Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Erotické hračky ve formě šperků

5.duben 2018
Erotické hračky ve formě šperků

Nenápadné erotické hračky hýbou světem! Jestliže chcete, aby nikdo nepoznal, že u sebe právě máte erotickou hračku, můžete si zkusit pořídit takovou, která vypadá jako pěkný šperk. Na své si přijdou především dámy, protože pro muže obecně moc různorodých šperků na trhu není...

Představte si, že na sobě můžete mít třeba 5 erotických hraček a nikdo o tom nebude mít ani tušení! 

Využití erotických hraček ve formě šperků

Možná si říkáte, proč si něco takového pořizovat. Není snad lepší si koupit klasickou erotickou hračku, kterou uklidíte do šuplíku svého nočního stolku, do kterého vám nikdo nekouká? Možná. Toto také nejsou klasické erotické hračky, nejsou nejvýkonější, ani nemají nějaké úžasné a jedinečné funkce. I přesto se ale pro ně najde vhodné využití:

Šokujete své okolí

Představte si párty s kamarádkami, kdy jim uprostřed večera, poté, co vám celou dobu chválili váš stylový náhrdelník, prozradíte, že máte malé tajemství. Nebudou věřit vlastním očím. Dobře se pobavíte a u okolí zaválíte.

Budete je mít vždy při ruce

Zažili jste někdy situaci, že jste strašně dostali chuť se uspokojit nějak pěkně, ale neměli jste u sebe žádnou erotickou pomůcku, takže vám nezbývalo nic jiného, než si to zkrátka udělat rukou? No, tomu by mohl být konec, když budete nosit na sobě alespoň jeden z následujících šperků. Stejně tak budete moci kdykoliv uspokojit svého partnera a ten by vám za tyto žhavé a spontánní chvilky mohl být opravdu hodně vděčný a určitě by vám to někdy pěkně oplatil.

Cestování nikdy nebylo snažší

Řešili jsme to už ve článku 7 diskrétních erotických hraček pro ženy, které milují cestování - pro většinu lidí je problém si s sebou (především do letadla) vzít jakoukoliv erotickou hračku, protože se stydí a cítí trapně, když ostatní ví, co v kufru vozí. Vy ale erotickou hračku vůbec nemusíte mít v kufru. Můžete ji mít na ruce nebo na krku a nikdo nepozná, že se ve skutečnosti jedná o nějakou pomůcku na intimní hrátky

Druhy

Ne vždy vše vypadá tak, jak to doopravdy je. Kde všude můžete takové šperky nosit a co se pod nimi ve skutečnosti skrývá?

Náhrdelníky

Vesper

Vesper představuje pěkný náhrdelník, který v sobě skrývá vibrátor. Vůbec nikdo nic nepozná (pokud nezačne mít podezření díky nápisu "Don't forget to play" - "Nezapomeňte si hrát") a vy můžete kdykoliv začít uspokojovat sebe/partnerku. K dispozici vám jsou 4 rychlosti a 2 módy vibrací (pulzující a konstantní), všechny z nich jsou velmi tiché. Nabít tento vibrátor můžete přes kterýkoliv USB port. Nemusíte vyměňovat žádné baterie. Plné nabití vám vydrží na 40 minut nepřetržité zábavy. Tělo vibrátoru z nerezové oceli se velmi snadno čistí vlhkým hadříkem. Navíc je i odolný proti stříkající vodě. Na klasickém řetízku je zavěšen vibrátor, oba z vysoce lesklé nerezové oceli, vibrátor má na svém těle pouze jedno malé tlačítko na ovládání.

Vesper

Řetízek i vibrátor si můžete pořídit ve třech barvách - růžová, stříbrná a zlatá (pokryté 24 kt zlatem). Podle toho se liší i jejich cena, v českých eshopech se většinou pohybuje stříbrný okolo 1900 Kč, růžový 2200 Kč a zlatý 4100 Kč. 

