Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Šťastný sex pomáhá zdraví

19.červenec 2019
Šťastný sex pomáhá zdraví

Sex patří k životu stejně jako snídaně. Také on nám může při přejedení uškodit, ale v opačném případě i pomoci. Jakou porci si tedy vybrat, abychom neměli málo ani moc?

Otázka lásky a fyzického kontaktu mezi dvěma osobami je stará jako lidstvo samo. Lidské sexuální páry drží obvykle pohromadě dva emoční faktory, erotická fascinace a romantická zamilovanost. Jde o silná citová hnutí, ale samozřejmě nemají stálé trvání. V případě onoho prvního faktoru záleží hodně na nás, jak dlouho si ho udržíme v nejlepší možné formě. Ač se o tom tolik nemluví, sex není fyzickou, ale duševní potřebou člověka.

A tudíž se i k němu musí přistupovat psychologicky. Často cítíme potřebu milovat se stejně silně jako třeba nutkání jíst nebo pít. Celibát vás ale na rozdíl od dlouhodobého hladu a žízně nezabije. Proto se i s touhou po fyzické vášni dá lépe pracovat. 

Nechme mužům jejich křídla

Být bez sexu je rozhodnutí každého jedince. To, jak si ho udržet na odpovídající úrovni, je otázka silné vůle. Není lehké nastavit na tomto poli jasná pravidla, protože každý muž i žena mají různé nároky. Je důležité psychické souznění s protějškem. Není nutné se s ním denně potkávat a držet ho pro jistotu uvázaného v obývacím pokoji. Muži jsou jinak nastavení než ženy. Pokud muž cítí, že mu partnerka nepřistřihuje křídla, nepotřebuje je nikde ani roztahovat a v celé své kráse se ukáže až doma, když to řekneme trochu okřídleně, u své pravé lásky

A ač je už zažitý předsudek, že chlap "na to skočí" a jde spát, opak je pravdou. Jen žena, která mu umí naslouchat, které může říct o svých problémech a nedělat přitom ze sebe "něco" jako před kamarády, je ta, pro kterou se i v posteli rád rozdá. 

Hlavně pravidelně

Je jedno, jaký si nastaví kdo interval, ale věřte tomu, milí skeptici, že jednou za půl roku je málo. Pravidelný sexuální styk totiž udržuje dvojici v intimním tělesném vztahu. Během orgasmu se u žen uvolňují hormony, které navozují pocit sounáležitosti s partnerem. V obou případech se jedná o důležité věci pro dobře fungující vztah. Stejně tak je vědecky prokázáno, že sex je nejlepší prostředek proti stresu, a to dokonce i ten jednorázový.

Sex pomáhá řešit i nervové a dýchací těžkosti a problémy oběhového systému. Hormony obsažené v semeni ženy uvolní. Právě proto mají poté, co muž uvnitř jejich vaginy ejakuluje, pocit dobré nálady a radosti. Už pouhé objetí či polibek ale dokážou divy. Američtí odborníci provedli test, během něhož nechali dvacet lidí vzájemně se deset minut objímat a pak se dvacet sekund líbat.

Ukázalo se, že rychle následující stresovou situaci, třeba projev na veřejnosti, zvládají tito jedinci mnohem klidněji než ti, kterým bylo teplo blízké osoby před stejným výkonem odepřeno. 

Užívejte si v posteli přesně tak, jak chcete

Posilovač svalů a imunity

Stejně jako každý pohyb dělá i sex dobře našemu srdci a svalům a je dobrým tipem, jak zhubnout (dámy, pozor, u každé diety se říká: všeho s mírou, ať se neusexujete do fyzické průzračnosti). Lidé, kteří ho provozují pravidelně, sami sebe považují za zdravější a silnější než ti, kteří se ho už vzdali. Také dlouholetí partneři se cítí lípe a mladší než věční singlisté. Dokonce mají silnější imunitu. Jen si zkuste podobný pokus. Stačí na to čtrnáct dní - týden se sexem a týden bez něj. 

Srhnuto, podtrženo

Není to rozhodně tak, že při životě v celibátu jste méně zdraví a zemřete dříve. Když v Americe sledovali dvacet let sedm set jeptišek, zjistili, že třetina z nich jsou velice aktivní čiperky i po osmdesátce. Většinu z nás ale sex prostě baví. A když máme po boku někoho, kdo za to stojí, je dobré si ho užít. Nebuďme urážliví. I když jsou pro nás lidé, se kterými sdílíme lože, často nepochopitelní a jejich psychické i fyzické potřeby považujeme někdy za poněkud podivné, chtějí to, co my: život si pořádně užít.

A k tomu patří i dobrý sex. Když ho nenajdou u nás, je vysoce pravděpodobné, že ho budou hledat úplně jinde. 

Okořeňte si sexuální hrátky

Music on

O vzrušující atmosféru se postará muzika. Co si sestavit sex-play-list? Nesmí chybět tyhle songy: The Weekend s "Earned It" a Beyoncé s "Haunted".

Zadní vchod!

