Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Těšíte se na sex ve vodě? Dávejte si pozor!

10.květen 2017
Těšíte se na sex ve vodě? Dávejte si pozor!

Teplé dny se nezadržitelně blíží a s nimi i koupání v bazénech, koupalištích, rybnících, mořích a jiných místech. Občas nás při tom ale popadne touha po sexu a ani se nenadějeme a už si to rozdáváme... Je to ale bezpečné? Co vše se může stát?

Skoro nahá (nebo i nahá) těla opačného pohlaví v letních dnech nás někdy rozpalují ještě více než slunce samotné. Nedá se pak odolat, jako by vás nějaká vyšší moc nutila si jít ten sex ve vodě užít... Ale věřte tomu, že to není vždy ten nejlepší nápad, ačkoliv se vám to v tu chvíli tak může jevit. Voda je chladnější, v osamělém koutku pláže vás nikdo nemusí vidět a vy jste navíc přeci vždycky chtěli sex ve vodě zkusit! Než to ale uděláte, zkuste popřemýšlet nad riziky, možná si to raději rozmyslíte. A jestli ne, tak alespoň budete určitě opatrnější. To všechno ale neznamená, že byste sex ve vodě měli ze svých letních aktivit úplně vyškrtnout! Stačí vědět, na jaké věci se zaměřit.

Sex ve vodě

Nejprve se vrhneme na zhodnocení rizik a přínosů sexu ve vodě obecně. Přecijen je to něco jiného, než klasika v posteli nebo... kdekoliv jinde na souši. Každý, kdo někdy zkoušel alespoň sex ve vaně ví, že existují mnohem lepší lubrikanty než voda. Vlastně voda je ještě horší, než že by jen byla špatným lubrikantem - ona totiž smyje i tu přirozenou vlhkost, což pak představuje celkem problém, neklouže to, ale drhne to. To pak způsobí, že jsou vaše intimní místa podrážděná nebo dokonce můžete přijít k nějakým lehčím zraněním. Každopádně si ale neužijete zrovna váš nejlepší sex života. Ženy pocítí bolest a muži frustraci a oba si to kvůli tomu nebudou moci plnohodnotně užít. Tuto situaci ale může vyřešit lubrikační gel na bázi silikonu.

Také na kondom byste si měli dát pozor. Ve vodě rád klouže a neplní tak stoprocentně svou funkci. Stejně tak různé spermicidní přípravky ve vodě nefungují. V tomto případě se raději spolehněte na hormonální antikoncepci nebo nitroděložní tělísko. Jestliže vám ani jedna z těchto dvou metod nevyhovuje, budete muset dobře zvážit, zda se sexuálním hrátkám ve vodě oddat nebo ne.

Na druhou stranu má sex ve vodě i své nesporné výhody. Například voda nadnáší a sex díky tomu nabyde nových rozměrů. K vyzkoušení se vám nabízí spousta zajímavých poloh, na které si na souši netroufnete. Kdo se trochu stydí za svých pár kil navíc, ukryje se trochu dál v moři před zraky veškerých lidí a nemusí nic řešit. A také jde bezesporu o zpestření sexu, které je v každém vztahu potřeba. Navíc lidem vzrůstá vzrušení díky tomu, že mohou být kdykoliv přistiženi.

Sex v bazénu

Bazénů, ve kterých si to můžete rozdávat, existují dva typy - ve venkovním bazénu, který se většinou nachází venku, ale zároveň v nějakém hotelovém komplexu nebo v bazénu, který je přímo uzavřený v budově (ať už v hotelu nebo klasický plavecký bazén jako součást plaveckého areálu). V uzavřených bazénech si na sex troufne jen málokdo. Většinu odradí minimum soukromí, protože bazény nebývají nijak rozlehlé a je jasně vidět, co, kdo a kde dělá. Navíc je dost obtížné správně vychytat dobu, kdy tam nikdo nebude. A vzhledem k tomu, že jsou tyto návštěvy placené (alespoň ty v bazénech plaveckých), museli byste si předplatit asi celý den. Naopak venkovní bazény u hotelů jsou na tom o trochu lépe. Přes den sice také praskají ve švech, ale k večeru už je většina lidí z celodenního dovádění unavená a jdou si odpočinout. Vy si naopak tu energii můžete šetřit na tyto večerní nebo noční hodiny, kdy budete mít celý bazén sami pro sebe.

I v prázdném bazénu můžete prožít pěkné intimní chvilky

Výhodou a zároveň nevýhodou těchto bazénů je chlorovaná voda. Chlor sice vodu zbaví většiny bakterií, ale na druhou stranu dráždí pokožku a žena i muž díky tomu mohou pocítit nepříjemné pálení. Navíc i přes chlor se dá v bazénu chytit nepříjemná infekce, kterou můžete dostat už jen z plavání, natož když si pak užíváte pohlavního styku. Na tyto infekce trpí především ženy, protože v normálním případě vagína obsahuje "hodné" bakterie, které udržují stálé prostředí a vlivem chloru a dalších chemikálií se toto prostředí naruší, a to vede k bakteriální vaginóze nebo zánětům. A věřte, že ani u jednoho z toho se nejedná o příjemné věci...

Sex v moři

V moři se chloru sice vyhnete, ale na druhou stranu v něm můžete najít mnoho bakterií, které ani jednomu z vás rozhodně dobře neudělají. Pořád je moře ale větší plocha, ve které je všechno více "zředěné" než nějaký rybník na vesnici. Pozor si ale musíte dávat i na další věci, které v bazénu odpadají. Nemile vás mohou překvapit mořští živočichové - mořští ježci a medúzy, u kterých určitě nebudete rádi, když na ně narazíte. Nějaká ta rybka může nejednu ženu také vyděsit, když se vzdálíte dále od břehu, aby vás nikdo neviděl. Slizké chaluhy vám také radost neudělají. Pak je tu věc se soukromím - když se budete koupat na přelidněné pláži, kde je to hlava na hlavě, asi se budete chtít vytratit někam dál nebo na stranu od ostatních. Dál od břehu ale musíte počítat s většími vlnami, více živočichy a hlavně i se zvědavými potápěči, kteří mohou vidět více, než byste si přáli. 

Sex v rybníku

Není rybník jako rybník. Některé malé rybníky nejsou kontrolované a koupat byste se v nich proto neměli, natož v nich mít sex. Větší rybníky (i jiné koupací plochy) pravidelně kontroluje Krajská hygienická stanice a vydává prohlášení, ve kterém uvádí, kde je koupání bezpečné a kde z různých důvodů ne. Tím byste se v první řadě měli řídit. Sinice a jiné "potvory" by vašim intimním partím moc neprospěly. Oproti bazénu ale můžete nalézt nějaké to soukromí. Obzvláště u větších rybníků se najdou místa, která pro jiné lidi nejsou tak atraktivní (například ze břehu není udělaná pláž), ale vám se k vašim hrátkám výborně hodí. Pozor ale, aby toto odlehlé místo nebylo právě plné nějaké naplavené špíny a sinic.

Sex na koupališti

Koupaliště jsou známá tím, že se na nich nachází opravdu velké množství lidí a člověk si občas ani nemá možnost zaplavat, natož se nepozorovaně oddávat sexuálním hrátkám. Navíc bych také úplně nevěřila hygieně na takovýchto místech - právě kvůli přelidněnosti. Také se zde asi nejčastěji koupou matky s dětmi a chceme přeci zachovat dětskou nevinnost.

Mnoho rybníků najdete v jižních Čechách okolo Českých Budějovic nebo se pak můžete vydat na jednu z krásných českých přehrad a okusit tam krásu milování ve vodě.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.