Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Erotická hračka Doxy

26.leden 2018
Erotická hračka Doxy

Výrobci se předhánějí, aby lidem mohli nabídnout tu nejlepší erotickou hračku. Ale existuje vůbec taková? Někteří lidé takto mluví právě o erotické hračce Doxy. Byla by tou nejlepší hračkou i pro vás? Koukněte se, proč je tak oblíbená.

Kdyby se vás někdo zeptal, jaká erotická hračka je vaše nejoblíbenější, pravděpodobně by bylo těžké si vybrat pouze jednu jedinou. A proč? Protože záleží na tom, v čem nejlepší a pro jakou situaci. Záleží zkrátka na úhlu pohledu. Violet Fenn, známá recenzentka erotických hraček, by za úplně nejlepší erotickou hračku označila Sybian. Této zajímavé a velmi drahé hračce se budeme věnovat příští týden. Její cena je ale právě tím problémem, díky kterému nemůže byt Sybian označený jako nejlepší erotická hračka pro širokou veřejnost. Kdo by také utratil za erotické hrátky více jak 30 000 Kč? Takových lidí v České republice moc není.

Tím se tedy dostáváme k nejlepší hračce, kterou si může dovolit mnohem více lidí a která vás zároveň překvapí svými schopnostmi uspokojit člověka. Podle Violet je to nejlepší hračka i pro opakované použití a ona sama se k ní často vrací a používá ji, částečně také kvůli její jednoduchosti. Některé dnešní hračky jsou přeplácány nesmírným množstvím funkcí a aplikacemi propojující telefon a spoustou dalších věcí, tahle sice dělá jednu věc, ale za to naprosto brilantně. Je také opravdu pěkně navržena: těžká a robustní, aby vydržela nekonečné sexy hrátky, ale také tak, aby byla dostatečně kompaktní a dala se zabalit do tašky, až někam pojedete.

Jak tato hračka vznikla?

Pokud vám přijde, že vám hračka něco připomíná, tak myslíte dobře. Vzhledově i účelově je totiž založena na slavné pomůcce "Hitachi Magic Wand", neboli maséru zad. Doxy však vymyslel angličan Will Garland, když se snažil najít náhradu za rozbitou Magic Wand své přítelkyně, a nedařilo se mu. Jak bylo již řečeno, pomůcka Magic Wand byla původně prodávána jako přístroj na masáž zad, oblíbenosti se ale dočkala především jako erotická pomůcka, kdy se stala tou nejprodávanější v Severní Americe. Nicméně vyskytlo se několik problémů. Zaprvé se firmě Hitachi nelíbilo, že se přístroj používá v erotice a za druhé se dal v Evropě jen těžko sehnat. Existovaly sice kopie dostupné v Evropě, ale u nich hrozilo potenicální nebezpečí a navíc nevydržely moc dlouho. 

Masážní hlava Hitachi Magic Wand byla vyrobena z litého kovu a právě díky tomu napadlo Garlanda, že zná někoho, kdo vlastní továrnu v Cornwallu a odlévá spoje pro lešení "Zjistil jsem, že jediné co potřebujete, je mít správnou formu a pak můžete začít odlévat hlavy pro masážní přístroj. Tak jsme se rozhodli, že do toho půjdeme spolu," vysvětluje Garland. "Pojmenovaly jsme je Doxy, podle starého anglického slova floozy. Trvalo nám dva roky, než jsme vyvinuly správný tvar a zajistili zdroj všech komponent, které jsme si nemohli nebo neuměli vyrobit sami." Pro vysvětlení, floozy je označení pro promiskuitní dívku. 

Garland se zúčastnil veletrhu pro dospělé ETO v roce 2013 se svým prvním prototypem Doxy. Tam se ukázali první zájemci o koupi ze společností Lovehoney a Simply Pleasure. Obě tyto firmy poté udělaly velké objednávky. Garland dodává: "Obě tyto firmy Doxy stále kupují a vy si ji díky tomu můžete koupit ve stovkách prodejen po celém světě. Uděláme zhruba 1000 kusů týdně a exportujeme je do Evropy, Ameriky a Austrálie. Doxy je jediným velkým výrobcem vibračních sexuálních hraček ve Velké Británii." 

Klasická verze Doxy

Co je tedy na Doxy tak skvělého?

Jednoduše to, že funguje. A funguje zatraceně dobře. Používá se jako externí vibrátor s velmi různorodou intenzitou a pokud jste žena, které dělá dobře přímá stimulace klitorisu (nebo perinea - i muži si mohou s Doxy pěkně užívat), pak přiložení robustní masážní hlavice bude vyvolávat výbuchy rozkoše. Jak již bylo zmíněno, Doxy je skvělá i díky jednoduchosti. Nemusíte douze přemýšlet, kterou funkci zrovna použijete. Má totiž pouze tři tlačítka - zapnutí/vypnutí, plus a mínus na přidání nebo ubrání vibrací. Tlačítko na vypínání a zapínání také umožňuje různé druhy vibrací, ale pokud vám to nevyhovuje (a každému to rozhodně nevyhovuje), tak ho nemusíte vůbec použít a můžete si nechat vibrace klasické. 

Protože je Doxy kvalitně zpracovaná, nepřenáší se vám vibrace do ruky, jako se to může stát u jiných, méně kvalitních masážních přístrojů. Pokud trpíte jakýmkoliv poškozením z opakovaného namáhání (většinou se vyskytuje u kancelářských zaměstnání), tak je to pro vás dobrá zpráva. 

