Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Tyto polohy vám zaručí déletrvající erekci, zkuste je!

9.červen 2019
Tyto polohy vám zaručí déletrvající erekci, zkuste je!

Máte problém udržet erekci nebo jen chcete vyzkoušet nové polohy, které nejsou úplně obyčejné? Dnes vám představíme polohy, které nejen, že budou do vašeho sexuálního života přinášet nevšednost, ale ještě díky nim můžete zlepšit nepříjemné situace, které nastávají, když muži ochabuje penis předčasně.

V určité fázi života se každý jedinec s penisem potká s tím, že jeho penis nebude spolupracovat tak, jak by si představoval. V tu chvíli se pravděpodobně bude cítit velmi trapně, bude si pak v duchu říkat, že se to nikdy nestalo, svádět to na alkohol, ale rozhodně si nebude chtít přiznat, že by to mohlo být TO. Vzhledem k tomu, že erekce je k sexu potřeba, alespoň pokud budete brát v potaz "klasický" penetrativní sex penis-vagína, muži by si tento problém měli přiznat včas a snažit se ho vyřešit. Jinak se totiž může stát, že si z toho všeho zahanbení přestanou užívat úplně a to by byla velká škoda. Problémy s erekcí nejsou naprostou katastrofou sexuálního života. Jestliže i vy jste ve fázi, že jste si v nedávné době nějaké menší problémy s erekcí přiznali nebo se na to teprve chystáte, máme pro vás zábavné polohy, které vám navíc pomohou i s udržením erekce

Nutno ale upozornit na to, že polohy samotné vám nepomohou vyřešit problémy s erekcí. Nejedná se o žádnou zázračnou medicínu. Jestliže vás opravdu trápí erektilní dysfunkce, navštivte lékaře, který vám pomůže najít správné řešení, příčin totiž může být hned několik.

Polohy pro udržení erekce

Ne všechny polohy dnes zmíněné budou sexuálními polohami v pravém slova smyslu tak, jak byste si je představovali. Pokud penis opravdu neztvrdne, tak se s tím v tu chvíli musíte poprat jinak, než penetrativním sexem a je dobré vědět, jaké jsou možnosti. Nebojte se si poradit erotickými hračkami a dalšími vychytávkami.

Muž dole

Jestliže vás nebo vašeho partnera trápí nedostatek erekce, můžete to vyřešit po svém a brát to jako skvělou příležitost prozkoumávat svoji sexualitu a zkoušet mnoho nových věcí. Můžete například zkoušet i anální hrátky, a to jak muž ženě, tak i žena muži, když tomu budou oba otevření. Nezapomeňte, že musíte začít pomalu a teprve později můžete přejít na strap on a podobné ještě lepší vychytávky. Strap on je dildo připevněné na pásu okolo těla, kterým může žena pronikat do mužského análního otvoru. K tomu bude ideální, když si muž lehne na záda, zvedne nohy a dá je co nejvíce k hlavě. Ženě se tak otevře přístup a může pohodlně muže uspokojovat. Navíc to na něj může mít i velmi dobrý efekt v tom, že erekce se může objevit, právě díky dráždění prostaty, které je pro muže hodně příjemné a vzrušující.

Líbání celého těla

Když se muž za každou cenu snaží dostat penis do erekce, ale opakovaně se mu to nedaří, bude to pro něj i jeho partnerku velmi stresující. Nesnažte se věci za každou cenu tlačit do tohoto bodu. Místo toho se na chvilku zastavte, lehněte si vedle sebe a dejte si trochu oddech. To celé proložte zkoumáním a líbáním vašich těl a zjistěte, které druhy líbání a doteků způsobují sténání a nádherné pocity, stejně tak, jako na kterých místech. Určitě nic nezkazíte, když se předem dozvíte něco o erotogenních zónách, díky kterým taková vzrušující místa najdete snáze. Ženy by neměly zanedbávat ani penis, ale určitě se nezaměřovat jen na něj. Dotýkejte se druhého, milujte ho a obdivujte ho, stejně jako byste to chtěli od něj.

Jen ležet a škádlit svá těla - i tak si můžete užívat při poruchách erekce

Sex, i když se nedaří

Jestliže jste naprosto závislí a odhodlaní mít penetrativní sex penis-vagína, ale zkrátka se vám to vůbec nedaří, ani tak nemusíte zoufat. Penis můžete zaměnit za dildo, vibrátor nebo jinou erotickou hračku, která vám oběma bude nejvíce vyhovovat. Ještě více a lépe ale můžete nasimulovat sex strap onem, na kterém je dildo duté a je jedno, jestli penis v něm je v erekci nebo ne. Pro muže to asi nějak skvělý požitek nebude, ale pro ženu ano a oba prožijete něco nového. Také můžete investovat do takovéto vibrační hračky a bude to mít ještě větší grády. Sami ale budete muset přijít na to, která poloha vám v tomto případě bude nejvíce vyhovovat.

