Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex ve sprše

26.září 2017
Sex ve sprše

Zábavnou součástí sexu je zkoušení nových věcí. Některé z těchto věcí mohou být skvělé. Jiné věci se řadí mezi "Zkusil/a jsem to jednou a už nikdy více." A pak je tu celá skupina věcí, které se podle nálady zdají být nejlepší nebo absolutně nejhorší. Sex ve sprše je jednou z těch věcí. Víte, co byste měli dělat, pokud jej chcete mít?

Sledování vzrušujících sexuálních scén je naprosto inspirativní, ale pokud se rozhodnete to vyzkoušet v reálném životě, může se stát, že zjistíte, že ve skutečnosti je to mnohem složitější a také nebezpečnější, než jste čekali. Vždy si představujete, jakým způsobem můžete mít vzrušující, spontánní sex se svým partnerem, když je zrovna ve sprše. Představujete si, jak na to rovnou skočíte a očekáváte, že to bude vypadat úplně stejně jako ty sexy scény ve filmech a seriálech. Ale pak ke svému překvapení zjistíte, že to třeba nebylo vůbec vzrušující a skončí to nepříjemným a bolestivým fiaskem.

Co byste tedy měli dělat při sexu ve sprše? Na co byste měli dbát? Pojďme se na to společně podívat.

Bezpečnost na prvním místě

Začneme s tím nejzřejmějším - bezpečností. Dokonce i v těch nejvšednějších dnech mohou být sprchy místem pro nehody. Přidejte k tomu zřetelně mokré a mýdlové prostředí, zajímavé polohy, roztržitou pozornost partnerů, silné orgasmy a vysoký potenciál pro uklouznutí a pohmoždění (nejen) zadku. Je velmi důležité, abyste před nástupem do vodního dobrodružství ve sprše stanovili bezpečnostní opatření. Aby nedošlo ke zničení spontánnosti okamžiku, je rozumné předem zajistit bezpečnostní prvky. Protiskluzová sprchová podložka je nezbytná.

Něco pevného na podporu vašeho těla se může prokázat jako nápomocné. Nainstalujte si tedy do sprchy nějakou pevnou rukojeť. Nemělo by být plastové nebo s přísavkou, neboť by se během sexu mohlo ulomit či upadnout. Dále se ujistěte, že je ve sprše dostatek místa. Moderní integrované sprchy jsou lepší než sprchy pro jednoho člověka, neboť jsou o něco prostornější. Vždy si ale můžete nechat intenzivnější činnost pro podlahu v koupelně a ve sprše se nažhavit předehrou.

Nepoužívejte kondomy

Další důležité bezpečnostní poznámka - kondomy nejsou ve sprše spolehlivé. Jsou náchylné ke snadnějšímu sklouznutí a při styku s vodou mohou degradovat. Takže se ujistěte, že máte druhý způsob prevence těhotenství a nakažení pohlavními chorobami.

Používejte lubrikant

Voda může vypadat jako užitečný lubrikant, ale ve skutečnosti vysušuje přirozený vaginální lubrikant a může způsobit, že penetrace nebude nejpříjemnější. Ať už se jedná o vaginální nebo anální penetraci, potřebujete dostatek lubrikantu navíc, i když jej běžně nepoužíváte. Mýdlový nebo sprchový gel není vhodnou alternativou, protože může podráždit vaše intimní místa a mohou způsobit nepříjemné pocity kvůli parfému a chemikáliím, které obsahují mýdla.

Lubrikační gely na vodní bázi se smyjí, takže se ujistěte, že máte je silikonový lubrikant. Dokáže odolat kontaktu s vodou po delší dobu. Nezapomeňte jej poté umýt mýdlem a pamatujte na to, že silikonové lubrikanty mohou zničit silikonové erotické hračky.

