Jedna z nejrozšířenějších seznamovacích stránek pro dospělé v ČR - erotická seznamka flirtkontakt.cz

7 nejlepších erotických hraček pro baculky

7.září 2017
7 nejlepších erotických hraček pro baculky

Jste žena s pěknými křivkami nebo muž, který chce takové ženě udělat radost? Přečtěte si tedy náš článek, který vás seznámí se 7 erotickými hračkami pro baculky.

Rady přímo "od zdroje"

Tipy na erotické hračky, které jsou vhodné pro baculky, vám dá sex expertka Chrystal Bougon (na její internetové stránky se můžete podívat zde). Ona sama má velmi mnoho zkušeností, protože je sama baculka, přečtěte si její vyjádření níže:

"Když se chce, tak to jde! Baculaté ženy však musí být trochu kreativní, pokud jde o používání sexuálních hraček samotných nebo i s partnerem. Všechny ženy při těle jsou postaveny jinak. A popravdě za to může právě to, že jejich křivky jsou na různých místech, že výrobci pro tyto ženy vyrábějí spodní prádlo navíc a snaží se navrhnout další spodní prádlo, které jim bude co nejvíce vyhovovat.

Dovolte mi ale nejdřív vám o sobě trochu něco říct. Jsem tlustá holka. Mám tendenci označovat sebe za baculku. Ale slovo "tlustá" mě neuráží. Vím, že některé z vás to uráží, takže budu raději říkat "baculka". V říjnu 2012 jsem otevřela svůj obchod se spodním prádlem, ale podnikala jsem již od roku 2003. Strávila jsem více jak posledních 10 let svého života online prodejem sexuálních hraček a prostřednictvím domácích zábavních párty, které jsme pořádali.

Některé větší ženy nemohou snadno dosáhnout na svůj klitoris. Některé z těchto velkých žen mají krátké ruce a některé baculky zase mají velké bříško. Některé ale mají jak krátké ruce, tak větší bříško, takže mohou mít potíže s dosažením svého klitorisu. Ale jak jsem řekla na začátku, kde je vůle, existuje cesta!" 

Pokud samy máte takovéto nebo podobné problémy, rozhodně nezoufejte. Můžete je napravit například pořízením nějaké pěkné a rafinované erotické hračky, která vám pomůže a navíc si díky ní i zpestříte svůj sexuální život.

7 nejlepších sexuálních hraček pro baculky

Hitachi Magic Wand/Magic Wand Original

Je to jeden z nejznámějších vibrátorů na světě. Pravděpodobně proto, že byl původně firmou Hitachi vyroben pro uvolnění ztuhlých svalů (například na zádech), ale vynalézavé ženy přišly na mnohem zajímavější způsob použití a to už v 70. letech minulého století, takže se nejedná o žádnou novinku. Magic Wand znamená v češtině kouzelná hůlka a jak se zdá, tak je opravdu kouzelná. Originál od nynějšího výrobce Vibratex se dá běžně pořídit i v Čechách a stojí okolo 2 500 Kč, nicméně seženete i levnější "náhražky". Tento originál má ale silné vibrace a není na baterky, nýbrž do zásuvky. Po několika desítkách let ale výrobce podlehl módním trendům a vytvořil i nabíjecí variantu tohoto přístroje, která  se v České republice prodává za necelé 4 000 Kč. Obě varianty se dají používat velmi variabilně. Buď můžete touto kouzelnou hůlku umístit mezi sebe a partnera, nebo si s ní hrát sama, ať už ležíte na zádech nebo na břiše.

Magic Wand Original

Mystic Wand

Další verze stejné hračky (od stejného výrobce), jako jsme zmínili před chvílí. Tentokrát výrobce také vynechal kabel a místo toho udělal prostor pro 4 AA tužkové baterie. Mimo to se jedná o super tichou hračku, je trochu kratší než klasická verze, ale vůbec se nemusíte bát, že baterie nebo kratší délka ubírají na efektivitě! Většina žen ji používá pro klitoridální a labiální vibrace, ale můžete dělat vše, co vám bude příjemné. Bohužel se tato hračka v České republice sehnat nedá, ale můžete si ji objednat například přes Amazon za zhruba 46 dolarů (1000 Kč).

