Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Vakuové pumpy

6.červen 2017
Vakuové pumpy

Své nezastupitelné místo si mezi erotickými pomůckami vybojovaly i vakuové pumpy. Na své si v jejich případě přijdou jak muži, tak ženy. Jestli chcete vnést do ložnice další nečekané zážitky a někdy i úkazy, pořiďte si tuto hračičku.

S vakuovými pumpami zažijí novou rozkoš jak muži, tak ženy. Je to jednoduché, co do nich strčíte, to si zvětšíte.

Vakuové pumpy pro muže

Tak u pánů je to jednoduché. U nich hraje vždy v sexu největší roli penis, a tak se o něj dobře starají. Proto se nebude nikdo divit, že se vakuové pumpy pro muže prodávají pouze na penis. Kdyby si totiž měli vybrat, zda mít citlivější bradavky nebo penis, narozdíl od ženy by měli hned jasno.

Když chytrý telefon, tak proč ne pumpa?

XUANAI MAXMAN

S vytříbeným vkusem sáhnete po této chytré a dobíjecí vakuové pumpě, která vás dnes bude stát do 2000,-. A? No, stane se z vás rázem pořádný "tvrďák". Maximální erekce s ní bude samozřejmostí, časem při pravidelném používání s ní dospějete k větší tvrdosti a delší výdrži. Prostě zmáčknete tlačítko, můžete si k tomu říci abrakadabra a váš klacek bude tvrdý jako skála.

Všechny vakuové pumpy vytváří silný podtlak, ale tento kousek nabízí ještě i sledování tohoto podtlaku na přehledném displeji. I když je používání vakuových pump jednoduché, nejdříve si to raději vyzkoušejte na jiné části těla. Břicho a stehna jsou vám ke zkoušce k dispozici. Zjistíte, jak silný je tlak a jak moc pumpa saje. Rozhodně není třeba přehánění, nad 20 minut denně raději nechoďte.

Tato pumpa má tu výhodu, že vám k její obsluze stačí pouze jedna ruka a nemusíte mít volné obě dvě, jako je to u těch ostatních. Nasadíte, zapnete a ona veškerou práci odmaká za vás.

Vakuová pumpa XUANAI MAXMAN

Tato pumpa se ovládá velice jednouše a zvládne to opravdu každý pomocí 3 tlačítek. Ale i když je to jednoduché, je třeba s pumpou zacházet opatrně. Platí, že byste neměli cítit žádnou bolest, protože byste si mohli něco udělat, a to za to nestojí. A jak tedy na to? Nejdříve upevníte manžetu na konec válce. Okraj otvoru na manžetě nalubrikujte společně s vaším penisem, žaludem a okolím. Pak penis vložte do válce a můžete zapnout pumpu a začít zvyšovat podtlak podle vaší potřeby.

ON/OFF - Toto tlačítko musíte stlačit asi tak na cca 2 vteřiny. Že se pumpa zapnula poznáte podle toho, že se rozsvítí LCD displej. Vypíná se stejným způsobem.

AIR RELEASE - Vše funguje jak má, ale najednou to potřebujete zastavit. Takovou stopkou je toto tlačítko záchrany. Při dvojitém stisknutí začne fungovat jako napouštěcí ventil a do válce se začne vpouštět vzduch. Tlaky se vyrovnají a budete ho moci v klidu vytáhnout. 

MODE - První stisk pumpu zapne, tlak může vystoupat až na 350kPa. Druhý stisk přepne do automatického sacího režimu, tlak ve válci klesne a zase se zvýší, tak stále dokola pro vzrušující pocit.

 • velikost pumpy s displejem: 30 cm
 • velikost válce: 20 cm
 • průměr válce: 5,8 cm
 • průměr manžety: 6,3 cm
 • průměr vagíny: 7,3 cm

Používání lubrikačního gelu je opět samozřejmostí, ale doporučují se pouze ty na vodní bázi. Pumpu můžete samozřejmě také dezinfikovat a umývat, ale pozor na otvor pro nabíječku. Nabíjení trvá cca 2 hodiny.

Majk: "Pumpa má dobrý podtlak a dobře se čistí. Ale je docela bolestivá při plném podtlaku - hodně tlačí (nástavce nijak nepomáhají tlak na stydkou kost roznášet) docela mě v tomhle za tuto cenu zklamala. Funkce sání kdy se podtlak zvedá a klesá, je opravdu velmi vzrušující! Pumpu používám jako pomůcku pro zvětšení penisu a už po třetím použití je to poznat!"

