Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Stydíte se? Pořiďte si erotické hračky, které nikdo neuslyší!

6.červen 2019
Stydíte se? Pořiďte si erotické hračky, které nikdo neuslyší!

Ne každý je extrovert, který se bez problémů svěřuje se všemi svými sexuálními zážitky a problémy. Někdo si chce své intimní hrátky nechat pro sebe. Jestli také spadáte do této kategorie lidí, tak právě pro vás máme několik tipů na erotické hračky, které jsou tak tiché, že nikdo ani nepojme podezření.

Šťastní ti, kdo bydlí sami

Pro vlastníky erotických hraček je výhra, pokud bydlí sami. Nikdo na jejich sbírku pomůcek nemůže náhodou narazit, nikdo je nemůže přistihnout při uspokojování, nikdo nemůže poslouchat za dveřmi, jak tam něco podezřele bzučí. Většina lidí ale takové štěstí nemá a musí se o byt nebo dům s někým dělit. Pak nastávají trapné a stresové situace, ve kterých nejen, že máme srdce v krku z blížícího se orgasmu, ale ještě k tomu ze strachu, že někdo zrovna otevře dveře nebo za nimi poslouchá a pak bude házet pohledy "Já vím, cos tam dělal/a!", se nemůžeme soustředit.

Tyto problémy se týkají především lidí, kteří bydlí se svými rodiči, případně i sourozenci, nevyhnou se ale ani těm, kteří bydlí se svými kamarády. Jediný, před kým se možná tolik stydět nemusíme, je náš partner, ale v tomto případě musíme doufat, že je uvědomělý a nebude si to brát tak, že nám nestačí a my si tedy musíme užívat jinak. Ale jemu alespoň můžete klidně nabídnout, aby se připojil a dokončil tyto pěkné chvilky s vámi. Další, kdo vám tyto chvilky může zkazit, je váš pes (teoreticky i jiné zvíře), pokud nějakého máte. Proto jestliže víte, že by ho bzučící zvuk mohl přilákat, vždy si raději zavřete dveře, ať se necítíte zbytečně trapně.

Dokonce existují i erotické hračky, které jsou tak hlasité, že ani vaše sousedy to nenechá v klidu. Těch najdeme ale velmi málo.

Sexuální uspokojování erotickými hračkami je u žen a mužů trochu odlišné

Začneme něžným pohlavím. Ženy vlastní erotické hračky častěji než muži a často jich také mají víc (už jen proto, že sortiment je mnohem větší). To je první důvod, proč se s touto situací potkávají častěji. Ten druhý je ten, že jejich sexuálním orgánem je mozek, a tak mnohem více přemýšlí a myslí na to, co by se asi stalo, kdyby teď někdo otevřel dveře a tak dále. Mají to tak zkrátka nastavené. Oproti tomu muži vlastní erotické hračky méně často a ještě k tomu jsou to většinou flegmatici, které jen tak nevyvede něco z míry. Ano, možná by se trochu začervenali, ale dál by to neřešili. 

Dnešní článek bude zaměřen především na vibrátory pro ženy, jelikož erotické hračky pro muže většinou nevibrují. I mužům se ale následující informace budou hodit. Pokud jste v páru a rádi si užíváte s erotickými pomůckami, je dobré mít v kolekci i jednu tichou hračku, kterou můžete používat, když u vás spí návštěva nebo naopak když vy spíte u někoho jiného. 

Nejtišší vibrátory

Lovehoney Desire Luxury Rechargeable Clitoral Vibrator

Jako první z nejtišších vibrátorů na trhu vám představíme jeden od značky Lovehoney. Ten  má velmi zajímavý tvar a vyhrál první cenu Good Houskeeping (z 27 vibrátorů). U žen je velmi oblíbený, ale proč? Především proto, že je velmi tichý, ale zároveň jsou jeho vibrace intenzivní. Je naprosto hebký, vyrobený ze silikonu, což klitorisu lichotí. Jeho recenze jsou opravdu skvělé. Jediné, co by vás možná trochu mohlo odradit, je cena, ale stále se řadí k těm levnějším v dnešním výčtu. Na oficiálních stránkách ho pořídíte za 80 dolarů.

Erotická hračka Lovehoney Desire Luxury Rechargeable Clitoral Vibrator

We-Vibe Nova

Dokonce i na nejvyšší nastavení vibrací je tento rabbit vibrátor tak tichý, že si můžete užívat intimní chvilky, aniž by si toho někdo další všiml. Jeho tvar navíc uspokojí stimulaci jak bodu G, tak klitorisu, to vede k obřím orgasmům. Jediné, na co si budete muset dávat pozor, budou vaše vlastní zvuky. Velkou výhodou je i to, že se nabíjí pouze 90 minut, ale v provozu vydrží 2 hodiny! Pořídíte ho i na českých eshopech, kde se cena pohybuje od 2300 do 2900 Kč.

Lioness Smart Bluetooth Vibrator

Musíme uznat, že tomuto vibrátoru se povedlo změnit, nebo dokonce dosáhnout revoluce v erotických hračkách. Díky vestavěné inteligentní technologii, která sleduje a analyzuje data o orgasmech prostřednictvím mobilní aplikace, se můžete dozvědět, co přesně vás nejvíc vzrušuje. Ale protože tyto intenzivní vibrace navíc dokážou být naprosto tiché, nikdo jiný kromě vás o tom vědět nebude. Ale všechno skvělé, nové a výjimečné něco stojí. V tomto případě se jedná o 229 dolarů, což dělá více než 5000 Kč. Navíc podle Amazonu, na kterém se hračka prodává, si ji zatím nemůžete objednat do České republiky, ale to se může kdykoliv změnit.

