Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Masky: Chce nebo nechce vás vidět?

23.květen 2017
Masky: Chce nebo nechce vás vidět?

S maskou si můžete vybrat, zda půjdete násilnou nebo nenásilnou cestou erotiky a sexu. Trh s erotickými pomůckami a hračkami jich přináší opět nepřeberné množství. Záleží jen na vaší povaze a tom, k čemu bude využívána.

Každý z nás už viděl masku, to ano, ale při sexu se s ní už každý nesetká. Buď to není jeho šálek kávy nebo ho to nenapadne nebo k tomu prostě a jednoduše nedojde. V případě, že si rádi hrajete a nebo máte rádi tvrdší i hodně tvrdý sex, můžete si ho okořenit nějakou maskou na obličej. Pokud jste nikdy na internetu nebo v erotickém obchodě masky nevyhledávali a začnete, budete docela překvapení a pokud jste slabší povahy, pak si také vyberete, ale budete na některé koukat dost vyvaleně.

Není tajemstvím, že sex si více užijete, když ho začnete vnímat jinými smysly, než jsou oči. Kde se mě dotkne? Jak se mě dotkne? Co mi udělá? Nebudete vědět a vaše vzrušení se vystupňuje. I ti sexuálně hodně nároční si přijdou na své. Na pár druhů se tedy podíváme.

Maska na oči: Méně je někdy více

Úplně tou nejdostupnější a nejjednodušší maskou, kterou si můžete sehnat nebo zakoupit je ta "na spaní". Znáte ji, určitě ano. Dokáže ji nahradit i obyčejný šátek, který partnerovi zavážete přes oči. Většinou jsou tyto masky šity ze saténu, aby byly příjemné a mají elastické pásky kolem hlavy. Saténová pomůcka nepropustí žádný paprsek světla. Nepřišel na rande? Nevadí, alespoň se nerušeně vyspíte. Cena se většinou pohybuje kolem 100,-, její pořízení vás nezruinuje.

Maska na spaní i erotické hrátky

KL7: "Maska se snadno nasazuje a partnerka přes ni opravdu nic nevidí. Ještě nikdy jsem ji neviděl si to tak užívat, jako když jsem jí ji nasadil. :)"

jumpik: "S manželkou si tuhle hračku docela užíváme. V kombinaci s pouty jí pak mohu naladit jak potřebuji a ona se může jen domnívat čím ji v tu chvíli dráždím. Nechám jí to na očích i přes následující soulož a to je pak super zážitek..."

Erotická krajková škraboška

Buďte smyslná a vzbuďte u svého partnera nebo milence sexuální chtíč, jen co se na vás podívá. Připlatíte si pouze o nějakých 100,- navíc a bude z vás kočička, ne doslova, ale budete neodolatelná. Samotné vám maska zvedne sebevědomí a uvidíte, že máte mnohem větší fantazii a představivost než jste si myslela. Zase ji můžete využít při mnoha jiných příležitostech. Dala by se zařadit už do erotického prádla. Muži na maškarním plese budou paf, když dorazíte v této krajkové škrabošce. Chcete mít pozornost? Budete ji mít jako záhadná, tajemná a okouzlující žena.

Pokud víte, že v této škrabošce nikam jinam nepůjdete, bude pro vás tou pravou variantou krajková maska na oči, přes kterou není vidět. Slouží stejně jako obyčejná maska na oči, ale krásně vypadá. Nebudete vypadat jako masařka.

Krajková maska

Dana: "Masku jsme zatím použili poprvé, měla obrovský úspěch, připadala jsem si v ní jako někdo jiný, navíc partnera velice vzrušovala."

Marek01: "Našim velkým koníčkem je pořizování intimních fotografií před nebo během milování. Maska velice dobře podtrhuje půvab ženy."

Kočičí žena

Nebo sladká a přítulná kočička? Vyberete si samy, na jakou si zahrajete. Taková maska je určena pouze pro ženy, aby si vyzkoušely roli Catwoman. Vaše malá sexy ouška oživí každou párty a samy uvidíte, jaký kocourek si vás odvede do svého bytu. Pokud vás začne štvát, můžete probudit drsnou a nebezpečnou kočku. Lesklý a pružný materiál se uzpůsobí tvaru hlavy a vyrábí se ve více velikostech. Zakoupíte jak lakovanou, tak latexovou i látkovou.