Mnoho mužů vnímá anální sex jako velice erotickou záležitost - kdo ho chce vyzkoušet, musí to ale skutečně sám/sama chtít, použít lubrikant a hlavně na to jít veeelice pomalu.

Drž mě pevně

Když se ke svému miláčkovi na pár vteřin přivinete poté, co měl orgazmus, vytvoří se atmosféra blízkosti a důvěry.

Chutná ti to?

Ananas a čerstvá citronová šťáva "oslazují" naši sliznici i v intimní oblasti. Lízání pro ně bude pravým potěšením.

Dole bez

Nosíte doma tepláky? Jak nepřitažlivé. Raději si oblékněte krátkou sukni - bez kalhotek. A počkejte, jak dlouho potrvá, než to zjistí...

Zlato, posaď se...

...například na židli. Sedněte si na něj zády k němu a projeďte se na něm. Krátce před jeho vyvrcholením mu roztáhněte nohy od sebe. Věřte, že vystřelí jako zátka na silvestra!

Boss lady 2.0

Pevně ho uvažte na postel třeba kravatou a dotýkejte se ho od hlavy k patě. Bude to milovat!

To nejlepší...

...přijde na konec! Jak na to: líbejte ho a mazlete, ale jeho nejmilejší orgán nechte schválně bez povšimnutí. Když sjedete dolů, polibte jeho stehna, jeho varlata, ale ne jeho penis. Bude z toho bláznit.

Držte ho pevně a nepouštějte

Let´s play

Policajtka, žhavá zdravotní sestra? Dovoleno je všechno, co ho omámí. Stačí zajít do prodejny se sexy kostýmy.

Toy toy toy

Erotické hračky pro páry často bodují u obou. Náš tip: kroužek na penis s vibrátorem. Oba vystřelí do výšin, slibujeme. Pro ještě žhavější večery: prozkoumejte sexshopy.

Say my name

Krátce před jeho orgazmem mu do ucha zašeptejte jeho jméno. Tohle sexy oslovení ho ještě víc rozžhaví a uspíší orgazmus.

Hlavou dolů

Sedněte si na něj, když leží na posteli, a jemně ho odsuňte tak, aby jeho hlava visela přes okraj postele. Tak se mu totiž nahrne krev do hlavy. Uvidíte, jak luxusní orgazmus prožije!

Na dně

Zatněte svaly pánevního dna, než vyvrcholí, a toto napětí udržte. Vaše vagina se tak citelně zúží a on prožije svůj orgazmus mnohem silněji, než byste čekala.

Tiger feeling

Díky "Padesáti odstínům šedi" víme, že touha a bolest leží těsně vedle sebe. Nemusíte hned sahat po důtkách. Stačí do vašeho miláčka trochu zatnout drápky, když je ve vás. Nebo ho zatahat za vlasy či lehce pokousat. 

Další, prosím!

Během sexu nikdy nezůstávejte u jedné polohy ani stylu. Střídání vaginy, ruky či úst ho jednoznačně vystřelí vysoko do oblak.

Vzít to zezadu

V pozici na koníčka (zepředu i zezadu) můžete využít vlastní zadek k intenzivnějšímu orgazmu. Jednoduše si ho promasírujte rukama a půlky roztáhněte a zase pevně stiskněte. Tahle doplňková masáž ho 100% zaujme.

Naplánujte si žhavé chvilky

Good news

Správnými whatsappovými zprávami roztočte jeho fantazii. Co napsat něco jako: "Kdybys tu byl, servala bych z tebe všechno oblečení" nebo "Zrovna se sama sebe dotýkám a myslím na tebe..."

Žhavé číslo

Pozice "69" by určitě měla patřit do repertoáru bohyně sexuOn leží na zádech, vy nad ním klečíte zády k němu, uspokojujete ho ústy, zatímco on vás líže.

Shoelove

Všechny ženy milují boty. A to je dobře, protože muži taky. Aspoň ty vysoké, a když si je vezmete do postele. Proto pro příště: ty sexy lodičky si vůbec nezouvejte.

Horké zchlazení

Během orálního sexu si do pusy vezměte několik kostek ledu. Mixem studeného a teplého ho zaručeně přivedete k explozi.

Dobré vibrace

Malý tríček, který z vás udělá královny orálního sexu: když si u toho budete potichu(!) broukat, pocítí váš partner vibraci a bude to milovat.

Vlhká věc

Dřív než se začnete věnovat jeho penisu rukou nebo ústy, trochu si jeho chloubu nasliňte. Přirozený lubrikant dokáže udělat tuto masáž ještě příjemnější.

Pro větší hloubku

Chcete ho vzít do úst celého? Kdo s tím má problémy, může chytit penis jednou rukou a až pak ho začít orálně uspokojovat - pevný úchop bude cítit stejně, jako bychom mu právě dávaly prvotřídní deep throat.

Závan svěžesti

Dřív než ho začnete orálně uspokojovat, vyčistěte si zuby nebo žvýkejte žvýkačku. Mentol v ústech má na penis ochlazující a vzrušující účinek.

Nemáte sex partnera? Zkusite se zaregistrovat na naší sex seznamce a s někým se seznamte!

[ivi]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.