Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex ve všech zemích

25.září 2020
Sex ve všech zemích

Ať stojíte v srdci Evropy, na rovníku, nebo za polárním kruhem, láska zůstává neměnná. Liší se jen postoj lidí ke smyslným hrátkám. Jiný kraj, jiný mrav (i sex).

Dovolené a prázdniny se netýkají pouze léta. Každý z nás cestuje rád v jiné roční období a cesty se rovnají (často) letmým flirtům. Obzvláště parné jižní kraje rozehřívají city, uvolňují mravy a o možnosti nevázaného vzplanutí v přímořských letoviscích nebývá nouze. Stačí sklenka v útulné taverně, pár vyzývavých gest a večer můžete zakončit v náručí místního Dona Juana, nebo úžasné krásně opálené krásky. A mnozí vábení srdce podlehnou - ovšem následky si pak musejí přičíst sami.

Měli byste si předem uvědomit, jaká rizika v sobě nevázaná dovolenková dobrodružství skrývají. Na druhou stranu prázdninové rychlovky se většinou neřídí rozumem, ale citem. A ten například české ženy na cizincích asi nejvíce obdivují. Rády se nechávají hýčkat pozorností (protože o ni je v české kotlině bohužel nouze), láká je dobrodružství s příchutí zakázaného ovoce (protože po návratu na ně čeká jen nuda a stereotyp), vzrušuje je poznávání cizích kultur (doma už to znají a místní fešný průvodce jim možná ukáže i něco víc, než jsou tamní pamětihodnosti).

Lechtivé filmy napovědí...

Při svých cestách můžete narazit na různé typy milenců, milenek, svůdců a svůdkyň. Jejich sexuální naturel bezpochyby odráží zvyky kultury, v níž vyrůstají. Podrobněji si na tuto souvislost posvítila psycholožka Sally Tisdaleová, která zkoumala povahu národa podle erotických filmů produkovaných v dané zemi. V nich se prý nejlépe projeví jeho typické vlastnosti. Například Němci milují vnadné blondýnky navlečené v kůži, sušší Britové si prý libují v extrémních praktikách napříč společenskými třídami.

Disciplinované Japonce uvádějí do extáze vyvinuté dívky s ženskými křivkami a nepřirozeně nevinným výrazem školačky. Určitě si nemusíte výsledky tohoto výzkumu ověřovat na vlastní oči. Jako přípravka pro cesty postačí konstatování, že některé národy nejsou proti žádné kratochvíli s druhým pohlavím, jiné jsou zdrženlivější.

Sever proti jihu

Tvrdí se, že jižní národnosti se svým temperamentem mají víc než kladný vztah k erotice a milování. Naopak národům severněji od rovníku se přičítá odměřenost a chladnost. Ovšem také zde existují výjimky potvrzující pravidlo. Svou liberárností k partnerství by vás překvapili Islanďané. Obyvatelé ostrova ledu a sopek možná neoplývají italským temperamentem a franczouským šarmem, ale v partnerském svazku se nedrží konvencí. Dvě třetiny prvorozených dětiček se tu rodí jako nemanželské.

Sex podle Japonců

Žena si pořídí miminko a záleží na tatínkovi, zda se ke svému synovi či dcerce hlásí. Tamní muži a ženy jsou v partnerství velmi liberární, ale o to víc o svůj protějšek pečují, aby ho neztratili. Není tu však problém zajít na diskotéku a skončit s dotyčným v posteli. Také Švédové jsou muži (možná i ženy) činu. O sexu se tu sice nemluví, mají k němu však svobodomyslný přístup. Konečně název praktiky "švédská trojka" mluví za vše...

Za nejlepšími smyslnými zážitky se musíte vydat do teplých krajů, nejlépe do Latinské Ameriky, kde podle průzkumu prý najdete nejzdatnější milence. Na žebříčku sexuálních schopností bodují horkokrevní Italové, kladný postoj k flirtování mají vášniví Španělé a pozadu nezůstávají ani šarmantní Francouzi. Z okolních zemí stojí za povšimnutí Poláci, kteří se údajně milují průměrně 20 minut, a přitom sexuologové tvrdí, že sex delší než čtvrt hodiny je únavný a náročný. Jejich výkonnost znevážil jistý polský sexuolog, který tvrdil, že sex katolicky založeného národa má tři "P" - milují se po vodce, potmě a pod peřinou.

Vyberte si tedy z národnostního menu temperament a sexuální apetit podle svého gusta.

Z cest k sextingu

Už jste dorazili zpět do své rodné zemičky, ale přivezli jste si sebou telefonní číslo dotyčného krasavce nebo krásky z ciziny. Kam až to může zajít? Na první pohled je posílání sexuálně laděných zpráv či obrázků neškodná zábava. Jenže v praxi to tak vždycky není.

Sextingem se dnes už nemyslí jen lechtivá komunikace přes telefon, ale i mailová komunikace či interakce prostřednictvím sociálních sítí. Motivace k posílání sexuálně laděných zpráv jsou různé a velice odlišné. Někdo - většinou muž - je používá k tomu, aby navázal kontakt s vyhlédnutým subjektem, zpravidla ženou. Každopádně by si měl být jistý, že jeho protějšek jeho fantazie ocení. Důležité také je zvolit tu správnou cestu. Pokud se dva lidé ještě dobře neznají a nenavázali klasický partnerský vztah (což na dovolených neprobíhá), většinou se do sebe nestrefují slovy, ale spíš fotografiemi - odhaleni pouze lehce.

