Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Znáte erotické pomůcky ve formě bylinek?

22.květen 2020
Znáte erotické pomůcky ve formě bylinek?

Ke zlepšení sexuální potence a "vzbuzení lásky" se po staletí připravovala afrodiziakální jídla nebo magické nápoje. Některé byly opravdu účinné, jiné byly spíš jen placebem. Dnes už víme, která rostlinná afrodiziaka skutečně působí, jejich účinky byly totiž vědecky prokázány.

Čaj o páté

Rostlin se zaručenými afrodiziakálními účinky je mnoho a řadu z nich si můžete doma i vypěstovat, pokud tu možnost nemáte, dají se také koupit. Nejdříve je ale vhodné zjistit si o nich co nejvíce informací (dobrým zdrojem je například kniha Rostlinná afrodiziaka). Pak už se můžete pustit i do míchání afrodiziakálních čajových směsí. Pro ně je potřeba vybírat rostliny podle toho, co mají ovlivnit (libido, erekci, potenci, orgasmus) a zda je to pro oba partnery, nebo jen pro jednoho.

Do čajové směsi lze přidat rostliny na zlepšení chutě či barvy, které nemají přímé afrodiziakální účinky. Některé rostliny nebo směs rostlin mohou působit téměř okamžitě, ale jiné je potřeba užívat po určitou dobu, a platí také, že na každého nemusí působit stejně. Velkou roli hraje i pohlaví, věk, únava, zdravotní stav či psychické rozpoložení.

Mezi vysoce účinné afrodiziakální rostliny (pro muže i ženy) patří maca peruánská, které se také říká peruánská viagra, také muira puama (Ptychopetalum olacoides), kotvičník zemní, který se dá velmi dobře doma pěstovat, a také houba hadovka smrdutá (Phallus indusiatus), která má sice zvláštní pach, ale obsahuje látky podobné hormonům, které dokážou u žen téměř okamžitě vyvolat orgasmus, a to jich pouhým přivoněním - což je potvrzeno i vědecky!

Afrodiziakální oleje

Také některé rostlinné léčivé oleje mají kýžené vlastnosti. Dají se velmi dobře vzájemně míchat, aby se dosáhlo co nejlepších účinků. Při nedostatečném libidu, problémech s erekcí, ejakulací, impotenci, frigiditě může pomoci například olej jasmínový, kardamonový, pačulový, santalový nebo ylang-ylang. Rostlinných léčivých olejů je mnoho a sami si z nich můžete zkusit namíchat afrodiziakální směs. Informace o olejích s afrodiziakálními účinky najdete například v knize Léčivé oleje.

Při nakupování si dejte velký pozor, aby to byl 100 % čistý přírodní léčivý olej. Syntetické aromatické oleje nemají žádné léčivé vlastnosti a mohou i uškodit. Při sestavování afrodiziakálních olejových směsí to nepřehánějte s počtem druhů olejů. Jako základ těchto směsí se obvykle používá nosný olej (např. jojobový) a po kapkách se do něj přidávají vybrané afrodiziakální léčivé rostlinné oleje. Pamatujte na to, že i nosný olej má nějaké léčivé účinky a je potřeba s nimi počítat. Olejová afrodiziaka jsou velmi účinná a je nutná opatrnost při jejich aplikování.

Dejte si před sexem čaj

Vůně probudí vášeň

Vůně ovlivňují psychiku, citové rozpoložení a tím i sex. Člověk dokáže rozeznat kolem tisíce vůní a mnoho si jich pamatovat. Důležité je, aby vůně pocházela z rostlin či rostlinných olejů. V ženách vzbuzuje sexuální touhu vůně jasmínu, růže, vanilky, pačuli, pižma aj. Na muže působí například vůně dýně, levandule, skořice aj. Obě pohlaví přitahuje vůně libečku, lotosu, koriandru aj. Nezapomínejte ovšem na to, že vůně má navodit příjemnou atmosféru, a ne nahradit koupel.

