Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Vyrobte si svou vlastní erotickou hračku

5.listopad 2017
Vyrobte si svou vlastní erotickou hračku

Máte chuť na změnu nebo jen toužíte si pořídit nějakou erotickou pomůcku? Dnes si představíme sadu, se kterou si můžete vyrobit svoji vlastní hračku, přičemž si spoustu zábavy užijí i ti, kteří nejsou tvořiví.

Existují jednoduché domácí způsoby, jak si můžete vyrobit umělou vagínu nebo dildo. Tyto způsoby většinou zahrnují cokoliv, co běžně můžete najít doma, ale buďme k sobě upřímní, tyto způsoby nebývají to pravé ořechové. Co ale taková sada nástrojů na výrobu erotických pomůcek?

Jaké sady je možné si obstarat?

K dostání jsou sady Clone-a-Willy, což je sada na výrobu vlastního vibrátoru nebo dilda a Clone-a-Pussy, se kterou si můžete vyrobit vlastní umělou vagínu. Podle vlastního gusta si můžete vybrat barvu jakéhokoli typu pleti, ale i jiné barvy či sadu s materiálem, který svítí ve tmě. Ceny se pohybují od 35 do 55 dolarů (zhruba od 770 do 1210 Kč). Společnost má ve své nabídce také sadu na výrobu vibrátoru či dilda včetně varlat, za kterou si maličko připlatíte, stojí totiž necelých 70 dolarů, což se rovná zhruba 1540 Kč.

Co každá sada obsahuje?

Každá sada obsahuje silikonový materiál, bezpečný pro tělo, jeden sáček s práškem na výrobu modelovací hmoty, dále v balení objevíte tvarovací trubici o univerzální velikosti (délka 30 cm a šířka 6,35 cm) a vibrační zařízení. Sada Clone-a-Pussy místo trubice obsahuje tvarovací nádobu. Pokud si zakoupíte sadu Clone-a-Pussy Milk Chocolate, která stojí necelých 30 dolarů (zhruba 660 Kč), budete možná překvapeni, protože tato sada místo silikonu obsahuje čokoládové lupínky, které můžete roztavit a použít na výrobu své hračky. Ta však pravděpodobně moc dlouho nevydrží.

Jak si můžete pomůcku vyrobit?

Výroba pomůcek je zcela jednoduchá, máme tu pro vás podrobný návod. Výroba se ve skutečnosti skládá ze dvou částí. Nejprve si musíte vytvořit formu pomocí hmoty, kterou získate smícháním prášku s vlažnou vodou (1 a půl hrnku). Jestliže hmota bude hrudkovatější, vůbec nic se neděje, na výslednou podobu vaší pomůcky to nebude mít žádný vliv. Naplňte modelovací formu touto hmotou a následně přijdou na řadu vaše intimní partie. Pro jejich vymodelování musíte v modelovací hmotě vydržet alespoň 2 minuty. Pokud si modelujete penis, mějte na paměti, že by měl být ztopořený. Měli byste se také ujistit, že se nedotýká stran tuby. Je velmi výhodné tvořit hračky ve dvou, jednak si užijete spoustu zábavy a pro muže bude jednodušší zůstat v přítomnosti partnerky vzrušený. Použít můžete i kroužek na penis.

Sada Clone-a-Willy pro výrobu vibrátoruSada Clone-a-Pussy pro výrobu vagíny

Jakmile máte formu hotovou, je potřeba ji nechat alespoň 2 hodiny uschnout a ztvrdnout, než přejdete k dalšímu kroku. Tím bude už samotné formování pomůcky. Ještě předem, než si zakoupíte sadu Clone-a-Willy, bude potřeba se rozhodnout, zda chcete vibrátor nebo dildo. Také byste měli zvážit velikost penisu vzhledem k množství silikonového materiálu, který budete potřebovat. V případě, že je penis větší než 24 cm nebo budete chtít dildo, bude potřeba větší množství silikonové hmoty. Máte-li jasno v tom, jakou pomůcku byste chtěli, nalijte potřebné množství silikonové hmoty do připravené formy pomalu, abyste se vyhnuly vzduchovým bublinám, které by se mohly vytvořit. Tvoříte-li vibrátor, nezapomeňte nakonec do hmoty zasunout vibrační zařízení.

Poté už jen zbývá nechat váš výtvor ztvrdnout po dobu 24 hodin a opatrně vytáhnout. Pomůcka je zcela funkční jako kterákoliv jiná zakoupená v obchodě. Péče i způsob použití se také neliší od ostatních hraček. Umývat se dá pomocí mýdla a tekoucí vody. Používat jej můžete i s lubrikanty na vodní bázi.

Drobný detail, který je potřeba zmínit, se týká tvaru penisu. Každý penis je unikátní a je-li váš trochu zahnutý, můžete si poradit jednoduše a to tak, že tubu přizpůsobíte tvaru penisu. Nepotřebnou část tuby podle návodu odstřihněte. Jakmile máte správnou velikost, uprostřed zahnutí penisu přestřihněte tubu na dvě části v menším úhlu. Otáčejte obě části, dokud se nevytvoří odpovídající úhel. Použijte izolepu, abyste části slepili dohromady. Když si nebudete vědět rady, pomůže vám návod na oficiálních stránkách. Jakmile to budete mít, máte tvarovací trubici připravenou!

Sada Clone-a-Pussy funguje na stejném principu jako sada Clone-a-Willy. Jediný rozdíl je v tom, že nebudete klonovat penis, ale vagínu.

Zaujal vás tento produkt? Neváhejte a mrkněte na oficiální stránky, kde si budete moci vybrat jakoukoliv sadu. Společnost své produkty zasílá i do České republiky, můžete si jej v případě zájmu objednat a vyzkoušet. Ať už sami nebo s partnerem či novým objevem ze seznamky.

[rox]

Zdroj: https://cloneawilly.com/ 

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.