Silver Lube Vial Necklace

Tato věcička nevibruje, ale velmi se podobná výše zmínněnému Vesperu. Nahoře ji můžete otevřít, a jak jste možná podle názvu poznali, i naplnit lubrikantem. Moc se nehodí mazlavé lubrikanty, které koupíte v obchodech, to by vám asi moc nevyšlo. Zkusit ale můžete kokosový olej. Díky tomu, že ampulka bude neustále v kontaktu s vaším tělem, bude olej neustále roztátý a vždy připravený na akci. Nezapomínejte ale, že ho nelze kombinovat s latexovými kondomy! Samozřejmě můžete tuto zajímavou věcičku naplnit tím, čím budete jen chtít, fantazii se meze nekladou. Ampulku také dostanete na řetízku a celý tento komplet je taktéž vyroben z nerezové oceli. Zaplatíte za něj 15 dolarů.

Whistle Necklace

Velmi stylová píšťalka na řetízku. Říkáte si, k čemu by vám byla? Hodit se vám bude především ve dvou situacích. V jedné si budete hrát s někým na otroka a pána. Pán může zapískat na svého otroka, když po něm něco chce, nebo když třeba řekne něco špatně. Může mu klidně odpískávat rány nebo jiné tresty. Ve druhé situaci jde o vaši bezpečnost (především pravděpodobně tu ženskou). Jdete večer z baru sama a bojíte se přepadení? S píšťalkou se budete cítit bezpečněji. Podle recenzí je tato píšťalka opravdu dostatečně hlasitá. Taktéž se vyrábí z nerezové oceli a dostanete ji i s řetízkem. Cena činí 12 dolarů.

Silver Lube Vial NecklaceWhistle Necklace

Magnifique Whip Necklace

Řetízek s přívěškem, který je ve skutečnosti skrytím bičíkem. No napadlo by vás to někdy? Vypadá opravdu luxusně a podle recenzí ostatní lidem, kteří ho nosí, skládají komplimenty, aniž by tušili, o co se jedná. Cena se pohybuje poměrně vysoko, okolo 30 dolarů, protože je tato hračka pozlacena.

Golden Whip Necklace

Náhrdelník ve stylu Kleopatry, kterým se ale nenechte zmást. I on se dokáže proměnit v krásný, zlatý bič, který bude přinášet bolest a zároveň potěšení. Za tento bičíkový náhrdelník byste zaplatili 23 dolarů a je vyroben z pozlacené mosaze 24 kt zlatem. 

Magnifique Whip NecklaceCleo Golden Whip Necklace

Twiggy Whip Necklace

Moc krásný náhrdelník inspirovaný ikonou Twiggy, který zaujme nejedno oko, když ho budete mít na sobě. Co ale nebudou tušit? Že se v intimních chvilkách dokáže proměnit v pěkně bolestivou pomůcku. Vyroben je z pozlacené mosaze a jeho cena se pohybuje okolo 18 dolarů.

Twiggy Whip NecklaceTwiggy Whip Necklace

Náramky

Všechny tyto náramky mají jedno společné - můžete je nosit jako náramky, nebo je použít jako pouta při svých erotických hrátkách. Pokud hledáte něco jemného a pěkného, v čem byste si přivázání pouty vyzkoušeli, toto vám může pomoci. Navíc je budete mít vždy při ruce - doslova.

Simple Silver/Gold Handcuffs Bangle

Na pohled celkem obyčejná pouta, která ani moc jako náramky nevypadají, spíše jako stylovější pouta. Proto do společnosti zvolte spíše jeden z níže uvedených typů.

Materiál: nerezová ocel

Cena: stříbrné 37 dolarů, zlaté (18 kt zlato) 45 dolarů

Cleo Bangle Handcuffs

Tato pouta už se za náramky klidně dají považovat. Podezření by snad mohl trochu budit jen nápis "There is freedom in restraint". Hodí se vám k náhrdelníku Golden Whip Necklace.