Mystic Wand

Lelo Elise 2

LELO Elise 2 má dva motory na vrcholku a dva na druhém konci. Některé dobíjecí hračky nemají dostatečně silné vibrace, aby dostaly ženy až k vyvrcholení. Tenhle má ale vibrace díky motorkům opravdu hodně pulzující a navíc se pyšní nádherně příjemným silikonovým materiálem. Už jen pohled na tuto hračku je uspokojující. Je pěkná a hladká a pokud ji chcete vyzkoušet třeba při polohách jako reverse cowgirl (na koníčka obráceně), je dostatečně dlouhá a štíhlá, že ji můžete držet na svém klitorisu nebo svému partnerovi šimrat varlata, zatímco je uvnitř vás. U nás se dá sehnat v několika internetových obchodech, cena se většinou pohybuje od 3 500 do 4 500 Kč.

Lelo Elise 2

Lelo Soraya

Tato hračka je od stejného výrobce jako Elise - LELO. Všechny jejich produkty vypadají velmi lusuxně, pěkně a elegantně a jinak tomu není ani u Sorayi. Její nadčasový design vnějšího tvaru spolu s nabitou technikou uvnitř, kde se skrývají dva motory, nezávisle na sobě vibrující a to na nejdráždivějších bodech – ve výstupku na klitoris a ve špičce vibrátoru dráždící uvnitř vagíny - a díky svému rozšíření i na G-bod, tvoří dokonalou kombinaci. Navíc se pyšní 8 vibračními módy a 10 stupni intenzity vibrací v každém módu. Už se těšíte, až je všechny vyzkoušíte?

Lelo Soraya

FixSation

Další velmi luxusní hračka, dokonce celá sada! Prodává se ve velikostech XL a XXL. Sada obsahuje kalhotky a vibrační zařízení, které se vkladá do kalhotek, pěkné pytlíčky na bezpečnou úschovu a nabíječku. Můžete je používat v misionářské poloze, na koníčka, reverse cowgirl (na koníčka obráceně), v polozena na pejska nebo v jakékoliv jiné vaší oblíbené. Obrovskou výhodou této hračky je to, že se jí vůbec nemusíte dotýkat rukama, protože se vkládá do přiložených kalhotek. Dále to, že potěšení z ní budou mít oba, je bezdrátová a vybrat si můžete ze 3 režimů vibrací - mírné, střední a intenzivní. V Čechách se nám FixSation podařilo najít pouze v jednom internetovém obchodě, nicméně objednávat lze i ze zahraničí, kde se cena této pomůcky pohybuje okolo 1 500 Kč.

FixSation

The 5 Speed Bullet

Její autorka a sexuální vychovatelka Virgie Tovar říká: "Mnoho žen, které mají nějaká ta kila navíc, včetně mě, mají neuvěřitelně kypré vulvy. Mám pro vás vzrušující zprávu: takovéto vulvy s plnějšími vnějšími pysky jsou ideální pro zastrčení menších hraček! Jen pysky trochu zevřete a zasuňte vibrátor proti klitorisu, posaďte se zpět (nebo třeba jděte do nákupního centra) a buďte ohromené, jak dobře zůstává tato sexuální hračka na svém místě. Toto tajné místo také zajišťuje téměř bezhlučný zážitek." Zakoupit ji můžete například před eshop Chrystal Bougon, který jsme zmiňovali na začátku článku, za 38 dolarů (850 Kč).

The 5 Speed Bullet

Lia Magic Wand

Tato hračka má 10 rychlostí a je vyrobena z lékařského silikonu. Opravdu si zamilujete, jak je tichá a jak moc síly se skrývá v její špičce. Je necelých 18 cm dlouhá, takže pokud vám dělá problém dosáhnout svého klitorisu, přidá vám dobrých 15 - 17 cm k dosahu. Pokud byste chtěli být kreativní vložte hračku mezi vás a partnera, když jste na zádech nebo ji můžete nějak šikovně schovat pod prostěradlo...

Lia Magic Wand

Pamatujte, že neexistují žádná pravidla! Pokud se vám to líbí, dělejte to. Vaše tělo je plné erotických zón, tak nechte svou představivost běžet naplno. Vložte hračky mezi vaše baculatá vnitřní stehna nebo masírujte vaše pysky pomocí vibrátorů předtím, než půjdete rovnou na klitoris. Jen se bavte a nechte se svést svým špatným já.

I baculky mohou najít partnera na sexuální hrátky na erotické seznamce a stejně tak, pokud se muž chce s nějakou baculkou seznámit, ať neváhá a zkusí sex seznamku.

[Lil]

Varování: Tyto stránky obsahují erotický chat, videa, fotky a jiné sexuálně explicitní materiály. Pro vstup na tyto stránky musíte být starší 18 let nebo 21 let, je-li to vyžadováno zákonem. Všechny modelové a modelky na těchto stránkách jsou starší 18 let. Virtuální kontakty možné.