Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Umělá vagína

13.únor 2017
Umělá vagína

Nejoblíbenější erotická pomůcka pro muže, se kterou mohou muži prožít úžasné zážitky. Prodává se mnoho typů, modelů od těch nejjednodušších po ty nejvíce propracované, které přinášejí revoluci v podobě virtuálního sexu a mužské masturbace. Vždyť každý chlap si to občas potřebuje udělat i sám.

S umělou vagínou si to chlap může udělat sám, ale někteří se nechali slyšet, že jsou rádi, když ji vezme do rukou i jejich patnerka. Ženy používání určitě taky u svých partnerů ocení, protože jak lépe si nacvičit delší výdrž v posteli? Krémy, pilulky a zázračné nápoje za tím určitě nejsou. Pokud vydržíte 10 minut s vagínou Fleshlight STU, vydržíte 20 minut v posteli s kýmkoli.

Umělých vagín se vyrábí několik typů. Obvykle mají v sobě zabudovanou vibrační část, která zvyšuje pocit realističnosti. Čím více za ni budete ochotni zaplatit, tím si budete moci vybrat z více možností a vychytávek, jako panenství, ochlupení, stydké pysky, materiál a tvar. Některé jsou i multifunční a obsahují i anální otvor. Někdy je označována za "masturbátor".

Umělá vagína FLESHLIGHT

Mrkneme se blíže přímo na jeden typ, a to ten nejžádanější - Fleshlight. Tento největší a nejoblíbenější výrobce přináší na trh umělé vagíny, které jsou odlitkem těch skutečných. Jsou vyrobeny z patentovaného materiálu "Super skin", který připomíná skutečnou jemnou lidskou kůži. Prodáno bylo na světě už přes 5 milionů těchto kousků. Jsou nabízeny odlitky standardní, ale také odlitky známých světových pornstar, včetně těch českých. Seženete je do 2000 korun a nabízena je třeba vagína Stoya, Nikki Benz, Valentina Nappy a Lola Reve.

Není u nich třeba se obávat alergické reakce a velmi dobře se udržují. Po umytí je třeba ji dobře osušit a ošetřit přikládaným pudrem, jinak by povrch mohl ztratit svou jemnost, hebkost a přirozenost.  Pokud je uzavřená v pouzdře, může vám připomínat velkou baterku. Po sejmutí víka se ukáže hezky a realisticky tvarovaná, růžově zbarvená vagína. Na dotek je hebká a jemná.

Jak s ní na to?

Vyjměte vnitřní návlek z obalu a vložte jej na několik minut do vlažné vody. Bude potom příjemně teplý a věrně připomínat živou vagínu. Nikdy však nepoužívejte mikrovlnnou troubu!

Sám muž:

 • Vagínu drží jednou rukou a pohybuje s ní po penisu, druhou stimuluje šourek, mačká kořen penisu, zavádí anální vibrátor, hladí se na těle (polohy ve stoje, v leže, na židli, ve sprše, ve vaně).
 • Vagínu upevní do gauče nebo boty a souloží v misionářské poloze.

Muž a žena:

 • Vagínu ovládá žena, muž je zcela pasivní.
 • Vagínu ovládá žena, muž si u toho stimuluje šourek, anální vchod či hladí ženu na těle.
 • Vagínu ovládá muž, žena hladí muže na šourku.
 • Vagínu ovládá muž, hladí si šourek. Žena hladí muže na těle nebo mu zavádí anální vibrátor, kuličky, stimulátor prostaty.
 • Žena si přiloží umělou vagínu na sebe a muž může souložit do umělé vaginy (při menstruaci apod).

David: "Moc šikovná pomocnice. Materiál je opravdu jako živý, hlavně, když ho nahřeju ve vodě. Pocit velmi realistický. Uvnitř těsná, výstupky SUPER stimulují. Oproti malým kapesním modelům se s ní složitěji manipuluje. Nemůžu si sám stiskem ruky regulovat vnitřní tlak jako u malých modelů, které nemají pevný obal. Je větší a těžší. Taky se hůře omývá a musí se pudrovat. Takže když si to chci rychle udělat sám nebo s partnerkou, sáhnu raději po některé menší umělé vagíně (mám jich doma z testování dost) :). Když je času více a chci si to pořádně užít, je velká Fleshlight lepší."

Mildos:  "Jsem rád, že jsem ji koupil. Je příjemná na dotek. Živé maso je lepší, ale tahle vám nic nevyčte a nemáte blbej pocit, když jste rychle. Je to kompromis mezi rukou a skutečným stykem. Pokud se někdy odhodlám ukázat ji ženě bude to další možnost na společné mazlení."

