Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

Erotická houpačka

29.září 2017
Erotická houpačka

Existuje mnoho zajímavých erotických pomůcek, které nemá odvahu si koupit jen tak někdo. Ale proč? Třeba houpačka je opravdu skvělá věc! Přesvědčte se o tom sami v následujícím článku.

Proč se jednou trochu neodvázat? Pokud vás už nudí stereotypní sex v posteli anebo jen rádi zkoušíte neobvyklý sex s neobvyklými pomůckami, pak pro vás erotická houpačka představuje jednu z nejlepších věcí, kterou můžete pořídit. Možná ale úplně přesně nevíte, co to ta erotická houpačka vlastně je, proto vám poradí Victor Tobar, národní nákupní a merchandisingový manažer v The Pleasure Chest a nadšenec do sex houpaček.

"Moje první zkušenost se zavěšením se na houpačku byla na sex párty ve sklepení v New Your City. Byl jsem tam se svou holkou, která si chtěla houpačku zkusit a myslím, že jsme byli oba kombinací nervózních lidí z toho, vyzkoušet si něco nového - navíc takhle veřejně před úplně cizími lidmi - ale zároveň nadšených lidí, kteří se těší, až vyzkouší tento nový druh bondage."

Budete se bát? A je čeho se bát?

Opravdu se nemusíte bát, že by erotická houpačka byla něco složitého, něco, čeho byste se měli bát nebo mít obavy, že to nezvládnete. "Přemýšlejte o houpačce jako o houpání na dětském hřišti, akorát dětské vyměňte za dospělácké," radí Tobar. "Liší se svým tvarem, ale vždy platí, že člověk, který se houpe na houpačce, je částečně nebo úplně podpírán. Navíc mají jeden nebo více úchytů, kterými se připevňují ke šroubu ve stropu a některé jsou opatřeny volně stojícími rámy (podobné těm, na které se věší houpačky na dětských hřištích), takže nemusíte použít vrtačku," doplňuje. Jedno ale mají všechny houpačky společné - dává partnerovi, který stojí na pevném podkladě na zemi, mnohem lepší přístup k veškerým místům na těle toho druhého.

Zkonzultujte to s partnerem

Se svým partnerem byste si o tom ale měli nejprve trochu promluvit. "Představení nápadu partnerovi může být tak jednoduché, jako když mluvíte o zkoušení nových pozic, nebo se můžete zaměřit na to, abyste do svého sexuálního života dostali něco dobrodružného a zábavného, co zvýší vaše zkušenosti s intimitou," říká Santos, zaměstnanec Pleasure Chest, který již experimentoval se sex houpačkou.

Začínáme

Nakoupit levně nebo draze?

Už jste se s partnerem domluvili, že byste erotickou houpačku rádi vyzkoušeli. Pokud nejste exhibicionisté a nechcete si svůj první zážitek s touto erotickou pomůckou vyzkoušet před kupou dalších lidí na sex párty, nezbývá vám nic jiného, než si ji pořídit domů. "Pokud chcete experimentovat s houpačkou doma, jako první byste si měli vybrat nějakou levnější," doporučuje Reid Mihalko, odborník na sex a vztahy a speaker letošního Sex Expo. Je to vcelku logické, že nebudete utrácet velké částky peněz za něco, co vás ve skutečnosti nebude třeba vůbec bavit. Musíte se v tom případě ale smířit s horším pohodlím, méně kvalitním zpracováním a méně polohovými variantami. Aby vás toto neodradilo, můžete si maličko připlatit za trochu lepší kousek. Obecně ceny startují zhruba na 1000 Kč a mohou se vyšplhat až na desítky tisíc. Ty nejlepší jsou pak opravdu "vymakané" a nabízejí širokou škálu zábavy a kvalitní zpracování a materiály.

Chcete si vyzkoušet erotickou houpačku? Směle do toho!

Řekněte si o radu

"Abyste zažili opravdu dobrý zážitek hned napoprvé, měli byste si nejprve zjistit určité informace. Zajděte do sex shopu ve vašem městě, kde mají opravdu vyškolený a profesionální personál, popovídejte si s nimi, určitě vám dají nějaké cenné rady," říká Mihalko. "Záleží pak i na typu houpačky, možná budete muset udělat ve svém bytě nějaké renovace, abyste mohli houpačku zavěsit. Pokud se tomuto chcete vyhnout, vyberte si houpačku, která je buď volně stojící nebo tu, která se dá zavěsit za dveře," doporučuje dále. My pro vás máme také perfektní tip. Vzhledem k tomu, že houpačka připevněná ke stropu je asi nejspolehlivější, nebojte se trochu zasáhnout do svého interiéru. Klidně si pozvěte někoho šikovného, aby to udělal za vás. A až se bude ptát, na co to potřebujete? No přeci na to, abyste si na něj mohli zavěsit boxovací pytel! Což opravdu můžete a zabijete tak dvě mouchy jednou ranou. 

