Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Sex horoskop na říjen 2017

2.říjen 2017
Sex horoskop na říjen 2017

Zajímá vás, jak na tom budete s milostným a sexuálním životem v říjnu? Jak moc budete dovádět, s kým a jestli máte šanci někoho poznat? To vše se můžete dozvědět během pár chvilek, pokračujte ve čtení!

Horoskop vytvořila Donna Page, profesionální astroložka s akademickým titulem z poradenské psychologie, jejíž práci, současnou činnost, knihy a videa můžete sledovat na těchto stránkách (v angličtině).

V říjnu se budou planety opravdu hodně pohybovat a tyto pohyby budou mít velký vliv na váš sexuální život. Jupiter, který má rád vše ve velkém stylu, se dostane do Štíra, který je obecně považován za znamení hloubky, vášně a smyslnosti. Když dáte Jupiter se Štírem dohromady, vyjde vám z toho jedna věc, kterou nemůžete tento měsíc nepostřehnout - super žhavý sex.

Ale to není vše. Jak jsme naznačili, planet se bude pohybovat více. Druhou planetou je Venuše, která představuje planetu lásky a vztahů, třetí planetou Mars, který vládne energii a drivu. Venuše i Mars se dostanou do znamení Panny, což bude v průběhu měsíce vyvolávat intenzivní sexuální vibrace. Najednou zjistíte, že byste rádi dostali to, co chcete a kdy to chcete. Na tom samozřejmě není nic špatného - naopak to může být opravdu hodně sexy.

Tento měsíc je především o vás, o vašich touhách, přáních a o tom, abyste poznali své potřeby. Bude to opravdu divoká jízda, tak ne, že se v polovině pustíte a vypadnete!

Vyhledejte si vaše znamení a podívejte se, co si ještě pro vás říjen nachystal...

Beran (21. března - 20. dubna)

Vztahy jsou především o dávání a přijímání a vám to bude tento měsíc opravdu nad slunce jasné, Berani, protože úplněk bude ve vašem znamení. Kolik vám toho váš sexuální partner dává a kolik oproti tomu nabízíte vy jemu? Jestliže dáváte mnohem více vy jemu, než on vám, tak je na čase promluvit. I přesto ale jakmile Jupiter vstoupí do Štíra, budete se s partnerem cítit opravdu hluboce propojeni, jak v ložnici, tak mimo ni. To platí i pro ty Berany, kteří nemají v současné době žádného sexuálního partnera. Ti totiž potkají někoho nového, se kterým po intenzivní konverzaci budou toužit po něčem víc... Tento měsíc byste se neměli bát mluvit o svých sexuálních potřebách. Jen buďte opatrní, pokud je budete sdílet přes smsky nebo chat na sociálních sítích - určitě chcete, aby to všechno zůstalo soukromou záležitostí, že ano?

Býk (21. dubna - 21. května)

Býci, tento měsíc se toho ve vašem životě bude dít opravdu hodně, ale mezi tím vším byste si měli nechat i nějaký prostor pro váš sexuální život. Koneckonců, také máte nějaké potřeby, jestli víte, o čem se tu bavíme (určitě ano). Přesouvání Venuše a Marsu pro vás bude velmi příznivou událostí. To s sebou totiž nese romantickou atmosféru a příležitosti k randění. Jakmile se pak Jupiter, planeta štěstí, přesune do Štíra, zažehne to tendence lidí se dostávat do vašeho života. Budete se najednou cítit opravdu sexy, a to nezůstane bez povšimnutí. Novoluní 19. října ještě znásobí vaše sexy vibrace, tak to nepromrhejte! Pokud jste doposud hledali ospravedlnění, abyste mohli utratit ty hříšné peníze na nové spodní prádlo nebo erotickou hračku, hurá do toho!

Blíženci (22. května - 21. června)

V říjnu budete mít nutkání trochu zlepšit váš byt, udělat ho opravdu skvělým a věřte, že je pro to důvod! Pokud jste single, přivedete si tento měsíc do bytu někoho nového a budete chtít, aby to tam vypadalo úžasně. Jestliže jste se svým partnerem v dlouhodobějším vztahu, donuťte ho, aby se do úklidu také trochu zapojil. Můžete to vzít jako zábavu a nachystat mu spoustu různých podnětů, které později využijete v ložnici. Mimochodem, uklizení bytu nebude mít efekt pouze na to, že bude vypadat dobře, ale přivede i něco nového do vašeho sexuálního života. Kdo nechce být příjemně zaneprázdněn na krásném, jemném a hebkém povlečení? Úplněk 5. října ve vás probudí touhu upustit trochu páry a odreagovat se. A není lepšího odreagování, než toho v posteli ve dvou...