Škádlení v sedě

Máte rádi sex v sedě? Skvělé, protože v sedě se dá také dělat spoustu věcí. Jako první můžete zkusit klasický sex, a když se nebude dařit, nemusíte zoufat. Žena bude nahoře, bude sedět na muži. Muž ji bude prsty dráždit klitoris a zbytek penisem (je jedno, jak tvrdým), který nemusí být vůbec zasunutý. Žena se tomu oddá a bude si to užívat se zakloněnou hlavou. A pokud se tenhle scénář začne penisu líbit a začne tvrdnout, muž se může rukou začít uspokojovat. Jen byste neměli sedět na ničem vysokém, aby případný pád ženy neměl špatné následky. Vyskládejte si raději na zem nějaké polštáře, které tam buď budete mít připravené jen "pro jistotu" nebo si na ně rovnou sedněte.

Vzrušování na gauči

Ženy, jestliže vašeho partnera neudržení erekce velmi trápí a je z toho ve stresu, tak mu navrhněte, že dneska žádný vaginální styk nebude. Místo toho ho škádlete tak, jak vás jen napadne. Vyzkoušet můžete třeba společnou horkou sprchu nebo koupel, při které mu budete smyslně umývat záda, namydlenýma rukama projíždět přes celé tělo a líbat ho. Tuto hru dokončíte, když vyjdete z koupelny, posaďte se na gauč proti sobě a zakončíte to pěknou masturbací. Bude už jen na vás, zda mu budete chtít udělat představení a budete se uspokojovat jen vy, nebo zda ho pobídnete, aby to také zkusil a trochu vás rozpálil. Stejně tak záleží na vás, pokud se rozhodnete, že bude tato masturbace vzájemná (vy jemu a on vám) nebo zda budete používat nějaké erotické pomůcky. V každém případě si to ale užívejte na sto procent a donuťte ho zapomenout na problémy s erekcí.

V poloze v sedě si můžete s partnerem pěkně sexuálně vyhrát

Ranní rozcvička

Zkuste využít výhodu ranní erekce! Ráno má muž nejvíce testosteronu, proto penis spíše vydrží v pozoru. Držte se základů - čím více budete měnit polohy, tím spíše to pokazíte. Raději se držte pouze jedné. Když zvolíte polohu lžiček, vyhnete se rannímu dechu a pro muže to bude skvělá  poloha, protože při ní bude mít těsnější pocit, což je přesně to, co potřebuje. Když se žena trochu překulí směrem dolů, dosáhne buď na svůj klitoris nebo i na jeho varlata a dodají se tomu další příjemné pocity. Vyzkoušet můžete ale i jinou polohu, třeba nějakou, kterou máte nejvíce ověřenou...

Pokračování polohy na pejska

Jestliže je penis tvrdý a vy máte rádi polohu na pejska, můžete se do ní pustit. Když v průběhu změkne, nemusíte se tím stresovat, protože existují možnosti, jak tuto polohu dokončit. Žena by při této poloze měla mít hodně roztažené nohy. Následně ho mohou vytáhnout a uspokojovat se sami nebo vložit i prsty, které budou trochu působit jako dlaha. Jestliže to ale nepomůže, může si žena vypomoci ale i sama, a to tak, že chytne dobře lubrikovaný penis a přidrží si ho proti klitorisu a začne se pohybovat.

Naprosto obrácený misionář

Tato poloha je úplný opak klasického misionáře a navíc ještě nabízí možnosti zlepšení. Vypadá to asi takto: Na zádech leží muž, celý v podstatě rovně. Nahoru si vyleze žena, která ale nebude čelem k muži, ale na opačnou stranu. Je to trochu podobné poloze reverse cowgirl (obrácená poloha na koníčka). Žena ale nebude sedět, nýbrž bude nahnutá dopředu, opřená bude buď buď o dlaně nebo o lokty. Muž bude mít skvělou příležitost mačkat ženě zadek a navíc se kochat výhledem. Pokud ale tato poloha sama o sobě fungovat nebude, můžete vyzkoušet ještě před ní nasadit kroužek na penis. Když zvolíte vibrační, bude to mít plusové body pro ženu. Kroužek by měl zaručit, že erekce vydrží déle, ale neměli byste to přehánět. Může ho mít na sobě pouze 30 minut. Když bude kroužek vibrační, žena se může opřít o lokty a tlačit se tak proti vibracím.

Při všech těchto nevšedních polohách a různých experimentováních se erekce může vrátit a na mnohem delší dobu než obvykle. Člověk někdy potřebuje jen trochu "pošťouchnout", pokud se nejedná o rozvinutější erektilní dysfunkci, která musí být řešena jinak. Takže i když se na první pohled nemusí zdát, že by některé tyto polohy podporovaly udržení erekce, opak je pravdou. Záleží, co zrovna na vás (nebo vašeho partnera) bude fungovat.

I muž s erektilní dysfunkcí nebo jinými problémy s erekcí si může najít ženu na sex, se kterou si může užívat nezávazných hrátek. Registrace na online sex seznamce, která je zdarma, mu s tím pomůže.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.