Kočičí masky se prodávají i jako škrabošky všech možných tvarů. Dalo by se říci, že kočky prostě frčí.

Kočičí maska

Masky s otvory nebo bez

Pomalu se začínáme dostávat do začátků fetiš hrátek. Nevyzkoušeli jste, chcete, ale bojíte se? Přikloňte se v tomto případě k prodyšným maskám s výřezy na oči, ústa, na obojí a nebo bez výřezů. Dokonale padnou každému a zároveň nemusíte mít žádný strach z udušení nebo nedostatku vzduchu, lehce jimi prodýchnete. Většinou se prodávají v univerzálních velikostech. Jsou vhodné pro vyznavače orálního sexu.

Ovšem materiály, z kterých jsou vyrobeny mohou být různé. Do žádného se nenuťte přes sílu. Vedle látkových pořídíte gumové, které jsou vyrobené z vysoce kvalitní gumy, schopné se přizpůsobit dokonale vaší hlavě. Tyto masky nebo spíše kukly jsou nezbytným doplňkem BDSM hrátek. Latex a kůže jsou dalším výrobním materiálem. Bez otvoru na ústech budete mít jistotu, že váš malý otrok bude rozhodně držet pusu a krok. Je jich prostě hrozně velké množství, tu otvor sem, tu otvor tam, tu zase jinde. Musíte si vybrat podle svých chutí.

Fetiš maska

Šílenosti z tajných končin

Maskám, které by se sem daly zařadit se budeme v některém z následujích článků věnovat více podrobněji, protože jsou takové, co člověk někde jen tak neuvidí. S roubíkem, s nafukovacím roubíkem, s penisem, ale také ruská plynová maska, nafukovací maska, kožená psí maska, dvojitá kukla na zip, neoprenová maska a tak dále a tak dále. Šílené množství, mraky druhů. Úchylárny se lidem prostě líbí, a tak to je. Mrkneme se ale ještě na dvě, které zaujmou svým vzhledem i názvem.

Kožená deprivační BDSM kukla

Hrůza, děs a šílenost, zbláznila bych se, kdyby mi měl takovou masku někdo na hlavu nasadit. Už jenom to vědomí, že by se mohlo něco takového stát, je pro mě hrozná představa. Přesto se najdou tací, kteří její nasazení vyhledávají a nazývají ji luxusním zážitkem.

Maska je vyrobena z voňavé a pevné kůže, má kožené robustní řemeny a visací zámky. Je určena jak pro muže, tak pro ženy. A jaké to je? Máme jedno vyjádření od těch, kteří vyzkoušeli.

Deprivační kuklaPocit v kukle

Kožená deprivační BDSM kukla: Jednoduše nepopsatelný, to se musí zažít. Zkuste si představit, že se kukla rozšněruje, povolí řemeny a nasadí na hlavu. Poté se postupně od shora začne stahovat šněrovačka, která kuklu začne pevně tisknout k hlavě, a vy tak ztrácíte další ze svých smyslů, tím je kromě zraku i sluch. Jakmile je kukla zašněrovaná, ocitnete se v naprosté tmě a tichu. Když pak cítíte, že se kolem kukly začnou navíc utahovat další 3 řemeny, které podtrhnou celý efekt, jste maximálně vzrušení. Třešničku celé kukle dodá zvuk, když slyšíte zacvaknutí visacích zámků, které zabezpečí kožené řemeny. V tom okamžiku víte, že jste jen v moci svého partnera.

Maska psí hlavy

Pro milovníky psů musí být pohled na tuto masku utrpením. K noze! Sedni! Lehni! No, určitě to u těchto povelů nezůstane, váš psík bude oddaně plnit všechny úkoly, které mu nařídíte. Tato maska není vyrobena z kůže, ale jedná se pouze o imitaci. Má zip podél úst a límec s nýty a kroužkem. Šněrování na zadní straně kukly dovoluje pevné utažení pro každou velikost hlavy. Ještě si dokupte vodítko a obojek a sada je kompletní.

Psí maska

Zjistěte na erotické seznamce, jaké chutě mají ostatní, ptejte se, budete překvapeni.

Zdroj: https://www.shutterstock.com

https://www.ruzovyslon.cz/

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.