Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Erotické pomůcky, které můžete použít ve sprše

10.srpen 2018
Erotické pomůcky, které můžete použít ve sprše

Máte rádi sex ve sprše, ale rádi byste si jej trochu zpestřili? V dnešním článku si představíme několik erotických pomůcek, které nebudou pouze uspokojující, ale i velmi praktické pro sex ve sprše.

Sprcha je ideálním místem pro sex v horkých letních dnech, kterým v poslední době čelíme. Stačí jen nechat puštěný proud studené vody, který vás osvěží a zchladí. Další tipy na sexy zchlazení během léta si můžete přečíst v tomto článku. Nyní ale zpět k sexu ve sprše. Je to sice ideální místo pro zchlazení, ale zároveň je také nebezpečným místem, hrozí totiž riziko, že byste mohli uklouznout a případně se zranit. Některé z pomůcek, které si následně uvedeme, mohou zabránit uklouznutí.

Kromě následujících pomůcek existuje jedna, na kterou byste nikdy neměli zapomenout, jakmile se budete chystat mít sex ve sprše nebo na jakémkoli jiném místě, kde byste přišli do kontaktu s vodou. Tou pomůckou je samozřejmě lubrikační gel, aby vše šlo jako po másle.

Jaké další pomůcky můžete tedy použít ve sprše?

Vibrující mycí houbička

První erotickou pomůckou je diskrétní houbička, u které nikdo nepozná, že se ve skutečnosti jedná o erotickou hračku. Pokud si ji pořídíte, nebudete si muset lámat hlavu nad tím, kam byste ji měli schovat, protože ji můžete nechat přesně tam, kde ji budete používat - v koupelně. Houbička je voděodolná a neobsahuje ftaláty. Mini vibrátor, který se jednoduše zasune do houbičky, se dá nastavit na jeden stupeň vibrací, díky kterým si můžete užít smyslnou masáž, masturbaci nebo předehru. Záleží jen na vás, co si z toho vyberete. Pomůcka může být vaše za 32,68 dolarů, v převodu zhruba 720 Kč.

Sprchová hlavice ve tvaru dilda

Tato pomůcka není tak nenápadná jako předchozí. Nicméně si s ní můžete užít spoustu zábavy i bez partnera. Obyčejnou sprchovou hlavici vyměňte za erotickou pomůcku, která se hodí na většinu standardních sprchových hadic. Součástí balení jsou také gumové podložky pro bezpečné uchycení. Velikost dildo hlavice je 16,5 cm a po promazání silikonovým lubrikačním gelem se může použít pro vaginální i anální sex. Cena produktu je 49,95 dolarů (zhruba 1102 Kč).

Držadlo s přísavkami pro připevnění na dlaždičky

Hoďte starosti za hlavu, neboť s touto pomůckou si můžete bezstarostně užít sex ve sprše ve všech možných polohách. Pomocí přísavek připevněte držadlo na zeď či dlaždičky. Je to velmi praktická pomůcka, neboť vám během sexu poskytne potřebnou podporu, abyste neuklouznuli. To vše díky páčkám, které vytvářejí bezchybnou přilnavost na jakémkoli hladkém povrchu.

Sprchová hlavice ve tvaru dildaDržadlo pro sex ve sprše

Držadlo je silné, voděodolné, vyrobené z umělé hmoty. Přísavky měří v průměru zhruba 10,16 cm. Držadlo má zároveň a ergonomický úchopový bod, je tedy optimální pro každou velikost ruky. Navíc jej budete moci nechat ve své koupelně, nikdo totiž nepozná, že pro jaký druh podpory držado používáte. Za cenu 29,95 dolarů (661 Kč) jej můžete mít doma i vy.

Podpěrka pro nohu (s přísavkami)

Podpěrka je skvělou vychytávkou do koupelny. Pomůcka umožňuje dosáhnout dosud nemožných poloh ve vaně nebo ve sprše. Pomocí přísavky lze pomůcku připevnit na místo, na kterém ji zrovna potřebujete. Pokud jej připevníte k vaně, bude pro vás sex mnohem pohodlnější. Jestliže místo vany vlastníte sprchu, pak pro vás bude sex díky podpěrce jednodušší, protože se budete moci opřít a nebudete se muset bát, že uklouznete. Jako bonus můžeme uvést, že snazší bude pro ženy i holení nohou. Pomůcka měří 17,8 cm v délce a 12,7 cm v šířce. Pokud vás pomůcka zaujala, můžete si ji koupit za 26,95 dolarů (594 Kč).

Pouta pro sex ve sprše (s přísavkami)

Pro milovníky drsnějšího sexu a BDSM tu máme také něco. Jedná se o pouta do sprchy, které se opět připevňují na dlaždičky pomocí přísavek. Pouta jsou vyrobena z neoprenu, tudíž jsou určené pro vlhké hrátky. Díky poutům svého partnera udržíte tam, kde ho chcete mít a to klidně i mimo koupelnu. Pouta jsou primárně určená pro hrátky v koupelně, lze je však připevnit k jakémukoliv hladkému povrchu, nemusíte se tedy omezovat pouze na koupelnu. Velikost pout je nastavitelná mezi 12,7 cm a 35,6 cm. Cena pout je 29,95 dolarů (661 Kč).

Máte rádi sex ve sprše, ale nemáte partnera? Zaregistrujte se na sex seznamku a seznamte se!

[rox]

Zdroj: https://naughtybutnice.com.auhttps://www.lovehoney.com.au

Zdroj fotografií: https://www.lovehoney.com.au

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.