Rak (22. června - 22. července)

Rutina je součástí života každého člověka, ale občas je potřeba s tím trochu něco udělat. Zkuste nějaké skvělé nové polohy nebo místo, na kterém jste to nikdy nedělali. Venku už to teď na podzim asi moc nepůjde, ale co třeba si trochu zatopit v autě? Zkoušení nových věcí bude tento měsíc zkrátka neskutečně sexy a je úplně jedno, jestli to budete dělat se svým stálým partnerem nebo nějakým novým. Jupiter, planeta štěstí, se dostává do vašeho spojeneckého vodního znamení Štíra a rozšiřuje vaše romantické možnosti. Pokud jste bez partnera a chtěli byste potkat někoho nového, teď je ten pravý čas na to, abyste vyrazili někam ven. Jste-li ve vztahu, budete se svým partnerem při sexu utvářet mnohem hlubší romantické a intimní propojení, jaké jste ještě nikdy neměli.

Lev (23. července - 22. srpna)

Jak již bylo řečeno, Jupiter se tento měsíc přesouvá do Štíra a to ve vás bude vyvolávat všechny druhy hlubokých a sexy pocitů. Budete mít hodně divoké sexuální sny a možná se i přistihnete, jak fantazírujete o svém ex v ty nejdivnější momenty.  Tyto malé sny přinášejí něco z vašeho podvědomí, co musíte řešit. Opravdu chcete, aby váš partner byl v posteli spíše jako Christian Gray nebo to bylo jen něco náhodného, co se objevilo ve vaší mysli? Zamyslete se pořádně nad svými sny a nad tím, co pro vás znamenají, zda se v nich náhodou neodráží vaše tajné touhy a přání. Posledních 10 dní v měsíci pro vás bude znamenat především období, ve kterém se budete zbavovat různých věcí a především lidí, které ve svém životě už nechcete. Milenec, kterého máte jen tak pro případ nouze nebo sexuální partner, který vás jen využívá? Vy sami nejlépe víte, kdo to je. Mluvte - to je jediná možnost, jak dostat to, co chcete.

Jaký je váš horoskop na říjen?

Panna (23. srpna - 22. září)

Venuše, planeta vztahů a Mars, planeta energie, se v tomto měsíci spojují ve vašem znamení, Panny - a to je pro váš sexuální život naprosto úžasné. Ucítíte laser zaměřený přímo na vaše touhy; víte, co chcete a také zařídíte, aby se to stalo skutečností! Nějak vylepšíte vzhled svého těla a budete vypadat opravdu zatraceně dobře! Lidé si toho budou všímat. Jste-li momentálně bez partnera, měli byste zbystřit, protože můžete narazit na někoho, kdo vás dostane mnohem rychleji, než jste si mysleli. A stejně tak to platí i o vašich touhách - tato osoba vám pomůže se hodně rychle dopracovat k jejich splnění. A ať už máte nějakého stálého partnera nebo ne, jedno je jisté - vašeho nově nabyté sebevědomí vás dostane až ke krásným sexuálním hrátkám, které vás zanechají více než spokojené.

Váhy (23. září - 23. října)

Váhy, i na vás bude mít přesouvání Venuše a Marsu svůj dopad a ten se bude týkat tajemství. Možná máte nějaký sexy románek, o kterém jste neřekli nikomu ze svých přátel nebo sníte o nějaké sexuální praktice, poloze nebo vyzkoušení hračky, o kterém jste ale nikdy svému partnerovi neřekli. Ať už je to, co je to, tento měsíc budete připraveni se s tím svěřit. Jestliže jste single a přemýšlíte, zda probíhá nějaká chemická reakce mezi vámi a někým, kdo vám padl do oka, jděte to už zjistit! A pokud partnera máte, měli byste spolu okolo 14. října vyrazit někam na výlet, protože se Venuše přesouvá do vašeho znamení a vy se díky tomu budete cítit a vypadat úžasně.

