Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Chci do postele vášeň a nespoutanost!

17.srpen 2017
Chci do postele vášeň a nespoutanost!

Máte pocit, že ve vaší ložnici a přímo v posteli to neprobíhá poslední dobou tak, jak by mělo? Že tomu něco chybí a chtěli byste, aby to vzalo trochu divočejší spád a ubíralo se to v podstatě jiným směrem? Tak s chutí do zkoušení nových věcí podle vzácných rad.

1) Teď to bude dlouhé

Dělejte častěji to, co chcete! Studie odborného časopisu "The Journal of Sex & Therapy" uvádí, že ženy, které se dokážou v postelli více prosadit, mají častější sex a více orgasmů. Nemusíte hned švihat bičem, ale myslete na to, že byste také někdy měla převzít velení.

2) Chuť na víc

Hořčík proti namožení svalů, vitamin C pro posílení imunitního systému a co vaše libido? Zkuste to s extra dávkou zinku. Ten totiž tělo potřebuje k tomu, aby produkovalo sexuální hormony.

  • Ukrojte si plátek eidamu. Už ve 100 gramech se skrývá velké množství tohoto stopového prvku.

3) Vyklizení

Než vyhodíte staré tričko, dejte mu ještě šanci a vyzkoušejte ho trochu jinak. Co takhle použít ho jako sexuální pomůcku? Můžete s ním svého patnera třeba přivázat k posteli nebo kamkoliv jinam... Nebo do něj vystříhejte pár nových otvorů, kde se vás smí partner dotýkat.

psycholožka Filicitas Heyne: "Tato smyslná hra dodá vašemu sexu báječnou lehkost."

4) A akce!

Když ubíjí vaši touhu uprostřed aktu myšlenky na to, co všechno musíte udělat, vzpomeňte si na tip amerického sexuálního experta Iana Kernera.

  • Popisujte si v hlavně, co se právě děje: "Líbá mě na krk", "Jeho ruce hnětou má prsa", "Kouřím mu dokonalý penis". Tak prý zůstanete v "tady a teď" a navíc si zahrajete hlavní roli ve svém vlastním erotickém klipu.

5) Vezměte to do ruky!

Konečně už žádné trapné chvíle. S novu aplikací "Under Covers" je opravdu lehké sdílet své erotické záliby. A funguje to tak, že si se svým partnerem vyberete z 99 erotických fantazií své favority. To, co se líbí vám, se ale váš patner dozví jen tehdy, když si vybere tutéž možnost.

6) Pěkně křupavé

Pořádně se zakousněte, studie nemocnice Santa Chiara v Itálii prokázala, že zdravé ženy víc baví sex, když denně sní jedno jablko. Ano, může to být i tak jednoduché. Příčinou by mohla být jeho substance floridzin, flavonoid, který je podobný ženskému sexuálnímu hormonu estradiolu.

7) Vytvoř si svůj playlist

Nejjednodušším afrodiziakem je hudba. Vědci z univerzity v Marylandu zjistili, že při tónech naší oblíbené hudby se uvolňují cévy, a tím se nám rozproudí krev, což je důležité pro intenzivní sex.

8) Merci, chérie...

Vezměte si za vzor stylové Francouzky, ty sice za spodní prádlo utratí nejméně, ale kupují kvalitu a nešetří. Trend totiž směřuje k menšímu množství, zato dražším kouskům.

  • Mezi dva žhavé tipy patří burleskní appeal, který vyzařuje z modelů kolekce "Follies by Dita Von Teese". Nebo zkuste kolekci "Shades of Grey", která je k dispozici úplně jednoduše v Tescu.

9) Skutečně dobře vyspalá

Když se dostanete do postele málokdy ve stejnou dobu, dejte si pozor, aby se z vás nestal námořník nebo námořnice bez sexu.

Erotická koučka Vanessa del Rae: "Na plachetnicích a v ponorkách bylo dříve běžné, že dva námořníci sdíleli jednu kóji. Jeden držel hlídku, druhý spal." Tomu, kdo má něco podobného doma radí: "Sex tím získává dokonce ještě větší hodnotu, protože není jen vedlejší záležitostí."

10) Perfektně naplánované

Ještě o důvod víc, proč se před příští schůzkou podívat do svého kalendáře. Kolem 14. dne cyklu ženy je klitoris zhruba o 15 až 20% větší než obvykle, což zintenzivní zážitky. Důvodem je zvýšená hladina estrogenu, který zajišťuje lepší prokrvení vagíny.

11) V hlavě jen sex

Čím neslušnější myšlenky předtím máte, tím uvolněnější jste, když skutečně dojde na věc. V obou případech jsou aktivované stejné oblasti mozku. V rámci přípravy se tedy zamyslete.

12) Všechno musí ven!

Vyhlaste ložnici zónou bez techniky. Když kolem sebe máte smartphone, laptop a podobně, může tím trpět váš milostný život. Jedinou výjimkou jsou erotické pomůcky a růženínové lampy. Ty totiž tělům lichotí.

13) Trochu jiný striptýz

Místo toho, abyste se nechala svléknout svým partnerem, poproste ho, aby udělal opak, stoupněte si před něj nahá a on se může rozhodnout, co si všechno obléknete, kromě svých kalhotek.

