Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Čím nahradit sex?

26.červen 2017
Čím nahradit sex?

Někdy přicházejí chvíle, kdy si bohužel nemůžeme (nebo třeba nechceme) dopřávat sex. Rozhodně kvůli tomu ale nemusíte být smutní, pojďte se podívat na pár tipů, díky kterým vytěsníte sex z hlavy... Alespoň na chvíli.

Samozřejmě není nahradit jako nahradit. Plnohodnotně ho nenahradíte asi nikdy a navíc skoro nikdo ho nechce nahradit natrvalo. Pouze život nás staví do mnoha situací, kdy si sex užívat nemůžeme. Například někdo ho nechce, protože nemá stálého partnera a nechce takové intimnosti prožívat s někým na jednu noc. Další nemůže kvůli pohlavně přenosné chorobě, většinou se tento stav ale za pár týdnů zlepší - po vyléčení. Nikterak ojedinělé není třeba ani krátkodobé odloučení od partnera, například při služební cestě. Můžeme do toho zahrnout třeba i šestinedělí ženy po porodu - žena většinou ani chuť nemá, ale co kdy muž ano? A to zdaleka nejsou všechny situace. Pro některé lidi je složitější se s tím vyrovnat než pro ostatní. Doprovází je všudypřítomná myšlenka na sex, což často vede ke špatnému psychickému stavu. Co s tím? Dá se to nějak vyřešit?

Masturbace

Asi první věc, která člověka hned napadne, je masturbace. Jedná se o nejrychlejší a nejefektivnější volbu, pokud zrovna v tu chvíli prahnete po sexu. Někdo dokonce říká, že žádný sex nenahradí to, když si to člověk udělá sám. Něco málo pravdy na tom asi bude. Nicméně ani masturbace někdy ale bohužel není možná, většinou kvůli nedostatku soukromí. V takovém případě se musí "sáhnout" po jiné náhradě. 

Erotické hračky

Když budeme brát v potaz, že má daný člověk soukromí dostatek, může si ku pomoci přidat i nějaké ty erotické hračky. Fantazii se v tomto meze nekladou a nejmodernější hračky se opravdu snaží dostat požitek z masturbace na takovou úroveň, jako byste opravdu prožívali sex. Jestliže nevíte, jakou erotickou hračku si vybrat, zkuste brouzdat v naší rubrice Erotické pomůcky a uvidíte, že vám tam nějaká padne do oka a vaše uspokojení se dostane zase na novou úroveň.

Sport

Možná to zní divně, ale následující body už nebudou mít s uspokojováním doprovázeným orgasmem nic společného. Chce to totiž nějakou aktivitu, která zaměstná vaše myšlenky natolik, že nebudete mít čas myslet na sex. Jako první se nám nabízí sport. A proč? Protože při sportovní aktivitě si dáte pěkně do těla, nejlépe tak, že díky tomu zapomenete, že jste vlastně nadržení a s někým byste si to rozdali. Je jedno, zda si půjdete zaposilovat do posilovny, jestli si půjdete zaběhat nebo zahrát tenis. Důležité je dát do toho všechno, co máte. Samozřejmě po aktivitě vás pak budou bolet svaly (nebo celé tělo) a v takovém stavu se pak do sexu nikdo nehrne.

Touha je někdy silnější...

Umění

Na podobném principu funguje i zájem o umění. Začněte malovat a uvolněte tak své myšlenky. Samozřejmě asi nebude úplně nejvhodnější kreslit nějaký akt. Nahý model by pro vás představoval příliš velké pokušení. Jestliže malování není vaše parketa, existují i jiné možnosti. Přáli jste si vždy hrát na nějaký hudební nástroj? Teď je ta nejvhodnější doba na to, abyste se to konečně začli učit! Váš čas bude naplněn aktivitou, která vás bude bavit a navíc to bude mít smysl i do budoucna. Jestliže už totiž umíte hrát na nějaký nástroj (a teď nemyslíme vaše intimní partie), vše je pak jednodušší. Stačí si sehnat noty a hurá do toho.

Kromě hry na hudební nástroj tu máme i hudbu samu o sobě. Vědci přišli na to, že poslech hudby uvolňuje dopamin, stejně jako při sexu. Navíc pokud se bude jednat o nějakou vaši oblíbenou hudbu, dopaminu bude vyplaveno mnohem více. U hudby si navíc můžete i zatančit, což může zlepšit váš psychický stav ještě o kousek více.

