Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Má první návštěva strip baru

29.září 2018
Má první návštěva strip baru

Šel jsem jednou po ulici a nahlížel nepřítomně do výloh. Když v tom mi někdo poklepal na rameno. Trošku jsem se lekl, ale když jsem se otočil, uviděl jsem svého dávného přítele. Chvíli jsme spolu klábosili na ulici, ale pak mě pozval do nejbližší vinárny na skleničku vína.

Tam jsem se dozvěděl, že vlastní jeden noční podnik, že tam má prima holky, které to opravdu umějí. Seděli jsme tam asi dvě hodiny a on už byl trochu víc opilý než já a začal mě přemlouvat, že si to s jednou z nich musím zkusit. Chtěl jsem se vymlouvat, že jsem tam nikdy nebyl a že to je drahé, ale on mě uzemnil tím, že si to každý má zkusit a že já to budu mít zadarmo. Nakonec jsme si plácli. Zaplatil, venku zavolal taxi a už mě vezl do svého podniku.

Když jsme vešli dovnitř, musel jsem přiznat, že to tam měl opravdu pěkné. Bylo tam takové příjemné červené šero a vše vypadalo velice intimní. A v tuto odpolední hodinu tam bylo i málo lidí. Jen u baru seděl nějaký muž a vedle něj dvě téměř nahé holky. Na sobě měly pouze kalhotky, které spíše více odhalovaly, než zakrývaly. Obsluhovala je stejně oblečená barmanka.

Přítel mě nechal posadit vedle nich a sám si na chvíli odskočil. Nevěděl jsem přes mé rozpaky, kam mám dříve uhnout pohledem. Ale když jsem si objednal velkou becherovku a tu do sebe ihned obrátil, okamžitě jsem se uvolnil a cítil se hned lépe. Dokonce jsme si začali spolu u baru povídat.

Za chvíli se vrátil můj přítel a pozval mě do sauny. A protože jsem v ní nikdy nebyl, souhlasil jsem. Ale po pěti minutách v sauně ze mě začal lít pot a bylo mi takové horko, až jsem myslel že v nejbližších chvílích umřu. Ale pořádný šok přišel až ve chvíli, když jsme skočili do studeného bazénu. Tam jsem myslel, že udeřila moje poslední hodinka. Když jsem se ale z toho všeho vzpamatoval, cítil jsem se opravdu skvěle. A to jsem ještě netušil co mě čeká. Zavedl mě poté do jednoho útulného pokojíčku. Řekl mi, abych se posadil na postel a sám zmizel za závěsem. Po chvíli se objevil znovu, ale již nebyl sám. Byla s ním nádherná černovláska s dlouhými vlasy, které jí sahaly až do pasu. Řekl mi, že je mi k dispozici na tak dlouho, kolik zvládnu, a než jsem se zmohl na odpověď, zmizel za dveřmi. Černovláska mi sladkým hláskem poručila, abych se svlékl a sama odešla se také připravit. Svlékal jsem se dost nešikovně. Neustále jsem se zrakem snažil proniknou přes závěs a zjistit, jak asi vypadá. To se mi naskytlo hned vzápětí.

Rozhrnula závěs a vešla do pokoje zcela nahá. Byla nádherná. Měla úplně ideální tělo. Pevný opálený zadeček, útlý pas. Její prsa byla také pevná s vystouplými bradavkami. Její jemně vystříhaný klín odhaloval vlhkou rýhu. Přistoupila ke mně a položila si mě na postel. Vzepřel jsem se na loktech, abych viděl co bude dělat. Nohy mi spustila na zem, trošku je roztáhla a sklonila se k mému rozkroku. Můj penis byl stále ještě povadlý, ale to se mělo rychle změnit. Vzala ho do rukou. Stáhla mi předkožku a mezi rty vsála můj žalud. Byla to zcela omračující slast, a tak jsem zvrátil hlavu, zavřel oči a jen vychutnával její orální dráždění. Uměla to opravdu nádherně. Za chvíli mi stál jak maják a ona na něm poctivě pracovala. Jazykem objížděla hlavu žaludu a jemně mi brnkala do uzdičky. Poté mi ho vsála celého do úst. Cítil jsem horkost její ústní dutiny. Když si ho vytáhla z úst, tak mi její sliny stékaly po celé žerdi až na varlata. Kouřila mě snad pět minut, než se jí povedlo mě udělat. Zaťal jsem prsty do matrace a jen vychutnával svůj vrchol, který měl přijít. Ona mě pevně sevřela rty a jen čekala na mé semeno. Orgasmus přišel vzápětí a já se jí vyprázdnil do úst.

