Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Erotika v říši divů

14.červenec 2017
Erotika v říši divů

V dnešní době už není neobvyklé, že pohádky pro děti bývají sexualizované a tudíž se stávají pohádkami pro dospělé. Internet je plný obrázků nahých animovaných postaviček či lechtivých videí s nimi. Věděli jste ale, že existují i sexuální hračky inspirované pohádkami pro děti? Dnes se s jednou takovou kolekcí seznámíme.

Společnost Doc Johnson, která přišla s kolekcí Wonderland, inspirovanou pohádkou Alenka v říši divů, není na trhu vůbec nováčkem. Byla založena roku 1976, slaví tedy přes čtyřicet let úspěšného podnikání v erotice. Zatímco jiné společnosti přestěhovaly své podnikání do zahraničí, společnost Doc Johnson se usadila v Kalifornii. Držení se v blízkosti domova umožňuje společnosti se zaměřit na kvalitu, inovaci a hodnotu svých produktů. Je to dlouholetý přístup, ve který zakladatelé společnosti věří. Jsou hrdí na to, že mohou svým zákazníkům poskytnout kvalitní ručně vyráběné produkty, které byly vyrobeny v Americe.

Doc Johnson nabízí širokou nabídku erotických pomůcek od erotických hraček až po různé doplňky jako jsou lubrikační gely. Jednou opravdu zajímavou kolekcí je Wonderland, vhodnou nejen pro lidi, kteří mají rádi příběh o Alence. Obsahuje pomůcky jak pro ženy, tak i pro muže. Erotické pomůcky, kterých je celkem 16 a jsou rozděleny do 3-4 kategorií podle typu pomůcky, byly inspirovány pouze čtyřmi postavami z příběhu a slavnou kouzelnou houbou, ovlivňující výšku toho, kdo pozřel byť jen maličký kousíček. Mají tedy opravdu zajímavé tvary. Pojďme se na ně podívat.

The Heavenly Heart

Pomůcky s názvem The Heavenly Heart (v překladu Nebeské srdce) byly inspirovány Srdcovou královnou vládnoucí v říši divů a jsou k dostání tři typy, zaměřené na obě pohlaví. Jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného silikonu a díky voděodolnosti vhodné ke hrátkám ve vodě. Vzhled těchto pomůcek se samozřejmě pyšní srdíčky a červenou barvou. 

Vibrátor

Zaoblené srdce na špičce vibrátoru vás jistě přivede do sedmého nebe. Díky deseti různým stupňům intenzity vibrací vás tento deseticentimetrový vibrátor vezme na neuvěřitelné dobrodružství až "za zrcadlo". Vezměte partnera na toto nezapomenutelné dobrodružství pulzující blaženosti.

Mini vibrátor

Tento vibrátor je velmi podobný klasickému, liší se pouze tím, že si ho můžete nasadit na prst. Můžete jej tedy využít jako vibrátor nebo vibrovací část vyjmout a stimulovat klitoris prstem, na který si silikonovou část nasadíte. Pomůcka je vhodná pro jednoho i pro dva. Délka je 10 cm, ke stimulaci se dá využít jen 8 cm. V šířce měří vibrátor 2,3 cm.

Kroužek na penis

Popisek této pomůcky o obvodu 16,5 cm slibuje, že vás vezme na neuvěřitelné dobrodružství do králičí nory, naráží tím na začátek Alenčina dobrodružství v říši divů. Kroužek prodlužuje potěšení a zároveň díky vibrační části, která se stejně jako u mini vibrátoru dá vyjmout, zesiluje klitoriální stimulaci.

Vibrátor The Heavenly HeartMini vibrátor The Heavenly HeartKroužek na penis The Heavenly Heart

The Kinky Kat

Tyto pomůcky jsou nejen zvláštní svým názvem, ale i tvarem. Narozdíl od názvu předchozích pomůcek jde z názvu The Kinky Kat poznat, že se jedná o něco sexuálního, neboť kinky kat (cat) v překladu znamená perverzní kočka. Inspirací pro tyto hračky byla kočka Šklíba, která se v příběhu vždy šklebila. Výrobci slibují, že jejich produkty vám vykouzlí na tváři úsměv od ucha k uchu. Kočičí pomůcky jsou hned čtyři. Vzhledově se všechny kromě jedné podobají kočce a mají růžovou barvu.

Vibrátor

Vibrátor má cibulkovitou špičku se stimulačními oušky a je vyrobený ze zdravotně nezávadného a voděodolného silikonu. Deseticentimetrový vibrátor má jako ostatní 10 stupňů intenzity vibrací, díky kterým budete vrnět rozkoší.

Mini vibrátor

Mini vibrátor se opět pouze liší délkou, kterou můžete zasunout a způsobem využití. Celková délka mini vibrátoru je 10 cm, z toho se dá využít jen 8 cm. Narozdíl od The Heavenly Heart mini vibrátoru je tento vibrátor širší o 0,7 cm, měří tedy 3 cm.

The Kinky Kat vibrátorThe Kinky Kat mini vibrátor

Kroužek na penis

Design této pomůcky si zamilujete. Na horní straně se nachází hlava kočky, která se škádlivě uculuje. Muži mají opět možnost si užít chvíle plné vzrušení a nechat partnerku při sexu vrnět rozkoší díky stimulačnímu účinku vibrační části kroužku, anebo jej kompletně vyjmout a užít si sex pouze se samotným kroužkem. I tento kroužek má v obvodu 16,5 cm.

