Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Letní radovánky

23.srpen 2019
Letní radovánky

Bylo to před 15 roky - to mi bylo 20 let. V jednu sobotu v červenci jsem se šel koupat k jezeru, kam vždy chodím. Mám svoje místečko, kam nás chodí jen pár, žádná pláž, kde je hlava na hlavě. Je tam trochu vyšší tráva, ale zato, když v ní ležíte, tak vás není odnikud vidět.

Rozložil jsem si deku do trávy, a protože jsem okolo nikoho neviděl, svlékl jsem se, jako vždy na tomto místě, donaha, protože tak se nejraději opaluji. Lehl jsem si na břicho a zadek vystavil sluníčku.

Po chvilce jsem slyšel, že někdo přichází. Zvedl jsem hlavu a uviděl mladou ženu, jak si hledá svoje místečko. Nadzvedl jsem se trochu na loktech, abych lépe viděl. To, co jsem viděl, se mi líbilo. Byla, odhaduji, kolem 28 - 30 let, štíhlá, vysoká. Její dlouhé světlé vlasy jí padaly na ramena. Na sobě měla lehké letní minišaty.

Asi deset metrů ode mě si rozložila deku. Nadzvedl jsem se trochu výš, abych lépe viděl. Sundala si boty a stoupla si na deku. Potom rozepnula zip na šatech, stáhla je z ramen a nechala je padnout na deku. Teď měla na sobě jen bílou podprsenku a bílé, vysoko vykrojené kalhotky. Pak rozepnula uzávěr podprsenky a sundala si jí. Objevily se dvě velká pevná ňadra s ohromnými tmavými bradavkami, které stály uprostřed. Stáhla si kalhotky dolů. Viděl jsem, že nemá žádné chloupky v klíně, že je úplně vyholená. Pak sebrala všechno oblečení a dala ho do tašky.

Z ní napřed vyndala lahvičku s opalovacím mlékem a nyní se začala ve stoje mazat. Když se naklonila dopředu, aby si namazala nohy, mohl jsem, protože zadeček vystrčila na mě, vidět její čevené rtíky v rozkroku. Zpozoroval jsem, že můj úd se začíná naplňovat a vstává. Když se namazala, položila opalovací mléko a rozhlédla se dokola. Byl na ní nádherný pohled, měla štíhlé, ale ne hubené tělo, krásně formované nohy, překrásná plná prsa a hezky zakulacený zadeček. Dělala, že nevidí, jak ji pozoruji, ale musela si mě všimnout. 

Kromě nás dvou nikdo jiný nablízku nebyl, a tak se spokojeně položila na deku. Její nohy směřovaly ke mně. Klekl jsem si, abych lépe viděl. Ona lehce pootevřela nohy a já mohl spatřit celou krásu jejího rozkroku. Můj penis se teď postavil v celé své délce. Začal jsem si ho jednou rukou masírovat, ale tak, aby ona to neviděla, protože jsem měl pocit, že přesto, že má zavřené oči, mě stále pozoruje. 

Slyšel jsem jí vzdychnout a viděl, jak si položila jednu ruku na levé ňadro. Hned začala prsty stimulovat svou bradavku. Teď zvedla i druhou ruku a položila si jí na pravý prs. Začala potichoučku sténat. Levá ruka se pomalu sunula po jejím těle dolů, k jejímu venušinu pahorku a dál, až hluboko do rozkroku. Prsty rozevřely její dírku a přejely několikrát po celé délce jejího přirození. Já jsem můj úd masíroval stále silněji. 

Pak otevřela nohy ještě víc, prsty rozevřela svou dírku a pomalu je vsunula do svého těla. Její sténání teď bylo intenzivnější. Já jsem se zatím postavil a pomalu opustil svou deku, potichu, aby si mě hned nevšimla, a přiblížil jsem se k ní. Stál jsem již asi tři metry od ní. Můj penis jsem si stále zpracovával rukou. 

Najednou žena otevřela oči a dělala překvapenou, jakoby mě teď viděla vůbec poprvé. Posadila se a koukala na mě, jak si masíruji úd. Pak vstala a přišla ke mě. Beze slova odtáhla mojí ruku z penisu a vzala ho do ruky sama. Začala ho velice zručně masírovat. Byla to zajímavá situace.

"Pojď sem na moji deku," řekla po chvíli.

Pohnul jsem se a šli jsme společně na její deku. Tam si přede mě rychle klekla. Obě její ruce si nyní se mnou začaly hrát, s mým penisem i vajíčky. Po chvilce se přiblížila její hlava a z úst jí vyjel jazýček. Olízla kolem dokola můj žalud a pak vzala do úst celý můj stojící penis a začala hlavou rytmicky pohybovat dopředu a dozadu. Okamžitě jsem cítil, jak se blížím k vrcholu.

