Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

A je to v pytli!

7.březen 2018
A je to v pytli!

V návalu vášně muži v posteli občas něco pokazí, každý odborník na sex zažil pár takových sexuálních nehod. Co být ale na takové situace připraven a poradit si s nimi? Zachraňte tu chvíli a znovu rozdmýchejte touhu.

Porost na nesprávném místě

Situace

Některé intimní oblasti byste mohli používat při líčení místo zrcátka. Hladká jako zadek Justina Biebera. V každém případě to tak je jen ve chvíli, kdy máte vztah. Jinak to dole vypadá spíše jako na loveckém území indiánů kmene Aruak - prales. Muži se holí jen tehdy, když "tokají" v barech nebo jsou čerstvě zamilovaní. Možná to ale nemusí být ani jeden případ. Můžete čekat úplně normální večer s přáteli a najednou sedí neznámý/á u vás v obýváku a dělá na vás oči. Ještě předtím než zalezete do postele a svlékáte se, zapomenete na své houští. Je vám to samozřejmě neskutečně trapné.

Řešení

Ten druhý se může zachovat hodně žhavě. Mrkne na vás, usměje se a řekne jen: "Aha". Pak vás vezme za ruku a zašeptá vám do ucha: "Pojď se mnou", a jemně vás zatáhne do koupelny. Vezme mýdlo a vyndá ze skříňky žiletku a začne zdolávat vaší houštinu. Mezitím vždy čerstvě oholené místo políbí. Je jasné, že má každý na začátku stažené hrdlo, když se tak ostrý předmět přibližuje k jeho citlivému místu, ale neměli byste se třást strachy. Na druhé straně vám to bude připadat právě kvůli starosti o citlivá místa mnohem více vzrušující než běžná předehra spočívající v masáži a líbání na šíji.

Jeho chlouba ochabuje

Situace

Čtyři měsíce bez sexu a vyhlídka, že stačí párkrát kliknout a získáte do postele krásnou ženu - tomu aby ani ten nejslušnější muž neodolal. Možná se ale stane, že to bude velká katastrofa. Když zaklepete na dveře jejího hotelového pokoje, bude vám bušit srdce a nohy budete mít roztřesené jako želatinu, až tak budete možná nervózní. Posadíte se na postel, políbíte se, ona sáhne do vašich džínů a zjistí, že ve vašich kalhotách je zhruba tolik života jako v konzervě s vepřovým masem.

Následujících 15 minut by se dalo shrnout takto: sedíte na okraji postele a třesete svým penisem hektičtěji než barman koktejlem "Sex on the Beach". Ona se na vás se zájmem dívá a vy víte, že si myslí, že je to její vina. Zkusí to tedy rukou. Ale nepomáhá nic. Musíte odejít s nepořízenou.

Řešení

Odvést pozornost jinam. Tím by mu žena mohla pomoci. Jestli si s ním zahraje šachy nebo mu bude vyprávět o nových lodičkách od Prady z výprodeje, je úplně jedno. Hlavně, aby přestal dotyčný v duchu proklínat svého malého přítele. Tlak a stres jsou většinou důvodem toho, že ho mají muži "na půl žerdi". Úlevou pro něj tedy bude, když mu vysvětlí žena, že to není žádné drama, pustí televizi a řekne, že si udělají příjemný večer s DVD na pohovce, pohladí ho po vnitřní straně stehna a konec filmu jistě už neuvidí.

Nedělejte zbytečné chyby

Rychlý závěr

Situace

Muž si najde krásnou a neodolatelnou ženu a "končí" po dvou minutách. A to naprosto pokaždé. To je šíleně trapné, dovedete si to představit? Muž pak nemá chuť na sex ze strachu, že se zase znemožní. Po orgazmu si pak sedne vždy na balkon, vykouří víc cigaret než za celý týden a utápí se v sebelítosti. Ze strachu, že by jeho předčasná ejakulace mohla mít fyzické příčiny, se dokonce rozhodne navštívit lékaře. Stačí si ale přečíst pár diskuzí a hned zjistí, že má jen jediný problém, a to ten, že ho jeho partnerka až moc vzrušuje.

Řešení

Zůstaňte v klidu, všechno je jen otázka času. Váš pulz, který se prudce zrychlí při sebemenším pohledu na ni, což vede k předčasnému startu, se zklidní, a tempo tím zpomalí. Přesto zde je pár tipů pro ženy, pro první fázi:

  • Natřete jeho chloubu chladivým lubrikačním gelem. Pak toho ucítí méně.
  • Věnujte se mu při předehře manuálně. Po první ejakulaci potřebuje chvíli odpočinku, než může znovu, ale napodruhé už vydrží déle.
  • Když má muž orgazmus, měla byste ho mít také. Tak to prostě cítí. Takže klidně může dokončit rukou nebo ústy, co jeho penis začal.

Kam zmizel kondom?

