Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Nenápadné erotické pomůcky

18.srpen 2017
Nenápadné erotické pomůcky

Vlastníte-li nějakou erotickou hračku, máte ji jistě pečlivě schovanou před zraky vašich návštěvníků někde ve skříni. Věděli jste ale, že existují pomůcky, které byste mohli využít i jinak a nikdo by na první pohled nepoznal jejich hlavní účel?

Naprostý horor z toho, že by někdo mohl objevit vaši erotickou hračku, pravděpodobně někdy zažil každý z vás. Co kdyby náhodou jste někdy úplně zapomněli na pomůcku, kterou jste při vašich hrátkách používali, a nechali ji někde povalovat? Vaše návštěva by jistě koukala, kdyby čirou náhodou zpod gauče vytáhla již vybitý vibrátor (nečekaná návštěva, která by vás vyrušila, možná i stále vibrucíjící) nebo potkali nějaké dildo třeba v koupelně. Taková situace by byla jistě velmi trapná pro obě strany. Někteří výrobci se této myšlenky chytili a vymysleli pomůcky, které je možné nechat nic netušícím lidem na očích bez jakéhokoliv podezření. My si některé tyto pomůcky dnes představíme.

Vibrující "rtěnky"

Tenhle typ "rtěnek" možná není na rty, ale ženy jej mohou využít i třeba s partnerem na část těla, která vzdáleně přípomíná rty. Existuje hned několik značek a barev. Některé jsou na baterky, jiné se dají nabíjet přes USB. Jedno však mají společné. Jejich účelem je uspokojení ženy. Stejně jako mají ženy rády skutečné rtěnky, určitě si zamilují i hračku, kterou mohou nechat ležet v koupelně nebo si vzít do kabelky či kosmetické taštičky pro případ, že by si chtěli užít trochu zábavy mimo domov.

Pomůcky se rtěnkám nepodobají jen vzhledově, ale i velikostně. Bývají voděodolné, proto je možné si s nimi pohrát ve vaně nebo vzít s sebou někam k vodě. Mají různé stupně vibrací a jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného silikonu, zcela bez ftalátů.

Pokud se rozhodnete pořídit si takovou pomůcku, můžete tak učinit třeba na Amazonu.

Vibrátor rtěnka v obaluVibrátor rtěnka

Masážní svíčky

Tváří se sice a voní jako obyčejné nebo vonné svíčky, ale nejsou to jen tak ledajaké svíčky. Můžete je zapálit, abyste si vytvořili krásnou, intimní atmosféru a následně roztavenou tekutinu (olej) využít k vzrušující masáži. Svíčky jsou vyrobené z bohaté směsi bambuckého másla, vitamínů A a E, jojobových, olivových a kokosových olejů a přírodního sójového vosku. Neobsahují parabeny ani parafiny. Teplota roztavených svíček trochu přesahuje teplotu těla, je tedy velmi příjemná při styku s pokožkou.

Nádoba na voskovou hmotu se trochu podobá džbánku, můžete tedy olej snadno nanášet ať už na tělo vašeho sexuálního partnera nebo své vlastní.

Svíčky jsou vhodné pro dva, ale jestliže jste single a nemáte partnera, můžete se olejem namazat po koupeli místo tělového mléka, abyste měli nejjemnější a nejsvůdnější pleť, až příště vyrazíte někoho okouzlit.

Masážní svíčkaDekorativní masážní svíčka

Náhrdelník

Tento typ pomůcky si doma sice nevystavíte jako například výše uvedené dekorativní masážní svíčky, ale můžete se s ním pyšnit třeba na párty. Nenápadný vibrátor Vesper od značky Crave je totiž velmi vhodným doplňkem k vašemu oblečení. Vibrátor i řetízek jsou vyrobeny z lesklé nerezové oceli, ve třech barvách (stříbrná, zlatá, růžové zlato). Zaoblená špička vibrátoru je přizpůsobena pro stimulaci klitorisu.

