Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sexuální úrazy

21.červen 2017
Sexuální úrazy

"Jako sex paráda, ale víš co se mi stalo?". I tak začíná popis pěkného erotického zážitku s nepěkným koncem.

Sex a bolest se nevylučují, ba naopak. Někdo má rád tvrdší sex, jiný raději zůstává u takového toho klidnějšího mazlení. Ale nezanamená, že když jste kliďas, že vám ten druhý nemůže něco nerad nebo i rád provést. Pokuste se všem úrazům vyvarovat a ty opravdu bolestivé úplně obejít. Mrkneme se na ty opravdu nejméně příjmené, protože druhů úrazů je velké množství různého druhu a také podle toho, jaký má kdo práh bolesti. Jsou totiž i tací, kteří za velký problém a úraz považují i "cucfleky". Je to spíš trapas, žádná chlouba, ani razítko lásky.

Nebezpečí pro muže

Zlomený penis

Muži, v přirození kost nemáte, ale i přesto si ho můžete zlomit, bohužel. Sice nedojde vyloženě ke zlomenině kosti, která tam tedy není, ale při velkých divočinách a hrubém zacházení vám může prasknout vazivové pouzdro topořivých tělísek a krev se vám v tu chvíli vylije do podkoží. Au, bolest to je prý šílená. Lékař si vás sice vezme do parády, ale bohužel většinou ničím jiným než nařízením klidu na lůžku nepomůže.

Trochu slabší verzí, i když ne o moc méně bolestivějš,í je vykloubení penisu, kdy si také poškodíte vazivo, ale ne v takové velké míře.

Utržená uzdička

Dámy, to je tak, když jste moc "hrr". Uvědomte si, co držíte v ruce, když už to v ní držíte. Není to žádná hračka ze sexshopu, která vydrží horší zacházení. Může se stát, že svému chlapovi natrhnete uzdičku, a to vás pak opravdu už asi nebude chtít vidět. Kdyby některé z vás nevěděly, tak je to ta kůže, která spojuje předkožku s žaludem.

Když už se ale stane a neštěstí je na světě, vyhledejte ihned lékařskou pomoc, dost možná bude potřeba trochu šití.

Nebezpečí pro ženy

Natržená vagína

Dítě jí projde, ale i tak není nezničitelná. Tento problém vzniká spíše při násilném sexuálním styku nebo když velký nepoměr orgánů partnerů. Ale jako hodně velký nepoměr.

Oděrky

Sex milujeme, užíváme si ho, ale máme také nějaké sliznice, které po něm zrovna nepasou. Pokud se rozhodnete z postele nevylézt celý den, věřte, že někde to pocítíte a nakonec si budete muset dát sexuální půst. Nákup lubrikačních gelů tento problém vyřeší.

Smát se nebo červenat?

Lékaři to ve své praxi někdy nemají také vůbec jednoduché. Jejich rutinu jim občas a ne může, ale opravdu narušuje sem tam nějaký pikantní případ. U sexuálních úrazů se někteří z nich v duchu zasmějí a později pobaví své okolí a nebo naopak si projdou nějakým tím začervenáním se. Pikantní historky našich doktorů se neodmítají.

