Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Hry na zchlazení teplých letních dnů

11.červenec 2017
Hry na zchlazení teplých letních dnů

Léto s sebou přináší mnoho věcí, například nahá nebo polonahá těla, která můžeme obdivovat. Ale krom toho také dny nesnesitelného horka, ve kterých většinou není moc chuť na nějaké sexuální hrátky. Jak si tyto dny zpestřit?

Horko, horko, horko... Tak by se daly popsat letní dny, kdy teplota neklesne pod 30 °C a vám se nic nechce. Sex jako takový si užíváte maximálně večer, při otevřeném okně, větráku nebo zapnuté klimatizaci. Většinou na něj ale stejně není moc chuť, a to z mnoha důvodů. Člověk sotva vyjde ze sprchy, hned je zase zpocený, a to nemusí zažívat ani žádnou fyzickou námahu. To se příčí především ženám, které se chtějí neustále cítit čisté, voňavé a krásné a ne s ulepenými vlasy na čele. Muži jsou zase z celého (pracovního) dne v parnu tak unavení, že lehnou do postele a spí. Navíc v posteli sex ztrácí romantickou stránku, protože člověk nevydrží ani chvilku pod dekou. 

Na druhou stranu, nemůžete být přeci bez sexu a bez pěkných intimit a hrátek. Nejen venku by mělo být vše nažhavené, ani váš vztah by neměl zahálet. I když se vám možná nechce, nenechte horko, aby vyřadilo váš sexuální život z vašeho života a naopak udělejte vše, abyste se mu postavili (nebo abyste ho postavili ;) ). I přes to, že váš mozek v tom vedru asi moc nefunguje, zkuste ho zapnout a nalézt svou kreativní stránku, která vám pomůže vymyslet vychytávky, které by se daly použít, když si chcete i v nesnesitelném vedru užívat. A komu se moc nechce, pro toho tady máme pár jednoduchých tipů, kterými se můžete nechat inspirovat.

Jídlo a led jako sexy předehra

Začneme pěkně zlehka. Představte si to nesnesitelné vedro... A pak si představte, jak vám někdo přejíždí kostkami ledu po těle... Slast, že ano? Tak ji dopřejte svému partnerovi a on ji dopřeje zase vám. Nemusí to být pouze led, zkuste třeba i vodový nanuk, ale počítejte s tím, že se pak koupeli nevyhnete a přitahovat budete asi nejen partnera, ale i vosy. Jestli máte rádi multitasking, můžete třeba vyzkoušet jíst nanuk, zatímco si budete užívat sexu, aspoň vám při tom nebude takové horko.

Variantu s ledem můžete provádět v několika obměnách. Kupte tvořítka na led, ze kterých bude vznikat led různých tvarů a velikostí. Těmi pak můžete dráždit i partnerovo intimní partie nebo si je vzít do pusy a provádět orální sex. Do ledu také můžete vnořit nějaké ovoce a až led roztaje, pěkně se o něj podělíte. Pamatujte ale, že by nic sladkého nemělo přicházet do styku především s dámskými intimními partiemi, protože cukr narušuje pH vagíny, což může vést ke kvasinkové infekci. Takže jestli se chcete vyvarovat neblahých následků, nanuky do ní rozhodně nestrkejte.

Sex pod studenou sprchou

Pokud jste doposud hledali dobrý důvod, proč si dát sex ve sprše, ale ještě jste na něj nepřišli, vězte, že léto je vám odpovědí! Pro někoho, kdo nemá zahradu, navíc poskytuje i soukromí pro sex "ve vodě". Vlasy máte stejně už často mokré od potu, tak už nebude problém, když budou mokré o trochu víc. Ačkoliv sex ve sprše nikdy nebude tak sexy, jak je představován ve filmech, i tak se v létě jedná o zážitek, který byste měli zažít. Nemusíte pouštět vyloženě ledovou vodu, to byste se tam třásli, ale nějakou příjemně studenou, aby vyhovovala vám oběma. A až si zvyknete, můžete pak ještě trochu ubrat na teplotě. Z takového sexu pak budete příjemně osvěženi na dalších několik desítek minut, a to se v létě vyplatí!

Led na těle působí sexy a navíc i ochladí

Nikdo nikde

Jestliže máte příležitost mít opravdové soukromí, nejlépe někde u vody, máte celkem vyhráno. Pokud ale nevlastníte nějakou chatku někde mimo civilizaci, můžete zkusit jít alespoň někam na hodně zapadlé místo, kde se opravdu nikdo nepohybuje a tam... Co vlastně tam? Tak zaprvé můžete zkusit pěkný sexy striptýz. Ten určitě vašeho partnera neurazí. Pot není problémem, naopak dodá celé situaci ještě trochu více sexy nádech. Když už pak budete úplně nazí, můžete společně hupsnout do vody, která vás příjemně osvěží. V ní se můžete jen tak dráždit nebo můžete rovnou přejít k věci. Nicméně na to si vybírejte opravdu pouze místa s čistou vodou, jistě si nechcete uhnat nějakou infekci...

Menthol vede

V létě se pídíme po všem, co trochu chladí. A v tom je menthol přeborník. Vezmte si do pusy mentholku a dopřejte partnerovi skvělý a osvěžující orální sex. Ale zase pozor na to pH ve vagíně. Další možnost, kde se vyplatí menthol, jsou sprchové gely pro intimní hygienu. Ty vám vaše intimní partie opravdu osvěží, navíc když se použije během sprchování a na akci dojde hned po sprše, máte pak jistotu, že je partner opravdu pěkně čisťounký, navíc většinou i voňavý. S mentholem seženete i lubrikační gely, které svou práci v létě odvedou také velmi dobře.

Hra s vodními pistolkami

Tato hra v letních pařácích opravdu přijde vhod. Naplňte si pistolky studenou vodou, snažte se zasáhnout vašeho partnera a zároveň dělejte vše pro to, aby nezasáhl od vás. Tím to ale samozřejmě nekončí, to by byla celkem nuda, i když mokrá trička jsou také sexy. Zkuste si hru trochu vylepšit, například vždy, když bude někdo zasažený, musí si svléknout nějakou část oblečení... No a jak víme, v létě se toho moc nenosí, takže to bude docela rychlé. Zkuste i společně přijít na něco, čím byste hru mohli zpestřit, aby byla vzrušující a zároveň si ponechala své osvěžující vlastnosti.

Teplo? Teplo!

I teplo samotné vám může nakonec pomoci. Jen ho musíte umět přijmout. Je pravda, že tohle není zrovna rada pro lidi, kteří se neradi zpotí, ale proč se jednou trochu nepřekonat? Podle časopisu Maxim nás sluneční záření a teplo dělá šťastnějšími a hlavně nadrženějšími. Už víme, proč se tolik zajímavých zážitků odehrává v létě (tedy krom toho, že se jezdí na dovolenou a v zimě je člověk tak nabalený, že nemůžeme obdivovat těla opačných pohlaví). Nenechte se tedy teplem odradit a naopak ho využijte.

Udělejte si léto podle svých představ, ať už teplo máte rádi nebo ne... Díky většině našich rad se osvěžíte a budete mokří i jinak, než jen na tom jednom místě (tam, kde obvykle...). Někde u vody si pak můžete najít někoho na pěkný flirt a jestli k vodě nechodíte, ale raději se chladíte doma, najít si nějakou svou letní lásku můžete na sex seznamce.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.