Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Co by ženy chtěly, aby muži věděli o společném sprchování

25.září 2018
Co by ženy chtěly, aby muži věděli o společném sprchování

Společné koupání a sprchování se svým partnerem je součástí života mnoha z nás. Proto se hodí vědět věci, které si často lidé mezi sebou neříkají, ale zároveň je dobré umět tyto situace vyřešit správně. Ušetříte si tak zbytečné otázky, nejistotu nebo dokonce partnerovo rozhořčení. V tomto případě rozhořčení vaší partnerky.

Říkáte si, že na společné koupeli nebo sexu ve sprše není co zkazit? Věřte, že je a není toho zrovna málo. Možná vás láká myšlenka, že tak ušetříte spoustu vody i času, protože nemusíte čekat, až se partner vykoupe, zároveň si můžete napustit vanu pouze jednou a také ušetříte čas i tím, že si to rovnou rozdáte. V hlavě všechno toto zní velmi pěkně, ale pak se konečně dostanete do této situace a zjistíte, že jste na spoustu věcí při přemýšlení zapomněli. Mysleli jste na to, že voda moc neklouže, a tak bude mít možná vaše partnerka problémy s lubrikací a bude ji to bolet? Pokud ano, mysleli jste i na to, že ne každý lubrikant je vhodný? A co vlastně v té vaně dělat a nedělat? A především, přemýšleli jste nad tím, co si o tom vaše partnerka myslí? Předpokládáme, že jí do hlavy nevidíte, takže vám trochu rozšíříme obzory, co se v takových chvílích většině žen honí hlavou a jak na dané situace reagovat.

Nezapomeňte na to, že většina sprch je dělaná pro jednu osobu, a tak když se tam vmáčknete oba, budete se tam cítit trochu stísněně, a jestliže jste si předem nesvlékli oblečení, bude vám to připadat jako snaha namačkat všechno oblečení do kufru. Zkrátka dva je někdy moc. To vám ale vůbec nemusí bránit ve žhavém sexu. Jen si dejte pozor, abyste neuklouzli. Teď se ale podíváme na to, co si o tom všem myslí ženy.

Co se ženám honí v hlavě?

Ano, můžeš si půjčit můj šampon, ale jen trochu, protože mě stál 4 stovky

Víš, jak moje vlasy vždycky vypadají, jako by je zasáhly paprsky tísíců Sluncí? Tak to proto, že tenhle šampon je opravdu TOP a možná má v sobě i pravé kousky zlata, takže opravdu nejdřív přemýšlej, než ho zmáčkneš a "vyprdneš" si na ruku celou lahev.

Voda a lubrikant rozhodně nejsou jedna a ta samá věc a popravdě sex s vodou není vůbec příjemný

Možná si myslíš: "Jak praktické! Tolik hladké vody, sex bude jedna velká kluzká báseň!" Ne a ne, opravdu se hodně mýlíš. Všechna tahle voda totiž smyje všechnu "přírodní", tedy přirozenou lubrikaci, kterou mám. Můžeš to vyzkoušet (i když nebudu moc spokojená), ale věř, že to stejně nikam nepovede. To jen jako takovou malou sexuální radu.

Vím, že mýdlo dobře klouže a ještě k tomu pěkně voní, ale pokud mi dáš nějaké do vagíny, tak se zblázním

Jestli ti přijde jako dobrý nápad použít mýdlo místo lubrikantu, tak to jsi hodně vedle. Jestli to někdy uděláš, tak mě to bude tak pálit, že nepočítej s ničím dalším. Navíc se to z těchto míst špatně odstraňuje. Četla jsem už tolik článků na internetu, že by se neměly na vagínu vůbec používat parfémovaná mýdla a dovnitř už vůbec ne. Takže se mě pro jistotu vůbec nedotýkej, až uvidíš, že si umývám své intimní partie. 

Jestli mě ihned nepustíš pod ten teplý proud vody, moje bradavky asi zmrznou

Věř, že pro mě představuje to místo, kam už neteče voda, jižní pól s teplotami hluboko pod bodem mrazu! Vůbec tedy nepřemýšlej o tom, že by měla ta nádherně teploučká voda téct jen na tebe. Nemožné! A to platí i v následujícícm případě: ještě, než do sprchy vstoupíme, měl bys zapnout vodu na nějakou příjemnou teplotu a počkat, až se ohřeje jak voda, tak plocha, na kterou si budu stoupat. Nechci se klepat zimou jako ratlík.

Jak co nejlépe vyhovět ženě při sexu ve sprše?

Vím, že si myslíš, že je to sexy, když mě natlačíš na tu zeď, ale OH MŮJ BOŽE, JE TAK STUDENÁ!

Zeď v koupelně je totiž ten nejstudenější povrch, co můžeš kdy cítit. Aspoň se to v tu chvíli tak zdá. Většinou tam na stěnách je ještě obklad, který tomu ale vůbec nepomáhá. Nechci se toho dotknou ani na sekundu! Je to horší jak stetoskop, který na tebe přiloží doktor. Možná jsem moc citlivá, ale je to tak. Takže i když to vypadá hrozně sexy, možná tu zeď aspoň nejdřív trochu nenápadně osprchuj tou teplou vodou.

