Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Největší sexuální dobrodružství žen

15.květen 2017
Největší sexuální dobrodružství žen

Nikoho nebaví stereotyp a nuda, proto když dojde na nějaké neočekávané dobrodružství, zaryje se nám do paměti a my na něj ještě dlouho vzpomínáme. Jaká sexuální dobrodružství patří mezi ta nejlepší, které ženy zažily? Čtěte jejich příběhy dále.

Naše fantazie nás dovede občas pěkně překvapit. A co pak teprve, když se tyto představy stanou realitou! To pak překvapujeme sami sebe. Ale jak často se toto doopravdy stane... Někdo se k jejich realizaci nikdy neodhodlá. Ale není to škoda?

Pro každého znamená takovéhle sexuální dobrodružství něco úplně jiného. Pro vyloženě monogamního člověka bude úlet už jen to, že se políbí se dvěma lidmi za noc a jinému nebude stačit ani pořádná swingers party. Proto si můžete přečíst různé příběhy různých žen, díky kterým zjistíte, že jsme každý úplně odlišní, ale spojuje nás jedna věc - láska k sexu. Můžete se těmito příběhy i inspirovat a dodat tak svému (možná doteď nudnému) vztahu trochu (nebo hodně) šťávy.

Vystříkal se mi do kafe

"Můj bývalý byl ujetý. Jako fakt dost ujetý, sexuálně. Jeho největším přáním nebo touhou bylo se vystříkat... do hrnku mého kafe. Takže jsme jednou měli snídani a já ono kafe pila. A on se díval. Milovala jsem ho. Takže jsem to prostě udělala a vypila jsem to. Kupodivu to nemělo žádnou příchuť..."

Spala jsem se dvěma muži během 12 hodin

"Když začal být Tinder populární, začala jsem ho hodně používat a rozhodně měl svůj velký podíl na mých jednorázovkách. Popravdě už si nepamatuju většinu jmen těch mužů. Ten asi nejdobrodružnější moment byl v tu dobu, kdy jsem si uvědomila, že jsem se jedno ráno probudila vedle jednoho muže a o 12 hodin později jsem měla sex s dalším mužem. A nestalo se to jenom jednou... Když nad tím teď tak přemýšlím, chovala jsem se jako děvka, ale ne v tom negativním slova smyslu. Ale i tak, měla jsem super sex s pěknými chlapy a bylo to fajn!"

Dělali jsme to v učitelově kabinetu

"Když jsem chodila na vysokou školu, dělala jsem to v kabinetu. Bylo to sice o prázdninách (zůstala jsem tam i přes prázdniny - to totiž v té době bylo populární) a ještě po všech hodinách, ale i tak to bylo pěkně rajcovní, ulítlé a  hlavně zakázané! Ten kluk pracoval jako učitelův asistent, takže měl od jeho kabinetu klíč. Vzal mě do něj, aby mi to tam ukázal. Už jsme si to rozdávali a najednou zaklepal školník na dveře. Nemám ponětí, proč jsme prostě nešli někam na byt, ale asi to bude právě tou atmosférou. Po zbytek léta jsme se k sobě chovali pěkně, když jsme na sebe někdy narazili. Ještě několikrát jsme spolu spali, ale tentokrát už radši ne v učitelově kabinetu."

Rozdávala jsem si to se svým přítelem na kraji dálnice

"Jela jsem s kamarádkami po dálnici a píchly jsme kolo. Zastavily jsme tedy na okraji a čekaly na pomoc. Mezitím jsem zavolala mému přiteli a ten hned přijel. Zastavil svoje auto za naše a z nudy jsme na to dostali chuť, tak jsme si to začali rozdávat na kapotě. Dělal to tak diskrétně, jak to jen šlo, a šlo to celkem dobře, protože jsem měla sukni. Až na to, že jsme stále byli na kraji dálnice."

Zkoušeli jste někdy sex na kapotě auta?