Sex ve stoje

V závislosti na velikosti sprchy pravděpodobně budete mít omezené možnosti poloh. Při penetračním sexu je nejlepší stát a dívat se stejným směrem. Pro podporu vaší váhy se můžete opřít rukama o zeď, nikoliv o dveře sprchy (pokud místo nich nemá závěs), jelikož by se při sexu mohly rozletět dokořán. Opírat se také můžete o jednu z rukojetí. Opírání se o partnera není bezpečné, protože pokud někdo z vás uklouzne, je pravděpodobné, že spadnete oba a nebudete křičet slastí, ale bolestí.

Na výšce záleží

Stát na něčem, co by mohlo penetraci pomoci, není dobrý ani bezpečný nápad. Nižší z partnerů by měl stát vzpřímeněji a vyšší by se měl trochu víc rozkročit, případně maličko podřepnout.

Zkuste ve sprše "romantický vodopád", jednoduše při sexu buďte naproti sobě pod tekoucí vodou

Zkuste drhnutím zad během sexu

Při tradiční poloze na pejska, kdy muž proniká vaginálně nebo análně do své partnerky, může být sex doprovázen drhnutím zad partnerky pomocí houby nebo kartáče. Vzájemně umývat se můžete i při některých jiných polohách, kdy například k penetraci ani nedochází. Kombinace pocitů spíše zlepší zážitek než rozptýlí partnery.

Zkuste polohu "romantický vodopád"

Jednoduchá a bezpečná poloha je "vodopád", kdy oba partneři stojí proti sobě tváří v tvář. Pokud jsou přibližně stejně vysocí, pak může muž pronikat do ženy, když oba stojí. Jestliže je partnerka menší, může být nutné ji nadzvednout, aby mohla svému partnerovi omotat nohy okolo pasu. V každém případě stůjte přímo pod sprchou a nechte na sebe padat krůpěj teplé vody, zatímco se vzájemně objímáte.

Nebo zkuste "surfování na vlně"

Jedná se o variantu polohy na koníčka, při které muž leží na podlaze sprchy a jeho partnerka na něm sedí obkročmo. Pokud ve sprše je dostatek podlahového prostoru. Kvůli tvrdé podlaze může být pro ženu příjemnější, když bude klečet na ručnících. Zabrání se tak odřeninám. Jakmile jste v poloze, nechte sprchu nasměrovanou na břicho partnera, abyste pocítítili pocit teplého toku vody mezi vašimi těly.

Sex ve sprše nemusí zahrnovat penetraci

Klitoriální vodní masáž

Pokud máte silnou sprchu, která má nastavitelné toky sprchy, otočte ji na nejpřímější vodní trsk a nastavte teplotu na 35 stupňů. Poté můžete sedět na podlaze sprchy, zády se opírat o zeď a roztaženýma nohama, odkrývající vaši pochvu. Zavřete oči a pak pomalu přejíždějte tryskem vody přes své tělo nebo to přenechejte svému partnerovi. Počínaje nohama, pokračujte až na lýtka a stehna, pomalu a dráždivě. Přesměrujte tok do oblasti třísel a poté, když už to nevydržíte, lehce nasměrujte tok na klitoris.

Zlatá sprcha

Jestliže jste při sexu nikdy nezkoušeli vzájemné močení neboli "zlatou sprchu", pak je sprcha tím nejlepším místem k zahájení, pokud vás něco takového láká. Společné močení při sexu může znít jako bizarní věc, ale může vytvořit pocit hlubokého spojení. Jestli chcete povýšit zážitek na vyšší úroveň, pomozte si navzájem - ženy mohou držet penis svého partnera, což může pozoruhodně povznést úroveň důvěry a intimity. Výhodou vzájemného močení ve sprše je skutečnost, že se následně můžete umýt vodou a mýdlem.

Anální hrátky

Sprcha je také skvělým místem pro anální hrátky, zvláště pokud si zpočátku moc netroufáte nebo jste maličko hákliví. Ve sprše získáte jistotu, že je anální otvor úplně čistý, než začnete.

A poslední rada na závěr - ujistěte se, že jste zamkli dveře od koupelny, pokud nežijete sami. Jinak si buďte jisti, že může dojít k trapné situaci.

Nemáte partnera, ale láká vás sex ve sprše? Zkuste se podívat na seznamku, jestli vám někdo nepadne do oka.

[rox]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.