Vakuové pumpy pro ženy

Bradavky a klitoris

Na zvýšení citlivosti bradavek není nic divného, ne každá žena je má citlivé a přitom by chtěla. Přitom je to dnes tak jednoduché. Nadadíte baňku, ať už tedy na bradavku nebo i na klitoris, napumpujete pumpičkou a je to. Baněk většinou dostanete v sadě vícero a na různé části těla.

Aja: "Silný podtlak a následná velká citlivost bradavek a vagíny. Po použití pumpy byl prožitek mnohem intenzivnější. Prostě bomba!!"

Otokar: "Partnerka neměla do poslední chvíle ponětí, co ji čeká. Oči měla při masáži zavázané a když byla celá uvolněná tak jsem podtlakovou pumpu zkusil nejdříve na prsa, poté na vagínu. Dle jejího překvapivého výrazu a silných orgasmů se jí tato pomůcka velmi zalíbila."

Prsa

Vakuová pumpa na celá prsa je spíše určena ženám, které mají větší poprsí, protože těm méně obdařeným správně nedoléhá a vzduch není možné vysát a vytvořit podtlak. Takže v podstatě ženy, které by si rády zvětšily poprsí její pomocí, mají smůlu a nebo pokud mají trpělivost, mohou to zkusit. Ty s větším si ho zase nepotřebují zvětšovat, takže spíše vsází na zvýšení citlivosti jejich dvojčat. Zvětšení prsu vydrží jen kratičkou dobu, ale citlivost o mnoho delší.

ďáblík: "Partnerku velmi vzrušuje, napřed použijem menší podtlakovou sadu na bradavky a pak někdy přes ni nasadíme tuto pumpu, nemá to chybu!!!!"

Dunda: "Moc si považuji tento výrobek za zdařilý,protože je to jeden z mála šetrných způsobu jak se dopracovat ke svým představam o velikosti poprsí.Použití je vždy provázeno zvláštní atmosférou,porozumění a očekávání něčeho neskutečného."

Vagína

Vibro Sucker

Když pumpu na vagínu, tak proč ne rovnou vibrační, ať to stojí za to. Vibrace totiž máme všechny spojené s příjemnými pocity, tak proč sahat po pumpě bez nich. O vibrace se u pumpy stará vibrační vajíčko, které se vkládá do prohlubně na vrcholu pumpy. Vibrace se nastavují kolečkem na pumpě dle libosti. Pumpa není nabíjecí, ale o její chod se starají dvě "tužkovky"

A co taková pumpa na vagínu vůbec dělá? Co vám to zvětší? No, co asi? Postará se o zvětšení objemu vaginálního vchodu, budete ji mít najednou nalitou krví, citlivou a připravenou na další hrátky. No, bude prostě velikáá, možná i vtipná.

Použití není opět nic těžkého, navíc, když v dnešní době dostanete ke všemu opravdu dlouhý návod. Jednoduše si pumpu přitiskněte k tělu, tak aby doléhala. Pumpováním balónku vysajete vzduch a vznikne tím tížený podtlak a oblast se začne značně prokrvovat. Určitě se zvětší a bude citlivější na dotek, o což jde. Podtlak by se měl udržet několik desítek minut, aby byl výsledek uspokojující i delší dobu po sundání vakuové pumpy.

Vakuová pumpa Vibro Sucker

Po použití pumpu omyjte, ale předtím odpojte vibrační vajíčko, aby nedošlo k jeho poškození. Na zbytek můžete použít teplou vodu a mýdlo. Vajíčko pouze otírejte do vlhkého nebo i suchého hadříku, dle potřeby.

 • délka: 14cm
 • šířka: 8cm
 • šířka manžety: 1/2cm
 • hloubka: 6,5cm
 • délka vajíčka: 5cm
 • průměr vajíčka: 2,5cm

Petra: "Docela pracná záležitost :) ale výsledek super :).První zkušenost a první pokus nic moc,ale druhý byl již lepší tak čekám třetí pokus super a čtvrtý no to bude ráj :)."

MyDva: "Je to něco nového, pěkného, jiného, ale krásného pro oba :-) jen trochu problémy s balonkem (s membránou) někdy uchází, ale stačí balonek sundat a krásně odsát pusou :-) no ale potom to stojí za to :-)."

iivos: "Je to fakt "vzrůšo". Dobře "sedí". Vibrační vajíčko se dá výborně využít jak s pumpou tak i samostatně."

Jak to tedy s vámi bude? Dáte přednost pumpě nebo partnerovi? A proč nemít obojí? Ukažte někomu z vašeho okolí, jak se to s ní dělá.

Zdroj: https://www.shutterstock.com

https://www.ruzovyslon.cz

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.