Štír (24. října - 22. listopadu)

Jupiter, planeta štěstí a příležitostí, přichází do vašeho znamení a to znamená, že se můžete těšit! Budou totiž následovat všechny druhy dobrých věcí. Najednou váš sex appeal raketově vyletí do výšin (a ano, opravdu to očividně jde ještě výš). Budete mít pocit, že dokážete lépe snést sami sebe a dokážete se podívat lidem do očí - a tato smyslnost a sebevědomí se vám v posteli opravdu vyplatí, čeká vás skvělý čas strávený právě tam. Mars, vaše vládnoucí planeta, se přesouvá 22. října do znamení Vah, což zapříčiní, že se budete cítit neodolatelní. Všechny tyto prvky vám tento měsíc pomohou připojit se k nové a hlubší úrovni v sexu, takže si naplánujte nějaký pomalý a smyslný sex, protože ten si teď budete hodně užívat.

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Střelci, nejraději byste měli všechno... A tento měsíc se vám to i splní! Díky úplňku 5. října budete úplně na roztrhání. Budete se snažit, abyste dělali to, co chtějí vaši přátelé, ale i to, po čem prahne váš sexuální partner. Dobrou zprávou je, že se nemusíte roztrhnout, protože vy to zvládnete obojí, akorát při tom musíte být trochu kreativní (rychlovka před párty?). Vaši přátelé budou hrát velkou roli ohledně vašeho milostného života. Pokud jste single, potkáte někoho nového a zajímavého, když půjdete ven se svými přáteli. Máte-li vztah, naplánujte pár večeří nebo double rande se svými kamarády. Až přijdete domů, budete mít dostatek času na to, abyste byli spolu sami. A nebojte, vezmete si z toho oba maximum.

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Již nějakou dobu přemýšlíte o tom, že byste si dali pauzu, Kozorozi, a tento měsíc s tím určitě něco uděláte. Váš partner vás přiměje, abyste si vzali podzimní dovolenou a jeli někam na pěkné místo, ať už do tepla nebo do krásných podzimních hor. Jde o to, abyste vypli, tak mu neříkejte ne. Navíc sex o této dovolené bude zase o kousek lepší než kdy jindy. Úplněk 5. října ve vás bude probouzet touhu se uspokojit, tak to udělejte tak, abyste byli co nejvíce spokojení. Sami? Erotickou hračkou? Nebo orálním sexem od partnera? A pokud partnera nemáte, nemusíte zoufat, protože narazíte na někoho nového, díky svému kamarádovi z práce. Z polední pauzy se tak stane mnohem, mnohem víc.

Vodnář (21. ledna - 20. února)

Venuše a Mars pro vás znamená jedno, Vodnáři: sex! Budete mít sex neustále v hlavě, ale vězte, že to není špatná věc. Budete o něm přemýšlet, mluvit a jednat podle vašich impulzů, což způsobí, že se během tohoto procesu pěkně sexuálně uspokojíte. Jestliže jste ve vztahu, tak vy i váš partner se asi budete cítit až skoro nucení vyzkoušet něco nového a trochu peprného. Nebojte se a udělejte to, život je krátký. A jste-li bez partnera, nebude tento stav trvat dlouho. Vaše hledání partnera pro sexuální hrátky skončí, protože někdo, koho znáte, je velmi ochoten a schopen uspokojit všechny vaše potřeby. Určitě byste se nechtěli připravit o takové zažitky, že ne?!

Ryby (21. února - 20. března)

Stejně jako pro Vodnáře, i pro vás, Ryby, znamená přesouvání Venuše a Marsu jednu věc: sexuální intimitu. A to si pište, že nějakou zažijete a ne jednou. Pokud jste ve vztahu, budete mít spoustu příležitostí pro pomalý, smyslný sex. Pokud však nejste v nějakém vážném vztahu, zjistíte, že se divíte, jak intimně chcete být s osobou, která vám pouze zahřívá postel. Chcete do toho opravdu dát všechno nebo to chcete nechat tak, jak to bylo doteď? Nenechte se těmito myšlenkami ale moc svázat, protože poté na novoluní 19. října se budete chtít zbavit všech omezení a dělat věci po svém, a to jak v posteli, tak i mimo ni.

Užijte si říjen plný sexu a pokud chcete poznat někoho na dovádění v posteli, stačí se zaregistrovat na online erotickou seznamku a zkusit své štěstí tam.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.