Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Erotická hračka Sybian

31.leden 2018
Erotická hračka Sybian

Hračka, kterou si nepořídí jen tak někdo a stejně jí věnujeme článek. A proč? Protože tohle je podle lidí opravdu ta nejlepší hračka na světě. Tak proč si jí pořídí tak málo lidí?

Odpověď už možná znáte, protože jste pozorně četli náš předchozí článek o erotické hračce Doxy. O té jsme psali, že je to podle Violet Fenn nejlepší erotická hračka pro širokou veřejnost. Sybian jí ještě předčil, nicméně má jeden malý háček. Pro tuto pomůcku budete muset sáhnout hodně hluboko do kapsy. Stojí totiž téměř 30 000 Kč. To vám možná brání v zakoupení, ale rozhodně ne v tom si o tomto skvostu něco přečíst. Třeba se do něj zamilujete jako spoustu lidí po celém světě a nakonec nebudete šetřit na auto nebo na vlastní bydlení, ale na erotickou hračku. Člověk si také musí udělat radost, no ne?

Dlouholetá tradice

Abyste se nemýlili - Sybian je na trhu už více jak 30 let, nejedná se o žádnou novinku. Jeho vzhled, součásti a funkce se ale neustále stávají modernější, nikdo nechce zůstat "100 let za opicemi". Nějaké extrémní změny se ale nekonají. Nápad se v hlavě zakladatele Davea Lamperta zrodil už v 70. letech minulého století. Pak ale ještě následovala dlouhá cesta, než se podařilo vytvořit první prototyp. Nicméně, jak se můžete přesvědčit teď, o více jak 30 let později, Sybian stále na trhu existuje a rozhodně není opomíjen, ba naopak.

Jak vypadá?

Přibližný vzhled Sybianu jste pravděpodobně zachytili na úvodní fotce. Jedná se o polovinu válce, který "leží" na zemi plochou stranou. Druhá strana je zaoblená, aby žena měla pohodlí, bude na ní totiž sedět. Sybian poskytuje opravdu neskutečné množství příslušenství, každý si vybere, co preferuje. Také to zajišťuje, že se člověk nebude se Sybianem nikdy nudit, můžete zkoušet, experimentovat a partner už nikdy nebude mít dilema, co vám dát k narozeninám nebo Vánocům. Často totiž Sybian kupují partneři svým partnerkám, aby si trochu užily a muži je viděli prožít nádherný orgasmus.

Kromě mnoha doplňkových nástavců, které si můžete přikoupit, bude váš balíček obsahovat i lubrikační gel a různé návody, včetně letáčku o ženské anatomii a také návodu na skvělé uspokojení. Kromě toho dostanete ještě skvělou věc, a to pětiletou záruku. Ta platí pouze v případě, že používáte originální součásti a nástavce. Jako bonus si můžete za 4000 Kč přikoupit i doživotní záruku. Jde vidět, že si Sybian za svými výrobky opravdu stojí. 

Nejedná se zrovna o hračku, se kterou byste chtěli cestovat, nicméně i tak se vejde do kufru, můžete ji přikrýt oblečením a nikdo nic nepozná. Zabere vám ale spoustu místa. Sybian unese až 450 kg váhy nebo tlaku, což z něj dělá pravděpodobně nejodolnější erotickou hračku. Každý je ručně vyráběný a váží 10 kg, což je další důvod, proč není moc vhodný jako erotická pomůcka na cesty.

Erotická hračka Sybian

Použití

Používat Sybian je opravdu snadné. Položíte ho na zem nebo na speciální podložku rovnou plochou dolů. Vyberete si nástavec, který preferujete a zapnete. Ovládání je také jednoduché, jsou tam pouze dvě škály - na jedné si nastavujete rotaci a na druhé vibrace. To je docela příjemná změna, oproti některým funkcemi překombinovaným moderním erotickým hračkám. Violet Fenn, známá recenzentka erotických hraček, dostala příležitost právě tuto erotickou hračku vyzkoušet a zde si můžete přečíst její názor:

Recenze od Violet Fenn - Jak Sybian opravdu funguje?

"Vzhledem k motoru a reputaci, kterou Sybian má, jsem neměla žádnou iluzi, že by tento zážitek byl tichý. Položila jsem ho tedy na podlahu, kde jsem si myslela, že by to mohlo být nejlepší místo. Všude jsem dala ručníky, aby se zvuk ještě co nejvíce utlumil. Pak jsem Sybian zapla a v tom začalo zemětřesení, při kterém skákala i má postel z masivního dřeva a nejen, že se třásly podlahy, ale i stěny. A to jsem někdo, kdo doma vlastní tři erotické hračky Doxy. Urychleně jsem tedy Sybian zase vypnula a šla jsem ujistit ostatní obyvatele bytu, že se právě nesnažím zdemolovat celý dům. Pak jsem dala Sybian na postel v naději, že matrace zvuky utlumí a váha zabrání posteli se třást. Vybrala jsem si nevhodnějšího kandidáta mezi velkým množstvím různých nástavců. Byl střední velký. 

