Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Užijte si dobrý sex!

1.leden 2019
Užijte si dobrý sex!

Taky se někdy vymlouváte na migrénu, a jelikož se vám momentálně nějak nechce, odsouváte milostné chvilky na neurčito? Vašemu vztahu to ale škodí. Vyhlaste válku pohodlnosti a naordinujte si opět super sex.

Toužíte zase po pocitu, kdy stačí jeden dotek a vám se vzrušením podlomí kolena? Milostný románek na jednu noc je sice rychlým řešením, ale proč si zanášet jinak fungující vztah nevěrou? Raději trochu zapracujte na domácích postelových hrátkách.

Udělejte si na sebe čas

Když máte děti, náročnou práci a po celodenní honičce se zmůžete jen na bezmocné svalení se do postele, chce to trochu plánování, jinak se k sexu nedoberete, jak je rok dlouhý. Na věty typu: "Miláčku, nezapomeň je středa..." ale zapomeňte. Takhle vášeň nevzkřísíte. Vidina povinnosti s přesným termínem plnění vás možná spíš definitivně odradí, než vybudí. Určitě si ale dejte vědět, že dneska by to šlo. Jde to i elegantnějším způsobem. Neplánovaný nákup sexy prádelka nebo smyslná textovka protějšek rozpálí více než potupné harmonogramy.

Pusťte problémy z hlavy

Čím u mužů stoprocentně pohoříte? Všichni se shodují na tom, že postelovým zabijákem číslo jedna je pasivita partnerky. Chlapi okamžitě vycítí, když se více než společným prožitkem zaobíráte v duchu tím, co připravit dětem k snídani, nebo že byste si měla konečně dojít na pedikúru. Sex s mrtvolou je prostě nuda. A to platí pro obě strany.

Vyzkoušejte pomůcky...

Různé sexuální vychytávky nejsou určené jen pro autoerotiku. I ve dvou si s nimi můžete užít zábavu, vybičovat v sobě napětí, vyzkoušet nepoznané. Proč být upejpavka a zbytečně se připravit o výjimečné chvilky? Stud stranou a jděte si něco hezkého lechtivého vybrat.

Buďte sexy

Nemusíte mít za každou cenu podvazky a jehly, nicméně slušet by vám to mělo. Vytahané triko a staré tepláky nebývají zárukou vášnivého sexu. Zapracujte na svém zevnějšku. Vsaďte na rafinované prádlo a i vůně. A naznačte svému partnerovi, že stejná pravidla platí i pro něj.

Dodejte milování šmrnc

Výjimečná atmosféra umí divy! Romantická koupel se šampaňským není podmínkou, někdy stačí jen vyšperkovat ložnici. Zvolit si saténové povlečení, příjemnou hudbu a tlumené světlo. Nejlepší je vyrazit do hotelu, vychutnat si privátní vířivku, společnou masáž či koupel. Chuť na sex se dostaví během chvilky.

Vsaďte na barvy

Muži jsou trochu jako býci a nejsilněji na ně působí červená. Dráždí jejich sexualitu, vzbuzuje v nich zamilovanost a jejich romantické já. Magickou přitažlivost mají třeba jen rudá rtěnka a lak na nehty.

Nabuďte se jídlem

Ne nadarmo se říká, že láska prochází žaludkem. Některé ingredience dovedou divy. Mužské libido prý stimulují chilli, avokádo, citrusy, červené víno, fíky, ženšen a olivy. S alkoholem opatrně! Jeho přemíra může způsobit sexuální fiasko. Trocha vína vaši touhu podpoří, celá láhev by ji ale mohla zabít.

Experimentujte

Zapracujte na fantaziích. Překonejte stud a svěřte se jeden druhému se svými tajnými erotickými představami a sny. A slova také převeďte do praxe - samozřejmě pokud pro jednoho nebo pro druhého nejsou za hranicí možností. Není třeba nutit se do krkolomností a gymnastických výkonů, jestliže jste konzervativní typ. Někdy stačí obměnit polohu, překvapit protějšek něčím dosud nevyzkoušeným, umět partnera správně vyprovokovat nebo převzít na chvíli iniciativu.

Potěšte svého miláčka

Lásky tak akorát

Vědci z torontské univerzity tvrdí, že k udržení vzájemné intimity a blízkosti bychom se měli milovat minimálně jednou týdně. Naši sexuologové jim ale oponují, že důležitá je kvalita nikoli kvantita milování.

Elixíry vášně a touhy

Z pohledu mužů...

Aby měli páni pocit, že nejsou v zajetí fádní nudy a stereotypu, musejí chtít.

Zapálení pro věc - Nejlepším stimulem pro partnera je nehraná touha, pocit, že jste díky jeho postelovému umění téměř v rauši. Bez vášně to zkrátka nejde.