Někdy se ovšem mohou tak rozehřát, že se odváží jít ještě dál. V tom případě je třeba najít míru vkusu - co rádi předvádějí chlapi si asi dovedeme, ale bohužel se může stát, že ne vždy to domyslí...

I po netu si zaflirtujete

Sexting je na trapasy jak dělaný. Ne vždy si ten, kdo se do něj pustí, dá záležet na fotkách, které vyrábí, či na slovech, která z něj padají a jež se později mohou stát předmětem výsměchu. Anebo je možné sexting zazdít, klidně během minuty, a vytvořit tak pěkný trapas. "Miláčku, co kdybych se večer stavil?" / "A co budeme dělat?" / "Budeme jen my dva, deky, polštáře..." / "To budeme stavět bunkr?!" Tak takhle přátelé, ne!

Když on to tak chce

Nejčastější je ovšem používání sextingu v rámci partnerského vztahu. Nemusí být vždy vulgární a vyzývavý, ale i příjemný a milý. Jako cokoli se sexuální příchutí mezi dvěma lidmi, i v tomto případě platí - v sexu se může cokoli, s čím oba souhlasí a co se oběma líbí. Jenže sexting má nepříjemnou tendenci se neustále stupňovat, takže u milých a sladkých slov zůstává málokdo. Navíc ho většinou praktikují spíš muži, zatímco ženy jsou do něj tlačeny - o nějaké "sprosťárny" tohoto typu zvlášť nestojí, ale bývají svým protějškům "po vůli", protože se bojí, že by je mohly ztratit.

Ženy jsou křehká stvoření a sex je pro ně, ve velké většině, synonymem spojení s mužem, kterého milují. Nepotřebují až tak moc vzrušující vnější stimuly jako muži a, řekněme si to narovinu, určitě během dne nepobíhají po skrytých koutech a toaletách a nemasturbují. A někteří muži právě k tomu, aby se vzrušili, využívají prostřednictvím mobilu své partnerky. Jiným případem jsou muži, kteří se prostřednictvím sextingu ubezpečují o oddanosti své polovičky, kterou, aniž by k tomu byli vyzváni, bombardují pikantními fotografiemi a lechtivými zprávami.

Stává se to pro ně běžnou součástí komunikace, která může hraničit až s pronásledováním partnerky. Ovšem pozor! Platí to i naopak, tj. i žena může svého partnera podobným způsobem atakovat. Jsem-li si se vztahem jistý, nepotřebuji se o něm ubezpečovat touto formou. Ale abychom nebyli jen negativní: Slušný, lehce dráždivý sexting v harmonickém a romantickém vztahu rozhodně není na závadu. Je to jako s kořením - je dobré ho přidat a ochutit jím jídlo, které by jinak bylo všední, ale nesmí se to s ním přehánět.

Pozor na nebezpeční sextingu

Sexting jako droga

To, že mezi námi běhá nespočet lidí, kteří by bez mobilu nemohli být, víme. Jenže pro hodně z nich je drogou i to, že mobil a následně sociální sítě zahlcují selfies svých vypracovaných těl. Od svého okolí pak očekávají obdivné reakce, smajlíky, lajkování... Zkrátka jim jde o to, aby upozornili na sebe, na to, jak jsou skvělí. K takové formě sextingu se podle odborníků uchylují především lidé, kteří si nejsou moc jistí sami sebou. Pokud je člověk v životě spokojený - což souvisí už s tím, zda byl vychováván v harmonické rodině - pak na sebe nepotřebuje nijak zvlášť upozorňovat.

Neustálé vystavování vlastního těla třeba na Facebooku novodobou formou exhibicionismu a o něm žádné valné mínění nemáme. Proto je dobré se předtím, než takovou fotku člověk vystaví, pořádně zamyslet.

Navíc ve světě digitálních technologií je možné fotky donekonečna kopírovat a rozesílat na všechny strany, takže je nemožné nejen kontrolovat jejich šíření, ale ve většině případů i odstranění z internetu. Je to podobné jako s tetováním, snadno si ho pořídíte, v bolestech a za drahé peníze se ho budete zbavovat, ať už proto, že vytetovaný Pepa už není aktuální, nebo proto, že v pokročilém věku je tetování někdy až směšné.

Hra s ohněm

Všechno je zneužitelné - a fotografie odhaleného těla či intimních partií zvlášť. To si ovšem dva lidé, kteří k sobě momentálně patří, neuvědomují. Pak se může stát, že poté, co se rozejdou, esemesky zůstávají... A vlastně se pár nemusí ani rozcházet, najdou se i tací, kteří lechtivými fotografiemi svého partnera, ovšem bez jeho vědomí, oblažují své okolí třeba v restauračním zařízení, anebo je vystaví na internetu. Sextingem vás může někdo dokonce vydírat, vyhrožovat, že pokud se rozejdete, dá fotografie na internet a uvidí je celý svět. Na tomto příkladu je vidět, jak snadno je sexting zneužitelný. Proto by si každý měl dávat velký pozor na to, co komukoli posílá.

Chcete si najít milenku v České republice? Na sex seznamce rozhodně uspějete!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.