Vaše poprvé

Poprvé to opravdu nemusí být jednoduché, tak se obrňte dávkou trpělivosti. Když na houpačku budete chtít vylézt a uvelebit se, bude se samozřejmě dost houpat, s čímž musíte počítat. Partner vám určitě rád pomůže. "Musíte zkrátka přijít, jak na to. Trochou smíchu uvolníte napětí ze zkoušení nové věci," radí Tobar.

Buďte otevření experimentování

"Lidé používají sex houpačku z mnoha různých důvodů. Nejčastěji chtějí svůj sexuální život trochu zpestřit. Houpání na houpačce vám umožní dělat takové pohyby a polohy, které byste v posteli nebo na gauči nedokázali. Zadruhé je v tom samozřejmě i určitá část bondage, kdy osoba, která se nachází na houpačce, je svým způsobem mnohem více omezená než obvykle. A co je, myslím, nejdůležitější - sex houpačky přinášejí pocit dobrodružství a zábavy. Být zavěšený, omezovaný a vzatý na milost svého partnera může být neuvěřitelně vzrušující. Používání houpačky také vyžaduje spoustu důvěry, a proto to někomu může připadat jako hodně intimní záležitost," říká Tobar.

Tobar ještě doplňuje svůj zážitek: "Moje přítelkyně nám díky houpačce otevřela úplně nový svět různých možností a zážitků. Byl jsem to já, kdo byl ve vedení a vytvořil jsem pro ni celou škálu různých pocitů, což mě pro mě bylo úžasné. Opravdu se mi líbilo, že jsem byl schopný vytvořit dlouhotrvající smyslový zážitek, který nebyl zaměřen výhradně na proniknutí, ale spíše na masáž a orální sex. Díky popruhům pak při penetraci můžete vydržet v pozici mnohem déle a navíc bude penetrace mnohem intenzivnější díky houpaní. Nejstabilnější sexuální pozice pro houpání jsou ty, kde si vy a váš partner čelíte navzájem - houpající partner je na zádech s nohama od sebe a partner stojí na zemi mezi nimi."

Nuda? Nikdy!

Erotickou houpačku můžete najít v mnoha různých provedeních. Navíc na každé z houpaček můžete řádit ve skoro nekonečném množství poloh, stačí jenom zapnout fantazii na plné obrátky a zkoušet a zkoušet. Abyste měli nějakou inspiraci, přidali jsme vám pod tento odstavec obrázek se 16 různými polohami. Jděte do toho s hravým postojem a zaměřte se předevšém na dobrodružství a zkoumání. To ostatní se dostaví samo později a bude to tak sexy, že nebudete moci odolat! Mnoho lidí také popisuje čas strávený na erotické houpačce jako pocity naprosté svobody, zapomenutí na vše okolo a uvolnění svého "dětského já".

Nebojte se různých poloh!

Další informace

Již bylo řečeno, že se houpačky upevňují většinou třemi způsoby - za závěsný hák nebo karabinu ve stropě, za zavřené dveře nebo volně stojící rám, který ale většinou není součástí balení a musí se dokoupit zvlášť. Je jen na vás, co vám bude nejvíce vyhovovat, nicméně dveře vás mohou v hrátkách trochu omezovat. Vzdálenost od podlahy je nastavitená a stejně tak všechny třmeny, abyste mohli provádět různé polohy. 

Nosnost houpaček je různá, většinou se pohybuje od 130 kg do 250 kg (XL houpačky). Takže si pozorně spočítejte, zda vás houpačka unese oba, až budete chtít zkoušet nějaké psí kusy. 

Většina v Česku prodávaných houpaček je z různých sestavených popruhů, které vám nabízí opravdu velmi širokou škálu pozic, které na ní můžete zkoušet, jak jste se jistě přesvědčili na předchozím obrázku. Nicméně některé houpačky jsou pojaty ve stylu mnohem jednodušším - většinou se jedná o lavici zavěšenou na řetězech nebo lanech, tu můžete vidět např. v úvodní fotce tohoto článku.

Nákup houpačky dobře zvažte, protože se jako zboží intimního charakteru nedá vrátit ani vyměnit. 

Láká vás vyzkoušet erotickou houpačku? Poohlédněte se po ní v nejbližším sex shopu - ty největší můžete najít v Praze, Brně, Ostravě nebo Plzni. Jestliže se stydíte, můžete zakoupit i nějakou online.

[Lil]

Zdroj obrázků:

http://www.joydivision-international-ag.de

https://www.shutterstock.com

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.