Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Užijte si skvělý orgasmus s kolíčky na bradavky

20.červen 2019
Užijte si skvělý orgasmus s kolíčky na bradavky

Líbí se vám, když váš partner jemně kouše vaše bradavky a hraje si s nimi? Pak se vám určitě budou líbit i hrátky s kolíčky na bradavky. V dnešním článku vám povíme, jak je správně používat, a také si pár druhů představíme.

Kolíčky na bradavky vám mohou připomínat středověký mučící nástroj a představa jejich použití vás může děsit, avšak nemáte se čeho bát, tyto erotické pomůcky mají za úkol otevřít bránu rozkoši. Bývají vyrobené z kovu a používají se k úmyslné podpoře sexuální stimulace. Používat je můžete sami nebo s partnerem. Kolíčky na bradavky způsobují uvolnění endorfinů, čímž bude váš orgasmus intenzivnější. Nejčastěji byste je našli ve sbírkách erotických pomůcek členů BDSM komunity, nicméně si i ostatní přijdou na své a trochu si zpestří sexuální život.

Jak používat kolíčky na bradavky?

Pokud zkoušíte kolíčky poprvé, mohou vás samozřejmě velmi děsit. Sexuální terapeutka Janet Brito doporučuje, abyste před použitím vyzkoušeli jeden z kolíčků na prstě a zvýšili tak povědomí o jejich síle. Poté si pohrajte s jejich umístěním. Zkuste je nejprve umístit pod nebo nad bradavky a pak přímo na ně (případně na jinou část těla - například klitoris). Jakmile pochopíte sílu kolíčků, pomalu je umístěte do požadované pozice, dejte si však pozor, abyste neskřípnuli kůži navíc. Je-li pomůcka nastavitelná, nastavte ji na požadovanou sílu a začněte si hrát (sami nebo s partnerem).

Jakmile budete připraveni na záplavu endorfinů (třeba ve chvíli, kdy se blížíte k vyvrcholení), uvolněte kolíčky. Až ucítíte, že se uvolnily endorfiny, můžete kolíčky úplně odstranit, nebo je pomalu vrátit a celou akci zopakovat. Pokud si užíváte s partnerem, neváhejte se během svých hrátek klidně i prostřídat, protože kolíčky na bradavky jsou pro muže i pro ženy.

Ujistěte se však, že je nebudete používat příliš dlouho, jinak by se vskutku mohly proměnit v mučící nástroj. Polly Rodriguez, zakladatelka online sex shopu Unbound, doporučuje, abyste kolíčky nenechávali na bradavkách déle než 15 až 20 minut, protože se jejich používáním přerušuje tok krve. U některých pomůcek, které jsou velmi upnuté, je doba kratší (10 až 15 minut). Jelikož čas utíká velmi rychle, když se člověk dobře baví, nezapomeňte na to a dobře si čas ohlídejte. Mějte po ruce hodinky, telefon či hodiny na zdi. Nejlepším řešením možná bude nastavit si na telefonu budíček, který vás včas upozorní, až bude na čase kolíčky sundat, a vy se tak budete moci odpoutat od stresujících myšlenek.

Nyní víte, jak používat kolíčky na bradavky. Teď už jen zbývá si nějaké vybrat. Druhů existuje opravdu mnoho, tak jaké kolíčky na bradavky jsou vhodné pro vás? Jste-li nezkušení a zcela neposkvrnění hrátkami s bolestí, Rodriguez doporučuje, abyste zvolili kolíčky, které se dají nastavit, snadněji tak určíte úroveň tlaku, který je vhodný přesně pro vás (musí vám být příjemný). Jestliže už nějaké zkušenosti s kolíčky máte, vyberte si takové, které zahrnují vibrace nebo zvuk.

Následně si uvedeme nejlepší kolíčky na bradavky pro začátečníky i pokročilé.

Kolíčky na bradavky Bound To Please Plier Nipple Clamps

Sexperiments Tug On My Heart Nipple Clips

Brito tyto kolíčky doporučuje pro začátečníky díky gumovým špičkám a posuvnému kroužku, se kterým budete mít kontrolu nad stimulací (tlak na bradavky se odvíjí podle toho, jak daleko se kroužek nachází od špiček). Navíc pokud chcete zažít intenzivnější pocit, můžete toho dosáhnout pomocí řetízku, který vám umožní přidat tlak a napětí, stačí pouze zatahat. Gumové špičky chrání citlivou kůži před ostrými hranami na konci kolíčků. Jestliže vás zaujali, mohou být za necelých 20 dolarů (zhruba 454 Kč) vaše.