Vibrátor má malé tlačítko pro nastavení čtyř stupňů vibrací (nízký, střední vysoký a pulzující). Pro tuto pomůcku nepotřebujete žádné baterky, stačí jej pomocí USB kabelu s LED světýlkem připojit k počítači a po nabití opět použít. Po použití je možné vibrátor lehce vyčistit vlhkým hadříkem nebo vlhčenými ubrousky. V žádném případě byste jej neměli ponořit do vody.

Vibrátor Vesper od značky Crave

Design vibrátoru je velmi elegantní. V délce měří 9,6 cm, v šířce a v obvodu 1,2 cm.

Rozhodnete-li se koupit si tento exkluzivní doplňěk, můžete tak učinit na oficiální stránce značky Crave uvedené ve zdrojovém odkazu a nechat si jej podle svého gusta vyšperkovat nějakou citací nebo třeba jménem. Bohužel však bez diakritiky a jiných speciálních znaků či smajlíků. Ceny se pohybují od sexy částky 69 dolarů do 149 dolarů. Je to stejné jako u klenotů, kdy většinou těmi nejdražšími jsou zlaté šperky.

Vibrátor Vesper značky Crave jako náhrdelník

Pulse III

Tato erotická hračka vypadá jako dekorační předmět a je především určená pro muže, ale vhodná i pro pár. Muži jej mohou používat i bez erekce. Někteří si uživají ten pocit, když jim tvrdne penis až při použití, jako takové zpestření. Pro muže s erektilní dysfunkcí je to naopak velmi výhodná pomůcka.

Pulse III Duo pro muže i ženyPulse III Duo stimulátor

V páru erotickou hračku Pulse III Duo má nasazenou na penisu muž, ale užít si jej mohou oba partneři. Můžete jej využít jako masážní pomůcku nebo při předehře bez použití ruku, které mezitím můžete zaměřit na jiné části těla. S Pulsem III Duo bude předehra hlavní událostí. Zábavná, jedinečná a neuvěřitelně smyslná. Pulse III Duo s měkkou silikonovou spodní stranou a dálkovým ovládáním může být použit s ochablým penisem nebo erekcí, během předehry a dokonce i při mělké penetraci. Použít jej můžete v několika polohách.

Vibrující diamant

První vibrující diamant s názvem Twenty One nabízí nejvyšší rozkoš pro ženy. S dokonalou velikostí a tvarem je navržen tak, aby poskytoval přesnou stimulaci díky svým sedmi vzorům a třem stupňům intenzity vibrací. Pomůcku po vybití můžete znovu dobít. Diamant je vodotěsný, díky čemuž si jej můžete vychutnat pod vodou ve vaně, sprše nebo při jiných vodních dobrodružstvích.

Při uspokojování můžete diamant využít třemi způsoby:

  • Použijte boční povrch pro stimulaci malých stydkých pysků a klitorisu současně.
  • Horní plochý povrch můžete použít ke stimulaci stydkých pyskůpochvy a dalších erotogenních zón.
  • Použijte zaoblený okraj, abyste stimulovali klitoris s přesností nebo stimulovali vstup do vagíny zvnějšku.

Diamant Twenty One značky Bijoux Indiscrets může být váš za 59 dolarů, což je v přepočtu zhruba 1312 Kč. Domů vám poté dorazí v dárkové krabičce, celkově pak vzbuzuje dojem šperku.

Vibrující diamant Twenty OneVibrující diamant

S těmito pomůckami už nebudete muset mít strach, že s partnerem budete muset náhodou čelit nějaké trapné situaci, když si k sobě domů pozvete návštevu. Ti z vás, kteří jsou single, mohou využít některé z těchto pomůcek na svém dalším sex rande.

[rox]

Zdroj: https://www.filthydirty.comhttps://bootyparlor.comhttp://www.lovecrave.com

http://www.hotoctopuss.com

Zdroje obrázků: www.sexcusemoi.com, www.pinterest.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.