Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na únor 2017

9.únor 2017
Sex horoskop na únor 2017

S novým měsícem přichází i nový horoskop, tentokrát na měsíc únor. Co zažijete v milostném životě? Najděte si své znamení a zjistěte to ihned...

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

Předtím než si pořídíte na své super romantické rande o Valentýnu nějaké pěkné spodní prádlo z bonbonků (anebo stejně nadšeně budete plánovat svou anti-valentýnskou párty), měli byste vědět, že tento únor nebudet až zas tak plný lásky jako obvykle. 

Venuše, planety lásky a romantiky, totiž bude brzy v retrográdním stádiu (znamená to zpětný pohyb; ze Země Venuše vypadá, že jde opačným směrem, ale je to dané pouze rychlostí pohybu obou planet a jejich přiblížením). Proto budete trochu zvolňovat a přehodnocovat svůj milostný život. I tak si ale můžete nechat své sladké překvapení v podobě jedlého prádla na někdy jindy.

Krom toho, že trochu zvolníte v milostném životě, může vás únor překvapit i nějakými impulsivními momenty - třeba zběsilé nakupování erotických hraček nebo rande s mužem či ženou, se kterými byste nikdy jinak nechodili. Zatímco se vaše nádrž lásky nebude zdát tak plná jako obvykle, za což můžete poděkovat právě Venuši, přesně v tuto chvíli popřemýšlejte o svém vztahu, co v něm funguje a co naopak moc ne. Ať uděláte cokoliv, hlavní myšlenkou tohoto měsíce je ve všem následovat své srdce.

Beran (21. března - 20. dubna)

Venuše tento měsíc převezme vaše znamení a udělá z února obrovskou příležitost pro zlepšení vašeho sexuálního života. Máte rádi, když jste zamilovaní, ale nejste připraveni na to, aby vám někdo vyklouznul z postele místo toho, aby vás opečovával i dále... Klíč k úspěchu tkví v komunikaci s partnerem. Dejte mu najevo, že se chcete cítit výjimeční a milovaní nebo vemte věci do vlastních rukou a nastavte laťku sami. Udělejte příjemnou bublinkovou koupel pro vás oba se skleničkou šampaňského nebo si oblékněte nějaké pěkné spodní prádlo, kdy vás druhý prostě bude muset pochválit, když vás v něm uvidí. Nezadaní mohou zamířit do obchodu pro nějakou tu erotickou hračku, po které už nějakou dobu pokukují... Ani chlap se nemusí stydět si nějakou pořídit.

Býk (21. dubna - 21. května)

Po většinu měsíce budete mít v mysli jenom sex a jestliže se vám ho nedostane dostatek, budete o něm fantazírovat. I když by bylo zajímavé si to zkusit na nějakém novém místě, nejraději budete tento měsíc doma se svým kamarádem (s výhodami). Mimochodem, tulení se také počítá jako předehra, tak zkuste nějaký film, který vás bude společně bavit, oddechněte si od denního stereotypu a uvidíte, kam vás to dostane... Už teď můžeme říct, že se rozhodně nebudete nudit.

Blíženci (22. května - 21. června)

Vždy je důležité být slyšet, ale tento měsíc vás bude extra rozpalovat skutečnost, že vás váš partner opravdu poslouchá. Ale nemáme na mysli mluvení o tom, co jste dnes dělali. Hvězdy říkají, že vás bude uspokojovat to, že vašeho partnera zajímají vaše hluboké myšlenky. Vytvořte si pevnější pouto se svým partnerem nebo přátelství se ženou/mužem, se kterým spíte, rozhodně nebudete litovat a ještě budete profitovat. Jestliže budete mít pocit, že máte pouto i jinak, než jen skrze ložnici, váš sex bude o to lepší.

Rak (22. června - 22. července)

Víme, že to většinou nejste vy, Raci, kdo udělá první krok, ale únor je tu od toho, abyste zkusili něco nového. Zjistěte, jestli ten pěkný kamarád/kamarádka vašeho kolegy by se k vám nechtěl třeba připojit na oběd. Nebo alespoň dejte nějaké náznaky a signály, aby se on zeptal vás. Může vás to dovést mnohem dále, než si myslíte. Pokud jste momentálně ve vztahu, možná máte poslední dobou pocit, že jste to pouze vy, kdo vynakládá nějaké úsilí ve vašem sexuálním životě. Dejte partnerovi jemně najevo, že občas je i příjemnější dávat, než pořád jen přijímat...

Lev (23. července - 22. srpna)

Zatmění měsíce se v únoru nachází ve Lvu, takže se připoutejte, bude to jízda! Nyní je nejlepší doba na to, abyste ve svém sexuálním životě trochu zariskovali. Pravděpodobně víte, ke komu zajít, když chcete sex, ale je na čase uniknout rutině a zapracovat na něčem novém. Zkuste třeba nějaké nové pozice nebo udělejte své oblíbené sexuální pozice ještě žhavější. Odměna bude stát za to. Změnu scénáře můžete dostat ještě na vyšší úroveň. Zkuste romantický výlet na prodloužený víkend, jestli si to můžete dovolit. Jste-li sami, zkuste randit trochu dál než tam, kde obvykle. Vztahy na dálku jsou na jednu stranu vzrušující už jen samy o sobě a navíc je nepravděpodobné, že by váš vysněný partner byl váš soused...