14) Zábavné mytí

Teď to bude vlhké! Při příští příležitosti si stoupněte pod sprchu se svým partnerem, oblečená do svého bílého trička. Když vám budou bradavky prosvítat přes vlhkou látku, zaručeně vás zvolí za svou osobní Miss mokré tričko.

15) Nejdříve čisté, pak dirty

Postarejte se o to, aby se váš partner podílel na domácích pracích stejně jako vy. Protože podle studie univerzity v Kalifornii, mají muži, kteří pomáhají v domácnosti, lepší sexuální život a ženy pak samozřejmě s nimi. Čistá kuchyně, dirty sex. Perfektní!

16) Stále pěkně v pohodě

Nezanedbávejte své hodiny jógy. Nebo cokoliv děláte pro svou relaxaci. Stresový hormon kortizol je totiž prokázaným zabijákem libida. Jen uvolněný partner je erotický partner.

Vášeň patří do ložnice

17) Co takhle sladké ovoce?

Zdravá strava se vyplatí i ze sexuálního hlediska. Ženy se zvýšenou hladinou cholesterolu mají problémy s dosažením orgasmu. Když jsou ucpané cévy, hůře se prokrví genitálie. Aby to nezašlo tak daleko, dejte si ovoce.

18) Pestrá směsice

Domluvte se, že každý měsíc koupíte jednu erotickou pomůcku. Můžou to být erotické příběhy, peříčka, masážní oleje, svůdné prádlo, vibrátory, pouta, cokoliv. Můžete soutěžit, kdo vymyslí originálnější přírůstek do vaší "sexy family".

19) Šťastná hodinka

Svlékněte svému partnerovi po práci oblečení, které nosí do kanceláře, a dopřejte si tak nejen pohled na jeho tělo, ale také účinek feromonů, které zanechá svým potem na košili. Ty vás dostanou prokazatelně do správné nálady.

20) Kulaté a svůdné

Nesmírně sexy je, když stojíte před svým partnerem oblečená jen do svého náhrdelníku. Neodolá vám.

21) Skutečný výškový let

Orální sex získá kouzlo zakázaného ovoce, když někdy změníte lokalitu. Můžete to zkusit ve výtahu, v jiné místnosti ve vašem bytě nebo na schodišti nebo kdekoliv jinde.

22) Přidej plyn, baby!

Chcete při sexu přidat rychlost? Pak víc sportujte. Pravidelným pohybem zvýšíte produkci testosteronu a tím svoji sexuální touhu. Pánevní dno posílíte také venušinými kuličkami. Obujte si běžecké boty a zpevněte svá těla.

23) Dole nikoli bez

Nechte si při sexu ponožky. Pravděpodobnost orgasmu ženy se zvyšuje o celých 30 %, když má na sobě při sexu ponožky.

24) Dole bez

Běžte jednou ven bez spodního prádla. Nejen kvůli vzrušující představě, že by někdo z okolí mohl vytušit, jaké jste porušili tabu, ale také protože se náhle budete ptát: "Není ještě někdo jiný venku dole bez?" Tento erotický pohled je nesmírně vzrušující.

25) Správné načasování

I když váš nejdražší nepatří k těm, co pokukují po jiných, překvapte ho v této době sexy zprávou. Tak se na vás bude těšit domů o to víc.

26) Krásně jasné

Z hlediska hormonů je ráno ideální doba na sex, protože hladina sexuálních hormonů je na nejvyšší úrovni. A na denním světle nám připadá více vzrušující.

27) Správný rytmus

Rutina je zabijákem touhy. Ale to neznamená, že musíte vyzkoušet mraky pozic. Dbejte místo toho na své tempo. V delších vztazích má sex často stejný rytmus. Přecházejte tedy od rychlého ke zcela pomalému a zase zpět.

28) Speciální liga

Váš nejdražší zase kouká na sportovní zpravodajství? Oblékněte si krátkou sukni, ale nic pod ni. Potom si proti němu sedněte na židli, roztáhněte nohy a zase je dejte k sobě, nejlépe jako ve zpomaleném filmu.

29) Trochu pomoci neuškodí...

Pro rozšíření erotických znalostí klikněte někdy na youtube, tam vám ostatní poradí, co nového vnést do vašeho sexu.

30) Toy story

Je důležité, aby neměl partner pocit, že nad ním vítězí vibrátor, když ho zapojíte do hrátek. Vysvětlete mu, že tato erotická pomůcka je zamýšlená jako rekvizita pro vás oba a ne k tomu, aby ho nahradila. Ukaže mu, jak se jím dá stimulovat váš klitoris, a hýčkejte ho tím, že mu budete vibrátorem jemně přejíždět přes jeho bradavky, vnitřní stranu stehen a oblast mezi jeho varlaty a hýžděmi.

31) Bublinky

Zážitek pro oba. Vezměte si doušek sektu nebo piva, než ho budete hýčkat ústy. Perlivý nápoj má supervzrušující účinky.

32) Miláčku, pojď se mazlit!

Ještě jeden tip. Nezapomínejte na dohru! Páry, které si po sexu vyměňují něžnosti, jsou nejen spokojenější se svým vztahem, ale i se svým milostným životem. Pokud má váš partner tendenci po sexu hned usnout, řekněte mu, co chcete.

Najděte si partnera do postele a rozjeďte to ve velkém!

Zdroj: http://www.heyne.com/

http://silber-sinnlich-sexy.com/

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.