Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex přes internet: Víte, jak na to?

13.červenec 2018
Sex přes internet: Víte, jak na to?

Online seznamky slouží mnoha účelům - navázání kontaktu, příležitostnému sexu, nalezení přátelství či vztahu a samozřejmě také usnadňují kybernetický sex. Co můžete udělat, abyste si užili skvělý sex přes internet?

Kybernetický sex se spojuje s některými negativními (a zastaralými) konotacemi, ve skutečnosti se však jedná o jeden z nejbezpečnějších způsobů, jak zažít sexuální uspokojení. Jen se nad tím zamyslete, nedochází sice k žádné výměně dotyků, ani tělesných tekutin, celkový zážitek je však osobní a nesmírně intimní. Stejně jako "sextovky" (erotické zprávy), kybernetický sex je jen jednou z těch věcí, které už mnoho lidí dělá, přesto o tom mluví jen málokdo.

Sex přes internet umožňuje zažít příjemnou sexuální interakci s dalším člověkem v bezpečném digitálním prostředí. Často zahrnuje video, může k tomu ale také dojít prostřednictvím zpráv. Nejedná se o hlavní sexuální aktivitu, ale spíš o bezpečný a chytrý doplněk ke stávající sexuální rutině. Když do svého života zařadíte kybernetický sex, můžete získat pár významných sexuálních výhod.

Především je to jeden z nejlepších způsobů, jak experimentovat se svojí sexualitou a překročit své hranice tak, že vyzkoušíte nové koncepty, podmínky a fetiše, abyste lépe zjistili, co vás vzrušuje. Umožňuje vám "realizovat" své fantazie a další výhodou je reakce druhé osoby na vaše sexuální návrhy, což vám umožní lépe zjistit, jak by někdo zareagoval tváří v tvář. Na internetu máte příležitost nechat vše plavat, ponořit se do úplné anonymity a prozkoumat všechna tajná zákoutí vašich sexuálních potřeb a přání. Jakmile zjistíte, co na vás funguje ve světě kybernetického sexu, můžete své nově objevené touhy přenést do své sexuální rutiny.

Kromě toho, že se naučíte více o tom, co se vám líbí a co vás vzrušuje, má sex přes internet další výhodu: umožňuje vám skoro pokaždé zažít téměř dokonalý sexuální zážitek. Kybernetický sex je jako kniha. Stejně jako čtení knihy vám umožňuje si představit události tak, jak chcete (filmy doplňují tyto detaily za vás), kybernetický sex vám umožňuje vizualizovat sexuální zážitek přesně podle svých představ a doplňovat všechny detaily. Protože komunikujete digitálně, kybernetický sex vyžaduje, abyste používali určitou úroveň představivosti a podobně jako u masturbování při sledování porna, když přidáte svou představivost ke svým sexuálním zážitkům, můžete jej podle svých přání přizpůsobit. Sex přes internet se od vašeho typického zážitku u porna liší, když vezmete v potaz, že se vzájemně ovlivňujete s další osobou, a to je důvod, proč je zážitek o to více osobní, intenzivní a povzbuzující.

Jak na to?

Našli jste někoho, kdo se vám líbí a s kým byste chtěli zažít vášnivou noc? Pak zbývá už jen jedno! Navázání komunikace. Obvykle během tohoto druhu online komunikace můžete přeskočit formálnosti, přesto je někdy dobré zahájit konverzaci, jako byste to udělali v reálném životě, abyste osobu na druhém konci nepolekali či dokonce neodpudili. Jakmile zahájíte konverzaci, přijde čas, kdy budete muset nechat ostýchavost stranou a být připraveni se tomu druhému otevřít a podělit o to, co vás vzrušuje a jaké máte fantazie. Zjistěte, zda váš protějšek by také rád vyzkoušel sex přes internet a pokud ano, pusťte se s chutí do toho!

Popište svému protějšku, po čem toužíte

Popište, co vás vzrušuje nebo co byste chtěli zažít

Popusťte uzdu své představivosti. Kybernetický sex je o vyžití fantazií, které se (zatím) neodvážíte vyslovit nahlas v reálném životě. Nemusíte být nutně spisovatelé, je však důležité nastavit podmínky pro váš kybernetický sexuální zážitek podle svých představ, tedy naladit tón, použít vhodnou slovní zásobu a popsat scénář, který vás vzruší.

Pokud si nejste jisti, co říci, můžete jednoduše začít krátkým komplimentem, který vám umožní začlenit obě vaše těla. Vezměte jednu z charakteristik vašeho protějšku a popište, jak vaše tělo reaguje. Pokud odpověď bude přirozeně koketní, můžete pokračovat v tomto směru myšlení a vyměňovat si komplimenty, které zintenzivní vaše popisování a sexuální podtext.

Jestliže jste se nerozhodli zkusit videohovor, mějte na paměti, že vše, co ví o tom, jak reagujete, co děláte a co cítíte, je to, co jste dali do slov. Vaším jediným úkolem je namalovat obrázek pomocí vaší slovní zásoby. Snažte se, abyste všechno co nejlépe popsali, používejte přídavná jména pro začlenění všech smyslů. Nezapomeňte, že vytváříte fantazii, což je v podstatě příběh. Čím lepší bude popis ve vaší mysli a vašich slovech, tím lepší a více vzrušující bude váš sexuální zážitek.

Jaká slova byste měli volit?

Pokud jde o volbu slov, vulgarita není v žádném případě požadavkem. Jestliže to přeženete, může to dokonce odvést pozornost od fantazie nebo znechutit váš protějšek. Buďte originální, jazyky jsou barvité a slovní zásoba člověka se neskládá pouze z vulgarismů. Nejžhavější zážitky v oblasti kybernetického sexu často zažívají lidé, kteří se neskrývají za sexuálním slangem, ale místo toho graficky popisují své sexuální úmysly a reakce co nejpřesněji.

Stejně jako každá nová sexuální zkušenost i kybernetický sex přichází bez průvodce krok za krokem, který vás naučí, co dělat, přesto se vám po několika příležitostech podaří zlepšit své dovednosti. A možná během svých internetových dobrodružství potkáte někoho, s kým byste příští sexuální zážitek chtěli vyzkoušet osobně.

Sex na internetu můžete zažít i na naší sex seznamce. Stačí se pouze zaregistrovat, upravit si profil a vyhledat sex partnera!

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.