Mezi neklasické vůně patří i feromony, což jsou chemické látky, které produkuje tělo, ale nedají se zachytit čichovými buňkami v nose. Existuje mnoho studií o vlivu feromonů na lidské chování a sex, ale jejich závěry jsou zatím nejednoznačné.

Jak připravit domácí rostlinná afrodiziaka

Množství ingrediencí v receptech je uvedeno na jednu dávku. Nikdy neužívejte ingredience, na které jste alergičtí. Čaje pijte max. 21 dnů, pak si dejte 7denní přestávku. Po zhruba 90 dnech užívání čaje ho nahraďte čajem s jiným složením. Před užíváním dobře zvažte svůj zdravotní stav a nikdy neriskujte. Pokud si něčím nejste jisti, poraďte se s odborníkem nebo lékařem, a to dříve než začnete s užíváním.

Čaj pro zlepšení libida

 • 3g damiány (Turnera diffusa), drcený list
 • 3g kotvičníku zemního (Tribulus terrestris), drcená nať
 • 3g maky (Lepidium meyenii), mletý kořen
 • 2g zlatobýlu obecného (Solidago virgaurea), drcená nať

Damiána, kotvičník, zlatobýl se zalijí 400 ml vody teplé cca 95 stupňů Celsia a nechají se louhovat 20 minut. Do čaje zchladlého na 25 stupňů se přidá 1g kořene maky a dobře se rozmíchá. Pijí oba partneři 200 ml 2x denně. Mužům zlepší potenci a erekci. Efekt se dostavuje již po několika dnech užívání.

Čaj pro vášeň

 • 4g maky (Lepidium meynii), mletý kořen
 • 3g damiány (Turnera diffusa), drcený list
 • 3g muiry puama (Ptychopetalum olacoides), mletá kůra nebo kořen
 • 3g jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba), drcelý list
 • 2g ženšenu (Panax ginseng), mletý kořen (nejlepší je korejský červený ženšen)
 • 2g máty peprné (Mentha piperita), drcelý list
 • 1g citronové trávy (Cymbopogon citratus), drcená nať

Všechny rostliny (bez maky) se zalijí 400 ml vody teplé cca 95 stupňů a louhují se 20 minut. Do čaje zchladlého na 25 stupňů se přidá 1g kořene maky a dobře se rozmíchá. Hodinu před sexem oba partneři vypijí po doušcích 200 ml nápoje. Zlepšuje sexuální funkce, libido, potenci a erekci.

Namixujte si sex smoothie

Povzbuzující avokádové smoothie pro dva

 • 400g avokáda (Persea americana), zralé, oloupané
 • 20g cibule, nakrájená
 • 20g citronu, oloupaný
 • 4g macy (Lepidium meyenii), mletý kořen
 • 4g česneku setého (Allium sativum), oloupaný
 • 5 ks pepře černého, celý
 • 400 ml červeného vína (kvalitní, nejlépe archivní)

Všechny ingredience se smíchají a dobře rozmixují, aby nezůstaly kousky. Hodinu před sexem oba partneři vypijí po doušcích 200 ml smoothie teplého cca 25 stupňů. Zlepšuje erekci, zvyšuje libido, prohlubuje sexuální prožitek. Připravuje se vždy čerstvá dávka. Obsahuje alkohol. Neužívat trvale, ale jen příležitostně!

Afrodiziakální olej

 • 1,5 ml ylang-ylang oleje
 • 1,5 ml jasmínového oleje
 • 1,5 ml santalového oleje
 • 0,3 ml růžového oleje
 • 0,1 ml zázvorového oleje
 • 0,1 ml muškátového oleje
 • 200 ml jojobového oleje (jako nosný olej)

Všechny oleje se smíchají a uchovávají se v dobře uzavíratelné, tmavé skleničce na tmavém chladnějším místě. Olej se používá na masáž a trochu jej lze rozptýlit pomocí aromalampy do prostoru.

Už víte, co bude obsahovat váš čajíček na následujících několik dní? Užijte si příjemný čas díky potravinám a vůním s afrodiziakálními účinky. Pokud chcete někoho teprve svést, můžete mrknout na sex seznamku, tam určitě najdete někoho, kdo se svést nechá rád.

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.