Bound To Please Plier Nipple Clamps

I tyto kolíčky jsou vhodné pro začátečníky (obzvlášť pokud mají větší bradavky). Tvar kleští není pouze sexy, ale i praktický. Kolíčky jsou nastavitelné, ideální pro experimentování a zjišťování, kde se vám líbí je mít a jakou intenzitou je chcete používat. Pro nastavení stačí pouze otočit šrouby a nastavit si požadovanou úroveň síly - od těsného sevření až po lehké stisknutí a vše mezi tím. Solidní kovové kolíčky jsou až překvapivě lehké, čímž umožňují přesnější řízení během sexu. Ani této pomůcce nechybí pro ochranu gumové špičky a dále řetízek (30,4 cm) pro zvýšení stimulace. Pořídit si ji můžete za 22 dolarů (499 Kč).

Silicone Nipple Suckers

Jak již název napovídá, tato pomůcka je silikonová, od předchozích pomůcek se tedy liší a to nejenom díky materiálu, ale celkově. Vůbec nevypadá jako kolíček, naopak má oválný tvar s otvorem. které vám poskytnou stejný pocit jako kovové svorky, avšak s menším tlakem. Pokud tedy nejste připraveni, nebo nemáte zájem o kovové kolíčky, pak byste měli sáhnout po těch silikonových, které fungují jako přísavky (pro lepší přisátí můžete jejich okraje namazat jelením lojem, než je použijete). Využít je můžete při sólo hrátkách, ale i s partnerem.

Jestliže vás zaujali, zakoupit je můžete ve 2 barvách (černá a průhledná) a ve 2 velikostech - medium (2,54 cm x 2,54 cm x 3 cm) a large (2,8 cm x 2,8 cm x 4,1 cm), ideální pro větší bradavky. Cena je 25 dolarů (v přepočtu zhruba 567 Kč).

Kolíčky na bradavky Vibrating Heated Nipple Teasers

Vibrating Heated Nipple Teasers

Nejenže tyto kolíčky omezují tok krve, mají navíc 2 stupně vibrací, se kterými můžete experimentovat. Jestliže se vám zalíbilo používat vibrátor na bradavky, můžete vyzkoušet tyto kolíčky. Jsou opět nastavitelné a kromě vibrací se zahřívají na 40 °C. Součástí pomůcky je ovladač na baterky, pomocí kterého se nastavují vibrace. Materiál je hebký a zcela bez ftalátů. U výrobce CalExotics si tuto pomůcku pro začátečníky i pokročilé můžete zakoupit za 32 dolarů (725 Kč).

Feather Nipple Clamps

Nyní se dostáváme k další pomůcce, která poskytuje dvojitou senzaci. S těmito kolíčky sis totiž můžete užít nejen jejich stisk, ale také lehký šimravý dotyk peříček a to bez použití rukou. Peříčka můžete použít i ve dnech, kdy nebudete mít chuť omezovat tok vaší krve. Kolíčky jsou nastavitelné pomocí šroubů a tudíž vhodné pro začátečníky i pokročilé. Kov, ze kterého jsou vyrobeny, neobsahuje nikl, jedinci, kteří jsou na něj alergičtí, mohou jásat. Kolik stojí tento zajímavý kousek? 18 dolarů, což se v přepočtu rovná zhruba 408 Kč.

Nipple & Clit Clamp

Snad těmi nejkrásnějšími kolíčky vůbec jsou tyto zlaté od Unbound, které se dají využít i jako tělový šperk, neboť nejsou jen pro bradavky, ale vedou dále ke klitorisu. Můžete si je například vzít na sebe, když vyrazíte večer do baru, nebo si s nimi užít úžasnou masturbaci doma. V případě, že si je vezmete na sebe, než někam půjdete, ujistěte se, že kolíčky nejsou nastavené úplně napevno, aby cirkulace krve nebyla po dobu nošení omezená úplně. Pomůcku nemusí nosit jen ženy, neboť část vedoucí dolů se dá připevnit k vršku. Kolíčky, včetně řetížků, jsou vyrobeny z pozlacené mosazi. Délky řetízků jsou 35,6 cm, 38,1 cm a 40,6 cm. Pomůcka může být vaše za 34 dolarů (771 Kč).

Máte rádi trochu tvrdší sex, včetně hrátek s bradavkami, ale nemáte nikoho, s kým byste ho mohli prožívat? Zaregistrujte se na sex seznamce a najděte si sex partnera!

[rox]

Zdroj: https://www.smittenkittenonline.comhttps://www.goodvibes.comhttps://calexotics.comhttps://www.babeland.com,

https://unboundbabes.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.