Umělá vagína

Udělej si sám

A je tady opět i verze pro ty, kteří nechtějí za erotické pomůcky utrácet peníze a řadí se mezi kutily, kteří si s výrobou poradí sami. Není pak třeba ani povolné partnerky, ani spolupráce vlastní ruky. Je vidět, že jak jde o uspokojení, tak jsou jak ženy, tak muži šikovné ručičky a myslící hlavičky, které si poradí s výrobou improvizovaných honítek. Z čeho všeho se tedy dá udělat domácí verze umělé vagíny? Kterou byste rádi vyzkoušeli?

Ručníkovka

K výrobě umělé domácí vagíny z ručníku si připravte menší ručník, latexové rukavice nebo kondom a nějakou gumičku do vlasů. Všechno doma určitě najdete. Lubrikační gel se vám také jistě bude hodit, tak po něm mrkněte. Tuto variantu můžete nahradit i vagínou z dvou houbiček zastrčených v plastové dóze, na jejíž výrobu se můžete mrknout níže na uvedeném videu. Takže, jak na to?

 • Připravený ručník si přeložte tak, aby vám vznikl pruh, který bude na šířku o něco kratší než rukavice nebo kondom, kterým můžete rukavice nahradit. Potom rukavici položte na ručník a začněte rolovat ručník kolem rukavice. Moc ručník neutahujte, protože by vám uvnitř měla vzniknout mezera asi tak na 3 prsty. Ale jestli máte rádi těsnější vagíny, pak utahujte jak se vám zlíbí, ale bacha na to, ať se vám tam nářadíčko vejde. Po zarolování před konec přetáhněte rukavici nebo kondom, zajistěte gumičkou a a máte hotovo. Jednodušší to nemůže být.

Mýdlovka

Tuto vagínu ocení muži hlavně v koupelně, protože je opravdu jenom z mýdla. V tomto případě platí, že čím větší mýdlo doma najdete, tím lépe.

 • Až ho najdete nebo koupíte, tak si na něj označte kružnici o maličko menší než je šírka vašeho penisu. Zvětšit půjde totiž vždycky, zmenšit už ne. Díru samozřejmě vyřízněte, nakreslená by vám byla k ničemu. Tak a teď si jí jděte vyzkoušet.

Chlebovka

Když už nevíte do čeho píchnout, zajděte si nakoupit a dejte si do nákupního košíku chleba. V tomto případě budete tedy muset vypustit z hlavy, že s jídlem se neplýtvá. Připravte si tentokrát chleba, vařečku, trochu teplé vody a nůž. A pak ten chleba už nejezte.

 • Do strany chleba vyřízněte otvor, do kterého vložte vařečku a hezky si s ní vytlačte svojí velikost. Kraje zvlhčete vodou nebo lubrikantem. Až bude kůrka dostatečně vlhká, můžete si začít užívat se svou chlebovou partnerkou.

Ponožkovka

Opět jednoduchá a praktická výroba. Umělou vagínu z ponožek si prý nemůže vynachválit 9 z 10 paniců. To by člověk neřekl, kolik radosti mohou přinést jedny teplé ponožky. Možná za ztrácením se ponožek v domácnosti nakonec vlastně nemůže pračka, ale nadržení pánové. Je za tím něco pravdy? No, uvidíme. Takže si připravte 4 teplé ponožky, rukavice na uklízení nebo zase kondom a opět lubrikační gel.

 • Kondom nebo rukavici zastrčte do jedné z ponožek, ale konec rukavice nechte koukat z ponožky. V tomto případě těsnost umělé vagíny zajistíte větším počtem ponožek, které na sebe navléknete. Okraje ponožek zahnete, a tím se vám zahned i konec rukavice a vytvoří vám gumový vstup. Přes něj přetáhněte kondom nebo další rukavici a můžete se začít uspokojovat.

Banánovka

Banán se v erotických domácích hračkách objevuje hodně často. Je to takový univerzál ve všem. Takže ho využíjí nejen ženy při svých hrátkách, ale i muži. 10 bodů v hodnocení banánu.

 • Budete potřebovat jen jeden banán a nic víc. Sáhněte v obchodu po tom hodně zralém, aby jeho slupka byla co nejohebnější, ale můžete ji namočit i v horké vodě, aby povolila. No, moc velká chuťovna to z jistého pohledu tedy není. To samé můžete praktikovat s ruličkou toaletního papíru, ale není pak lepší využít svoji ruku?

Tradiční jablečný koláč

Tak to je určitě raritka, na kterou si všichni pamatujeme z filmu Prci, prci, prcičky, kde se parta mladíků pokoušela do maturity přijít o své panictví. Jeden z nich k tomu využil matčin jablečný koláč a moc si to s ním užíval na kuchyňském stole.

Doma se při přípavě nebo při použití může vždy něco pokazit, a tak raději promyslete, zda si tu erotickou pomůcku, která vám vydrží, opravdu raději nezakoupíte. Jinak tedy honičce zdar, seznámení pak pro vás bude jednodušší.

Zdroj: https://www.youtube.com

https://cs.wikipedia.org

http://www.fleshlight.cz/

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.