Když budu naprosto upřímná, neexistuje žádný způsob, jak si vylézt na Sybian a vypadat přitom sexy. Když jsem ale tak učinila, tak jsem zjistila, že potřebuji zvednout přední část, aby mi hračka lépe dráždila klitoris. K tomu slouží červené pomůcky, které jsou součástí balení. Upřímně, Sybian je velmi zvláštní věc. Většinou se totiž ženy naučí masturbovat vleže, ale Sybian vás nutí, abyste při tom dělaly pohyby, jako byste jezdily na poníkovi (no, nebo na partnerovi, spíš). A na to si budete muset zvyknout. Abych se přiznala, tak se nejdříve nic moc nedělo, bylo to pěkné, ale kdo chce "pěkné", když zkouší jednu z nejznámějších erotických hraček na světě? Doteď jsem měla intenzitu nastavenou skoro na minimum, tak jsem ji zvedla na polovinu. V návodu píší, že většina žen dosahuje nejuspokojivějších výsledků na tříčtvrteční intenzitu. To jsem ale prozatím nechtěla, protože jsem měla pocit, že by mi sousedé začali bouchat na stěny. V tu chvíli jsem pocítila rozdíl - konečně to začalo fungovat, jak bych si představovala. Podařilo se mi dosáhnout orgasmu. Byl pěkný, ale ne ničím zvláštní.

Rozhodla jsem se tedy vyzkoušet jiný nástavec. Zvolila jse si G Egg, což je nástavec, který stimuluje bod G, a naskočila s odhodláním opět zpátky na Sybian. Abych to uvedla na pravou míru, nikdy mě bod G nijak neokouzlil, i když jsem tušila, že tam je, proto jsem byla zvědavá. Po chvíli rotace se ale opravdu začalo něco dít - buď se to dotýkalo na těch správných místech nebo jsem potřebovala čůrat - nebyla jsem si jistá, co z toho. Ale bylo to příjemné, i když trochu divné. S další vlnou odhodlání jsem zvýšila frekvenci na obou škálách. A pak se to stalo, svět explodoval. V méně než minutě. Bylo to nepřekonatelné. Jediné, čemu se to podobalo, byly zážitky s Doxy. Ale tady rajtujete na Sybianu a to tomu dává něco naprosto nového."

Společnost ujišťuje, že je možné na Sybianu s trochou praxe vydržet a zažít několikanásobné orgasmy a dokonce i squirt. Violet Fenn tuto pomůcku doporučuje všem ženám, protože nic lepšího nikdy netestovala a můžete zkoušet mnoho různých nástavců. 

Rolls Royce mezi vibrátory

Takto nazvala Sybian youtuberka Sydney Lee, jejíž video můžete shlédnout pod tímto odstavcem (v angličtině). A věřte, že takový názor mají všichni zákazníci, kteří si Sybian zakoupili. Pokud chcete vidět na vlastní oči, jak Sybian funguje, shlédněte video, na kterém je názorně ukázáno, jak vibruje, jak rotuje a navíc i uslyšíte, jak hlasitý tento přístroj ve skutečnosti je. Také se můžete přesvědčit, že výbava této hračky je opravdu bohatá a prozkoumat některé jednotlivé nástavce.

Mužská verze Sybianu

Muži nejsou ochuzeni! Sice si pravděpodobně nezajezdí na Sybianu (i když by to teoreticky bylo možné), ale mohou si pořídit erotickou pomůcku Venus for Men, také zvanou Sybian Venus. Také se nejedná o žádnou levnou hračičku, zaplatíte za ní 20 000 Kč. A jestli se to vyplatí? Posuďte sami, pokud vás toto téma blíže zajímá, navštivte oficiální stránku a prohlédněte si video.

Sybian v pornu

Kdo se trochu více orientuje ve světě porna (pěkně řečeno časté sledování porna), tak ví, že Sybian je v některých snímcích skoro hlavní rolí. A opravdu, když si do internetového vyhledávače zkusíte zadat Sybian, kromě jejich oficiální stránky vám vyjede také spousta porna.

Je Sybian dostupný v České republice?

V České republice bohužel žádný internetový obchod Sybian neprodává, kamenný pravděpodobně také ne, vzhledem k tomu, o jak drahou hračku se jedná. Můžete ale navštívit oficiální stránky, kde si ve volbě země zvolíte Českou republiku. Poštovné vás vyjde na necelé 2 tisíce korun, protože hračka cestuje až z Ameriky.

Zpočátku vás Sybian může trochu děsit svou velikostí nebo hlučností, ale nebojte, na oboje se dá zvyknout. Pak si můžete užívat klidně i s partnerem. Třeba s takovým, kterého naleznete na sex seznamce.

[Lil]

Zdroj:

https://sybian.com

https://youtu.be/AzuLBenBRM8

https://venusformen.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.