Jak ji používat?

Můžete ji používat jak sami, tak s partnerem. A to sami myslíme i muže, kteří si také přijdou na své, jen to chce trochu zkoumání. Společně si pak můžete užívat například tak, že muž ženu sváže (nezapomeňte na stopku a nepřehánějte to s utáhnutím úvazu) a pak ji bude dráždit. Věřte, že i když se třeba žena prvních pár sekund bude vzpírat, hned potom jí dojde, že to je to nejkrásnější mučení, které kdy zažila. 

Jaké druhy existují?

Violet Fenn, která tuto hračku doporučuje, má doma dokonce tři. První dostala jako dárek od svého partnera a poté si pořídila ještě verzi Die cast a novou vylepšenou verzi. Všechny fungují v podstatě stejně. Nikdy vás nezklamou. 

Posledním modelem je Doxy Number 3. Jedná se v podstatě o zmenšenou verzi klasické Doxy. To má samozřejmě mnoho výhod, je méně nenápadná, lépe ji zabalíte s sebou na cesty, aniž byste museli vysvětlovat trapnou situaci. Má menší hlavu, to ale neznamená, že by byly vibrace méně intenzivní nebo méně příjemné. Zmenšení této hračky samozřejmě prospělo i její váze, která již není tak vysoká, a proto si s hračkou můžete užívat i delší chviky, aniž by vás bolelo zápěstí.

Zmenšená verze Doxy - Doxy Number 3

Recenze Doxy Number 3

Violet recenzuje tento nový výrobek takto: "Předpokládala jsem, že nová verze bude fungovat úplně stejně jako ta stará. Tak jsem ji nadšeně zapla a oh můj bože! Bylo to tak božské! Nevím, jestli to bylo tím, že tato verze má menší hmotnost a je kompaktnější, ale nikdy jsem se ještě necítila takhle. A to už jsem testovala opravdu mnoho erotických hraček. Hlava mi málem vybuchla a v prudkém záchvatu rozkoše jsem myslela, že budu muset zavolat sanitku (a to opravdu). Byla to ta nejzvláštnější sexuální zkušenost, a to mluvím jako někdo, kdo sám sebe oplodnil mimozemskými vajíčky." Článek o mimozemských vajíčkách jsme vám také přinesli před několika měsíci.

Ve svém výčtu rozporuplných pocitů pokračovala: "Byla jsem trochu nervózní to zkusit znovu. Byla jsem ale poražena touhou a zvědavostí, protože to mohlo být to největší, co bych kdy zažila. Další den jsem tedy řekla partnerovi, že bude svědkem síly Doxy. Když už by z toho nebylo nic víc, aspoň bych měla po ruce někoho, kdo by kdyžtak zavolal zachránku, říkala jsem si. Za třicet vteřin jsem to hodila na podlahu z naprosté frustrace - bylo to tak intenzivní a tak okamžité, že jsem si nebyla jistá, jestli se s tím dokážu vyrovnat. Pak jsem to zase zvedla, protože to je opravdu ta nejlepší věc, i když je to ta nejhorší věc, a vážně to musí být vyrobeno z hvězdného prachu nebo něčeho takového."

"Můj partner se snažil nevypadat moc překvapeně sílou křiku, který jsem vydávala. A pak se stala ta nejdivnější věc. Když mě zasáhla ta exploze, byla jsem naprosto ochromena množstvím všech pocitů takové intenzity, že jsem se začala smát. Opravdový smích, který člověk nemůže zastavit, ani když chce. Vždy, když jsem si myslela, že už jsem se uklidnila, jsem začala znovu, tekly mi slzy po obličeji a sotva jsem lapala po dechu. Partner očividně přemýšlel, zda raději opravdu nezavolat pomoc. Mohu jen předpokládat, že naprostá intenzita pocitů způsobených Doxy 3 uvolnila některé vnitřní emoce, ale nestěžuji si na to, protože  silné orgasmy jsou ty nejlepší, no ne?" zakončuje Violet.

Violet není jediná, kdo má takové zážitky s Doxy Number 3. Recenze na stránce Girl on the Net to jen potvrzuje. Tato hračka není pro každého - někdo nemá rád takovéto silné orgasmy. Jestliže vás to ale láká nebo jste již někdy zkoušeli nějakou hračku na styl masážního přístroje zad a líbilo se vám to, tak to stoprocentně stojí za vyzkoušení.

Lze Doxy sehnat v České republice?

Doxy se dá zakoupit i v České republice. Pokud nebudete mít štěstí v kamenných obchodech nebo preferujete nákupy na internetu, máte vyhráno, protože ji nabízí několik internetových obchodů. Klasická verze se dá sehnat zhruba za 2500 Kč, Die Cast za zhruba 4000 Kč a poslední verze Doxy Number 3 za 5000 Kč. Navíc tato firma vyrábí i něco pro milovníky análních hrátek. Hračka se jmenuje Doxy Skittle nebo The Don a pořídíte ji za zhruba 2000 Kč.

Tip na svázání a mučení byl lákavý, ale bez partnera to nepůjde. CO takhle ho najít na erotické seznamce?

[Lil]

Zdroj obrázků: https://www.doxymassager.com/

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.