Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Jak používat kolíčky na bradavky

23.srpen 2018
Jak používat kolíčky na bradavky

Kolíčky na bradavky jsou součástí sexuálních hrátek mnoha lidí. Vzrušení a hezké pocity způsobuje tlak, který mají kolíčky na svědomí. Existuje pár mýtů, které se možná nacházejí ve vaší hlavě... Co všechno nového se o nich můžete dozvědět a jaká je pravda?

Ačkoliv si možná myslíte, že o kolíčkách na bradavky není v podstatě co psát, mýlíte se. Protože abyste mohli s nimi zažít uspokojující potěšení, musíte vědět, jak na to a vědět, jaké druhy existují, abyste si vybrali ten správný přesně pro vás. Cenné rady se rozhodli poskytnout: doktorka a sexuoložka ve společnosti Good Vibrations Carol Queen, expert na sex a vztahy Karmel Jones a autorka knihy Tickle Your Fancy Woman's Guide To Sexual Self-pleasure, Sadie Allison. Poznejte kouzlo této vysoce stimulující erotické hračky.

Jedna velikost nesedí všem

Jones vysvětluje, že se kolíčky přichycují rovnou k bradavce, a to zvyšuje skvělý pocit, protože toto přichycení zastaví v bradavce průtok krve podobně, jako kdybyste je štípnuli. Nicméně pocit ze štípnutí vysvětluje Jones jako nudný a téměř tupý, zatímco (v závislosti na druhu kolíčků) můžete experimentovat s různou intenzitou upínání nebo uvolnění. Ne všechny kolíčky vám budou vyhovovat. Možná, že jsou vaše bradavky větší, možná jsou menší a podle toho byste měli vybírat.

Jsou dobré pro multitasking

Ano, kolíčky na bradavky jsou skvělé i samy o sobě. Jak ale poukázala doktorka Queen, jsou také skvělé na hrátky, při kterých nepotřebujete ruce, což se často hodí. Když si pořídíte alespoň jeden pár kolíčků, znamená to pro vás a vašeho partnera, že se můžete soustředit i na jiné věci jako například orální sex nebo jiné hračky.

Popularita v BDSM

Příjemné pocity způsobené kolíčky na bradavky nejsou pro všechny. Zase to neznamená, že by byly pouze pro příznivce BDSM. Queen říká, že tento pocit by se spíše dal nazvat jako vzrušující a intenzivní než bolestivý. Jones radí lidem, kteří chtějí vyzkoušet kolíčky na své bradavky, že by neměli být uváděni do omylu a myslet si, že tato hračka je výhradně BDSM záležitostí. Jsou obecně mnohem používanější, než si myslíte, říká a doporučuje věnovat nějaký čas výzkumu s otevřenou myslí.

Nemusí se používat pouze na bradavky

Kolíčky se můžou použít v podstatě na jakékoli místo na těle, které se vám bude líbit a bude vás to vzrušovat. Bradavky se nabízí, protože se jedná o místo s mnoha nervovými zakončeními. Není to ale jediné místo na těle, které se může pyšnit mnoha nervovými zakončeními. Dalším z nich je například klitoris - na ten můžete použít například již zmíněné tweezer kolíčky, jen se ujistěte, že je tam nenecháte moc dlouho, protože by to zaprvé začalo být nepříjemné a zadruhé nebezpečné.

Existuje mnoho druhů

Můžete si vybrat opravdu z mnoha druhů. A jestliže se vám stimulace bradavek líbí, pak vám určitě alespoň jeden sedne. Většinou má kolíček druh již ve svém názvu a často se jedná o anglické názvy, například clover, alligator, tweezer, vibrator, vibrating tweezer hybrid. Kolíčky clover jsou obvykle kovové a jejich výchozí tlak je popisován jako střední nebo větší, nikoli malý. Zvyšujete intenzitu tak, že taháte za řetěz, a tím se stáhnou konce svorek. Alligator kolíčky jsou také kovové a tlak se nastavuje uvolněním nebo utažení šroubů na špičkách kolíčků. Většina z nich má pryžové špičky, ačkoli některé mohou mít pod gumou zuby, aby se zvýšila intenzita. Jones říká, že tyto jsou pro začátečníky trochu složitější, pokud jde o úpravu tlaku. Kolíčky pod názvem tweezer (tweezer znamená anglicky pinzeta) opravdu vypadají jako pinzety a jsou často spojeny řetězem. Mají také gumové špičky a obvykle mají malé kovové kroužky, kterými se upravuje tlak. Jones říká, že jsou nejoblíbenější ze všech, protože jsou nejjednodušší na použití.

Jako začátečníci neuděláte chybu s kolíčky typu tweezer nebo hybridy tweezer-vibrátor

Jones říká, že tweezer kolíčky jsou nejlepší pro začátečníky, protože jsou velmi jednoduché. Říká, že jsou mírné, snadno nastavitelné a skvěle vás zasvětí do tohoto světa. Pokud chcete ještě něco navíc, opatřete si tweezer kolíčky s vibracemi.

Kolíčky tweezer vhodné pro začátečníky

Jsou skvělé při předehře i při samotném sexu

Kolíčky jsou natolik všestranné, že jejich využití je zcela na vás. Jones říká: "Cílem je udržet bradavky neustále stimulované, protože často se jím při sexuálních hrátkách věnuje málo pozornosti a někdo na ně během sexu zcela zapomíná, a to je škoda."

Pravděpodobně je během hraní budete chtít trochu upravit

Když kolísá tlak, mění se krevní tok a bradavky se neusadí do určitého stavu. Nesedí-li vám jejich tlak nebo umístění, nebojte se i během sexu o tom promluvit, upozornit na to nebo si je rovnou sami upravit. Určitě nechcete prožívat nic nepříjemného.