Jediná věc, na kterou dokážu myslet, když mě nadzvedáváš, je, jak to bude trapné, až přijde domů moje spolubydlící a najde nás tady na zemi mrtvé

Měli bychom si na sebe vzít helmy? Já mám pocit, že bychom si na sebe rozhodně měli vzít helmy. Jak jinak tomu všemu chceš zabránit? To nejde! Jo, vlastně jde. Zapomeň na veškeré bláznivé polohy, které bychom mohli zkoušet, a raději zůstaň u nějaké klasiky, já to určitě přežiju.

Ano, tohle je naprosto ideální doba na to, abych ti ho vykouřila, protože si sama můžu nejlépe ověřit, že tvůj penis je naprosto čistý

Konečně mám důkaz, že je tvoje nádobíčko perfektně čisté a není zpocené, špinavé, nebo cokoliv jiného. Nemám ponětí, co se děje uvnitř tvých boxerek po celý den, ale tipuju, že zrovna nejčistší to nebude. Navíc se chlapi neutírají po tom, co čůrají, takže jsem značně znepokojená a pochybuji o úplné čistotě tvých intimních partií na konci dne bez sprchy. 

Nebudu přeskakovat jakoukoliv část mojí běžné rutiny ve sprše jen proto, že jsi tady ty

Opravdu nechci přijít o žádnou část toho, co běžně ve sprše dělám, takže mě nesuď a nekoukej divně, když si nechám kondicionér na hlavě opravdu celých 5 minut nebo když se budu pečlivě potírat peelingem. Je to ten důvod, proč je moje kůže tak hebká a jemná, tak buď za to rád a zabav se zatím nějak jinak.

Můžeš si hrát s mými namydlenými prsy, protože očividně je to skvělý pocit, ale máš tak 3 minuty, než je opláchnu

To, na co ses těšil celou dobu, moje tělo (a především prsa), která budou pěkně namydlená, klouzavá, hladká a já nevím, co všechno. Dobře, máš teda 180 sekund. Ale pak už ten sprcháč budu muset spláchnout. Tak ten čas dobře využij.

Sex ve sprše vás okouzlí, ale musíte si dát pozor na určité věci

Nekoukej se na mě, jak si smývám make up, dokud to nebudu mít hotové, pokud mě tedy nechceš vidět, jak bych vypadala jako lidský mýval

Udělej cokoliv - otoč se ke zdi, zavři oči, odejdi ze sprchy nebo prostě cokoliv, jenom se na mě nedívej, až mi bude proud vody téct na den starou řasenku, která se mi okamžitě rozteče všude po obličeji.

Jestli se mě jenom dotkneš, až si budu holit nohy, tak ti dám pěstí do obličeje

Doslova držím žiletku naproti své kůži a každý nenadálý pohyb může dopadnout tragicky, takže postupuj velmi opatrně, pane. Taky by se ti nelíbilo, kdybych na tebe sahala, když si budeš holit obličej, a druhý den bys šel do práce s mnohem horším vzezřením, než když tvoje tváře zdobilo pár vousů.

Právě teď budu fakt hodně hodnotit tvoje hygienické návyky

Oh! Tak tohle je to, co muži považují jako "čisté". Zajímavé. Dělám velmi podrobný průzkum a sleduji naprosto vše, co uděláš. Mapuji místa, na která tě už nikdy v životě nepolíbím. Nechceš třeba umýt záda? Pochybuji, žes to někdy udělal.

Líbání se s vlhkými rty se mi celkem líbí

Naprosto si dokážu představit tu nádheru naší dvojice líbající se venku v dešti. Taaak romantické! Ale o mnoho lepší tady, doma, protože mi to aspoň nezničí oblečení a nevidí mě pak celé město, jak jdu domů jak zmoknutá slepice.

Prosím, ani mi nezkoušej mýt vlasy. Udělám to sama, ty se jen koukej

Tohle funguje možná tak v romantických komediích, ale rozhodně ne v reálném životě. Nejen, že to pravděpodobně neuděláš dostatečně, vyplýtváš spoustu mého drahého šamponu, vytrháš mi všechny vlasy a nehorázně je přitom zacucháš, ale ještě mám obavu, že bych nakonec na několik minut oslepla díky šamponu v očích. Filmy nám lžou často a tohle není výjimka, tak si to, prosím, zapamatuj, děkuji!

Zásady při sexu ve sprše

Již bylo zmíněno, že byste měli používat lubrikační gel. Nestačí ale ledajaký. Lubrikanty na vodní bázi se totiž smyjí, takže ty jsou v tomto případě naprosto k ničemu. Nejvhodnější bude silikonový lubrikant, který ale zase nesmíte používat se silikonovými erotickými hračkami, tak na to pozor! Ani kondomy nejsou ve vodě zrovna dvakrát spolehlivé. Pozornost byste měli věnovat také své bezpečnosti, vždy je dobré se držet něčeho, co pevně drží (třeba na zdi) a neklouže. Hodí se i protiskluzová podložka. Ujistěte se, že máte zamčené dveře.

Užívejte si dostatek sexu ve kterékoliv místnosti vašeho bytu. Hrátky ve sprše jsou zajímavým zpestřením, při kterém můžete využít čistotu ve váš i partnerovo prospěch a zkoušet i věci, kterým se jinak především z hygienických důvodů vyhýbáte. Vyzkoušet to můžete třeba s někým z erotické seznamky.

[Lil]

Zdroj:

https://www.cosmopolitan.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.