"Já...já už budu...budu stříkat," zasténal jsem slastí.

Erotická povídka Letní radovánky

Ona na chvilku přerušila sání mého penisu a řekla:

"Chci, abys mi to nastříkal do pusy!"

A hned pokračovala v začaté hře. Cítil jsem to přicházet. Můj penis explodoval. Vystříkl jsem své semeno do jejích úst a ona měla co dělat ho polykat, aby nevytékalo, a když přece, bleskově si přejela jazykem po rtech a slíznula ho zpět do úst. Když jsem do ní vypustil všechno, odtrhla se od mého penisu.

"Tak co, líbilo se ti to?" zeptala se.

"Ano," odpověděl jsem. "Udělala jsi mě báječně."

"To jsem ráda. Pojď, sedni si ke mně na deku."

Sedl jsem si naproti ní a trošku jsme se bavili. Řekla mi, že je jí 29 let, jmenuje se Ilona, má dvě malé děti, které jsou teď u babičky, a že je v domácnosti. Její manžel je už týden na služební cestě, a tak byla celá nažhavená na nějakého muže.

Pak začala hladit rukou moje stehna. Já se k ní předklonil a políbil jsem jí na ústa. Ona odpověděla na můj polibek a naše jazyky se dotkly. Pevně jsme se objali a skulili na deku. Moje ruka zajela k jejím prsům a začala je hladit. Pořád jsme se líbali. Cítil jsem, jak se můj penis znovu nalévá a tvrdne. Z prsou jsem sjel rukou přes bříško na její venušin pahorek a do rozkroku. Moje prsty zkoumaly povrch jejího přirození. Přejel jsem s nimi několikrát po její dirce a pak jsem začal stimulovat její klitoris. Zasténala hlasitě a její boky sebou zacukaly.

Zatím jsem se obličejem přiblížil k jejím prsům a můj jazyk obkroužil její bradavku. Přitiskl jsem se více k jejím ňadrům a začal sát bradavku. Moje prsty si stále hrály s jejím poštěváčkem

Nyní jsem se trochu nadzvedl a pak poklekl mezi její roztažené nohy. Přiblížil jsem se k její dírce. Vysunul jsem jazyk a přejel po ní několikrát nahoru a dolů a pak jsem jazykem do ní vnikl. Ilona sebou cukla. Moje rty se přisály pevně na její klitoris a jazyk ho mezitím olizoval. Pozoroval jsem, že jí to přichází. Začala se nekontrolovatelně třást po celém těle a můj obličej tiskla oběma rukama do svého rozkroku.

Když odezněl její orgasmus, posadila se naproti mně tak, že jsem seděl mezi jejíma roztaženýma nohama. Můj stojící penis dosáhl právě na začátek jejího přirození. Pohnul jsem trochu boky kupředu a cítil, jak do ní zajíždím. Byla krásně úzká a vlhká. Přitiskl jsem se k ní ještě více a zajel do ní úplně. Začal jsem pomalu, rytmicky pohybovat boky. Ona mě obejmula nohama kolem pasu a přitiskla se ke mně, jak nejvíce to šlo. Svoje ruce i nohy spojila na mých zádech. Milovali jsme se vsedě. Pak mě najednou pustila a vyzvala:

"Lehni si na záda, chci na tobě jezdit."

Odtáhl jsem se od ní a položil se na záda. Ilona si nade mě klekla. Vzala jednou rukou můj penis a nasadila ho na koneček svého pohlaví. Pak spustila boky dolů a můj penis v ní zmizel. Začala na mě stejnoměrnými pohyby rajtovat. Seděla při tom vzpřímeně a já když pozvedl hlavu, tak jsem mohl pozorovat, jak můj penis do ní zajíždí a vyjíždí. Ilona začala znovu slastí sténat. Pozoroval jsem, že se pomaloučku opět blížím k vrcholu. Její pohyby se teď zrychlily. Její prsa se při tom kývala sem a tam. Když to přišlo jí, tak i já jsem vystříkl své semeno do jejího rozkošného těla.

Ilona se spustila dopředu na mě, aniž by můj penis vyklouzl z jejího těla. Políbili jsme se a znovu a znovu. Pak jsme zůstali nějakou chvíli bez pohnutí ležet.

Po další chvilce jsme se společně vykoupali v jezeře a pak jsme odešli oba domů. Nikdy jsem jí už nepotkal, a tak ani nevím, jestli to, co mi o sobě vyprávěla, byla pravda, nebo si to vymyslela.

Využijte konec léta na podobné radovánky. Najděte si partnera na sex na erotické seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.