Jak jste na tom v únoru vy?

Panna (23. srpna - 22. září)

Je velmi těžké vás Panny udržet spokojené, ale tento měsíc dosáhnete všeho, na co máte chuť. Únor pro vás představuje velmi zaneprázdněný měsíc - jak v ložnici, tak mimo ní. Váš partner si začne žádat více něžností v podobě líbání a dotýkání. Zkuste dát přednost sexu před prací a uvidíte, co to s vámi udělá. Je na čase, abyste si užili vlastní smyslnost, ale buďte si vědomi toho, že budete muset udržet rovnováhu mezi sexuálním životem a vším ostatním. Když se vám to podaří, bude to pro vás opravdu krásný měsíc.

Váhy (23. září - 23. října)

V sexu si každý rád vybírá a únor vám přinese takového rozhodování hromadu. Každý z vás bude chtít kousek a dokonce se budete moci přistihnout, že žonglujete s termíny vašich schůzek. Oceňte individualitu každého, kdo vám zkříží cestu a připomeňte si, že nikdo nemusí být dokonalý, aby vás dostatečně uspokojil. Pokud již v nějakém vztahu jste, najděte si volný večer na pěkné společné rande, ačkoliv váš život může být poslední dobou trochu šílený. Když si uděláte trochu času jeden na druhého, naladíte se na stejnou vlnu, budete na to moci konečně pořádně vrhnout...

Štír (24. října - 22. listopadu)

Štíři, je čas, abyste se pohnuli z místa. Váš milostný život je plný možností a celý únor se nabízí k tomu, abyste si rozmysleli, co chcete dále. Jestli jste si v poslední době psali na internetu s někým novým, pozvěte ho na rande, abyste se mohli reálně vidět - hvězdy říkají, že vašeho rozhodnutí to uskutečnit se vyplatí. Celý tento měsíc budete velmi zaneprázdněni, ať už láskou, prací nebo čímkoliv jiným. Nezapomeňte ale na svého partnera. Zařaďte do vaší rutiny nějaké pěkné chvilky, i kdyby to mělo být pouze tulení a mazlení 10 minut před tím, než usnete. Přinese vám to do vztahu jen samá pozitiva v dlouhodobém horizontu. 

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Únor můžete nazývat svým měsícem, Střelci. Budete si užívat mnohem více zábavy bez zbytečného drama než kdokoliv jiný, tak toho řádně využijte! Vezměte svého partnera na malý výlet nebo si ho alespoň naplánujte. Oplýváte ideální energií na to, abyste trochu odbočili ze svého stereotypu. Pokud hledáte někoho na občasné užívání si, změňte místo hledání. Navštivte bar, ve kterém jste nikdy nebyli nebo párty vašeho nového známého. Můžete tam potkat lásku svého života nebo alespoň někoho, kdo vás bude vážně obdivovat v posteli.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Jistě, že chcete, aby atmosféra při sex byla po celou dobu vzrušující, ale nemusíte do toho vložit balík peněz. Vyhněte se pokušení utrácet velké množství peněz kvůli dárkům na Valentýna, akorát vás to vystresuje. Mnohem většího uspokoení dosáhnete, když si s sebou přivedete tento měsíc někoho domů. Zkuste navštívit párty, abyste mohli potkat nového partnera nebo máte-li nějakého, uvařte mu výbornou večeři před tím, než si spolu půjdete užívat, romantická atmosféra vás rozpálí. Navíc vám pomůže skutečnost, že se doma cítíte opravdu dobře.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Sice to děláte vždy, ale v únoru je obzvláště důležité, abyste si řekli, co opravdu chcete. A když to řeknete svému partnerovi, bude váš sex mnohem uspokojivější. A jestliže tyto věci nepřijme a nedopřeje vám je, možná to není ten pravý na dlouhodobější vztah. Možná, že se mezi svými přáteli a přáteli s výhodami nebudete tento měsíc cítit moc dobře, ale neřešte, co si ostatní myslí a dělejte si, co chcete.

Ryby (21. února - 20. března)

Pro svého partnera budete chtít na Valentýna udělat maximum, ale nestresujte se a nepřemýšlejte, zda je to pro něj opravdu dostatečné. Je, věřte nám. Celý měsíc budete v sexuálním životě tak nějak proplouvat. Váš partner pravděpodobně zkouší vaši trpělivost mimo ložnici, ale zkuste to přežít a věci se zase dostanou zpátky do normálních kolejí. Dosáhnete tím více, než si myslíte. Jestli hledáte někoho nového, buďte trpěliví a nehrňte se do vztahu hned s první osobou, i když ta příležitost tu bude. Raději nejprve vyzkoušejte pár potenciálních partnerů a vyčkejte, se kterým si nejlépe sednete.

Únor je krátký měsíc, tak na nic nečekejte a upravte svůj sexuální a milostný život tak, abyste byli spokojení. A jestli vám stále někdo chybí, zkuste sex seznamku, ať v posteli nemusíte spát sami...

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.