Kouřila jsem mu za jízdy

"Když jsem žila v Los Angeles, byl můj život celkem bláznivý. Potkala jsem jednoho židovského kluka, který se zdál jako ideální partie. Po několika týdnech dvoření jsme se dostali k divoké noci, která začala sexem v jeho autě, pokračovala návštěvou baru a setkáním s mými kamarády z dětství. Při cestě domů jsem mu ještě za jízdy vykouřila. Nutno podotknout, že tohle bylo naše první a jedině rande. Teď je ženatý a má děti."

Měla jsem sex na baru

"V New Yorku jsem chodila s jedním barmanem a trávili jsme v jeho práci hodně času. Měli jsme sex na baru - jako přímo na baru, ale nikdo tam nebyl, protože už bylo po zavíračce."

V ten samý den jsem políbila dva muže

"Jednou jsem se zapletla se dvěma kluky naráz. Ráno jsem se líbala s jedním, pak jsem se přesunula ke druhému a s ním se taky večer líbala. Pěkné, tajné líbání s oběma. No, myslím, že sexuální dobrodružství zrovna moc nepřitahuju, ale třeba se to jednou změní."

Vykouřila jsem ho na školním výletě

"Na vysoký jsem se svým nejlepším kamarádem jela na školní výlet. Jeli jsme ale odděleně, to znamená, že naši vrstevníci jeli autobusem a my za nimi autem. Celou cestu jsem ho kouřila. Měla jsem pak od něho celé tričko postříkané, zatímco jsme se procházeli po památkách New Yorku, o kterých nám učitel s horlivostí vyprávěl."

Kouřila jsem dva kluky najednou

"Byla jsem moc posera na to, abych šla do "opravdové" trojky, tak jsem jenom kouřila své dva kamarády. Všichni tři jsme byli kamarádi, takže jsem se cítila dobře, na chvíli jsem si zahrála na "zlobivou holku", ale vlastně jsem ani žádná zlobivá holka nebyla, protože uvnitř jsem naprostý opak. Takže moje "trojka" byla o tom, jak jsem vykouřila dvěma kamarádům, jo, moje největší sexuální dobrodružství je pěkně nudné..."

Zážitek s (ne)gayem

"Byla jsem ve druhém ročníku na střední škole a můj kamarád se mi svěřil, že je homosexuál. Abych ho trochu podpořila, začali jsme spolu chodit do místního gay klubu. Jednou jsem si začla povídat s barmanem, který tvrdil, že je na holky. No, skončili jsme spolu v kabince na záchodech (ta, kterou jde dost vidět) a začala jsem mu honit, zatímco on si hrál s mýma prsama. Vystříkal se mi do rukou. Byla to moje první a jediná zkušenost s neobřezaným penisem. A taky možná i s gayem, protože - fakt by kluk, který je na holky, dělal na baru v gay baru?"

Dali jsme si rychlovku v myčce

"Chodila jsem s jedním vojákem, rande jsme si dávali v jeho pracovním autě a měli jsme v něm i sex. Mimochodem, do toho auta nesmí nikdo nepovolený. Jednou jsme si rozdali rychlovku, když jsme byli s autem v myčce. Bylo to super, vyjeli jsme a dělali jsme, že nic. Taky jsme měli sex na záchodech v nemocnici."

Měla jsem sex na křídle letadla

"Můj nejlepší kamarád na střední byl do mě zamilovaný, ale já do něj (ještě) ne. Když mu bylo 17, dali jsme si slib, že pokud bude v 18 ještě panic, tak já budu jeho první. Jeho otec pracoval jako kontrolor letecké dopravy, takže kamarád přesně věděl, kdy se proplížit přes letiště tak, aby nás nikdo nechytil. Den po jeho narozeninách (svůj slib jsem ale dodržela i na jeho narozeniny), lehce po půlnoci, kdy nebe bylo plné hvězd, jsem mu splnila i jeho největší sexuální sen - mít sex na křídle letadla."

Jaké největší sexuální dobrodružství jste zažili vy? Máte pocit, že byste se stále neměli s čím podělit? Máte nesplněné touhy a sny, které nemáte s kým realizovat? Zkuste se poohlédnout na sex seznamce, třeba se na vás usměje štěstí...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.