 • Do nemocnice přišla žena, která na příjmu uvedla, že trpí silnými bolestmi žaludku. Lékařce po chvilce červenání přiznala, že má problém se zcela jiným orgánem. Prý masturbovala se zmraženým oloupaným banánem, který při akci roztál, zlomil se a jeho špička zůstala hluboko v pochvě. Ovoce se podařilo bez problémů vytáhnout.
 • Přišel do čekárny a nesedl si. Navíc se stále ošíval. Když pak širokým krokem vstoupil do ordinace, vytáhl na udiveného lékaře katalog s erotickým zbožím a zabodl prst k jednomu vibrátoru. "Tohle do mě přítelkyně zarazila. Dostaňte to prosím ze mě ven." zaskučel zmučeným hlasem. Následný intimní zákrok dopadl úspěšně.
 • Chtěli znásobený zážitek a skutečně ho dostali. Řeč je o jednom páru, který si před milováním vzal drogy. Při souloži dostala žena silnou křeč do spodní části těla a sevřela mužův penis tak, že nešel vytáhnout. Dvojice pak musela společně doskákat k telefonu a zavolat sanitku. Lékaři nakonec dali ženě injekci na uvolnění svalů.
 • Mladý pár si chtěl užít intimní chvilky v napuštěné vaně, do níž přilil olej do koupele. Při milování zezadu ale ženě ujely mastné ruce a při pádu na hranu vany si pochroumala zápěstí a vyrazila dva zuby.
 • Jiný mladý a velmi nedočkavý pár se rozhodl využít chvilky osamění v babiččině bytě. Potřeboval lubrikant, a tak v koupelně sáhl po první zdánlivě vhodné tubě s krémem. Bohužel šlo o nitroglycerinovou mast, kterou babička užívala na snižování tlaku. Milenci tak krátce po užití upadli do bezvědomí. Mdloby se pak jistě pokoušely také o babičku, která se vrátila domů a našla ve své posteli bezvládný nahý pár.

Úrazy v posteli

S pravdou ven v Plzni

Sama osobně mohu přispět historkou z plzeňské nemocnice, s kterou se nám také pochlubila jedna zdravotní sestřička. Většinou si u těchto "storek" říkáte, že je to vymyšlené. Bohužel tato se opravdu stala. Do nejmenované nemocnice byl přivezen pár, který se doma oddával erotických hrátkám s divokým průběhem.

Představte si nahého muže, který vám připravuje palačinky, jeho přítelkyně se při tom věnuje jeho chloubě, prostě mu ho kouří, muž nadhodí palačinku, olej vystříkne ženě na záda, ta zkousne, tu obrovskou bolest v tu chvíli si asi nikdo z nás nedokáže představit, ale reakci muže, ano. Jeho obrannou reakcí byl úder pánvičkou ženě do hlavy. Do nemocnice byla žena dopravena s otřesem mozku, ale muž byl bohužel přivezen v horším stavu, řekněme to tak, že někdo má zkus silný, ale prozradím, že nic nikam neodpadlo.

Nemožné? Ale ano, možné. Nad čím přemýšlíte v této chvíli? První, co mě napadlo a nešlo do hlavy bylo, že když vám někdo vychrstne vařicí olej na záda, tak zařvete: "Áááááá!" a nezkousnete. No, bohužel tedy většinou.

TOP TEN

Máme tady seznam všech "nej", co se týká sexuálních úrazů, toho, kde k nim nejčastěji dochází a také nejlepší desítku věcí, o které během divokého sexu přicházíte. Je vidět, že nebezpečí číhá opravdu všude, především na ty méně šikovné.

Zranění: co si děláte

 1. natažený sval
 2. bolavá záda
 3. spálená kolena z koberce
 4. zablokování krku
 5. odřené lokty
 6. pohmožděné rameno
 7. vyhozené koleno
 8. zvrtnuté zápěstí
 9. vymknutý kotník
 10. vykloubené prsty u ruky

Uff, upřímně se dá říct, že by to mohl být o mnoho více drastičtější žebříček, ale naštěstí není.

Nebezpečná místa: kde si to děláte

 1. pohovka
 2. schody
 3. auto
 4. sprcha
 5. ložnice
 6. na židli
 7. kuchyňský stůl
 8. zahrada
 9. záchod
 10. pracovní skříň

No, buď mají lidé sexující na více nebezpečných místech štěstí a nic se jim neděje, nebo to s tou fantazií vypadá trošku bledě.

Rozbité věci: co ničíte

 1. postelový rám
 2. sklenička na víno
 3. obraz
 4. židle
 5. šálek
 6. stěna
 7. komoda
 8. dveře
 9. okno
 10. váza

Neběhejte hlavou proti zdi! Ani odvrácenou stranou měsíce :).

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.