Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Moje nebo tátova milenka?

1.září 2018
Moje nebo tátova milenka?

Novou přítelkyni mého otce jsem nenáviděl. Kvůli ní opustil mámu a ta se v rozvodovém řízení den co den hroutila a já ji musel chodit do nového bytu utěšovat a starat se o ni.

Dům bohužel zůstal otci a jelikož druhé patro patřilo mně a měl jsem v něm zařízené poměrně luxusní bydlení za minimální náklady, musel jsem snášet otcovy návštěvy mladé pětadvacítky v přízemí. Kdykoliv jsem prošel spodním patrem ven, měl jsem chuť si odplivnout. Visel na ní jako puberťák, vůbec jsem ho nepoznával. Byl to klasický příběh. Po najmutí mladé sekretářky táta zblbnul, zamiloval se a nebral ohledy na nic a na nikoho. Zejména ne na rodinu. A do půl roku se máma stěhovala pryč příliš hrdá na to, aby se o dům sáhodlouze soudila a Andrea, tak se ta mrcha jmenovala, se nakvartýrovala k nám do domu. Nechápal jsem, co na tátovi vidí, byl to typický starý kozel s druhou mízou, očividně jí šlo jen o prachy, kterých jsme vskutku neměli málo. I ten její hlasitý orgasmus, co ke mně do patra doléhal každý večer, se zdál jako špatně zahraný. V těch chvílích mi bylo blivno (dělali to v posteli, kde přes dvacet let spával s mámou!) a raději jsem se dekoval za přáteli do baru nebo hospody. Takhle jsme na nepřátelské půdě bez konfrontace žili asi měsíc a nějak zázračně to šlo...

Jednou jsem přišel pozdě večer domů a nějak mi nedošlo, že otec nebude doma kvůli jedné z jeho četných služebních cest. Byl jsem tedy v domě s Andreou úplně sám. Když jsem vstoupil do přízemí, narazil jsem přímo na ni. Šla z koupele, měla na sobě jen saténový župánek a vlasy smotané v ručníku. Vypadala arogantně a po domě se procházela, jako by jí celý patřil. Musel jsem ale v mírně podnapilém stavu sám sobě přiznat, že je hodně sexy – opálená, štíhlá, slušně tvarovaná prsa, olivová pleť, velké rty... Nebylo divu, že táta podlehl, ani se nemusela moc snažit, podlehl by jí zjevně i mnohem chytřejší a zásadovější chlap. Asi jsem ji překvapil, nevěděla, co dělat, když jsme do sebe málem vrazili – bylo jí jasné, jaký k ní mám postoj, takže nám nastalá situace byla nepříjemná oběma. Snažila se svým vysokým hláskem začít nějakou stupidní konverzaci, ale když jsem uviděl, že má v ruce oblíbený hrnek mojí mámy, zmocnil se mě vztek a hodně hnusně jsem na ni vyjel, všechen vztek, co se ve mně za dobu jejího pobytu nahromadil, šel ven. Řval jsem, urážel ji a řekl jí všechno, nad čím jsem v duchu i jen občas naštvaně přemýšlel. Zírala na mě úplně v šoku a pak se rozbrečela a utekla do ložnice... Kdyby mi oponovala a začala se se mnou hádat, udělala by líp. Takhle ve mně vzbudila pocit, že jsem svoje chování přehnal a nakonec mi jí bylo líto a ještě jsem se styděl. Šel jsem tedy za ní.