Maude Vibe

Existují i ženy, které jsou nenáročné a mají rády minimalismus. Přesně pro takové se vyrábí tento vibrátor. Nenechte se ale zmást jeho vzhledem, je tak výkonný, že některé recenze dokonce mluví o orgasmech, kdy se ženy svíjely v křečích a dosáhly ho pod 3 minuty. Většina fanynek tohoto vibrátoru tvrdí, že nemusí používat žádné jiné nastavení krom prvního stupně, ale i kdybyste to zkusily, tak bude tato hračka znít spíše jako elektrický zubní kartáček než jako věc pro sexuální uspokojování. I cena je pěkně minimalistická, pouhých 45 dolarů!

Unbound Bean

Bean (fazole) není tvaru klasického vibrátoru (ale dokonce ani ne tak úplně fazole), je spíše kulatá. Některé ženy ocení, že jejich vibrátor nevypadá jako penis, což dokazují i stovky recenzí. Můžete s ní zkoušet různé polohy a nikdo vás neuslyší, protože motor je neskutečně tichý (ačkoliv také ne úplně nejvýkonnější). Jedna recenze vystihla tuto pomůcku jasně: "Pokud jste chudá, z New Yorku a máte spolubydlící, toto je nutnost." Tato "nutnost" vás vyjde na oficiálních stránkách na neuvěřitelných 36 dolarů.

Lovehoney Dream Bullet

Zhruba polovina recenzí na tuto erotickou hračku (kterých najdete přes 800) uvádí, jak je neskutečně tichá a velmi dobrým společníkem na cesty. Někdo si ji dokonce může splést na první pohled s rtěnkou, ale existují i speciální vibrátory, které jsou stylizované do různých předmětů, které můžeme nazvat důvěryhodnějšími a zaměnitelnějšími s těmi reálnými. Vibrátor má 10 funkcí a rozhodně za něj neutratíte celou svou výplatu, protože stojí pouhých 13 dolarů.

Erotická hračka Unbound Bean

Cal Exotics Red Hot Flickering Tongue Vibrator

Milujete orální sex a chcete si ho užívat i o samotě? Tak si můžete vybrat erotickou pomůcku, která vám ho nasimuluje. Pokud ale zároveň chcete, aby byla tichá, zvolte tuto. Má zahnutý konec, který připomíná stimulaci jazykem (obzvláště na mokrém povrchu). Recenze mluví takto: "Dokonce i na nejnižší nastavení je velmi výkonná a na druhou stranu při nejvyšším nastavení je velmi potichu." Zaplatit za ni budete muset 55 dolarů.

Lelo Siri 2

Další erotická pomůcka, která je něčím výjimečná. Konkrétně tím, že z okolí snímá hudbu a různé zvuky a přizpůsobuje tomu vibrace. Nejvyšší nastavení je neuvěřitelné výkonné a tiché zároveň, nikdy nebude hlasitější než vibrace vašeho telefonu při upozornění. Siri 2 se dá lehce zakoupit i v České republice, na Heurece se cena pohybuje od zhruba 3200 do 4000 Kč.

Fun Factory Ocean Mini Vibe

Toto sice nemůžeme považovat za nejvýkonnější pomůcku, ale rozhodně dokáže zaujmout vzhledem (je ve tvaru vlnek) a svou tichostí. Užívat si můžete 12 vzorů vibrací na suchu nebo ve vodě (je naprosto vodotěsná). Cena se pohybuje okolo 70 dolarů.

Crave Vesper

Tato erotická hračka se dostala již do mnoha našich článků a rozhodně k tomu jsou důvody! Je malá, praktická, vypadá jako obyčejný náhrdelník, působí luxusním dojmem a navíc je ještě opravdu tichá. S Vesperem si budete připadat luxusně a budete mít vždy uspokojení na dosah ruky. Podle srovnávacího serveru Heureka ho zakoupíte za 1600 až 2800 Kč.

Tenga Iroha Sakura

Vzhled této pomůcky vás možná trochu zarazí, vypadá jako prasečí nožka nebo podle některých dokonce jako zadek, ale to ji nijak nesnižuje kvalitu. Hračka je potažena měkkým silikonem, který nejenže si zamilují vaše intimní partie, ale také tlumí zvuky motoru. Při uspokojování se touto hračkou budete mít pocit spíše skutečného sexu s osobou a pomůže vám dosáhnout orgasmu v řádech minut. Tento produkt od značky Tenga můžete zakoupit na Amazonu za 87,5 dolarů, a dokonce vám může přijít do České republiky!

I když vaše podmínky na masturbaci s bzučivou pomůckou nejsou ideální, můžete to vyřešit nákupem jedné (nebo více) z těchto. Jestliže neradi objednáváte z internetových zahraničních stránek nebo z online stránek obecně, můžete zajít i do sex shopu ve vašem nejbližším městě. Určitě nějaký najdete nejenom v Praze, ale třeba i v OlomouciKarlových Varech a dalších mnoha městech. Vyřešit tuto situaci ale můžete i tak, že si pořídíte nevibrující sexuální pomůcky, které vás stoprocentně neprozradí, pokud je tedy nenecháte povalovat na viditelném místě.

[Lil]

Zdroj:

https://lovehoney.com

https://heureka.cz

https://amazon.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.