Materiál: nerezová ocel pokrytá 24 kt zlatem

Cena: 54 dolarů

Simple Gold Handcuffs BangleCleo Bangle Handcuffs

Amelia Double Bangle Handcuff

Pěkná, jednoduchá pouta/náramky, inspirované Amelií Earhart.

Materiál: nerezová ocel

Cena: 25 dolarů

Magnifique Handcuffs

Opravdu velká pouta, která i jako náramky na sebe hned upoutají pozornost. 

Materiál: kovová síť

Cena: 22 dolarů

Amelia Double Bangle HandcuffsMagnifique Handcuffs

Prsteny

One-Finger Massage Ring

Prsten se dvěma velkými kuličkami, kterými můžeme masírovat tělo svého partnera nebo mu ho můžete dát, aby masíroval on vás. Skvěle se hodí i pro masáž intimních míst (s citem samozřejmě).

Materiál: pozlacená nebo postříbřená nerezová ocel

Cena: 24 dolarů

Two-Finger Massage Ring

Stejné jako One-Finger Massage Ring, ale tento prsten je na dva prsty. Ať budete mít ten na jeden, nebo na dva prsty, nikoho nenapadne, k čemu všemu byste ho mohly používat...

Materiál: pozlacená nebo postříbřená nerezová ocel

Cena: 23 dolarů

One-Finger Massage RingTwo-Finger Massage Ring

Golden Tickler Ring

Budete si s ním připadat jako nějaká starověká královna (bude se hodit do sbírky těchto hraček ve stylu Kleopatry). Můžete jím pak škádlit svého partnera, teoreticky i sebe, má na sobě totiž mnoho jemných štětinek.

Materiál: pozlacená mosaz

Cena: 8 dolarů

Cleo Golden Tickler Ring

Náušnice

Pineapple Nipple Clamp Earrings

Trochu výstřední náušnice ve tvaru ananasu. Ale v průběhu večera (nebo klidně dne) by mohly být i jinak užitečné. Můžete je totiž použít i jako kolíčky na bradavky, ale mnohem stylovější. Navíc se vám tam pak budou pěkně vlnit řetízky, které z nich visí. 

Materiál: lakovaná pozlacená mosaz

Cena: 24 dolarů

Pineapple Nipple Clamp Earrings

Na co si dát pozor

Hygiena

Ačkoliv tento nápad s erotickými hračkami v podobě šperků je opravdu skvělý, musíte si dávat pozor především na jednu věc, a tou je hygiena. Vzhledem k tomu, že tento šperk/hračku budete mít na krku nebo jinde po těle třeba i celý den, zpotíte se, přilepí se na něj spoustu nečistot z venku, z oblečení i z vašeho těla. Určitě byste tedy měli před použitím pomůcku umýt alespoň v mýdlové vodě. Stejně tak po použití. Mohli byste si do těla (především do intimních míst) zanést infekce, a to, předpokádáme, nechcete. Teoreticky byste na některé z nich mohli použít kondom, pokud byste zrovna neměli po ruce vodu a mýdlo.

Křehkost

Jedná se napůl o šperky a napůl o erotické hračky, takže byste k nim měli i takto přistupovat. Nevydrží silný tlak, mohou se ohnout, roztrhnout nebo jinak poničit. Nejedná se o hračky, které byste používali každý den, jsou spíše na výjimečné situace, když chcete mít jistotu, že budete mít hračku po ruce (předpokládáte, že ji budete potřebovat) nebo na cestování

Už víte, které z těchto pěkných šperků si koupíte? A zda je budete nosit výhradně jako šperky, nebo jestli je použijete i k něčemu jinému? Ženy, nezapomeňte si je vzít pro jistotu na sebe, až se budete seznamovat s mužem! Jeden nikdy neví!

[Lil]

Zdroj:

https://unboundbabes.com/

https://www.lovecrave.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.