Má první návštěva strip baru

Když odezněl a ona uvolnila své sevření, pohlédl jsem jí do tváře. Zjistil jsem s úžasem, že jí neunikla ani kapička spermatu a z očí se jí dal vyčíst pocit vítězství. Chtěl jsem jí to oplatit stejným způsobem. Povalil jsem jí na postel a roztáhl její nádherné nohy do široka. Před mýma očima se rozevřela nádherná kundička. Sklonil jsem se k ní. Objal jí kolem stehem a začal ji vášnivě líbat. Asi se jí to muselo líbit, protože za chvíli již sykala slastí a cítil jsem, jak jemně přiráží podbřiškem k mým ústům. Objížděl jsem jazykem po vnitřní straně stydkých pysků a slízával z nich její sladký nektar. Snažil jsem se vniknout co nejdále do její pochvy, kterou mi dokázala uvolnit tak, že mi v ní zmizel celý jazyk. Vrchol ale přišel až za chvíli. Strčil jsem jí do pochvy celou ruku a zuby jí začal jemně dráždit poštěváček. To co se stalo vzápětí, jsem ještě s žádnou nezažil. Chytila mě pevně za vlasy a pevně si mě přitiskla ke svému klínu. A když dala nohy k sobě, za silného vzdychání se udělala. Myslel jsem, že mi její pochva rozdrtí ruku, jaký měla stisk, a když jsem jí z ní vysunul, vyteklo z ní tolik její šťávy, že měla pod sebou loužičku.

To jí ale nestačilo. Chtěla cítit v sobě můj penis, a tak si mě na sebe přitáhla. A abych pravdu řekl, i já jí ho chtěl do ní vrazit. Roztáhla přitom nohy tak, že jsem do a vjel hned napoprvé. A když jsem se ocitl na jejím dně, její pochva se kolem penisu pevně obemkla. Začal jsem jí jemně píchat. Pomalu jsme se společně dostávali do varu. Líbal jsem jí na krku a jí se to moc líbilo. Vnímal jsem při jejím přirážení, jak se hroty jejích bradavek odírají o mou hruď. Její vzdychání postupně narůstalo a já začal tušit, že se brzy znovu udělá. A udělala se hned vzápětí. Zaťala nehty do mých zad a celá se ke mně přisála. Celá se přitom chvěla.

Když se vzpamatovala, chtěla vědět, jak to dělám nejraděj. A když jsem jí řekl, že ze zadu, s radostí mi přitakala a nastavila mi zadeček. Chvíli jsem se s ním laskal, hladil ho a líbal. Ona se přitom prohnula jak kočka a smyslně na mě pohlédla s výrazem, abych si jí konečně vzal. Neváhal jsem. Kleknul jsem si za ní. Vzal jsem do ryku svůj penis a chvíli kroužil kolem jejího vchodu do pochvy. Když jsem ale viděl, jak nedočkavě sebou hází, vrazil jsem ho do ní. Vzal jí kolem pasu a začal prudce přirážet. Po chvíli jsem trošičku zvolnil. Chtěl jsem se polaskat i s jejími prsy. Byly takové akorát do dlaní. Drtil jsem jí prsty bradavky a pořádně je prohnětl. Pak jsem se ale znovu vrátil k pořádnému šukání. Chtěl jsem, abychom se udělali společně. A tak, když už jsem se blížil ke svému orgasmu, začal jsem jí honit poštěváček. Ve chvíli, kdy jsem do ní přirazil naposledy a začal do ní stříkat, udělala se i ona. Svezli jsme se potom ve vzájemném obětí na postel a vychutnávali společně naše poslední chvilky.

Povídali jsme si asi hodinu. Pak jsme se oba zvedli. Ona odešla za závěs a já se zatím obléknul. Zrovna, když jsem se chystal odejít. Vykoukla zpoza závěsu a podívala se na mě takovým zvláštním pohledem. Nemohl jsem přijít na to, co to znamená. Když ale ke mně přiběhla, objala mě kolem krku a políbila mě na rty, v tu chvíli mě to trklo. Zamilovala se do mě. Musel jsem přiznat, že mě se také líbila od prvního okamžiku. Neodolal jsem jí a vzal si jí znovu. Tentokrát to ale nebyla žádná holka za peníze, ale moje nová láska. Potom mi řekla, abych na ní počkal u baru.

Čekal jsem tam asi půl hodiny. Pak přišla společně s mým přítelem. Řekla, že zrovna dala výpověď. S radostí jsem jí políbil. Přítel mi ještě se smíchem vyčinil, že mě již do svého podniku jen tak nepozve, jinak by zkrachoval. A tak jsem neodcházel z tohoto nočního podniku sám.

Chcete si také užít sex, který může ale nemusí skončit láskou? Zaregistrujte se na sex seznamce!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.