Jsou skvělým pomocníkem při vyvrcholení

Doktorka Alisson doporučuje mít na sobě kolíčky v průběhu sexu a odstranit je těsně před vyvrcholením. Nejen, že se krev vrátí zpátky do bradavek, ale partner nebo vy si můžete s bradavkami opět hrát, a to uvolní chemickou látku v mozku zvanou oxytocin, která je uvolněna během orgasmu a vy se budete v moci soustředit nával tohoto skvělého a zintenzivněného pocitu.

Délka hraní závisí na síle upnutí

Povolenější nebo ne tolik upnuté kolíčky můžete na svých bradavkách nechat až 30 minut, ale jestliže je máte více upnuté, měli byste se pohybovat maximálně v čase 10 až 15 minut. Nezapomínejte na to, že během sexuálních hrátek ubíhá čas mnohem rychleji a my si ani neuvědomíme, že už 10 minut dávno uběhlo, proto mějte po ruce alespoň telefon nebo na zdi hodiny, podle kterých se můžete řídit.

Užijí si je všechna pohlaví

Allison vysvětluje, že muži a ženy mají v bradavkách a dvorcích stejné množství citlivých nervových zakončení. U některých mužů je hraní si s bradavkami extrémně příjemným a upřednostňovaný typem stimulace, u některých se jedná o velmi přihlíženou erotogenní zónu.

Pro každého existuje něco

Představíme vám několik druhů a konkrétních modelů kolíčků na bradavky, abyste měli přehled a mohli si vybrat ty, které vám pravděpodobně budou nejvíce vyhovovat. A jak vlastně tyto kolíčky fungují? Už jsme zmínili, že se zastaví proud krve, tím se bradavky stávají opravdu hodně citlivé na dotek. Přijděte této vzrušující zábavě na chuť! Pokud budete chtít, můžete přidat nějaký jiný prvek BDSM, ale samozřejmě nemusíte a můžete si vystačit i pouze s kolíčky a svými těly.

Při výběru ideálních kolíčků byste měli vzít v potaz určitá kritéria jako například to, jak jsou velké vaše bradavky a jak moc tlaku si chcete užívat. Kolíčky, které pokrývají větší plochu, jsou vhodnější pro lidi s většími bradavkami. Velikost má také vliv na intenzitu - hubené nebo malé kolíčky soustředí tlak na malou plochu a celkový dojem může být intenzivnější. Queen doporučuje, abyste vyzkoušeli co nejvíce druhů, abyste zjistili, které vám nejvíce vyhovují. Mohou se vám také líbit různé kolíčky v různých stádiích vašeho vzrušení.

Pro začátečníky

Tweezer kolíčky - ty, které vypadají jako pinzety a jsou spojeny řetězem. Na konci jsou opatřeny gumou pro větší komfort, protože tlak se vám může líbit, ale samotný kov by vás mohl škrábat. Na druhém konci těchto kolíčků je posunovací kroužek, kterým si zvolíte požadovanou intenzitu.

No Frills Alligator clamp

Tyto kolíčky druhů alligator mají nastavitelný tlak díky šroubům. Mají ještě poměrně těžký řetěz, který přidává na citlivosti bradavek vždy, když se pohnete.

Tickling Alligator clamp

Tyto kolíčky kromě svorky samotné obsahují peříčka, která nejsou pouze pro dekorativní účely, naopak přidají další pocit, který úplně změní ten celkový. Jestliže si nejste jistí například váhou řetězu a chcete nejprve zkusit něco lehčího, peříčka budou ideální volbou.

Kolíčky alligatorKolíčky s peříčky

Fifty Shades Freed Nipple and Clitoral Chain 

Tato hračka je určena především pro ženy, které se toho nebojí a chtějí vyzkoušet slastné pocity na bradavkách i na klitorisu. Tyto kolíčky na bradavky jsou totiž propojeny řetězem s kolíčkem na klitoris. Špičky těchto kolíčků jsou pokryté jemným fialovým silikonem pro extra komfort.

Non Metal Nipple Clamps

Jedná se o trochu jiný druh kolíčků na bradavky, než byly předchozí. Tyto mají na konci smyčku která se uváže okolo bradavky. Spojuje je těžký řetěz. Můžete si k nim přidat i samostatný kolíček na klitoris, který má jako závaží 8 kuliček.

50 Shades Freed Nipper and Clitoral ChainNekovové kolíčky na bradavky

Vacuum Twist Suckers

Nejedná se o kolíčky v pravém slova smyslu, ale Queen vysvětluje, že způsobují podobné pocity. Kroutivý mechanismus vytváří na bradavce (nebo kdekoliv jinde na těle) sání a nepotřebujete k tomu dokonce ani žádné baterky.

Vibrující kolíčky

Tyto kolíčky z kolekce Fifty Shades of Grey jsou pokryty silikonem. Korálkem je umístíte na bradavku a následně necháte vše ostatní na vibrujícímu motorku uvnitř kolíčků.

Vacuum Twist SuckerVibrující kolíčky 50 Shades od Grey

Rings of Fire

Tyto kolíčky rozhodně nedoporučujeme začátečníkům. Jsou těžké a umísťují se na bradavku točením čtyř šroubů. Sami si nastavíte, jak intenzivní stlačení bradavky má být. Sedět bude na všechny velikosti bradavky.

Clover clamps

Pro pokročilé v těchto hrátkách tady máme specialitu. Tyto kolíčky se utahují tím, že taháte za řetěz. Opravdu se nejedná o nic pro slabé povahy.

Ring of FireClover clamps

Rádi byste vyzkoušeli kolíčky na bradavky, ale nemáte s kým? Zaregistrujte se na sex seznamce a najděte partnera, kterému by se líbilo experimentovat.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.