Změna životního stylu

Celková změna vašeho životního stylu výrazně přispěje k tomu, abyste na sex mysleli co nejméně. Musíte ho ale samozřejmě změnit správným směrem. Pokud se zaměříte například na zdravou stravu a pravidelné sportování, uděláte pro své tělo opravdu mnoho užitečného. Budete zdravější, shodíte nějaké to kilo a ulehčíte svému duchovnu. Nemusíte se ale stát jeptiškami nebo kněžími na to, abyste svůj život naplnili i bez sexu. Jen to chce najít to pravé pro vás. 

Práce

Když člověk hodně pracuje, nemá čas myslet na nic jiného (většinou). Co si při sexuální abstinenci naložit trochu víc práce? Nebo zkusit nějakou brigádu navíc? Korunky se jenom pohrou a vy budete mít svou mysl dostatečně zaměstnanou. Navíc, když bude práce fyzicky náročná, tak to máte jako s tím sportem... Přijdete domů, lehnete do postele a do pár sekund usnete.

Hry

Pro někoho jsou hry, ať už na počítači nebo na různých konzolích, ztrátou času. Ale občas by člověk toho času trochu potřeboval "ztratit", aby mohl být v pohodě. Můžete si zahrát skákavou adventuru, hru, která vás svým rozsáhlým příběhem naproto vtáhne do děje nebo střílečku, ve které vybijete všechnu svoji negativní energii.

Adrenalinové aktivity

Adrenalin udělá s člověkem opravdu hodně. Věřte, že až budete skákat bungee jumping nebo posvištíte po strmé sjezdovce na snowboardu, myšlenky na sex se jen tak nebojeví. Každý ať si najde ty své adrenalinové chvilky. Co třeba jízda na motorce? Vždy myslete ale v prvé řadě na své zdraví a život.

Na sex můžeme myslet i ve spánku...

Studená sprcha

Pokud vás přepadne opravdu neodolatelná chuť na sex a nepomáhá nic z předchozích bodů nebo se vám do nich nechce, prostě se zchlaďte. A to brutálně. Taková studená sprcha zase jednak přispěje k vašemu otužování, ale také zmrazí vaše myšlenky. Je to sice taková šoková terapie, ale někdy nic jiného nepomůže. Jestliže vaše chutě přetrvávají, zkuste ledovou vanu. Ale zase pozor, abyste tam nezmrzli.

Během jednotlivých dní nebo týdnů můžete tyto zmíněné body kombinovat a ulehčovat si tak od všudypřítomných myšlenek na sex. 

Co rozhodně nedělat

Kromě tipů, jak si můžete pomoci, když zrovna nemůžete mít sex, najdou se i tipy, které vám naopak situaci moc neulehčí, ba naopak. Těm je pak dobré se vyhnout.

Přejídání se

Každý takové situace řeší jinak a je pravda, že někteří lidé to mohou řešit přejídáním. Nejen, že se nejedná o nejzdravější volbu a můžete z toho začít nabírat na váze, ale navíc to váš "problém" stejně nevyřeší. Jediný efekt, který tomůže mít je ten, že se přejíte tak moc, že už se vám nebude chtít ani hýbat a na sex nebudete mít chuť. To ovšem vydrží chviličku a pak byste se museli zase začít ládovat.

Propadání alkoholu

Někdo řeší věci jídlem, druhý alkoholem. Alkohol ale rozhodně není nic, čím by se měly "řešit" jakákoliv trápení, protože (jak určitě už každý poznal) je to pak všechno akorát horší. Člověk se začne litovat a je tu "konec světa". Navíc alkohol podporuje sexuální touhu a také zhoršuje úsudek... Takže když byste byli někde daleko od své lásky a byli byste smutní, chyběl by vám intimní styk, tak ačkoliv jste si slíbili, že si budete věrní, nemusí se to tak úplně podařit... A pak toho můžete litovat až do konce života. Takže alkohol rozhodně vynechte. Doporučujeme vynechat i další drogy.

Pokud jste bez sexu a nechcete to řešit předchozími tipy, ale místo toho byste si opravdu někoho na pěkné postelové užívání našli, zaregistrujte se na sex seznamku a najděte toho pravého partnera na sex právě zde.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.