Seděla uprostřed postele schoulená do klubíčka, ručník ležel na zemi a Andrea měla mokré vlasy nedbale rozpuštěné kolem obličeje. Sedl jsem si na okraj velmi opatrně a vymáčknul strohou omluvu. Nejprve nereagovala, ale potom se na mě ublíženě podívala a rozpovídala se: reagovala na to, co jsem si celou dobu myslel úplně špatně a asi chtěla změnit můj názor. Dozvěděl jsem se, že celou dobu můj otec uháněl drahými dárky a pozornostmi ji, nalhal jí, že je už dávno v rozvodovém řízení a s manželkou nebydlí, že jí – holce z chudé rodiny – snese modré z nebe, zabezpečí ji a že se zamiloval jako ještě nikdy, proto se po pár měsících jeho aktivního dvoření ona zamilovala, protože všemu uvěřila a doufala v happy end do konce života. Byla zklamaná z mužů ze života před mým otcem, všichni s ní zametali a využívali ji právě pro peníze, tak se rozhodla dát šanci staršímu muži, který by ji mohl mít doopravdy rád. Takhle mi to jedním dechem vylíčila a byla dost zmatená z toho, co jsem na ni vychrlil já na chodbě. Bylo mi té naivky líto, i když ležela v posteli mých rodičů. I přes pláč byla dost hezká. Ani nevím, co mě to napadlo, ale začal jsem ji skutečně utěšovat. Pohladil jsem ji po ruce, což ji opět rozplakalo, tak jsem ji (zatímco si nadávala, jak je blbá a zničila cizí rodinu) objal. Voněla moc hezky a bylo příjemné objímat krásnou ženu mého věku. Tiskla se na mě svými ňadry a jak jsem byl opilý, chtě nechtě se mi přes jeany postavil... No trapas. A Andrea si po chvilce také všimla. Byla zaskočená, ale já už jí byl v tu chvíli tak opojený, že jsem ji nenechal zareagovat a políbil jsem ji na rty. Bylo to neohrabané, ale když se naše ústa setkala, zaznamenal jsem jen chabý pokus o odpor. Začali jsme se na posteli vášnivě líbat, položil jsem Andreu na matraci a lehl si na ni celým tělem.

Moje nebo tátova milenka?

Bez ostychu jsem rukama pátral po celém jejím žhavém těle, po její neskutečně jemné naolejované kůži a ona mě držela pevně kolem boků. Začala mě dychtivě svlékat a já jednou rukou rozvázal její župan a druhou se věnoval její broskvičce, která pod náporem mých doteků začala rychle vlhnout. Když jsem do ní vklouznul jedním prstem, celá se po těle zachvěla a tiše zavzdychala. Uvnitř byla úzká a i přes vlhkost jsem se do ní prodíral těžce jako dobyvatel. Když se trochu otevřela, strčil jsem do ní druhý prst a začal jí intenzivně prstit kundičku, až mi v náručí celá zvláčněla a úplně se uvolnila. Zapomněli jsme na okolní svět a užívali si sílu okamžiku. Následky přijdou až potom, to je fuk...

V kládě mi pěkně hučelo, nemohl jsem se dočkat, až do té těsné škvírky proniknu a dám jí pocítit sílu svého mužství. Za penis jsem se nikdy nemusel stydět, naopak, málokterá neměla ze začátku problém ho pojmout. Proto jsem ze strachu, aby nedošlo na bolest, roztáhl Andree nohy doširoka od sebe a pomalu od jejího krku přes prsa a pupík přešel na její rozohněný rozkrok. Byla čerstvě a dohladka vyholená, to jsem měl nejraději. Hned mi ztvrdnul o něco víc. Lízal jsem jí kundičku poctivě, nejprve pomalu, aby si zvykla na pohyby mého jazyka a potom jsem přitvrdil a lízal jí až k análku a špičkou jazyka rejdil na okraji pochvy. Blahem se svíjela, nehty zarývala do matrace a prosila mě o přídavek. To už jsem ale nemohl vydržet, chuť její šťávičky vytékající na můj jazyk mě poháněla jako vzteklého býka a než se Andrea stačila nabažit luxusního orálu, který by od otce nejspíš nikdy nedostala, měla mě mezi nohama. Dráždil jsem jí žaludem na okraji pičky a zkoumal její grimasy v obličeji. Bylo vidět, že mě tam chce - a pěkně hluboko. Odhodil jsem stranou veškerou něžnost a zatlačil jí čůráka až po kořen dovnitř... Překvapeně vyjekla, tak jsem jí dal minutu, aby si na moji velikost zvykla. Cítil jsem, jak mě její škvírka pevně obepíná. Bylo mi krásně těsno a měl jsem ve svém stavu co dělat, abych jí celou nevystříkal.

