Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Poprvé a naposled

5.prosinec 2016
Poprvé a naposled

Měl sem po maturitě a naštěstí také již po všech přijímacích zkouškách. A tím pádem nastalo období tří měsíčního slastného nicnedělání. Zrovna v té době nastalo období téměř tropických veder. Tak jediná má činnost spočívala v tom, že sem po obědě vyrazil k přehradě a tam vydržel až do večera.

Bylo to taky už asi týden, co sem si esemeskoval s jednou holkou z prváku z mé již bývalé školy. Nikdy jsem od těch pár esemesek s Monikou nic neočekával. Byla dost dobrá baba a já si osobně přiznal, že na to nemám. Můj pocit umocnil ještě fakt, že po ní dříve jela asi půlka kluků z naší třídy, ale bez úspěchu. Večer sem zapnul televizi a zrovna běžela předpověď počasí. "Vedro, vedro a jenom vedro," je spojení, které dokonale charakterizuje tehdejší předpověď. Ten večer naše esemeskovaní s Monikou dospělo ke stejné otázce: "Co zejtra dělat?" Navrhl sem jí tedy, jestli by se nejela vykoupat, ale že se mnou pojede ještě pár lidí. K mému úžasu souhlasila. Další den sem nervózně čekal před gymnáziem, až jí skončí škola. Konečně vyšla.

Měl sem co dělat, abych zakryl rostoucí bouli na kalhotech. Měla na sobě těsné tričko s docela vyzývavým výstřihem a bílou průsvitnou sukni až ke kotníkům. Vystoupil sem z auta a otevřel kufr, aby si tam mohla dát věci. To sem neměl dělat, jelikož jak se shýbala ke kufru auta, nastal mi neskutečný pohled na její zadeček. Tak rajcovní tanga sem snad v životě neviděl. Její skvěle tvarovanou prdelku jen dva tenké pruhy ve tvaru T. Myslím, že i ona sponzorovala, kam směřují moje pohledy, ale nechala to provokativně bez sebemenší odezvy. Nasedli jsme do mého Peugeota, posbírali ještě pár kamarádů a vyrazili na přehradu. Usadili jsme se na pláži blízko vody. Monika se běžela převléknout a my byli nadržení na to, jak se schladíme ve vodě, ale nejen na to. Shodli jsme se ale na tom, že počkáme na Moniku. Trvalo jí to sice 5 minut, ale to čekání bylo bohatě zaplaceno. Všichni jsme tupě civěli na kráčející Moniku směrem k nám. Sice neměla již ty rajcovní tanga, ale podprsenka nádherně tvarovala její mladické dvojky. "Tak hurá do vody!" vykřikl sem a všichni se na můj povel rozběhli k vodě. Naše vodní radovánky spočívaly ve vzájemném potápění a všelijakém vodním blbnutí. Párkrát sem Moniku nesměle potopil a vyměnil si s ní pár úsměvů. Když sem chystal další útok, Monika se najednou potopila a já ji začal hledat. Rozhlížel sem se po hladině, kde jen vyplave.

V tom nějaká ruka zašátrala v mém rozkroku a pak rychle ucukla. Byla to Monika. Šibalsky se na mě usmála a omluvila se, že to nebylo naschvál. Jenže když po té kolem mě prošla a šáhla mi rukou pod plavky a párkrát pohonila můj penis, byl jsem jiného názoru. Zůstal jsem stát jak opařený. Potom jsme šli všichni na deku a vystavili naše těla slunečním paprskům. Všichni jsme samozřejmě pokukovali po Monice a já samozřejmě obzvlášť. Potom to nastalo. Navrhla mi, jestli bych si nešel zaplavat. Kluci se jen usmáli a já neodmítnul. Samozřejmě. Doplavali jsme na nedaleký ostrůvek, kde byla malá písčitá pláž a položily naše těla do rozehřátého písku. Podíval sem se na ní. Měla zavřené oči a odpočívala. To už sem nevydržel.

Poprvé a naposledy

Jednou rukou jsme uchopil její ruce, druhou jí zajel pod kalhotky a začal jí divoce líbat. Překvapivě otevřela oči a jen šibalsky na mě mrkla. Uvolnil sem jí ruce a "nezaměstnanou" rukou začal hníst její sladké kozičky. Mezitím sem zasouval dva prstíky do její roztoužené štěrbinky. Začala jemně vzdychat a její ruce začaly šmátrat po mých plavkách až našly svůj cíl. Vysvobodila mého těšitele a začala ho rukou honit. Byl sem neskutečně vzrušený, že za chvíli stál v pozoru. Ale ani já sem nezahálel. Vysvobodil sem její dva nádherné melounky a začal jí cucat bradavky a polibky začal sjíždět níž a níž. Stáhl sem jí kalhotky. Přešli jsme do polohy 69 a mě se naskytl nádherný pohled na její broskvičku. Její buchtičku pokrýval jen proužek chloupků.

Začal jsem jazykem zpracovávat její hrášek a prstíky znovu prozkoumávat její dírku. Kolem mých prstíků se ven draly proudy milostné šťávy. Stěny její komůrky se začaly náhle stahovat a její tělo zachvátily vlny prvního orgasmu doprovázené dost hlasitým sténáním. Ještě, že jsme byli hodně daleko od lidí. V tom mě převrhla na záda a začala jemně nasedat na můj pyj. Byl sem jak u vytržení, když sem viděl její poskakující kozičky a můj pyj zabořený v její jeskyňce. Rajcovala na mě, jak divá a já cítil, že tohle vražedné tempo dlouho nevydržím. Tentokrát sem jí položil já na záda. Omotala se nohama kolem mého pasu a já do ní začal pomalu pronikat. Vyhovovalo mi to, jelikož sem mohl určovat tempo já. Zanedlouho sem pocítil, že se Monika blíží k dalšímu orgasmu. Neváhal sem a zvýšil tempo. Za chvíli to přišlo, pocítil sem silné stahy v její jeskyňce. Po pár vteřinách prožila další orgasmus. Po chvíli se na mě usmála, znovu mě povalila na záda a začala mi kouřit můj penis.

Bylo to božské stejně jako ona. Jazýčkem jemně masírovala můj žalud, zatímco ručkou ho začala pomalu honit. Když začala cítit mé vyvrcholení, vzala ho celý do úst a začala ho nádherně cumlat. To už sem nevydržel a vybuchl v nejkrásnějším orgasmu mého života. Ani kapička mé bílé tekutiny nepřišla nazmar, všechnu ji spolykala. Pak jsme se šli spolu vykoupat, kde jsme se dlouze líbali. Po asi hodině a půl jsme se vrátili na deku. Kamarádi dělali jako by to bylo jen 10 minut. Párkrát jsme ještě zablbli ve vodě a pak všichni vyrazili domů. Další den sem dostal kopačky, obrovsky mě to mrzelo, ale přece jenom to za to stálo!

Někoho do páru na letní lásku nebo na delší milenecký vztah můžete najít na sex seznamce...

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.