Anální kolík

Silikonový anální kolík kočičí hlavu nevlastní, má však jinou charakteristickou vlastnost, která jej spojuje se Šklíbou a tím je spirálovitý povrch kolíku, který jistě zvýší potěšení ze sexu. Pomůcka je flexibilní, pohodlná a dá se snadno vyčistit. V celkové délce měří 10 cm, zasunout můžete až 9 cm. Obvod má šířku 2,5 cm.

The Kinky Kat kroužek na penisThe Kinky Kat anální kolík

The Pleasurepillar

Výrobci si s názvem těchto pomůcek trochu více pohráli. Pleasurepillar se totiž skládá z anglického slova pleasure (potěšení) a caterpillar (housenka). Pokud příběh o Alence znáte, pak správně tušíte, že předlohou pro pomůcky byl Houseňák. Stejně jako Srdcová královna má i on tři sexy zástupce.

Vibrátor

Tento vibrátor tvarově připomíná housenku. Kromů vibračních funkcí může přivést ženu k orgasmu i díky zaoblené špičce, která se trefí do bodu G. Vibrátor je vyrobený z tyrkysového silikonu a měří 10 cm.

Mini vibrátor

Mini vibrátor se opět liší pouze svou velikostí a způsobem využití. Celková délka vibrátoru je 10 cm, využít můžete pouze 8 cm. V obvodu má vibrátor šířku 2,8 cm. 

Kroužek na penis

Kroužek má na vrchu zaoblený tvar, který byl vyroben pro potěšení uživatele. Při sexu můžete využít vibračních programů, ale nemusíte. V obvodu má kroužek velikost 16,5 cm.

The Pleasurepillar vibrátorThe Pleasurepillar mini vibrátorThe Pleasurepillar kroužek na penis

The White Wabbit

Předlohou pro tyto pomůcky byl samozřejmě bílý králík, kvůli kterému Alenčina cesta začala. Vydejte se s ním do říše divů i vy sami. Stačí si vybrat jednu z hraček podobných králíkovi. Název The White Wabbit nemá chybu. Pokud jste si všimli, slova v názvech začínají na stejná písmena. U této pomůcky výrobci zvolili slovo wabbit, což je roztomilejší vyslovení slova rabbit (králík).

Vibrátor

Králičí ouška zpříjemňují klitoriální stimulaci. Pomůcka o délce 10 cm je vyrobená z bílého zdravotně nezávadného a voděodolného silikonu.

Mini vibrátor

Mini vibrátor je opět menší verzí klasického vibrátoru s odnímatelnou vibrační částí. Velikostně se neliší od ostatních mini vibrátorů. Jediná věc, kterou se od nich liší, je tvar, tím totiž připomíná králíka.

The White Wabbit vibrátorThe White Wabbit mini vibrátor

Kroužek na penis

Tento vibrační kroužek vypadá díky králičím uším docela roztomile. Stímto kouskem, který v obvodu měří jako ostatní kroužky 16,5 cm a je vyrobený ze silikonu, si určitě užijete opravdu divoký sex.

Anální kolík

Tento hravý zajíček vám splní vaše nejtajnější přání. Kolík je zakončený králičíma ušima a měří 10 cm v délce a 2,8 cm v obvodu. Základní část análního kolíku je pevná, ale zároveň pohodlná a flexibilní.

The White Wabbit vibrační kroužekThe White Wabbit anální kolík

The Mystical Mushroom

Záhadná kouzelná houba z příběhu má také své zástupce s názvem The Mystical Mushroom. Pomůcky jsou vyrobené z fialového silikonu.

Kroužek na penis

Kroužek o obvodu 16,5 cm slouží k prodloužení potěšení a zesílení stimulace klitorisu. Na vrchu vibračního kroužku se nachází část kloboučkovitého tvaru, která má představovat houbu. Tato část se postará o to, aby se vám dostalo co nejlepšího uspokojení.

Anální kolík

Štíhlá špička tohoto kolíku umožňuje snadný vstup a jemný design dodává okouzlující stimulaci. Pevný silikonový kolík je pružný a naprosto uchvátí vaše smysly. V délce měří 10 cm a v obvodu 2,5 cm.

The Mystical Mushroom kroužek na penisThe Mystical Mushroom anální kolík

Ceny těchto erotických hraček se pohybují mezi 30 až 55 dolary, což je v přepočtu 686 až 1258 korun. Cena za jednu pomůcku tedy není zas tak hrozná. Kromě hraček jsou v kolekci také dva lubrikační gely, které stojí 16,68 dolarů, tedy 382 korun. Momentálně však nejsou k dostání.

Zajímalo vás někdy, jaké by to bylo navštívit Alenčinu říši divů? Stačí si podat objednávku na erotickou pomůcku, která se vám líbí, a pak už jen pozvat partnera na vášnivé dobrodružství. Pokud nemáte s kým byste se vydali na vášnivé dobrodružství, můžete se porozhlédnout na naší seznamce.

[rox]

Zdroj: https://www.docjohnson.com/featured/brands/wonderland-1.html?p=1 

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.