Potom jsem se začal pohybovat v bocích, pomalu jsem ji vyplňoval a držel jí při tom za útlý pas. Prsa se jí pohupovala do rytmu šuku a ona střídavě přivírala oči slastí, ústa otevřená dokořán, střídavě sledovala, jak ji můj mrdák nakládá a bylo vidět, jak ji to uspokojuje a rajcuje. Přidal jsem do tempa a začal jsem Andreu tvrdě mrdat. Řvala jako kurvička a častovala mě neslušnými přívlastky. Ta věděla, jak chlapa dostat do ráže. Tak jsem ji za to její luxusní pozadí pořádně uchopil a otočil ji zády k sobě do polohy na pejska. Neprotestovala. Bavilo mě prznit její kundu, ale její análek na mě lascivně mrkal, tak jsem se rozhodl vzít si všechny její otvory. Vlhký od její rozparáděné pičky jsem se otřel zlehka o anál a zatlačil. Andrea neřekla ani slůvko, jen se provokativně zavrtěla. Zajímalo mě, jestli je análová panna. Tak jsem zatlačil víc a do její svůdné prdelky můj žalud zajel jako po másle. Takže panna nebyla. Uvnitř bylo stejně těsno a teplo jako v kundičce. Ach bože, ta slast! Začal jsem ojíždět Andreinu prdelku jako pirát a bral si jí celou. Sklonil jsem se nad její záda a chytil jí pevně za poskakující dvojky, kterými se pyšnila. Slyšel jsem ji škemrat o tvrdší přírazy. Tělo měla zpocené a zatnuté v křeči, měl jsem ji v pasti na čtyřech jakou mrzkou čubku a ta idea mě tak dostala, že jsem jí zadek vycákal pořádnou dávkou bílé horké tekutiny. Když zjistila, že do ní stříkám, přimknula se na mě těsně zadkem a držela, dokud jsem se úplně nedodělal.

Svalil jsem se vedle ní na postel a ona těžce oddychovala, až se jí hruď rychle zvedala a zase klesala v přerývaném rytmu. V tu chvíli jsem si začínal uvědomovat, co se vlastně stalo. Ošukal jsem tátovu milenku, kterou jsem tak nenáviděl. Mohl jsem s tím naložit jakkoliv. Mohl jsem to tátovi říct a věřil by mi – Andrea měla na levém třísle blízko kundičky velkou pihu, co vypadala jako rozpité srdce a to by byl jasný důkaz, že jsem jí vlezl do kalhotek. Věřil by mi. Na tátovi už mi moc nesešlo, takže by mě rozházený vztah s ním tolik nebolel. Na druhou stranu by to pro mě asi znamenalo rychlé stěhování stejně tak, jako pro Andreu. Rozhodl jsem se ze situace profitovat. Když může mít táta milenku, co bych nemohl já? Andrea mi nastavila ochotně ještě podruhé tu noc a já ji zapřísahal mlčenlivostí v případě, že náš milostný románek bude pokračovat. Přeci jen to nebyla taková nevinná chudinka. Snad ze strachu, snad z toho, že se zamilovala do mého abnormálního čůráka, souhlasila, že můžeme ve zvrhlostech pokračovat. A to tedy budeme asi často, táta je věčně pryč z domu. A nebyla by to škoda, nechat takovou pěknou broskvičku bez kvalitního vyplnění?

Chcete si najít milenku? Na sex seznamce rozhodně uspějete!

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.