. Nejhorší, co se může stát, je, že vás odmítnou. Některé obchody mívají dokonce hračky nabité nebo vystavené pro vyzkoušení. Jedná se o skvělé sex shopy, jejichž zaměstnanci mají pravděpodobně spoustu vědomostí. Promluvte si s nimi. Učte se.

Jakmile máte hračku v ruce, zkontrolujte, jestli na sobě nemá nějakou mastnotu nebo špínu. Přičichněte si. Voní jako plast? Nebo nevoní vůbec? Pokud na sobě má nějakou špínu nebo bude zapáchat, vložte jej zpět do regálu. Jedná se o charakteristické znaky ftalátových hraček, které mohou být škodlivé. Pokud máte opravdu zájem o tento výrobek, použijte kondom, aby nedošlo ke kontaktu s pokožkou.

Když si hračku podrobně prohlédnete už v obchodě, můžete si ji potěžkat, zjistit, jak se vám líbí materiál a můžete vyzkoušet i vibrace. Jinými slovy je to skvělý způsob, jak poznat hračky a rozhodnout se, zda by to mohlo být pro vás to pravé ořechové.

Nyní víte vše, co byste měli pro začátek vědět, až půjdete vybírat nějakou erotickou pomůcku. Vezměte s sebou někoho ze sex seznamky, s kým byste mohli novou hračku rovnou vyzkoušet.

[rox]

Zdroj: https://www.kinkly.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.