Uvolněnost - Když budete slastně sténat, šeptat, co se vám líbí, dávat všemi způsoby najevo, že je partner na správné cestě, posílíte správným způsobem jeho ego. A ve finále odměna nemine ani vás. 

Spontánnost - Iniciativa se cení. Chlapi nesnášejí, když nás hodiny přemlovuají k sexu nebo když musejí vždycky všechno "řídit" sami. I oni chtějí být překvapováni, tak se zamyslete, jak příjemně zaskočit právě toho svého. 

Z pohledu žen...

Soustředěnost - Abyste si sex dokázaly vychutnat, měly byste se oprostit od starostí, překonat pohodlnost a lenost, nebýt nepříjemné a soustředit se na vzájemné potěšení.

Sebevědomí - Jestliže budete mít trauma z toho, že se protějšku nebudete líbit nebo nebudete schopné takového výkonu, jaký by si přál, dopředu se odsuzujete k tomu, že vaše psychika celý zážitek shodí. Musíte si věřit a umět si sex užít!

Emoce - Do přirozeného a uspokojivého milování patří. Je škoda zabránit prožitku tím, že si v sobě nesete předsudky, co se sluší a co ne.

TOP 3 

Není žádnou novinkou, že aby nabraly dámy sebevědomínechávají se rády upravovat. Podívejme se na tři nejžádanější zákroky v plastické chirurgii, které jim jejich sebevědomí a chuť do sexu vrací.

Zájem o estetické zákroky se každý rok zvyšuje. Dá se říct, že jsou i o něco dostupnější než dřív, většina klinik navíc nabízí splátkové kalendáře bez navýšení konečné částky. Rozhodujete-li se, že byste ráda některou část svého těla vylepšila, dejte si na čas, než vyrazíte na konkrétní kliniku, a udělejte si vlastní průzkum - čtěte recenze od jiných klientů, poptejte se kamarádek a známých.

Vytipované kliniky si obejděte osobně a domluvte si tam nezávaznou konzultaci. Vsaďte na intuici a nepodceňujte dojem, jaký na vás tamní lékaři udělají. Váš dobrý pocit by měl být jedním z ukazatelů.

Nechte si udělat krásná prsa pro sebevědomí

Prsa

Téměř na všech klinikách jde o nejžádanější zákrok vůbec. Modelace trvá asi hodinu, zvětšení pomocí implantátů dvě hodiny. Oba zákroky se provádějí v celkové anestezii. Druhý či třetí den po zákroku můžete odejít domů, počítejte však s jedním až třemi týdny přísného klidového režimu, po němž se můžete vrátit do práce. Po operaci je třeba nosit 4-8 týdnů speciální elastickou podprsenku a na dva měsíce vynechat věškeré sportovní aktivity

Během té doby absolvujete většinou tři pooperační kontroly. V případě implantátů se doporučuje každý rok zkontrolovat prsa sono vyšetřením. Kvalitní prsní implantáty vám podle odborníků vydrží navždy. Zvětšení prsů s jeich pomocí včetně modelace stojí zhruba 75-100 tisíc, samotná modelace 45-49 tisíc.

Liposukce

Odsátím podkožního tuku se dají výrazně vylepšit některé tělové partie a formovat postava. Podle lékařů ale liposukce odstraňuje jen ty tukové polštářky, kterých se nelze zbavit cvičením ani dietou a neřeší nadváhu. Podle rozsahu odsávaných míst může být zákrok proveden buď v lokální, či celkové anestezii a probíhá tak, že se do odsávané tkáně napouští speciální roztok uvolňující tukové buňky.

Po zákroku se asi měsíc nosí elastické prádlo, pod dvou týdnech se odstraňují stehy. Zhruba 4. den můžete do práce. Pro udržení efektu je třeba dodržovat zdravou životosprávu, v opačném případě se tuk opět objeví. Nejčastěji se tukové polštářky odstraňují z oblasti stehen, boků, břicha, hýždí a podbradku. Liposukce zadečku stojí cca 24 tisíc.

Víčka

Plastika očních víček vás viditelně omladí o několik let. Povadlá víčka totiž přidávají na věku i jinak mladistvé tváři, a navíc zatěžují oči. Odstranění přebytečné kůže trvá zhruba 45 minut. Při zákroku můžete komunikovat s lékařem, protože dochází jen k místnímu znecitlivění. Nemusíme se obávat ani jizviček, ty jsou nepatrné a umístěné v kožním záhybu. Hned v den operace můžete odejít domů, poté ale pár dní chraňte oči slunečními brýlemi. 

Stehy se odstraní cca za týden, o jizvičky je třeba se doma pečlivě starat a masírovat je hojivou mastí. Líčit se můžete po dvou týdnech. Při zákroku si můžete nechat upravit horní, tak dolní víčka najednou. Cena začíná na 14 tisících za horní víčka, u dolních na 10 tisících.

Nemáte sex partnera? Zkusite se zaregistrovat na naší sex seznamce a s někým se seznamte!

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.