Situace

"Kde je kondom, nevíš?" O dvacet minut dříve muž vnikne do ženy s gumou, tím si je jistý. Na něco takového se přece nezapomíná. A už vůbec ne, když vaše partnerka nesnáší antikoncepci, a proto je to na muži. A najednou penis žádný kabátek nemá. Nikde nic. A tak už pomalu začínáte tušit, kde asi bude. Při změně z lžiček do polohy "na pejska" stačilo zůstat v partnerce a kondom se osamostatnil a schoval se.

Řešení

Hlavně nepanikařit! A ani nezkoušet lovit v hloubi, když se nedá prsty hned uchopit. Jen by při tom sklouzu ještě dál. Když už se kondom nedá nahmatat a chytit prsty, pomůže už jen návštěva gynekologické ambulance. A pokud netoužíe po dítěti, hned dostanete také recept na zázračnou pilulku po sexu. A mějte na paměti, že při hrátkách ve vodě je nebezpečí, že kondom ztratíte, obzvláště vysoké. Takže se sexu s ním ve vodě raději vyhněte.

Nouzové přistání

Situace

Každý muž už někdy přenášel svoji partnerku jako opičku z gauče do pokoje, zatímco ona ho líbala, a pak ji hodil na postel a nádherně pomiloval. Vypadá to vášnivě, divoce a samozřejmě mužně. Ve skutečnosti to může být komický výstup, a to, když žena není zrovna muší váha. Může se stát, že když vstanete, odolají vaše stehna tlaku 4 sekundy a pak se vám podlomí nohy jako párátka a vy chtě nechtě přistanete na koberci.

Vše se dá vyřešit s klidem

Řešení

Není žádná ostuda, když nemáte postavu jako Arnold Schwarzenegger a ona jako modelka. Prostě hledejte polohy, které se k vám hodí a ve kterých si opravdu věříte. Takové zvedací manévry například bývají úspěšnější ve vodě, protože zde nepůsobí tak silně zemská přitažlivost. Smích situaci vyřeší za vás.

Číslo s chrápáním

Situace

Usnete při sexu. Není to od muže moc šarmantní, ale většinou to není vina ženy. Když začnete se sexuálními hrátkami ve 4 hodiny ráno a muž se předtím díval hluboko do skleničky, může se stát, že vedle ženy usne do dvou minut.

Řešení

Pokud váš milenec při sexu náhle blaženě dřímá, neberte si to, prosím, nijak osobně. Něco takového se mužům stává jen tehdy, když je přemůže obrovská únava. Ale proč s tím sexem tedy vůbec začínal? Musí to nějak souviset se sebepřeceňováním. To se může někdy stát. Příště prostě důsledně vyžadujte nejdříve svou zábavu. Když se ale v posteli mění v narkoleptika častěji, měli byste si otevřeně promluvit o svém sexuálním životě.

U tebe to pípá!

Situace

Také vás nesmírně ruší, když vám volá někdo s neznámým číslem? Na jedné straně neradi přijímáme hovory, když číslo neznáme, ale na druhou stranu jsme zvědaví, co od vás ta osoba asi chce. Třeba jste něco vyhráli nebo si někdo uvědomil, že chce být součástí vašeho života. Možné je všechno. Jste s někým v posteli a nenápadně se pokusíte přiblížit se k telefonu konečky prstů a vrhnout krátký pohled na displej, abyste se podívali, kdo to vyrušuje. Ten druhý si toho samozřejmě všimne a je jasné, že ho to rozčílí. A to všechno jen kvůli SMS od nejlepšího přítele.

Řešení

Berte to s klidem, ostatně nikdo neusnul. Místo toho, abyste se rozčílili, vezměte mobil a napište nějakou vtipnou odpověď. Tím dokážete, že máte smysl pro humor, a to je v posteli skoro to nejdůležitější.

Klouzavá partie

Situace

Možná se vám někdy v zápalu boje stalo, že partnerka přestala dávat pozor a sklouzla. Možná se od té doby stále vaše prsty na nohách zatínají v obavách do matrace, když se na vás zase pohupuje nějaká žena. Ta bolest a ten úlek. Možná by to CIA mohla zařadit mezi své metody mučení.

Řešení

Až se vám tohle někdy stane, a že se to stát může opravdu často, vstaňte, svého přítele něžně polibte a uvařte mu jeho oblíbené jídlo. To si po takovém leknutí váš drahý opravdu zaslouží. Až pomine prvotní šok, můžete se odhodlat zkusit to znovu. Ne, samozřejmě ne hned zase "na koníčka", na to totiž musí váš nejdražší nejdříve znovu získat důvěru ve vaše umění. Pomalu se přibližujte ve stylu zaříkávače koní. Pokud se jeho penis ovšem při vašem sklouznutí "zlomil", je nyní dvakrát tak silný a zářivě fialový, ihned zapomeňte na oblíbené jídlo a utěšující polibky, sedněte do auta a jeďte do nemocnice.

Nezáleží na tom, zda pocházíte z Čech, Moravy nebo Slezska, i vy si můžete díky sex seznamce užívat, jak se vám zlíbí.

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.